« Odgovor #2 poslato: 22.04.2007. 04:39:43 »

piskaralo
*****
Poruke: 885

« Odgovor #3 poslato: 22.04.2007. 18:23:50 »

Kretalo je i ranije, pa nekako uvek stane. smile No, zahvaljujući novom treneru Dogcu, kome je ovo bila debitantska utakmica sa mesta šefa stručnog štaba, Sloboda stiže do pobede. Takovo je zadnje na tabeli, ali to ne umanjuje značaj pobede nakon 5 uzastopnih poraza.

Strelci: Petrović u 5. minutu iz jedanaesterca, Milovanović u nadoknadi prvog poluvremena prvi put, zatim i drugi put u drugom poluvremenu. Takovo pred kraj utamice stiže do počasnog gola sa bele tačke.

Sloboda je delovala čvrsto i sigurno na terenu. Vrhu tabele se ne možemo preterano nadati ove sezone, ali trener će se upoznati sa igračima i za narednu sezonu spremiti pojačanja na pravim mestima. A, onda drsko jurimo titulu i viši rang koji naš klub i naš grad zaslužuju.
Sačuvana
Starla
piskaralo
*****
Pol: Žena

« Odgovor #4 poslato: 07.05.2007. 20:46:07 »

Ocekivala sam da ce Pierre pisati na ovu temu ali njega nema ni od korova....Nasa Sloboda izgubila u Valjevu slap,tako da ulazak u visi rang ostaje u domenu naucne fantastike!Da sve bude jos gore i omladinci izgubise od Bezanije sa 3:2 !!!! Sad
Crno.....
Sačuvana
Starla
piskaralo
*****
Pol: Žena

« Odgovor #5 poslato: 15.05.2007. 23:41:12 »

Sloboda opet izgubila Cry.Bezveze...
Btw,sta je sa sajtom slobode,zna li iko?

oslobodicu vas

« Odgovor #6 poslato: 17.05.2007. 19:09:39 »

Дани слободе у другом смислу су одбројани. :seljak-smile:А Слобода игра те игра.Имали или немају они ипак трче по терену.
Иначе сам скромни навијач.Понекад бучан а понекад тих. Cheesy Grin smile
Sačuvana
Starla
piskaralo
*****
Pol: Žena

« Odgovor #7 poslato: 17.05.2007. 19:36:40 »

Ako mislis na finansije,davno su oni dotakli dno!Sudije i delegati ne uzimaju lovu,jer nema Sloboda nikakvih novaca... Cry.Sto se tice njihovog trcanja,trude se momci smile,za prvi tim sad igraju i ovi iz mladjih selekcija.Prodaju mlade talente,budi zasto velikim klubovima,a isti ih posle zavlace za novac Sad.Inace sto se navijanja tice,i ja sam tihi,pristrasni navijac smile.
Sačuvana
Pierre
piskaralo
*****
Poruke: 885

« Odgovor #8 poslato: 20.05.2007. 21:31:13 »

Ocekivala sam da ce Pierre pisati na ovu temu ali njega nema ni od korova...

Pierre je bio malo (više) bolestan, malo zauzet, malo se odvikao od surf-a...no važno je da sam ponovo tu.

19.05.2007

Sloboda : Jadar   3:2 (0:1)

U prvom poluvremenu Sloboda očajna. I najveći optimisti su pomislili: ''Evo još jednog poraza!'', medjutim u drugom poluvremenu na teren kao da je izašao neki drugi tim. Od 0:2 Sloboda stiže do neverovatnih 3:2. Puno šansi, dva dosudjena penala od kojih Petrović koristi jedan i na kraju fenomenalna akcija za treći gol.

Što, šta je sa sajtom? Koliko ja znam sve u redu.  smile
Sačuvana

Starla
piskaralo
*****
Pol: Žena

« Odgovor #9 poslato: 21.05.2007. 01:03:40 »

Meni kaze da nepostoji,da je izbrisan....Brate i podaci su im vise nego bajati aa_sign08.Podaci o igracima takodje....
I da...zaboravih,usredu je odigrana utakmica(omladinci) Zvezda-Sloboda.Izgubili smo od Zvezde 3:2 Cry.
Sačuvana
Pierre
piskaralo
*****
Poruke: 885

« Odgovor #10 poslato: 21.05.2007. 04:56:02 »

Kako onda znaš da su podaci bajati, ako ti kaže da je izbrisan? Cool Poslaću ti link za sajt u privatnoj poruci, a što se ažurnosti tiče za to je zadužen Vladimir Andrić koji ume da bude prilično zauzet svojim primarnim poslom pa ne stiže uvek na vreme sve da odradi. Hosting plaća iz svog džepa, ceo sajt je njegova ideja i njegovih ruku delo. Zato mu niko od navijača ne zamera.

Starla, lepo što pratiš omladince. Keep up the good work!
Sačuvana
Starla
piskaralo
*****
Pol: Žena

« Odgovor #11 poslato: 21.05.2007. 05:23:09 »

Pa znam da su podaci bajati,jer kad sam bila zadnji put,pre mesec dana videla sam da su na spisku igraca neki koji vec dve godine nisu u Slobodi slap.Eto nisam znala da covek sam to radi,ali bar je mogao da stavi novije slike timova(podmladak,prvi tim)i da napise ko igra!!!To nije mnogo smile.
A sto se tice omladinaca napravila sam omasku embarrased izgubili su 4:2(a ne 3:2 kako sam rekla u predhodnom postu),a njih pratim iz licnih razloga sto je najbolja motivacija smile.
Sačuvana
Pierre
piskaralo
*****
Poruke: 885

« Odgovor #12 poslato: 21.10.2007. 06:22:51 »

Prvenstvo  (20.10.)
Uhvaćen možda i poslednji voz!

Sloboda-Sloboda Čačak 1:0 (0:0)

Sloboda je teškom mukom stigla do ovih dragocenih bodova. U prvom poluvremenu, u kojoj su blagu inicijativu, i par opasnih pokušaja imali Čačani, najzreliju šansu ipak su propustili rossoneri. Nakon Milovanovićevog šuta sa 7-8 metara, lopta se odbila od stative i šetala po gol liniji. Ipak, isti igrač, ispostavilo se bio je čovek odluke. U 63. minutu, sjajno je asistirao Savić, a Milovanović pogodio za 1:0. Do kraja, Čačani su pritisli, a crveno crna odbrana je par puta morala dobro da se pomuči da sačuva mrežu Hasanagića. Ipak, trud se isplatio, tako da Sloboda ne drži više fenjer srpskoligaškog zapada! Trener Berić, je pred 500 gledalaca izveo sledeći sastav: Hasanagić, Vasić, Rosić, Mijatović, Ostojić, Tadić, Ćitić, Vilotijević (Petrović), Milovanović, Savić, Udovičić.