Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6
  Štampaj  
Current Topic Rating: ****
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Ponovo tucha navijacha Zvezde  (Pročitano 35688 puta)
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #50 poslato: 12.12.2007. 02:04:24 »

Treba uvesti propis da samo sa oruzjem mozes uci na stadion , onda su svi jednaki ... i kad pocne sorka svi se lepo poubijaju i kraj price!

jok ovako krenes na utakmicu da uzivas u fudbalu , i cekas ko ce da te nabude,upuca ,razvali stanglom ...

zabranila bi ja publiku na stadionima dok se ne opamete ...
Sačuvana
Svesna
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Vesna Hlubek
Mesto: Uzice
Lokacija: Vidovdanska
Država: Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 286



« Odgovor #51 poslato: 12.12.2007. 02:25:41 »

Nikad mi nece biti jasno da ljudi umesto da uzivaju u igri dodju na stadion da bi se tukli Huh?  slap
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #52 poslato: 12.12.2007. 02:27:48 »

Slazem se, ali meni ne mogu da budu jasni oni koji namerno iniciraju takve dogadjaje.......!!!
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #53 poslato: 12.12.2007. 03:52:21 »

Ta pricha o namernom izazivanju nereda na tribinama od strane policije je chista glupost.. Mislim da izmishljate stvari jer nemate drugo  opravdanje za ovo shto se desilo...
Navijachi su inicijatori svih problema koji se deshavaju na sportskim deshavanjima. Kazem, bio sam navijach, ishao na utakmice,   video i osetio sve.. batine, pendreke, kamenje, razbijanje.. I uvek je inicijator svih tih stvari bio huligan... Nisam to tada provaljivao jer sam bio deo svega toga i mislio sam da smo 'mi' u pravu ..ali gledajuci sada, sada kada ne posecujem utakmice na taj nachin, vidim koliko nisam bio u pravu..
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #54 poslato: 12.12.2007. 04:07:03 »

Citat
Zvezda nikad nije bila niti ce biti rezimski klub!!!!!


a lopovski?  smile

kod nas vise nisi navijac ako navijas za nekoga vec moras da budes protiv necega. smesne su mi te price o navijackim provokacijama politicara pred praznim tribinama...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #55 poslato: 12.12.2007. 04:33:45 »

Zanimljiva mi je ta logika: a evo ga policijac, sad cemo da ga prebijemo, mamicu mu njegovu. Kakvo je to glupo pitanje sta je on tamo trazio - pa to mu je posao. Ako j eok da premlate policajca to onda znaci da je jos manji problem ako premlate nekog ko nije policajac, jer taj eto nema cak ni pistolj ni motorolu?

Za huligane trebad apotoji samo zakon sile: da ih maltertiraju svaki drug dan nocnim posetama i privodjenjem, da za vreme bilo kakv eutakmice u krugu od 50 km, moraju da se deset minuta pre utakmice jave u stanicu policije koja je najbliza adresi stanovanja, a da ih, svaki put kada ih zateknu  ucinjenju huliganskog dela olese lancima a ne pendrecima i da ih zatvore na tri godine.
Sačuvana

Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #56 poslato: 12.12.2007. 07:07:40 »

Aman ljudi!!!Neka je bio policajac tu na tribinama,ali zasto je nosio pistolj i ukljucenu motorolu???Da ga lakse nadju i prebiju???Ajde da shvatim da je bio tamo i radio svoj posao,ali zasto nije iskljucio prokletinju??Zasto su ga zvali predpostavljeni na tu istu spravicu???Da provere da li su Delije raspolozene??To je samo po sebi idiotluk vrhunskih razmera,i ako su nam u MUPu celnici toliko glupi nije ni cudo sto svi lopovi iz drzave pobegose...
Sto se tice grobara fon,reci cu ti samo da se delije nikad nisu tukle izmedju sebe,za razliku od tvojih Tongue.A sto se lopovluka tice,i sami grobari kazu,da vecih lopova od Zeke i Bjeke nije bilo...
Sama cinjenica da niko sad ne proverava njih kaze ti sve smile.
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #57 poslato: 12.12.2007. 07:08:57 »

