Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6
  Štampaj  
Current Topic Rating: ****
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Ponovo tucha navijacha Zvezde  (Pročitano 35708 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #75 poslato: 13.12.2007. 05:35:07 »


Policija kad tuce na stadionu tuce sve redom...Ne tuku iskljucivo huligane.


Tuce redom kad ne moze da razlikuje huligane od normlanih. Zato su i ubacili ovog jednog, da bi mogli da identifikuju huligane.


Kakve se to kriminalne aktivnosti odrzavaju na stadionu, objasnite mi molim vas???


Recimo tuce i unistavanje imovine.

Citat

Posao obezbedjenja je druga stvar, ako je jedan chovek sam medju nekoliko stotina ljudi kakva je to vrsta obezbedjenja i koga on tu obezbedjuje i na koji nachin je u mogucnosti sam nekoga da obezbedi, objasnite. Ja tu ne vidim obezbedjenje nikakve vrste.


To su osnovne stvari, poznate cak i iz filmova. Postupci obezbedjivanja su razni, a jedan od bitnijih je identifikacija vinovnika kriminalnih aktivnosti. Jedni policajci su bili tu kao fizicko obezbedenje, a drugi su radili na pribavljanju podataka.


da policajci treba da budu na stadionu,ali ne na tribinama,medju navijacima,u civilu.Sto nije dosao u uniformi gore?


Covek je radio "under cover". To je nadam se poznato, makar iz vec pomenutih filmova. Cilj je da se infiltrirai na licu mesta pribavi sto vise inforamcija: ko su organizatori, kako huliganska organizacije funkcionise, koje su im oznake, nacini sporazumevanja, eventualno da sazna planove huliganskih akcija... covek je bio na svom radnom mestu i izvrsavao bezbednosni zadatak.


I nemoj vezivati navijache sa delikvencijom, jer mene vredjash. Ja sam navijach Crvene Zvezde i nisam huligan kao i dosta mojih prijatelja koji posecuju utakmice i tamo idu da gledaju i navijaju.


Mi i ne pricamo o navijacima negoo huliganima. Ne znam zasto se nalazis prozvan a cudi me da kao navijac, uopste mozes da podrzavas huliganstvo. Pa upravo huligani vas i dovode u situaciju da vas ljudi sve zajedno smatraju huliganima, zato sto huligani zasenjuju prave navijace i predstavljaju se kao navijaci. Umesto da ih osudite i suprotstavite se takvom nacinu navijanja, vi ih podrzavate, a onda vam je krivo sto vas trpaju u isti kos sa njima.


Inspektor moze da dodje na tribine,ali kao navijac,a ne kao spijun,u tome je razlika.


Policajac je samo radio svoj posao. Kao sto neko vec rece, ako tebi smeta sto je policajac u blizini, to znaci da imas razlog da zazires od policije, a to, opet, znaci da je policajcu upravo tu mesto gde je. Policajac radi u interesu drustva i posao mu je da otkrije i spreci sve izvore kriminala. Metodi koje za to koristi su poznati i uglavnom delotvorni, i sasvim je normalno da ti metodi kriminalcima ne odgovaraju.

Iz ugla gledanja drustva, sasvim je normalno da policajac bude umesan medju kriminalce. Iz ugla gledanja kriminalaca, nikako ne valja da je policijaca medju njima. Ciji ugao gledanja je bitan?

Covek je bio na svom radnom mestu, i delovao je u interesu drustva, radi zastite ljudi i imovine. Kome to smeta, taj se sam deklarise kao huligan, jer zasto bi nekom normalnom navijacu smetalo ako se u blizni nalazi policajac, uniformisan ili ne?
Sačuvana

Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #76 poslato: 13.12.2007. 06:02:01 »

(at)pedja-previse gledas filmove...nije to tako u pravom zivotu Tongue
Ako se meni ne svidjaju policajci kao ljudi,jer mislim da ih je vecina glupa,i ne zelim ih u svojoj blizini,da li to znaci "DA ZAZIREM JER SAM KRIMINALAC"???
I da...posto nam samo objasnjavas sta se zapravo tu,i o cemu radi,a nigde da kazes za koga navijas,reci nam to...
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #77 poslato: 13.12.2007. 06:14:47 »

Uopste se ne radi o glednju filmova, to sam naveo kao primere onima koji ne razumeju o cemu se radi.

