Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2 3 4  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Tenis: ATP i WTA lista  (Pročitano 49595 puta)
Rašo
urednik
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Škorpija
Poruke: 3321


« poslato: 04.05.2007. 01:59:39 »

    Možete uvek pogledati stanje na listama:

    WTA(devojke)   http://www.sonyericssonwtatour.com/2/rankings/singles_numeric.asp

    ATP(muškarci)   http://atptennis.com/3/en/rankings/
Sačuvana
Rašo
urednik
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Škorpija
Poruke: 3321


« Odgovor #1 poslato: 11.06.2007. 16:08:11 »


    claps   Liste nisu nikad bolje izgledale. Jelena je treća, Novak četvrti, Ana šesta, Zimonjić peti u dublu sa Santorom.    
               
Sačuvana
Rašo
urednik
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Škorpija
Poruke: 3321


« Odgovor #2 poslato: 09.07.2007. 16:15:55 »




    Jelena i Novak su treći, Ana je peta, a Tipsarević je na 48. mestu.



  http://www.atptennis.com/3/en/rankings/entrysystem/default.asp


  http://www.sonyericssonwtatour.com/2/rankings/singles_numeric.asp
Sačuvana
Rašo
urednik
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Škorpija
Poruke: 3321


« Odgovor #3 poslato: 06.08.2007. 15:39:01 »

GLAS  JAVNOSTI


Srpski teniser Novak Đoković pašće za jednu poziciju na najnovijoj ATP listi, tako da će od danas biti četvrti teniser sveta. Đokovića je na listi pretekao Amerikanac Endi Rodik koji je, zahvaljujući ulasku u finale turnira u Vašingtonu, postao broj tri. Naš teniser ove nedelje učestvovaće na turniru u Montrealu (nagradni fond 2.450.000 dolara), a na startu takmičenja biće slobodan. U drugom kolu Novak će odmeriti snage sa pobednikom duela Tursunov (Rusija)-Kifer (Nemačka), a ukoliko prođe ovu prepreku naredni rivali do finala trebalo bi da budu Nalbaldijan, Rodik, Nadal.

Srbija će na turniru u Kanadi imati i dubl pošto će Nenad Zimonjić u igri parova nastupiti sa Đokovićem, a ova saradnja dobro će doći našoj reprezentaciji pred duel sa Australijom u plej-ofu za popunu Svetske grupe. Naši teniseri u prvom kolu sastaće se sa Poljacima Mariušom Fistenbergom i Marcinom Matkovskim.

Najbolje srpske teniserke Jelena Janković i Ana Ivanović ove nedelje učestvovaće na turniru u Los Anđelesu koji se igra za nagradni fond od 600.000 dolara.
Jelena Janković u „grad anđela“ dolazi umorna i prehlađena, što je posledica učešća na turniru u San Dijegu gde je poražena u 3. kolu od Ruskinje Kirilenko.
Ivanovićeva, posle povrede kolena od nekoliko nedelja pokušaće u Los Anđelesu da dođe u pravu formu pred nastup na US openu.
Sačuvana
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #4 poslato: 06.08.2007. 19:36:04 »

Ne znam  da li je ko pratio podatke i statistiku na WTA i ATP listi veoma interesantni podatci se mogu pronaći kao npr. da od naših tenisera jedino Janković ima residence u Srbiji Grin Ivanović je u Baselu, Švajcerska; Đoković u Monte Karlu, Monako; I da ne grešim dušu Tiparević je takođe u Beogradu smile premda je on izvan prvih 10 na ATP

Kad su bodovi u pitanju Ivanović i Kuznetsova su dosta blizu isto kao i Đoković-Roddick ali posle Roddicka Đoković mora dobro da se namuči ne bi li stigao ovu prvu dvojicu koji imaju užasno veliki broj poena smile dok Janković ima posla no dosta manje..
Sačuvana
Rašo
urednik
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Škorpija
Poruke: 3321


« Odgovor #5 poslato: 13.08.2007. 14:16:26 »



   claps claps claps

  Liste izgledaju sve bolje i bolje !!!


http://www.atptennis.com/3/en/rankings/entrysystem/default.asp

http://www.sonyericssonwtatour.com/2/rankings/singles_numeric.asp




    A evo šta je rekla Jelena posle meča sa Anom :


PRESS



ANA IGRA KAO MUŠKO!

