Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Fuzija ili konfuzija  (Pročitano 6034 puta)
Pierre
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Lokacija: White Graveyard
Država: Srbija
Poruke: 885



« poslato: 20.05.2007. 21:41:28 »

Od višeg ranga za ovu sezonu nema ništa i to je svima odavno jasno. Medjutim, ako je klub na sredini tabele i ako mu naredne utakmice nisu toliko bitne, a drugima jesu i ako klub na čudan način izgubi po koju utakmicu sasvim je logično da deo navijača pomisli da se utakmice prodaju. Ne bi ni bilo prvi put. Ja samo prenosim trenutno raspoloženje Freedom Fighters-a. Osveženje je pobeda nad Jadrom, ali postoje informacije iz anonimnih izvora o tačnim ciframa. Sloboda izgleda ponovo postaje pijačna tezga.   icon7

Stanje u klubu se ne može popraviti dok su u upravi isti ljudi već godinama. Možda oni i nisu krivi za srozavanje kluba, ali pokazali su da ne znaju kako Slobodi da vrate staru slavu što znači da treba da idu. Ali isto tako ne postoje ni na pomolu kandidati koji bi zamenili članove upravnog odbora.

Ponovo se pokreće priča o fuziji izmedju Slobode i Sevojna gde bi Sloboda dobila kvalitetnije igrače, a Sevojno terene i vatrene navijače, a grad klub koji ima pretenzije na najviši rang. Ovaj put je Opština inicirala pregovore što je za pohvalu, ali to je proces koji će dugo trajati.

Sačuvana

"Falling is easy, it's getting back up that becomes the problem..."
neo
ex Munjica
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Dusan Gujanicic
Mesto: Uzice
Lokacija: Vuka Karadzica
Horoskop: Rak
Poruke: 220


oslobodicu vas


« Odgovor #1 poslato: 22.05.2007. 19:33:12 »

Ako mene pitaš prava konfuzija.Odnosno svi tvrde pazar,prava pijaca. sad1 Grin
Sačuvana
knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #2 poslato: 22.05.2007. 23:31:25 »

ako je jedini nacin da Sloboda stane na noge ujedinjenje sa Sevojnom, onda JBG!

i sta posle? fuzionisali bi se, i isti bi nastavili da vode klub, i? opet ce mozda propasti. Bolje ostavite Sevojno na miru, ionako su uspeli da postanu stabilan prvoligas...
Sačuvana
Pierre
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Lokacija: White Graveyard
Država: Srbija
Poruke: 885



« Odgovor #3 poslato: 23.05.2007. 09:22:39 »


ako je jedini nacin da Sloboda stane na noge ujedinjenje sa Sevojnom, onda JBG!


Da, posle dugogodišnjeg sistematskog propadanja kluba u ovom momentu bi fuzija bila najbrži i najsigurniji način da Sloboda ponovo stane na noge.


i sta posle? fuzionisali bi se, i isti bi nastavili da vode klub, i? opet ce mozda propasti. Bolje ostavite Sevojno na miru, ionako su uspeli da postanu stabilan prvoligas...


Kao što sam već rekao kadrovska promena Upravnog odbora je preduslov za napredak kluba, a Sevojno niko ne uznemirava već im se nešto nudi i ako oni pronadju svoj interes u celoj priči doći će do fuzije, a ako ne onda na žalost nikom ništa. Interes Slobode je jasan, kao i moja pristrasnost.
Sačuvana

"Falling is easy, it's getting back up that becomes the problem..."
knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #4 poslato: 23.05.2007. 17:48:21 »



ako je jedini nacin da Sloboda stane na noge ujedinjenje sa Sevojnom, onda JBG!


