Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 [2] 3 4  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Fudbalski klub Sloboda, Uzice  (Pročitano 37261 puta)
piko
Gost
« Odgovor #25 poslato: 14.05.2006. 04:35:43 »

sve mogu da dokumentujem,potrudicu se da izbacim to na forum,sloga nema navijace,a sto se tice FF-a bilo je O.K.
Sačuvana
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #26 poslato: 14.05.2006. 05:25:42 »

Chestitamo....  smile
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #27 poslato: 14.05.2006. 05:41:33 »

Bravo bravo .. pohvale i sa moje strane ...
Danas sam bio na jednoj Bike turi po zlatiboru tak oda nisma mogao da dodjem .. a verovatno bih se prikljuchio navijanju ...
Istina da sam se malo olenjio i da sam utanjio odlaske na utakmice ali mozda je vreme da se ponovo krene u bodrenje Cheesy
Josh jednom Bravo !
Sačuvana
piko
Gost
« Odgovor #28 poslato: 14.05.2006. 05:54:35 »

Ma,O.K.uskoro se igra gradski derbi sa Jedinstvom,na ansem stadionu,mislim da ce biti dobro,ne bi to trebalo da propustite.
Sačuvana
No7or1ousSh4dow
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice-Marakana
Lokacija: Čukalovina
Država: Srbija
Horoskop: Devica
Poruke: 776


Delija do smrti !


« Odgovor #29 poslato: 15.05.2006. 22:56:55 »

kada je derbi,  ima te li vi shanse da udjete u vishi rang, ako mozesh da postavish tabelu ovde, ako ti nije problem !!  Cool
Sačuvana

Dobro znamo ko smo, znamo sta zelimo , za pobede twoje na sve spremni smo. na na

Od istine znaju ne mogu pobeci, nasha snaga njihow problem je najweci. na na

Budi to sto jesi Zvezdo ko i mi, nashu slavu nece niko srushiti.na na

 
Делијe Север
tizlabor
banovan korisnik
početnik
*
Poruke: 2


« Odgovor #30 poslato: 21.05.2006. 04:43:48 »

Evo pa vidi koliko smo ruzni!!!!!!
Odvratni smo!
 
klikni na sliku <mod: uklonjen uvredljivi sadrzaj> da je uvecas!

<mod: uklonjen nekulturan sadrzaj>
Sačuvana

zenjen sam kao momak zivim
Ерцов
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 2


« Odgovor #31 poslato: 22.09.2006. 20:39:15 »

Људи, шта се дешава са Слободом?

Добро играмо, али шта је са управом?
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #32 poslato: 28.09.2006. 18:05:59 »

http://www.blic.co.yu/blic/arhiva/2006-09-26/strane/srbija.htm#6

Užički prvoligaš traži izlaz iz krize

Sloboda na prosjačkom štapu

UŽICE - Užička Sloboda, jedan od najstarijih domaćih fudbalskih klubova, nalazi se velikoj krizi. Srpskoligaš sa stadiona kraj Đetinje spao je na prosjački štap i, ukoliko se ubrzo ne iznađe finansijska podrška, dovešće se u pitanje dalje bitisanje kluba.

Posle ostavke Upravnog odbora na čelu sa Slobodanom Pajovićem, Skupština kluba imenovala je tročlano telo koja će se boriti sa nagomilanim problemima do izbora nove uprave. U toj komisiji su predsednik Skupštine Bodgan Joksimović, njegov zamenik Zoran Terzić i Jestratije Jovanović, jedan od trenera.

Mesečni izdaci kluba, koji ima pet selekcija, iznose oko milion dinara. Sloboda sada funkcioniše bez sponzora, a jedini izvor prihoda je opštinski budžet koji pokriva tek deseti deo finansijskih potreba.

- Našli smo se u bezizlaznoj situaciji pošto je Upravni odbor podneo ostavke zbog kuloarskih priča da je uprava uzimala novac iz klupske kase. Podsetio bih da je UO u ostavci uspeo da vrati dvadeset miliona dinara duga. Sloboda je užički klub i grad mora da stane iza nje - kaže predsednik Skupštine Bogdan Joksimović.