Neverovatno je s kakvom snagom ona udara lopticu, to može samo muškarac * Ana: Pobede nad Jelenom su mi najslađe, jer ona je vrhunska teniserka

Najbolje plasirana srpska teniserka Jelena Janković kaže da je, igrajući protiv Ane Ivanović u polufinalu turnira u Los Anđelesu, imala utisak da je sa druge strane mreže - muškarac!

Ona tvrdi da nikada u karijeri nije igrala protiv teniserke koja tako jako udara lopticu. Ana je pobedila Jelenu sa 2:1 (4:6, 6:3, 7:5) u setovima, cela Srbija je uživala u fantastičnom tenisu dve svoje gracije, a Ivanovićeva je, bilo je to primetno, poslednjih nekoliko gemova igrala kao da je u transu. To je uočila i Jelena, koja je posle meča bila zapanjena nastupom svoje velike rivalke.

- Imala sam lepu priliku da pobedim, ali u drugoj polovini trećeg seta ona je servirala kao da je meč tek počeo. Stigao me je umor i noge me više nisu slušale. U tim trenucima imala sam utisak da igram protiv muškarca. Neverovatno je s kakvom snagom je udarala lopticu posle više od dva sata igre. To je bilo jednostavno zastrašujuće - priznala je Jelena, koja će uprkos porazu ostati treća teniserka sveta.

Ana Ivanović blistala je posle pobede, a tokom meča činilo se da joj je malo više stalo do trijumfa nego protivnici. Nikada nismo videli Anu da se toliko kreće, ali ni da se toliko raduje posle svakog uspešnog poena. Na kraju je priznala da su joj trijumfi protiv Jelene, a ima ih već četiri u pet međusobnih mečeva, najdraži i da joj daju posebnu motivaciju.

- Iskreno, volim kad pobedim Jelenu, jer ona je zaista sjajna teniserka. Svaki trijumf protiv nje daje mi posebnu motivaciju i uliva mi veliko samopouzdanje. Te pobede su baš slatke, i računaju se na "specijalan način" - rekla je Ana posle meča.

Ona je dodala da je tokom celog meča verovala u svoju pobedu, čak i kada je Jelena povela sa 4:1 u trećem setu i kada je nešto kasnije spasavala dve meč lopte.

- Ni u jednom trenutku nisam želela da pomislim da je gotovo. Fokusirala sam se na svaki poen i trudila sam se da igram što je duže moguće. Bila sam veoma motivisana, a u najtežim trenucima i publika mi je dosta pomogla. Pri kraju smo obe bile veoma umorne, a to se posebno primećivalo na Jeleninoj igri. Ja sam bila na izmaku snage, ali sam pokušavala da o tome ne razmišljam jer sam znala da mogu da izdržim više - kaže Ivanovićeva.

Trijumf protiv sunarodnice Ani će doneti četvrtu poziciju na WTA listi. Međutim, ona kaže da je ta činjenica nijednog trenutka nije opterećivala.

- Posle prilično duge pauze zbog povrede kolena u Vimbldonu uželela sam se tenisa. Došla sam ovde s namerom da pokušam da odem do kraja i uspela sam. Nisam razmišljala o napretku na listi, već samo o narednom meču - zaključila je Ana Ivanović.


(I. Đ. - AG)
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #6 poslato: 13.08.2007. 17:25:46 »

Svaka cast Ani i Novaku na pobedama!!!Igrali su ekstra smile
Sačuvana
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #7 poslato: 14.08.2007. 00:28:30 »


Svaka cast Ani i Novaku na pobedama!!!Igrali su ekstra smile


Sjajno! Idemo napred..
Sačuvana
Rašo
urednik
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Škorpija
Poruke: 3321


« Odgovor #8 poslato: 14.08.2007. 03:16:01 »

NEW  YORK  TIMES


     Simpatičan naslov u Montrealskim novinama

    "Giant-killer Djokovic stuns Federer"


MONTREALGAZETTE



MONDO galerija slika



                                     

Sačuvana
Rašo
urednik
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Škorpija
Poruke: 3321


« Odgovor #9 poslato: 10.09.2007. 19:18:52 »

http://www.atptennis.com/3/en/rankings/entrysystem/default.asp

http://www.sonyericssonwtatour.com/2/rankings/singles_numeric.asp



Ana je pala na peto mesto, Jelena na istom mestu, kao i Novak, ali sa znatno manjom razlikom do Nadala.

