Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2 3 4  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Fudbalski klub Sloboda, Uzice  (Pročitano 37443 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 12.05.2006. 15:58:58 »

Dobili smo kritiku kako se o "Slobodi" ne pise na nasem forumu. Mozda ta tema nikada nije isplivala ili se prosto ljudi koji dolaze na forum ne interesuju za fudbal.

Evo da napravimo malu anketu. Pratite li FK Sloboda, koliko znate o njemu, idete li na utakmice i da li ste navijac?
Sačuvana

radnik
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
radnik
Mesto: Užice
Lokacija: Omladinska
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Blizanci
Poruke: 378



« Odgovor #1 poslato: 12.05.2006. 16:14:25 »

Nekada se navijalo za Slobodu, a sada izgleda za Sevojno, koje je dosta bolje u tim ligaskim takmicenjima.
Sloboda - FAP za ulazak u drugu ligu... pre vise od 20 godina. To je bio dozivljaj. ceo grad na stadionu.

Uh. al" sam mator:) deco moja.
Sačuvana
piko
Gost
« Odgovor #2 poslato: 12.05.2006. 21:33:07 »

Naravno da ima interesenata za sport,takodje i za FK Slobodu,samo postoji jedan problem,to nije interesna sfera moderatora ovog foruma,njegova sfera je fotografija,TV 5 isl.  i naravno da takve teme postoje na forumu.Decko moj lepi,ovaj forum postoji odavno,a posto ga drugi"uredjuju"naravno da nema teme Sport i Sloboda.Ta plemenita sporska disciplina koja razvija um i snagu mora da bude zastupljena u gradu i gradskim vlastima,ali to BRKA i njegove poslusnike neinteresuje pa zato i nema teme o sportu.nije tacno da se navija na Sevojno,te utakmice prati jedva 200-300 ljudi,navija se za Slobodu,ima svakog vikenda neko desavanje,velika grupa ljudi iz grada se skuplj,trebalo bi o tome moderator da pise,to je desavanje u gradu,pustite svece,cvece,politiku belosvetskih hohstaplera,ukljucite se u normalne tokove zivota,ne branite TV5 oni za sacicu dinara puste informaciju ,ne branite ni lokalne politicare ni oni nisu bolji,ulepsajte sebi zivot,dodjite na utakmicu FK Slobode ulepsajte sebi zivot,shvatite draz borbe.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #3 poslato: 12.05.2006. 22:15:11 »

Piko, vreme je dapocnes da se ponasas konstruktivno. Vec sam ti objasnio, ako neke teme na forumu nema, pokreni je i bice je. Kao sto vidis, ovde svako prica o onome sto njega interesuje. Besmisleno je da insistiras da neko drugi ovde pokrece teme koje tebe interesuju AKO NJEGA NE INTERESUJU umesto da ih sam pokreces.

Ako si zainteresovan, mozemo mi ovde napraviti ceo forum za FK Sloboda, ali ako ces da se prihvatis da ga moderises.

Evo, za sada imas ovde temu o FK Sloboda, da cujemo sta imas da kazes. I drzi se teme.

E da, i ne zaboravi da procitas:

https://forum.uzice.net/rules.php#10
https://forum.uzice.net/rules.php

I molim te, ubuduce sve kritike na forum i administraciju salji u forum Korisnicki servis. Nemoj vise da kvaris druge teme koje sa tim nemaju veze.
Sačuvana

Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #4 poslato: 13.05.2006. 00:11:13 »

E, moji ljudi, Sloboda nikada nece biti ono shto je bila pre 20-30 godina, na zalost......
Sačuvana
No7or1ousSh4dow
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice-Marakana
Lokacija: Čukalovina
Država: Srbija
Horoskop: Devica
Poruke: 776


Delija do smrti !