Sve Vas ja razumem ali kako je to lepo resheno u drugim zemljama, samo kod nas kochi?Huh?
Shta mi mozemo kada je vlast nesposobna i svojim nachinom uterivanja straha vraca vreme Slobodana Miloshevica...... Nije valjda da volite da Policija bije..... Pa setite se demonstracija, i tada se lomilo i razbijalo i to mnogo vishe i policija je tukla, ubijala kada smo se svi borili za neshto nashe..... I ovo je borba za neshto svoje, nemojte to da zapostavite i da budete nerealni u ovom sluchaju......
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #58 poslato: 12.12.2007. 07:36:09 »

Ovde sam prochitao da su samo Pedja i Kojo za batinjanje smile Pedja je malko suroviji ali dobro.. smile
Rekoh, u ostalim drzavama je to resheno novchanom kaznom i kaznom zatvora. Zakorachi na engleski teren i idesh prijatelju 5 godinica. Pa ti vidi dal' ce da ti se svidi smile Stvarno ne znam zashto se takav zakon ne primenjuje kod nas. Policije na tribinama i medju navijachima je uvek bilo i uvek ce biti.. Wink
Sačuvana
Kojoks
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Nebojsha Kojovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Uzice
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Vaga
Poruke: 390




« Odgovor #59 poslato: 12.12.2007. 09:35:20 »

Nisam ja uopshte za batinjanje, ali kad oni tuku choveka treba i njih tuci, pa chekaj Tope ajde ja tebe da udarim da li bi ti meni vratio... Grin.Kao drugo nije samo na treren nego uopshte na stadionu, ali zato van stadiona nadoknade sve shto nisu mogli na stadionu, samo shto se to ne prikazuje na televiziji u vestima itd.. ,vec u dokumentarnim filmovima.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #60 poslato: 12.12.2007. 15:57:04 »


Aman ljudi!!!Neka je bio policajac tu na tribinama,ali zasto je nosio pistolj i ukljucenu motorolu??? Da ga lakse nadju i prebiju???


A zasto ne bi nosio pistolj i motorolu? Jel se to podrazumeva da ce huligani kad god vide policajca da ga prebiju? Pa to je bolesno. Na stadionu, gde znaju da su okruzeni policijom koja je spremna i ume da bije, oni se odluce da napadnu policajca. To nije glupo, to je izopaceno, to je preslo u patologiju.

To su likovi koji nemaju nikakav osecaj za realno i normalno - njima je nasilje sve u zivotu i prema takvima drustvo jednostavno ne sme da se odnosi kao prema ljudima.
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #61 poslato: 12.12.2007. 17:38:13 »

ako je neko glup to nije razlog da mu nabijes baklju u usta, ako je neko policajajc to takodje nije razlog da mu nabijes baklju u usta...

ne znam zbog cega bi sever i jug bili izuzeti policiske prismotre, kad su nam vec policajci potrebni po osnovnim skolama ne razumem zasto bi ih sklanjali sa tribina, i zasto bi nekome ko je dosao da navija ili mozda cak i da gleda utakmicu smetao policajac, navijanje i gledanje utakmice nije protiv zakonito znaci ako su tu dosao sa tom namerom ne vidim zasto bi ti smetao policajac...

ne treba se praviti nivan i zazmureti pred profilom ljudi koji sacinjavaju jezgor svakog navijackog kopa, ti ljudi imaju istoriju delikventnog ponasanje i van tribina i poznati su policiji po mnogo cemu drugom nego sto vode Cigane ili Grobare... a realno svi problemi poticu od cinjenice da  kada nemas sta da gledas na terenu, onda moras sebi da nadjes razlog zbog cega si tu, a to onda vise nema veze ni sa navijanjem ni sa fudbalom...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #62 poslato: 12.12.2007. 17:50:40 »

Ne znam shta da Vam kazem ali glupo je komentarisati ovde uzimajuci chinjenice koje ste prochitali u dnevnoj shtampi ili videli na televiziji.... znate i sami da to nikada nisu bili pouzdan izvor informacija vec unapred planski smishljen scenario.....
Saznajte vishe detalja u vezi ovog sluchaja pa iznesite komentare takve vrste, pustite chlanke u press-u ili kuriru i vesti i dokumentarce na tv!!!
Uzvratio bih svakome ko uperi pishtolj u mene a da znam da ne sme da puca jer mu to nije recheno.