Da, posle dugogodišnjeg sistematskog propadanja kluba u ovom momentu bi fuzija bila najbrži i najsigurniji način da Sloboda ponovo stane na noge.


ne, to je jedini nacin da sloboda instant predje u visi rang. Klub se stvara sistematski... kao sto i propada sistematski, a meni deluje da ce samo nastaviti da propada, bez nekog ozbiljnijeg upliva sponzora i kadrova, fuzionisali se mi sa Sevojnom ili ne. Tako da u pogresnom pravcu trazimo resenje sto se mene tice....
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #5 poslato: 23.05.2007. 18:23:06 »

I meni se cini da je spajanje sa Sevojnom motivisano samo parama. Ja bih pre rekao da ako neka organizacija tako dugo ima problema u svom funkcionisanju, da je tu razlog pre u ljudima koji upravljaju (u svakom smislu).
Sačuvana
Pierre
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Lokacija: White Graveyard
Država: Srbija
Poruke: 885



« Odgovor #6 poslato: 26.05.2007. 00:35:45 »



ne, to je jedini nacin da sloboda instant predje u visi rang. Klub se stvara sistematski... kao sto i propada sistematski, a meni deluje da ce samo nastaviti da propada, bez nekog ozbiljnijeg upliva sponzora i kadrova, fuzionisali se mi sa Sevojnom ili ne. Tako da u pogresnom pravcu trazimo resenje sto se mene tice....


Ne, to nije jedini način da Sloboda predje u viši rang, već kao što sam rekao najbrži i najsigurniji. Takodje sam već rekao da treba smeniti celokupan upravni odbor. Ako bi došlo do smena i fuzije došlo bi i do napretka. Vrtimo se u krug i ne bih voleo da ovo predje u bespotrebno nadmudrivanje. Naročito ako smo svi na istoj strani.
Sačuvana

"Falling is easy, it's getting back up that becomes the problem..."
knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #7 poslato: 30.05.2007. 00:39:50 »

s obzirom da je sevojno prvoligas (vise nego stabilan), a sloboda rang ispod, kako mislis da treba da se zove novi klub?
Sačuvana
Pierre
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Lokacija: White Graveyard
Država: Srbija
Poruke: 885



« Odgovor #8 poslato: 30.05.2007. 00:58:08 »


Interes Slobode je jasan, kao i moja pristrasnost.
Sačuvana

"Falling is easy, it's getting back up that becomes the problem..."
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #9 poslato: 30.05.2007. 01:42:40 »

Kakva glupost!!!!Zar da se spoje sa Sevojnom????Od toga nema nista,jer niko nije lud da pravi Frankenstajna.Sto se tice para sve mi je bilo jasno onog trenutka kad je i Njegus odustao od pomoci klubu.ne moze da neko daje pare,a da te pare nestaju bez traga i glasa.Niti mogu da se prodaju igraci a da se pare za to dobijaju posle 2-3 godine na kasicicu...
Takodje neki od bivsih clanova UO slobode,i trenera tuzili su klub sudu,i dobili...i to je kostalo Slobodu.
Za prodaju utakmica sam posle one u Valjevu,cula da je prodarta za 5000e,i to mi je bilo realno,jer Slobodi ne treba ni za opstanak,ni za visi rang.
Sevojno je postalo prvoligas(i to od prosle sezone,sto ne znaci da je stabilan)kada su pocele da se ulazu pare u klub,a nasa Sloboda dobro je tu gde jeste kad se od nje samo uzima.
Sačuvana
Pierre
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Lokacija: White Graveyard
Država: Srbija
Poruke: 885



« Odgovor #10 poslato: 06.07.2007. 02:49:21 »

Na jučerašnjem sastanku MZ Sevojno odbijen je predlog o fuziji, takodje i u Valjaonici. Čeka se Drakulićeva reakcija. Na ''tati'' je da povuče sledeći potez.
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #11 poslato: 11.07.2007. 05:21:42 »

Ne znam sta se ocekivalo???Da Sevojno oberucke prihvati posrnulu Slobodu,i da joj svoje novce???Mislim da to ne moze da se desi.Nije Drakulic lud,niti blesav da finansira alave funkcionere Slobode,koji su pokrali i unazadili klub do maksimuma!!Ej....tuga me uhvati kad samo pomislim da ce sledece sezone nas gradski klub igrati u ligi zajedno sa Slogom iz Bajine Baste aa_sign08 smile11!
Kakva crna fuzija...
Sačuvana
uepex93
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Petar Jevtovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Tamo daleko
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 52



WWW
« Odgovor #12 poslato: 16.07.2007. 17:07:17 »

Od fuzije nema nista,a i mi smo budale kad smo spali na to da trazimo spajanje sa Sevojnom...
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.051 sekundi sa 35 upita.