« Odgovor #5 poslato: 13.05.2006. 01:17:03 »

Eh...Sloboda, nisam otishao ni na jednu utakmicu ,niti planiram, posto navijam za Zvezdu i tu idem na utakmice, glupo je navijati i za Slobodu, ne ide to tako, a plus oni sebe prestavljaju kao juzni front,okupljaju se na juznom delu stadiona, sto je razlog vishe da Nikada ne odem na take utakmice, mislim Lokal patriota, ma daaaj !!
Sačuvana

Dobro znamo ko smo, znamo sta zelimo , za pobede twoje na sve spremni smo. na na

Od istine znaju ne mogu pobeci, nasha snaga njihow problem je najweci. na na

Budi to sto jesi Zvezdo ko i mi, nashu slavu nece niko srushiti.na na

 
Делијe Север
piko
Gost
« Odgovor #6 poslato: 13.05.2006. 02:21:26 »

Pa nemogu se okupljati na severu,tamo nema trebina,nije to razlog.Treba da imas u vidu,da jednog dana u ovoj zemli budebude sve po zakonu,da ne bude mesetara u fudbalau,moze se desiti da Sloboda dogura daleko,onda ce ti biti zao,sto nisi deo tih momaka koji guraju jednu dobru ideju i prave dobro zezanje i atmosferu.Probaj,dodji ,vidi i donesi odluku,nemoj kao svi da slusas neke druge,uveri se sam.
Sačuvana
piko
Gost
« Odgovor #7 poslato: 13.05.2006. 02:29:39 »

A da zaboravih,ima momaka koji pored Slobode navijaju za ta po meni oba idiotska i grobarska kluba.Ovo grobarska po drugom misljenju,po tome sto su isti klubovi sahranili fudbal u Srbiji.I ja donekle simpatisem jedan,alilokalni klub,grad u kome si rodjen i u kome zivis,za koji te vezu uspomene,moras i mozes dapromovises kroz sport i odanost jednom klubu,gradskom naravno,FK SLOBODA.
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #8 poslato: 13.05.2006. 02:40:30 »

Fudbal me uopshte ne zanima, ali sam na Slobodine utakmice ishla nekad davno, kada se borila za ulazak u Prvu saveznu ligu (i ushla na kratko). Dobra energija + svi uzhichki dechaci na istom mestu, kud cesh bolje  :wink:
Navijanje i navijachi mi nikad nisu bili najjasniji, ali su mi skoro ljudi koji redovno idu kojekude sa Slobodom (da navijaju, naravno) objasnili shta i kako, i mogu reci samo: Momci, respect! Ja nemam tu lokalpatriotsku (pa chak ni patriotsku) chuku u sebi, ali zaista poshtujem tu ideju oko koje se ta grupa ljudi okupila.
Adresa zvanichne internet prezentacije: http://www.reklamiranje.nije.dozvoljeno/
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
No7or1ousSh4dow
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice-Marakana
Lokacija: Čukalovina
Država: Srbija
Horoskop: Devica
Poruke: 776


Delija do smrti !


« Odgovor #9 poslato: 13.05.2006. 03:17:04 »

Citat: "piko"
Pa nemogu se okupljati na severu,tamo nema trebina,nije to razlog.Treba da imas u vidu,da jednog dana u ovoj zemli budebude sve po zakonu,da ne bude mesetara u fudbalau,moze se desiti da Sloboda dogura daleko,onda ce ti biti zao,sto nisi deo tih momaka koji guraju jednu dobru ideju i prave dobro zezanje i atmosferu.Probaj,dodji ,vidi i donesi odluku,nemoj kao svi da slusas neke druge,uveri se sam.



Svaka njima chast, meni je dovoljna jedna Zvezda, nije to fora samo kao navjanje i taj fazon, ja volim Zvezdu i jednostavno ne moze to tako, ne ide, odan jednom klubu ! Neka oni doguraju dosta,ja im zelim ,ali ja volim da navijam i da dozivim take stvari koje se dozivljavaju na tribini, da ne idem na Zvezdine utakmice, iz nekih razloga, da nemam vremena , mogucnosti, mozda bi ishao na Slobodu ali owako, DELIJE SEVER  shit is real !!
Sačuvana