A zapamtite samo jedno, svako se cheshe tamo gde ga najvishe svrbi.
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #63 poslato: 12.12.2007. 18:07:43 »

dobro ajde ti ispricaj sta se desilo, bas me interesuje? sigurno nije izvadio pistolj i ku*rcio se po severu... pistolj je izvadio kada je 30 ljudi krenulo na njega sa namerom da ga ubiju...

evo pitanje bas za tebe zasto tebi smeta policajac na tribinama? dosao si da navijas i gledas fudbal, sta tebe briga sta taj nesretnik radi? mislis li da ako nekolicinu proglasisi za vodju navijaca treba li oni da snose deo odgovornosti za desavanje na tribinama?
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #64 poslato: 12.12.2007. 21:19:51 »

(at)pedja
Ukljucena motorola na severu?To je isto kao da je goloruk usao u kavez sa lavovima.Policije je bilo oko tribina...zasto su ubacili jednog medju navijace??Da ih snimi,pa da ih lakse pohapse Tongue.
Da se razumemo...nisam ja za huliganstvo kao nacin ponasanja,ali sve ovo nekako previse smrdi.Do sada nije bilo vecih ekscesa od strane Delija,uvek su fer i korektno navijali.Ruzno je ovo sto se desilo,ali ja mislim da je policija jednako kriva,jer su gluposcu ugrozili zivote ljudi.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #65 poslato: 13.12.2007. 00:10:09 »


Ukljucena motorola na severu?To je isto kao da je goloruk usao u kavez sa lavovima.


Meni je ovakav stav neprihvatljiv. To nije normalno. Normlano je da nike ne dobiej batine samo zato sto ne pripada grupi. Kavez sa lavovima? Aman, neprihvatljivo je da iko bude pretucen, a kamoli policajac.

Citat

Policije je bilo oko tribina...zasto su ubacili jednog medju navijace??Da ih snimi,pa da ih lakse pohapse Tongue.


Naravno, pa to im je posao, da identifikuju huligane. Ako je potrebno, policjac ce uci i medju njih, sta tu ima neobicno?

Nenormalno je da ti huligani smatraju da je sasvim ok da nekoga prebiju, samo zato sto im tako dune.

Citat

ja mislim da je policija jednako kriva,jer su gluposcu ugrozili zivote ljudi.


Kojom gluposcu? Ti smatras da je glupost to sto je jedan policajac usao medju navijace? Tu nema niceg glupog, tako se radi posao obezbedjenja - tako je policajac najblizi mestu eventualnih kriminalnih aktivnosti.

Policajac moze da se izlozi nepotrebnom riziku, sto se moze nazvati i gluposcu ali to su situacije kada postoji ocigledna opasnost ali policajac ipak odluci da rizikuje. Tu je pretpostavka da postoji realan izvor opasnosti kao sto su na primer kriminalci. E sad, ako je taj policajac napravio glupost, to onda znaci da je svesno usao medju kriminalce, pa sledi da su ga kriminalci napali i pretukli. Tu se vracamo na pocetak price, da se ipak radi o kriminalcima.
Sačuvana

fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #66 poslato: 13.12.2007. 00:19:55 »

Citat
zasto su ubacili jednog medju navijace??Da ih snimi,pa da ih lakse pohapse


zbog cega bi ih hapsili ako su tu dosli da navijaju...u normalnom navijanju nema nista protivzakonito, zbog cega onda strah od hapsenja? mozda zbog neceg van stadiona?
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #67 poslato: 13.12.2007. 01:10:55 »

Policija kad tuce na stadionu tuce sve redom...Ne tuku iskljucivo huligane.Ovo nase ubedjivanje moze da traje i traje...a iskreno ne zelim nikoga da ubedim da je moj stav ispravan.Ja verujem da jeste smile.
To sto moji stavovi, Pedja ,nisu prihvatljivi tebi i to je ok.Ne bi ni bilo normalno da imamo iste stavove.
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #68 poslato: 13.12.2007. 01:36:57 »