Imas puno pravo da ne volis policajce, ali nemas pravo da ih napadas. Stepen civilizovanosti se izmedju ostalog meri i time koliko je osoba sposobna da istolerise nesto sto joj ne odgovara. Kada ti neko ne odgovara u tvojoj blizini, ti se sklonis a ne bijes ga.

Sto se navijanja tice, na sta milsis? Da li navijam za Zvezdu ili Partizan ili za huligane ili policajce?
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #78 poslato: 13.12.2007. 06:58:27 »

Starla ne ubedjujesh me kao navijacha Partizana nego kao osobu koja to sve sada posmatra sa strane. Ni u jednom trenutku nisam rekao da se navijachi partizana u nechemu razlikuju od navijacha zvezde po tom pitanju. Sve je to jedna ista masa koja dolazi na utakmice zbog svega samo zbog fudbala ne. Retki su oni koji zele da dodju i pogledaju kvalitetan fudbal (iskreno, ovo kvalitetan mogu da stavim pod navodnike).
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #79 poslato: 13.12.2007. 07:06:02 »

U zemlji Srbiji se rec policajac koristi kao sinonim za pokvarenu osobu,sklonu korupciji.naravno,nisu svi takvi,kao sto nisu svi na severu-huligani.Neki su navijaci njegovo prisustvo,doziveli kao provokaciju,i odreagovali lose,cak i strasno.Ali to ne daje nikome za pravo da sve navijace trpa u isti kos.
Veoma je glupo govoriti o lepom ponasanju i manirima navijaca,koji su odraz naseg drustva,socijalne bede...Sve ce to doci kada se drzava sredi,ako se ikada sredi.
Da...pitala sam te da li navijas za Zvezdu,Partizan ili neke trece,jer me cisto zanima...informativno,ako nije problem smile.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #80 poslato: 13.12.2007. 07:07:22 »

Navijao sam za Zvezdu dok sam bio mladji. Inace imam rodjaka koji je vatreni navijac Zvezde i vrlo dobro znam kako to izgleda biti posvecen navijac a ne huligan.
Sačuvana

Kojoks
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Nebojsha Kojovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Uzice
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Vaga
Poruke: 390




« Odgovor #81 poslato: 14.12.2007. 04:48:13 »

Biti posvecen je ici na utakmice i navijati za svoj klub pevajuci navijachke pesme, a ne izazivati tuchu i tuci se krasti shalove od drugih pa chak i karte za utakmicu,itd...
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #82 poslato: 17.12.2007. 00:04:49 »

(at)kojoks:da bi dosli do tog stadijuma,da postanemo normalni u svakom pogledu,sto se navijanja tice,treba da prodje dosta vremena,i promeni svest kod ljudi.Naravno,socijalna beda dosta utice na sve to,jer sto bi ti neko oteo sal ili kartu,ako ima para da kupi to isto...
I da...ne vidim da je donelo rezultata to sto su kaznili Zvezdu,cak je to pojacalo njihov bes,(mislim na nvijace)i ubedjenje da se radi protiv interesa kluba. Koliko cujem opet je bilo nekih tuca uoci utakmice sa Vojvodinom,sto je naravno strasno...
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #83 poslato: 17.12.2007. 00:14:49 »


Naravno,socijalna beda dosta utice na sve to,jer sto bi ti neko oteo sal ili kartu,ako ima para da kupi to isto...