Dobro znamo ko smo, znamo sta zelimo , za pobede twoje na sve spremni smo. na na

Od istine znaju ne mogu pobeci, nasha snaga njihow problem je najweci. na na

Budi to sto jesi Zvezdo ko i mi, nashu slavu nece niko srushiti.na na

 
Делијe Север
piko
Gost
« Odgovor #10 poslato: 13.05.2006. 03:23:54 »

Stada ti kazem sem BRAVO!To je odgovor nekoga kome fudbal nije u prvomplanu.Lepo je i dans,otici,grupa momaka to radi onako sto bi rekli,odistinski,sa velikom ljubavi i energijom,rastzani izmedju putovanja na relaciji BG-UZICE,ali sve se stize.To je za postovanje,fudbal je manje vise los,ali ipak to treba ceniti.TO za lokalpatriotizamnije dobro,ali nacice mo nacina da se slozimo.


P.S.Tamo ima i starijih momaka! Cheesy
Sačuvana
No7or1ousSh4dow
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice-Marakana
Lokacija: Čukalovina
Država: Srbija
Horoskop: Devica
Poruke: 776


Delija do smrti !


« Odgovor #11 poslato: 13.05.2006. 03:28:45 »

Citat: "piko"

P.S.Tamo ima i starijih momaka! Cheesy



haha ja sam mnogo mladji nego sto ti mislish, brate ali stvari su take kake jesu ! Cheesy
Sačuvana

Dobro znamo ko smo, znamo sta zelimo , za pobede twoje na sve spremni smo. na na

Od istine znaju ne mogu pobeci, nasha snaga njihow problem je najweci. na na

Budi to sto jesi Zvezdo ko i mi, nashu slavu nece niko srushiti.na na

 
Делијe Север
piko
Gost
« Odgovor #12 poslato: 13.05.2006. 03:32:45 »

Slazem se sa tobom,ali vidim da dolazis i tamo na forum,svako ima pravo na svoj stav,Zvezda jeste danas jaka i realno najbolja,ali docekacemo i mi koji volimo grad i pre svega Slobodu da budemo tugede ste Vi danas.
Sačuvana
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #13 poslato: 13.05.2006. 03:36:29 »

Ja sam, moze se reci, fudbalsko dete. Moj otac je igrao Slobodi u generaciji sa Pavikom, Anticem, Dogandzicem.... I brat mi je igrao fudbal.... I ja sam se bavila sportom... Vodjena sam na sve moguce utakmice.... Nekada je sve to bilo lepo i shareno, voleo se fudbal, istinski... Prvenstveno mislim na igrache.... Navijachi su tu da pruze podrshku... Ali zaista su se vremena promenila.... Fudbal= novac... a tek ljudi u upravama klubova... Katastrofa... Ja kada gledam tatine slike, pa vi ne mozete da verujete kako je Slobodin stadion bio pun, kako kazu "dupke pun"... Ludilo atmosfera.... A sad.... Tuga i zalost... Svaka chast onima koji i dalje navijaju za Slobodu, ali dokle ce ne znam.... Teshko ce se vratiti stara slava.... Kakva nam je drzava, takve su nam i sve sfere zivota.....
Sačuvana
piko
Gost
« Odgovor #14 poslato: 13.05.2006. 04:15:55 »

borimo se protiv svih i istrajacemo,da vratimo i tebe na stadion,da ako nicim,ono time sto navijas za gradski klub,shvatis da si deo Uzica,nema predaje u borbi protiv vetrenjaca,istrajacemo i uspecemo,dodji na stadion...
Sačuvana
No7or1ousSh4dow
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice-Marakana
Lokacija: Čukalovina
Država: Srbija
Horoskop: Devica
Poruke: 776


Delija do smrti !