Član rukovodstva u ostavci Josip Ristanović kaže da je najveća greška bila što je predstavniku navijača bilo dozvoljeno da uđe u Upravni odbor.

- Išli smo po ulici i skupljali novac da se ne obrukamo, a neki navijači su sav trud popljuvali pričajući da mi iznosimo pare iz Slobode - istakao je Ristanović.

Navijači odbacuju kritike da su krivi za propast voljene Slobode, prozivajući upravu da je krivac što se crveno-crni godinama tavore tek u trećoj ligi bez ambicija za ulazak u viši rang.

Član Opštinskog veća Radisav Pantović podsetio je na Skupštini da Sloboda nije gradski klub već udruženje građana. Pantović je objasnio da opština pomaže Slobodu maksimalno i da je budžet limitiran.

Kao jedan od zadataka tročlanoj komisiji, Skupština je postavila upućivanje dopisa Fudbalskom savezu Srbije. U tom pismu biće navedeno teško stanje u užičkom ligašu i molba da se neke od tekućih obaveza prolongiraju za bolja vremena.

V. Lojanica
Sačuvana

Ерцов
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 2


« Odgovor #33 poslato: 05.10.2006. 19:30:12 »

Član Opštinskog veća Radisav Pantović podsetio je na Skupštini da Sloboda nije gradski klub već udruženje građana. Pantović je objasnio da opština pomaže Slobodu maksimalno i da je budžet limitiran.

Маја Гојковић је као Градоначелник Новог Сада помогла ФК Војводини тако што им је дала земљиште на периферији и новчано помогла изградњу спортског центра са мини хотелом и неколико терена за тренинг. Статус Слободе и Војводине је идентичан тако да не видим препреку да СО Ужице уради исто. Гашењем Слободе угасио би се фудбал у Ужицу а то се не сме дозволити.

Постоји доста опција како може да се помогне Слобода, а и ужички спорт уопште, али мислим да је све то ствар заинтересованости и способности.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #34 poslato: 06.10.2006. 19:53:18 »

http://www.blic.co.yu/blic/danas/broj/strane/srbija.htm#6

Fudbaleri Sevojna pobedili kod kuće

Tri boda posle suše

UŽICE - Posle sedam sušnih kola, u kojima su uknjižili samo četiri boda, fudbaleri Sevojna stigli su prekjuče do nove „trojke“. U užičkom predgrađu ekipa Sevojna pobedila je Mladenovčane sa 2:1, čime je poljuljani brod „valjaoničara“ najavio plovidbu kroz mirnije prvoligaške vode.

Uvertira prvenstva, kada je u prva četiri kola osvojeno deset bodova, podgrejala je nade navijača Sevojna da bi njihovi miljenici na proleće mogli biti promovisani kao novi član elitnog fudbalskog društva. Međutim, usledila je serija teških utakmica, praćena nešto lošijim igrama i pehovima, koja je rezultirala mršavim bodovnim saldom. Posle svega, kao melem na ranu, stigla je dugo čekana pobeda protiv Mladenovca.

- Probili smo psihološku barijeru, mada je moglo da bude i mnogo lakše. Umesto da poentiramo još ubedljivije, dozvolili smo protivniku da utakmicu uvede u neizvesnu završnicu. Zadovoljan sam pobedom, ali mnoge stvari ostaju za analizu - kaže Dušan Arsenijević, trener Sevojna.

- Ambicije pre početka prvenstva bio je plasman u gornji deo tabele. Ali, smatram da se ne treba time opterećivati i stvarati pritisak. Moramo da radimo u miru da bi ovaj tim sazreo, a Sevojno stasalo u veliki klub - dodaje Arsenijević.

Vladislav Virić, poslovođa i najbolji igrač Sevojna ove jeseni, veći je optimista od svog šefa.