               
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #10 poslato: 10.09.2007. 19:31:43 »

Nole Legenda! Borio se protiv Rozhea kao lav, ali je Rozhe ipak No1 i dalje. Mozda je Nolu bila frka od pobede pa je zato izgubio smile
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #11 poslato: 10.09.2007. 20:00:09 »

videsteli Mariju Sarapovu kako navija za Nola... nole care...  smile
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #12 poslato: 10.09.2007. 20:11:58 »


Nole Legenda! Borio se protiv Rozhea kao lav, ali je Rozhe ipak No1 i dalje. Mozda je Nolu bila frka od pobede pa je zato izgubio smile


Ma Nolu se zurilo nije hteo da duzi kao sa Stepanekom upravo zato sto ga je neko cekao posle meca Grin


videsteli Mariju Sarapovu kako navija za Nola... nole care...  smile
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #13 poslato: 10.09.2007. 20:20:31 »

Ma jok brate. Valjda je veran svojoj devojci!
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #14 poslato: 10.09.2007. 20:38:26 »

Rozer care smile smile smile
btw,da li je Rodzer,ili Roze?
Meni je inpresivnije bilo to sto je za Noleta navijao moj omiljeni glumac Robert Deniro.Bravo i za njega.Cuh juce da lik voli Srbe,jer je navodno na nekom putovanju kroz SRbiju,zaglavio na 3 dana kod nekog seljaka u Nis smile.Cerka mu se zaove Drina,po knjizi Ive Andrica..
A ona Rozerova Mirka,uopste mi se ne dopada Tongue,moze on da nadje i nesto lepse...
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #15 poslato: 10.09.2007. 21:49:53 »

Sjajan dechko. Svidja mi se njegova hrabrost i odluchnost da pobedi. Krivo mi je shto je izgubio..a sa druge strane i nije zato shto je izgubio od majstora tenisa. Glupo je komentarisati o tome ko je bolji ali je dovoljno i to da je novak pokazao da moze da mu parira i da ga pobedi. Josh jednom, svaka chast za Novaka Djokovica!


[off]

"Robert Deniro"?! Robert DE Niro... Dough... Tongue



Cerka mu se zaove Drina,po knjizi Ive Andrica..


Valjda po reci, a ne po knjizi Ive Andrica. Ne postoji knjiga Ive Andrica "Drina"...
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #16 poslato: 10.09.2007. 21:55:18 »

Ahahahahahahahaha.... claps rofl rofl rofl
A sad ozbiljno....KADA CES DA SE OTKACIS OD MENE?Huh??
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #17 poslato: 10.09.2007. 22:05:39 »

Ne obracajte paznju, ona se uvek tripuje da se neko zakachi na nju. Pa zar niste navikli da kad neshto sluchajno lupite, svako nabaci neki zez komentar, nije to nishta strashno, samo shto se gomila ljudi prima na to. Eto toliko.
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #18 poslato: 10.09.2007. 22:12:52 »

Polako Starla .. kada mi dosadi.. smile
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #19 poslato: 10.09.2007. 22:15:36 »

Da bi znao zasto to mislim,video bi da Vojislav obozava da me ispravlja,nervira,provocira Tongue,uostalom citaj neke njegove predhodne postove u kojima nekako uvek ispravlja mene.Shvatam zasto si ti ljut,i pogodjen,ali mislila sam da smo to resili.Niti te ikad pominjem,niti komentarisem tvoje postove.Ta vasa grupica,koji se i privatno poznajete,uopste me ne zanima.Samo me interesuje kako Pedja tolerise vasa podj**avanja?
Neke ljude opominje za pravopis,slova ch,sh,koja ne postoje,dok drugovi Voja i ostali to rade,i nista im ne govori.
Ovo nije mesto za ovaj post,pa neka ga Pedja izbrise,ili prebaci gde mu je mesto.
Ajd' pa zdravo smile,i iskuliraj..
A ovo izmedju mene i njega,ne ukljucuje i tebe.Samo mislim da forum nije mesto za ovo icon2
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #20 poslato: 11.09.2007. 02:39:52 »