« Odgovor #15 poslato: 13.05.2006. 04:40:03 »

Nekako skorz drugachije gledam na to , dal sam deo uzica ili ne, navijanje za  gradski qlub ne mora uopste da znachi da si deo uzica...ili tog grada...  :twisted:
Sačuvana

Dobro znamo ko smo, znamo sta zelimo , za pobede twoje na sve spremni smo. na na

Od istine znaju ne mogu pobeci, nasha snaga njihow problem je najweci. na na

Budi to sto jesi Zvezdo ko i mi, nashu slavu nece niko srushiti.na na

 
Делијe Север
piko
Gost
« Odgovor #16 poslato: 13.05.2006. 04:55:17 »

slazem se sa tobom,nije razlog za ljutnju,voleti grad i ulepsavati ga je najbitnije,misljenja sam da su navijaci Slobode najprijatnije osvezenje u gradu.
Sačuvana
No7or1ousSh4dow
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice-Marakana
Lokacija: Čukalovina
Država: Srbija
Horoskop: Devica
Poruke: 776


Delija do smrti !


« Odgovor #17 poslato: 13.05.2006. 05:10:02 »

Pa tu i tamo, sta je bilo ono,kako ste to sranj* naprawili u loznici ili gde wec ?! ccc  :twisted:  :twisted:   nije josh wreme za tako nesto ! Cheesy
Sačuvana

Dobro znamo ko smo, znamo sta zelimo , za pobede twoje na sve spremni smo. na na

Od istine znaju ne mogu pobeci, nasha snaga njihow problem je najweci. na na

Budi to sto jesi Zvezdo ko i mi, nashu slavu nece niko srushiti.na na

 
Делијe Север
piko
Gost
« Odgovor #18 poslato: 13.05.2006. 05:26:41 »

bilo je svega,a sto se tice loznice,to neki malac,nesto pali..nemam neki komentar na sve to,ipak je sastavni deo navijanja i poneki fajt,ali u granicama normale
Sačuvana
No7or1ousSh4dow
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice-Marakana
Lokacija: Čukalovina
Država: Srbija
Horoskop: Devica
Poruke: 776


Delija do smrti !


« Odgovor #19 poslato: 13.05.2006. 05:31:01 »

Naravno da je sastavni deo,naravno do odredjene granice ,huliganisanje i taj fazon, ali dodju likowi sa machetama , sekirama , nozewima , katanama, i kao ajd fer fight.. hahha...
 ali kako sam ja skontao uzeli sta shal liku koji je 91 god, i to bio sam... hehe
...
Sačuvana

Dobro znamo ko smo, znamo sta zelimo , za pobede twoje na sve spremni smo. na na

Od istine znaju ne mogu pobeci, nasha snaga njihow problem je najweci. na na

Budi to sto jesi Zvezdo ko i mi, nashu slavu nece niko srushiti.na na

 
Делијe Север
piko
Gost
« Odgovor #20 poslato: 13.05.2006. 06:31:58 »

to je pisanije tog klinca,ili njegovog brata,rodjaka,ne verujem u to.
Sačuvana
piko
Gost
« Odgovor #21 poslato: 13.05.2006. 17:08:08 »

Danas na gradskom stadionu u Uzicu,prvenstvena utakmica

SLOBODA(UZICE)-SLOGA(POZEGA),pocetak u 16.30
Sačuvana
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #22 poslato: 13.05.2006. 22:47:32 »

Nek' vam je sa srecom!!!!!  smile
Sačuvana
piko
Gost
« Odgovor #23 poslato: 14.05.2006. 03:46:31 »

rezultat 2-0,jos da mi neko ko zna posalje mail na private da okacimo i slike,bilo bi dobro.
Sačuvana
No7or1ousSh4dow
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice-Marakana
Lokacija: Čukalovina
Država: Srbija
Horoskop: Devica
Poruke: 776


Delija do smrti !


« Odgovor #24 poslato: 14.05.2006. 03:52:03 »

chestitam, jel ima sloga nawijache, jel bilo fridoma ? Cheesy
Sačuvana

Dobro znamo ko smo, znamo sta zelimo , za pobede twoje na sve spremni smo. na na

Od istine znaju ne mogu pobeci, nasha snaga njihow problem je najweci. na na

Budi to sto jesi Zvezdo ko i mi, nashu slavu nece niko srushiti.na na

 
Делијe Север
Stranice: [1] 2 3 4  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.906 sekundi sa 35 upita.