- Iza nas je serija teških utakmica. Kako-tako pregurali smo mečeve sa glavnim pretendentima za Superligu, pa nas do kraja jesenje sezone očekuje lakši raspored. Ostaje nam da vratimo samopouzdanje, posle čega neće biti teško da se domognemo jednog od mesta u vrhu tabele - nada se Virić.

Štoper Miloš Pavlović tvrdi da je realno da njegova ekipa na kraju prvenstva bude u grupi timova od trećeg do šestog mesta, koji će se u baražu boriti za popunu Superlige.

V. Lojanica
Sačuvana

mashinac
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Jovan Vicovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Jug Bogdanova
Država: Srbija
Horoskop: Jarac
Poruke: 113



« Odgovor #35 poslato: 08.10.2006. 01:38:56 »

ljudi, sloboda je propao klub, od skole fudbala, do prvog tima...
sad je josh i uprava propala...
ma to su swe prevaranti...
Sačuvana

ja sam mashinac, loodi_mashinac
gorillaz
Just visiting...
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Boris Pjevčević
Mesto: Užice
Lokacija: The Hood
Država: Srbija
Horoskop: Jarac
Poruke: 1558


21-18-19-26-10-7


« Odgovor #36 poslato: 10.10.2006. 05:08:56 »

mozhda si u pravu ali ..pazi... jedna stvar mi nikad nece biti jasna ..
kad mi dodje chovek iz uzhica i kazhe "ja navijam za zvezdu " ili "partizan"
navija se za klub koji ti je tu ... gradski ...blizak ... chije ljude 99% ZNASH ...
kako u engleskoj .... dodje chovek iz roterama i kazhe "ja navijam za roteram" on je 3 liga ali nema veze ON JE MOJ KLUB i bez obzira na sve on navija prvenstvono za njega a tek posle navija u evropi za njihove klubove. to je navijanje
kod nas se sve svelo na klishe zvezde i partizana i to me nervira ...
a i ako cemo relano ove sezone OFk igra bolje i od partizana i zvezde al opet niko ne navija za njih zbog tih prokletih klishea .....
zato nashe lige ni ne pratim ....
Sačuvana

What would U do if someone looked up in your future and told U there is no tomorrow ?
mashinac
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Jovan Vicovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Jug Bogdanova
Država: Srbija
Horoskop: Jarac
Poruke: 113



« Odgovor #37 poslato: 10.10.2006. 07:09:58 »

ne znam brate shta da ti kazem ali ipak si u pravu...
Sačuvana

ja sam mashinac, loodi_mashinac
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #38 poslato: 25.10.2006. 19:19:28 »

http://www.blic.co.yu/blic/arhiva/2006-10-24/strane/srbija.htm#6

Nastavlja se kriza užičke Slobode

Nema para za igrače

UŽICE - Ni poslednja sednica Skupštine FK Sloboda nije donela konkretne pomake u prevazilaženju teške finansijske krize koja potresa užičkog srpskoligaša. Na sednici ponovo nije izabran novi Upravni odbor.

Sloboda je već duže vreme bez uprave i sponzora, prepuštena crkavici od stotinak hiljada dinara, koliko mesečno opština izdvaja za potrebe kluba u kome egzistira pet selekcija. Prvotimci već tri meseca nisu primili premije, isto toliko su bez plata zaposleni u Slobodi. Zahvaljujući donacijama entuzijasta, klub obezbeđuje novac za takmičenje i putovanja.

- Razgovarali smo sa jednom osobom koja je načelno prihvatila da bude mandatar Upravnog odbora, ali se kasnije predomislila - saopštio je Bogdan Joksimović članovima Skupštine.

Prethodnih mesec dana klubom je upravljala tročlana komisija u koju su osim Joksimovića izabrani Zoran Terzić i Jestratije Jovanović. Taj sastav je proširen za još četiri člana, a to su Josip Ristanović, potpredsednik UO u ostavci, Milivoje Jeremić, bivši fudbalski sudija, i direktori JKP „Toplota“ i „Stan“ Milan Sekulić i Slobodan Stanić. Komisija će, odlučila je Skupština, voditi Slobodu do kraja jesenje polusezone, do kada je novi rok za izbor Upravnog odbora.