Ma ispravlja on sve. Wink Necu te vishe dirati, i promise. Nikad nisam imao nameru, dogodilo se sluchajno smile
Sačuvana
Rašo
urednik
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Škorpija
Poruke: 3321


« Odgovor #21 poslato: 25.09.2007. 15:15:55 »

WTA: Jelena sve bliža drugom mestu

Na najnovijoj listi najboljih svetskih teniserki Jelena Janković i Ana Ivanović zadržale su pozicije koje su imale protekle nedelje. Jelena je plasmanom u finale turnira u Kini osvojila 80 poena i sada je razlika između nje i drugoplasirane Svetlane Kuznjecove 164 boda. Ruskinja je izgubila 125 poena jer nije odbranila titulu u Kini zbog povrede. I dalje ubedljivo vodi Belgijanka Enan sa 5200 poena. Ana je šesta sa 2925.

Žistin Enen je najbolja i u WTA trci sa 4675 bodova. Drugo mesto zauzima Jelena Janković sa 3955, treća je Kuznjecova sa 3246, dok četvrtu poziciju zauzima Ana Ivanović sa 2847 bodova.


http://www.sonyericssonwtatour.com/2/rankings/singles_numeric.asp

http://www.atptennis.com/3/en/rankings/entrysystem/default.asp
Sačuvana
Rašo
urednik
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Škorpija
Poruke: 3321


« Odgovor #22 poslato: 02.10.2007. 15:33:01 »

B 92


WTA: Enen prva, gužva na vrhu

Pobedom na turniru u Luksemburgu Ana Ivanović zauzela je peto mesto na najnovijoj listi najboljih teniserki sveta sa 3170 poena. Četiri prvoplasirane teniserke Žistin Enen, Svetlana Kuznjecova, Jelena Janković i Marija Šarapova zadržale su svoje pozicije, ali sada je bodovna razlika među teniserkama od drugog do petog mesta samo 439 poena. Ivanovićeva je sada smanjila zaostatak za Marijom Šarapovom na 65 poena.

Učinkom u Luksemburgu Ana je obezbedila nastup na Masters kupu, kojim se završava teniska sezona.

Tri teniserke Srbije koje se nalaze u prvih 300 zabeležile su pomak na listi. Vojislava Lukić napredovala je 4 pozicije i sada je 232, Ana Jovanović je sa 269. mesta "skočila" na 268.

Teodora Mirčić je napredovala za dve pozicije i sada zauzima 284. mesto na WTA listi.
Sačuvana
Rašo
urednik
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Škorpija
Poruke: 3321


« Odgovor #23 poslato: 15.10.2007. 22:10:57 »

WTA: Jelena treća, Ana četvrta



Drugi srpski reket Ana Ivanović popravila je za jedno mesto plasman na najnovijoj listi najboljih igračica sveta (WTA) i sa 3.175 poena zauzima četvrtu poziciju, dok je naša najuspešnija teniserka Jelena Janković sa 3.475 bodova zadržala prošlonedeljno treće mesto. Vodeća na listi je Belgijanka Žistin Enen sa 5.500 poena, ispred Ruskinje Svetlane Kuznjecove koja ima 3.755 bodova i trećeplasirane Janković.

Prvo mesto u šampionskoj trci pripada Enen sa 4.975 poena, drugoplasirana je Janković sa 4.096, a treću poziciju zauzima Kuznjecova sa 3.581 poenom. Ivanović je i dalje četvrta sa 3.162 boda.


http://www.atptennis.com/3/en/rankings/entrysystem/default.asp

http://www.sonyericssonwtatour.com/2/rankings/singles_numeric.asp
Sačuvana
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #24 poslato: 15.10.2007. 22:45:18 »

Novak nam je pobedio na turniru u Becu.. ono cime sam ja bio imresioniran jeste nasa rulja koja je umislila da je dosla na boks mec, a ne na tenis Sad mislim "Nole pokazi mu kako Tarzan kolje krokodila" slap zgadio sam se i iskreno me bilo sramota posle meca uopste deklarisati se kao Srbin icon7 znam da smo kao nacija steretipno nekulturni ali toliko prostakluka nisam ocekivao Angry u svakom slucaju ne na jednom teniskom mecu! Ako sam kasnije dobro razumeo Djokovic je odbio da se pojavi posle meca da bi podelio autograme.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.185 sekundi sa 36 upita.