(at)starla: Nisu prihvatljivi ni meni .. Ako mi argumentujesh svoje stavove mozda i porazmislim o tvojoj teoriji. Ovako nemam razloga nishta drugo da mislim osim da prichash praznu prichu.
Iskljuchi se na momenat kao pristalica bilo koje grupacije i pogledaj realno (ako mozesh smile ), shta bi se desilo kada policije ne bi bilo na stadionu, shta bi se desilo kada policija ne bi reagovala u kritichnim situacijama, shta je strashno u tome shto je policajac u civilu bio na tribinama... Jel to on ne sme da prati utakmicu?
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #69 poslato: 13.12.2007. 02:04:10 »

Kakve se to kriminalne aktivnosti odrzavaju na stadionu, objasnite mi molim vas??? Po meni je veci kriminal u nashoj skupshtini koja se uzivo emituje po ceo dan na tv-u......
Posao obezbedjenja je druga stvar, ako je jedan chovek sam medju nekoliko stotina ljudi kakva je to vrsta obezbedjenja i koga on tu obezbedjuje i na koji nachin je u mogucnosti sam nekoga da obezbedi, objasnite. Ja tu ne vidim obezbedjenje nikakve vrste. Hocete da kazete da kada policajac uperi pishtolj u ljude on njih obezbedjuje...... odlichno!!! A i da je tu bilo sluchajnog incidenta, nastalog iniciranjem navijacha utakmica bi odavno bila prekinuta a stadion ispraznjen a kazne za sve mnnogo vece kao i incident koji je mogao da se nastavi napolju. Pa gde ima josh da se puca na stadionu (i to josh od strane policije) a da publika na sve chetiri strane stadiona ostane na svojim mestima a fudbal se igra bez prekida. Ne zaboravite, incident se dogodio tokom prvog poluvremena. Pa nije na stadionu bilo ljudi samo na severu, o chemu je mislio taj policajac dok je pucao, da opet sluchajno nastadaja nevin narod. Shpijunazu vidim zbog chega i sam znam i meni su se kockice uklopile, ali da neko nekoga tu obezbedjuje ne vidim nikako.

P.S. Ako neko ima pitanje "bash" za mene, ubuduce samo na pm.
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #70 poslato: 13.12.2007. 02:28:35 »

potpuno nerazumeme tvoju pricu... sta tebi smeta policajac na tribinam, tebi kao navijacu zvezde , koji si dosao na stadion zbog fudbala i navijanja?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh? ne znam kako jos da istaknem  ovo pitanje a da mi neko odgovori...

drugo covek je pucao u vazduh a ne u ljude i pucao je u vazduh zato sto je 30 ljudi skocilo na njega sa namerom da ga ubiju, ( gurati coveku zapaljenu baklju u usta apsolutno za ne poverovati)  potpuno opravdavam njegovu reakciju...

o navijacima zvezde starla ocigledno ne znas mnogo  smile ( smesak je da se ne naljutis zbog sukoba misljenja), pa zato pricas da oni nisu skloni incidentima, setite se hale pionir kada  su cigani krenuliu da pisaju po priapdniku zandramerije, posle toga se sve pretvorilo u haos... simpaticno i vrlo navijacki...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #71 poslato: 13.12.2007. 02:39:50 »

Ne bih da se ponavljam...glupo je.Svoje stavove nisam izrekla kao pripadnik "grupacije" kako Voja kaze vec kao osoba koja sticajem prilika zna kako sve to funkcionise.Na stadionima sam od malih nogu,uvek porodicno gledala fudbal (u mojoj porodici je nekako uvek bilo fudbalera),tako da ne pricam ovo pod utiskom slika sa TVa.
Na toj utkmici kad je bio incident,otac mi je bio na zapadu. Sam mi je rekao da je bilo puno dece,zena...nije mi jasno kako policija o tome nije razmisljala...Poslati starijeg coveka sa ukljucenom motorolom i pistoljem medju navijace-ako je to vama normalno ok je,necu se ubedjivati.
Setimo se derbija i lomljenja stolica i paljenja istih od strane grobara...Niko nije nesto preterano njih kaznio,a ni tukao.Sta se desilo kod njih?Ne postoje jedinstveni navijaci,vec kojekakve frakcije,koje se tuku izmedju sebe.Sad hoce da se to isto desi Zvezdi i njenim navijacima.
Sad ce se derbi igrati bez publike,jos jedna pomoc partizanu...
(at)fon:da policajci treba da budu na stadionu,ali ne na tribinama,medju navijacima,u civilu.Sto nije dosao u uniformi gore?
I da ...vrlo malo znam o navijacima Tongue
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #72 poslato: 13.12.2007. 02:44:51 »