Iako je klub suočen sa besparicom, odlučeno je da do kraja prvog dela prvenstva ulaz na utakmice bude besplatan.

V. Lojanica
Sačuvana
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #39 poslato: 26.10.2006. 06:04:03 »

E, ovo Uzice je stvarno tuga i zalost... sve manje se ulaze u sport.. ne mislim samo na fudbal..... icon7
Sačuvana
No7or1ousSh4dow
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice-Marakana
Lokacija: Čukalovina
Država: Srbija
Horoskop: Devica
Poruke: 776


Delija do smrti !


« Odgovor #40 poslato: 27.10.2006. 05:26:48 »


mozhda si u pravu ali ..pazi... jedna stvar mi nikad nece biti jasna ..
kad mi dodje chovek iz uzhica i kazhe "ja navijam za zvezdu " ili "partizan"
navija se za klub koji ti je tu ... gradski ...blizak ... chije ljude 99% ZNASH ...
kako u engleskoj .... dodje chovek iz roterama i kazhe "ja navijam za roteram" on je 3 liga ali nema veze ON JE MOJ KLUB i bez obzira na sve on navija prvenstvono za njega a tek posle navija u evropi za njihove klubove. to je navijanje
kod nas se sve svelo na klishe zvezde i partizana i to me nervira ...
a i ako cemo relano ove sezone OFk igra bolje i od partizana i zvezde al opet niko ne navija za njih zbog tih prokletih klishea .....
zato nashe lige ni ne pratim ....



   Ja navijam za jedan klub, i to je Zvezda, a to za gradski klub, nema to veze sa ligom, Zvezda da je i u 3 ligi ja bi je opet voleo i bodrio.A to klishe, verovatno nikad nisi ni bio na utakmici, ni navijao za jedan od ta dva kluba pa tako prichash, lokal patriotizam = fuck that !

  Uopste ne osecam neki nagon, bodrenja kluba u svog gradu, jer necu owde ostati sigurno...

  Tako da upste nisi u prawu, i kolko nekome cwile mud* sto ti ne pratish nashu ligu, jer ako osecash nesto prema swom klubu uwek cesh ga bodriti i voleti....
 
Sačuvana

Dobro znamo ko smo, znamo sta zelimo , za pobede twoje na sve spremni smo. na na

Od istine znaju ne mogu pobeci, nasha snaga njihow problem je najweci. na na

Budi to sto jesi Zvezdo ko i mi, nashu slavu nece niko srushiti.na na

 
Делијe Север
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #41 poslato: 12.02.2007. 05:37:19 »

I pored finansijski lose situacije,FK"Sloboda" inace srpskoligas-ima odlicne mlade selekcije!Treba znati da se njeni omladinci vec dve sezone takmice u prvoj ligi rame uz rame sa Zvezdom i Partizanom!Mora se priznati da je to za respekt claps.Inace,pripreme pred prolecnu sezonu traju tako da je danas odigran prijateljski mec protiv FK"Sevojna".
Rezultat je bio 2:0 za "Slobodu".
Sačuvana
fandjo
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 22



« Odgovor #42 poslato: 20.03.2007. 23:15:27 »