Ne uzima on taj shal zato shto nema para da kupi (?!) nego kao trofej...

Koliko cujem opet je bilo nekih tuca uoci utakmice sa Vojvodinom,sto je naravno strasno...


Kao da su te tuche pochele odskora pa se mi sada, zaboga, pitamo zashto se to deshava... Mi smo katastrofa i nama nema pomoci !
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #84 poslato: 17.12.2007. 00:36:54 »


Naravno,socijalna beda dosta utice na sve to,jer sto bi ti neko oteo sal ili kartu,ako ima para da kupi to isto...


Razumem da neko za sve nadje opravdanje ali ti ga bas pretera smile Kako sta napises u ovoj temi, sve vise sam ubedjen da si potpuno neobjektivna.
Sačuvana
Kojoks
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Nebojsha Kojovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Uzice
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Vaga
Poruke: 390




« Odgovor #85 poslato: 17.12.2007. 00:55:40 »


 Koliko cujem opet je bilo nekih tuca uoci utakmice sa Vojvodinom,sto je naravno strasno...


Nije samo tucha bila, vec su razbili prostorije FK,,Vojvodine,,.Ma Starla upravu si ti shto kazesh da godine treba da promene svoje ali mislim da se ovo kod nas nece pomeniti nikad,a to da uzimaju karte i shalove to je samo da bi ispali face, srecom nisam naleteo josh na ovakve likove.
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #86 poslato: 17.12.2007. 22:24:28 »



Naravno,socijalna beda dosta utice na sve to,jer sto bi ti neko oteo sal ili kartu,ako ima para da kupi to isto...


Razumem da neko za sve nadje opravdanje ali ti ga bas pretera smile Kako sta napises u ovoj temi, sve vise sam ubedjen da si potpuno neobjektivna.



U cemu se ogleda moja neobjektivnost?Stvarno ne razumem...Bila sam i na severu nekoliko puta,i sve je bilo korektno,bez ikakvog nasilja,i gluposti.Samo tvrdim da svi navijaci zvezde nisu huligani.
Iskreno cak i mislim da sve kazne protiv njih mogu samo da budu kontraproduktivne,i da izazovu samo vece nerede..
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #87 poslato: 17.12.2007. 22:38:33 »

Koliko vidim ti sve vreme tvrdis da nema huligana uopste, a polemises na stavove koji uopste ne zastupaju tezu da su svi navijaci huligani. Mi pricamo o hiliganima a ti kontriras kako nisu svi navijaci huligani iako smo nekoliko puta jasno rekli da i ne mislimo da su svi navijaci huligani, vec pricamo o onima koji jesu.

Tvoja neobjektivnost se ogleda u stavovima kao sto je taj da je prebijanje i otimacina salova uzrokovana bedom i nemastinom a ne huliganstvom.
Sačuvana

Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #88 poslato: 18.12.2007. 01:37:39 »

Glupo je jednu grupicu huligana poistovecivati sa celom navijackom grupom.To sam tvrdila SVO ovo vreme.Nista drugo.
Socijalana beda i nemastina jesu uzrocnici tuca,nasilja na stadionima,a kao primer za to tu su jos Argentina,Brazil,gde su takve pojave jos izrazene.To kazu ozbiljni koji se time bave,a ne JA.Ako je to neobjektivnost,onda se ja stvarno izvinjavam Tongue
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #89 poslato: 18.12.2007. 02:58:05 »

provalio sam ja  Grin strala je u stvari huligan sa severa koja zeli da je poistovetimo sa navijacem hehehe  Grin

bas me interesuje sta bi pisla da su grobari pokusali panduru da nabiju zapaljenu baklju u usta?
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #90 poslato: 18.12.2007. 03:43:53 »