Vidim da se ovo boldovano i uvelichano "pismo" odnosi na mene pa cu i odgovoriti>

Smeta mi jer od njega ne vidim nikakav vid zashtite u bilo kom pogledu, smeta mi jer znam da nije doshao tu da pruzi podrshku klubu vec da prvom prilikom nekoga odvede u maricu (shto da ne ako to bude potrebno i naravno shodno mogucnostima ali poshto je sam, teshko) i smeta mi jer je tu postavljen od strane ministra koji ne zna na koji drugi nachin da reshi situaciju pa se bavi shpijunazom sa smrtnim posledicama svojih pripadnika.

Slozicu se samo sa tobom da pucanje u vazduh nije smrtonosno.

I na stadion se dolazi da se navija za voljeni klub, najveci problemi su van stadiona ali to nije pricha ove teme. I nemoj vezivati navijache sa delikvencijom, jer mene vredjash. Ja sam navijach Crvene Zvezde i nisam huligan kao i dosta mojih prijatelja koji posecuju utakmice i tamo idu da gledaju i navijaju. A ako nisi doshao na sever da navijash imash ostale tri tribine, tamo gledaj i cuti i nosi pishtolje ako treba i sve ostalo!!!
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #73 poslato: 13.12.2007. 03:44:55 »

Ma uopshte mi nije jasno zashto su navijachi njega tukli? Nebitno o kojoj se navijachkoj grupi radi... Zapishtala mu motorola, shta?
Jel to onda znachi da svaki murkan treba da nabepa prvog koji nosi navijachki shal? Zaboga, on je huligan i potencijalni prestupnik..
Samo mi treba odgovor na pitanje, zashto policajcu ili inspektoru nije mesto na tribinama? Koji je razlog da on ne treba da bude gore?

Citat
Setimo se derbija i lomljenja stolica i paljenja istih od strane grobara...

O chemu ti prichash? To je neshto shto se deshava na obe strane..zavissi samo da li gostujesh ili si domaci. smile To nema nikakve veze sa ovim shto se sada desilo. Apsurdno je i uporedjivati to i ovo shto se desio.

Citat
Sad ce se derbi igrati bez publike,jos jedna pomoc partizanu...

Sami ste krivi. Niko vas nije shibao po ushima da palite choveka... Stvarno debilan potez..

Vatreni sam navijach nekog tima ali sam ujedno i inspektor u supu (jbg, moji me naterali da upishem vishu kriminalistichku), jel to znachi da ne bih smeo nikada da krochim na sever ili na jug da sluchajno ne bih bio ubijen ili isprebijan?



Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #74 poslato: 13.12.2007. 04:44:26 »

(at) Top
Ako ti nije jasno,ja stvarno ne mogu da ti pomognem Tongue,nisam dovoljno strucna.Nisu svi navijaci zvezde na severu,huligani-takva tvradnja ravna je idiotluku.Inspektor moze da dodje na tribine,ali kao navijac,a ne kao spijun,u tome je razlika.
A sto se kazne tice,mislim da ako ce da pomogne  u tome da se bezbednost na utakmicama poboljsa,onda ok,ali mislim da ce biti kontraproduktuvna.Iskreno nikad ne mogu i ne zelim da ubedim navijaca Partizana da gresi,to je nemoguca misija.Zato necu vise da vas ubedjujem da vidite nesto sto je ocigledno,jer vi prosto volite pogresan klub.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.978 sekundi sa 35 upita.