Sloboda je počela prolećni deo i startovala je pobedom nad liderom na tabeli Metalcom iz GM.Drugu tekmu su igrali u Valjevu i nesrećno su izgubili sa 2-1 primivši gol u poslednjoj sekundi iz penala.Čak je golman i odbranio ali se lopta odbila gde netreba i jbg. Sledeća tekma je u subotu protiv Čačanske Slobode na našem stadionu pa vas ovom prolikom i pozivam da dodjete na jug da bodrimo naše momke do nove pobede.Neki od vas sigurno i znaju ali evo za vas koji niste upućeni.Slobodu redovno prate i njeni najvatreniji navijači Freedom fightersi sa južne tribine.Za vrlo kratko vreme su postali strah i trepet za gostujuće igrače i navijače kako Užicu tako i u gostima.Svaka naša tekma se v odi kao visokog rizika pošto imaju jake koreografije začinjene pirotehnikom i ni .uda im ne nedostaje jer redovno donose trofeje od protivničkih navijača.Jezgro grupe ćini nekih 40-50 momaka koji su redovni plus mnogi koji se priključuju.Najveći poduhvat im je otimanje protivničke zastave i to od Radničkog iz Kg poznatih Crvenih djavola.Inače Crveni djavoli su i najbrojnija grupa sa dugom tradicijom dok su igrali još prvu ligu sa Zvezdom i Partizanom.Pozvao bih sve slobodne koji vole sport i grad da dodju na tekmu a i oni koji nešto baš i nevole fudbal jer će ga zavoleti uz zezanje na jugu.
Sačuvana
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #43 poslato: 20.03.2007. 23:39:59 »

Ja navijam za jedan klub, i to je Zvezda, a to za gradski klub, nema to veze sa ligom, Zvezda da je i u 3 ligi ja bi je opet voleo i bodrio.A to klishe, verovatno nikad nisi ni bio na utakmici, ni navijao za jedan od ta dva kluba pa tako prichash, lokal patriotizam = fuck that !

Uopste ne osecam neki nagon, bodrenja kluba u svog gradu, jer necu owde ostati sigurno...

Tako da upste nisi u prawu, i kolko nekome cwile mud* sto ti ne pratish nashu ligu, jer ako osecash nesto prema swom klubu uwek cesh ga bodriti i voleti....

Decko normalno da imas svoj slobodan izbor ali recicu ti prosto - lupates! Isto kao sto nekome cvile mud* sto neko ne prati fudbal (ligu) tako isto meni sto si ti umislio da ti volis Zvezdu - to su tvoji tripovi i zivi sa njima - mislim da je normalnije da volis nesto zensko.. ja fudbal prezirem potpuno mi je idotski sport no to je moje licno vidjenje i poenta ovde je da bi nesto uspelo mora biti podrzano, pa tako i fudbal, a sve dok ti i tebi slicni navijaju za Beogradske prvoligase nece biti nikakve lige ni sporta u ovoj zemlji.. to sto nam se zemlja svela na Beogradski pasaluk i tu se sve sjatilo i posao, studije, sport, kultura - potpuno druga prica - svakako da sam za podrzavanje lokalnog fudbala i sporta u generalnom koliko je to moguce - ali naravno ima mnogo mudrijih od mene po to tom pitanju koji propagiraju napustanje Srbije i seljenje u Beograd Sad
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #44 poslato: 21.03.2007. 20:06:29 »

Sloboda je klub naseg grada.Voleli Zvezdu (kao ja),ili Partizan,Sloboda ce uvek imati svoje mesto u mom srcu.Btw startovale su i mlade kategorije koje se takmice u ligi sa elitom.Tamo ima navijaca koliko i kad igra prvi tim.
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #45 poslato: 01.04.2007. 22:43:02 »

Omladinci koji se takmice u prvoj ligi,danas pobedili Radnicki iz Nisa sa 2:0. claps claps claps
Sačuvana
neo
ex Munjica
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Dusan Gujanicic
Mesto: Uzice
Lokacija: Vuka Karadzica
Horoskop: Rak
Poruke: 220


oslobodicu vas


« Odgovor #46 poslato: 06.04.2007. 00:38:30 »

Jos kao mali meni je sport u Uzicu boi sastavni deo zivota.Kada je bilo i dobrih i losih trenutaka.Srecan sam jer sam doziveo sjajne trenutke  na kosarkaskim  i fudbalskim utakmicama.Koa mali tata mi je kupio sezonske karte za kosarku,tada Prvi Partizan.Oni su usli u prvu ligu koja je tada bila najaca na Svetu.Cibona,Jugoplastika,Crvena Zvezda,Partizan...