Kako si pogodio?Huh? Tongue
U zemlji Srbiji se ne oprasta kada zensko govorri o "muskim" temama.Najbolje bi bilo kada bi sve bile tupave,i nepismene,i da gledaju samo u sporet.
Da su grobari zapalili policajca,zestoko bih pljuvala po njima!!!  smile
Bar sam iskrena smile.
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #91 poslato: 18.12.2007. 03:49:53 »

Oni se nikada ne mogu nazvati grupica! Da je tako utakmicu ne bi obezbedjivali oklopnjaci i konjica. I ne mozesh prichati kao da su za probleme na stadionima krivi pojedinci ili "grupica" ljudi na severu ili jugu. Svi oni znaju zbog chega su tu.
Navijachi u Srbiji vaze za jedne od  najozloglashenijih navijacha na svetu i glupavo je pravdati njihove postupke.

Citat
Glupo je jednu grupicu huligana poistovecivati sa celom navijackom grupom.

I mislim da su huligani mnogo vishe no grupica i stvarno se mogu poistovetiti sa jednom dobro organizovanom grupom. A to se moze videti i sa slike...
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #92 poslato: 18.12.2007. 03:54:12 »

slazem se samo sa delom izjave o grobarima, ovaj deo o tupavim zenam potupuno odudara od  mog poimanja zenskog bica, sta vise posebno me iritiraju tupave i primitivne zenske osobe ( kao i muske da ne bude zabune) i trudim se da se ne nadjem u neposrednom kontaktu sa "tupavom" devojkom, jer to zna bas da smara posebno u vozu, ili ne daj boze u medjugradskom autobusu... no ovo je ljuti off
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #93 poslato: 18.12.2007. 03:55:59 »

Imam osecaj da  pricam nekim jezikom koji niko ne razume,zato i osecam da je vreme da se iskljucim iz ove teme.Dobro nije grupica,vec grupa,nisu siromasnu,svi su dobrostojeci,panduri su super,sve je na nivou...Zadovoljni???
Ne bih da budem "glupava" i pravdam bilo koga,jer nisam ni pravdala postupak navijaca...ali svako tumaci sve kako hoce.
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #94 poslato: 18.12.2007. 04:02:49 »

tvoj problem je sto ne mozes da shavtis kako su to Cigani problematicni i odkuda sad kao odjednom da oni nabijaju zivom coveku baklju u usta... jednostavno odbijas da poverujes, da su to navijaci zvezde, e pa jesu... koa sto su se sinoc vodje grobarske grupe Alkatraz snimali sa pistoljima za onu emisuju na diskaveriju o huliganima... debilizam, operisanost od mozga... ali ja nema problem to da kazem...


nadam se da nisi pomislisla da ja tebe smatram za glupu, sto je naravno potpuno netacno  smile
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Kojoks
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Nebojsha Kojovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Uzice
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Vaga
Poruke: 390




« Odgovor #95 poslato: 18.12.2007. 05:21:53 »

Alo polako nemojte se svadjati ovde kao da neko samo napada drugog.smile
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #96 poslato: 18.12.2007. 06:20:08 »

Tuca, tuca, tuca....  
jump
Sačuvana

Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #97 poslato: 18.12.2007. 06:22:29 »

ko i gde?
Tongue
na slici se ne vidi nista lose,ne znam sta je covek hteo da kaze ovom slikom...Delije u koloni...prosto strasno!!!(ovo je ironija Tongue)
« Poslednja izmena: 18.12.2007. 06:42:26 Starla » Sačuvana
Kojoks
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Nebojsha Kojovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Uzice
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Vaga
Poruke: 390




« Odgovor #98 poslato: 21.12.2007. 08:14:27 »

Pa Top i Ti.
 
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #99 poslato: 21.12.2007. 08:28:01 »


Pa Top i Ti.
 


 rofl rofl rofl
Znaci od srca si me nasmejao Grin.Nema tuce,nazalost,a ni svadje Sad.Doticni bi morao bas,bas da se potrudi da bi me isprovocirao..
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.415 sekundi sa 35 upita.