Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Jedinstvo u krizi?????????  (Pročitano 1786 puta)
dandelion
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Mesto: Uzice
Lokacija: Beograd
Država: Srbija
Horoskop: Ribe
Poruke: 253



« poslato: 21.10.2007. 01:04:39 »

Svojevremeno sam, i sama baveci se sportom, izjavila da je Uzice uvek bilo i bice nista drudo do pravo sportsko groblje. Odbojku nisam trenirala, ali sam tokom zlatnih devedesetih vikende provodila u hali bodreci Jedinstvo u njegovaom pohodu ka vrhu. Verujem da znate o cemu prica, hala puna, nema mesta ni za stajanje, gromoglasno navijanje upotpunjeno sa trubacima. Vreme kada smo se ponosili time sto smo iz Uzica. A ovih dana, osecanja su mi totalno pomesana. dozvolili smo da nam pojedinci totlano uniste sport -kosarku, rukomet, fudbal nikada nije ni bio nesto posebno, ali odbojku da uniste, pa to je neoprostivo. Ja u Uzicu ne zivim vec 8 godina ali kada god imam vremena pratim sta se desava. Juce citam sportske vesti na  B92.net i ne mogu da verujem svojim ocima. Jedinstvo u teskoj situaciji, igracice odlaze, sudski sporovi, nedostatak finansijskih sredstava. I u svemu tome covek koga vec gosinama "prozivaju" za sistematsko unistavanje kluba. Neki Vidic, ne znam ko je, ali znam da su zbog njegove politike vec oko 2000-te brojne devojcice iz junioske selekcije pokrenule sudski spor i zauvek napustile ne zamo klub, nego i odbojku. I tako do dana danasnjeg. E sada sledi moje pitanje, a to je do kada ce to i grad i navijaci da mu dozvoljavaju da vodi klub u sunovrat? Zasto se konacno ne uradi nesto po tom pitanju, dok jos nije unistio sve sto je Zakoc godinama stvarao?
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.195 sekundi sa 34 upita.