Sto se tice Slobode tu sam bio vatreni navijac ali samo kod kuce.Tada sm uzivao u punom stadionu i ludom navijanju.Propratio sam sve znacajne utakmice.

Danas smatram da treba vreme da se sve to ponovi.Dolaze mladji pred kojima je buducnost.Sto se tice krize u Slobodi ona je realna.Treba dati malo vremena da se to i bolje u nekoj skorijoj buducnosti resi. smile
Sačuvana
Pierre
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Lokacija: White Graveyard
Država: Srbija
Poruke: 885



« Odgovor #47 poslato: 17.04.2007. 20:10:17 »

09.04.2007.

Sloboda ostala bez trenera

Šef stručnog štaba FKS, podneo je ostavku na tu funkciju. U obraćanju navijačima putem foruma Slobodinog sajta , Ristanović je istakao: ''Pošto znam da svi vi volite ovaj klub,  smatram da je red da prvo vama podnesem neopozivu ostavku. To isto ću sutra uraditi pred novinarima i UO. Posle 4 vezana poraza smatram da je to moralna stvar i oko toga nema nikakve više price, niti kakvih usvajanja, niti neusvajanja. Proveo sam na klupi Slobode dve i po godine, gde je odigrano 73 prvenstvene utakmice, 36 pobeda, 12 nerešenih.i 25 poraza, a da li je moglo bolje veliko je pitanje ako se sagledaju realno sve činjenice. Ponosan sam jer sam bio trener svog kluba. Vama svima se zahvaljujem kako onima koji su hvalili tako i onima koji su kritikovali.''
Sačuvana
Pierre
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Lokacija: White Graveyard
Država: Srbija
Poruke: 885



« Odgovor #48 poslato: 17.04.2007. 20:12:39 »

14.04.2007.

Sloboda-Sloga Požega 0:1 (0:0)

Bez tima, bez igre, bez navijača na tribinama, bez trenera, sa neadekvatnom upravom, sa nezainteresovanim opštinskim rukovodstvom i sa pojedinim klovnovima u klubu, Sloboda je sve bliže borbi za opstanak i krajnje neizvesnoj budućnosti. Elem, jedna od najslabijih ekipa u ligi, zasluženo je danas slavila u Užicu, ponovo pogotkom u samom finišu utakmice. Igra, koje danas nije bilo, nije ni za kakvo komentarisanje. Pred rekordno malim brojem gledalaca, peti uzastopni poraz zabeležili su: Sokić, Andrić, Džunić, Đolović, M. Živković, Ristanović, Udovičić, Petrović, Savić, Milovanović, kao i Đurić, Vilotijević i Arsić.



Pri kraju prvog poluvremena Freedom Fighters-i protestno napuštaju južnu tribinu zbog stanja u upravi kluba, zbog nepružanja podrške gradskom klubu od strane Opštine, zbog nemotivisanosti igrača koji su i ovu utakmicu po našem odlasku izgubili (petu zaredom).



Najnovija informacija: Novi šef stručnog štaba Slobode je Slobodan Dogandžić-Dogac! Ovo nama navijačima vraća optimizam i veru u bolje sutra.
« Poslednja izmena: 17.04.2007. 20:55:01 Pierre » Sačuvana

"Falling is easy, it's getting back up that becomes the problem..."
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #49 poslato: 18.04.2007. 00:03:31 »

Nadam se da ce Sloboda prebroditi krizu!Dolazak novog trenera moze mnogo toga da resi...Nije mi jasno kako stvari sto se tice uprave,vecno prave probleme u Slobodi?Nije mi jasno da li iko od njih uopste racuna na mlade kategorije(omladinci,i kadeti koji fantasticno igraju) pa im obezbedi pristojne uslove za rad,ili ne daj boze stipendiju?I cisto da se zna omladinci su ponovo pobedili 1:0 claps.
Super sto si stavio slike,ali bolje da si slikao publiku kad je doslo vreme da gubimo od Sloge iz Pozege,a nekad smo bili standardni u 2 ligi one Jugoslavije... sad1
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.705 sekundi sa 35 upita.