Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Skokovi sa starog zeleznickog mosta  (Pročitano 3353 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 20.07.2006. 19:19:38 »

http://www.danas.co.yu/20060720/hronika5.html#2

Skokovi sa starog Železničkog mosta u Užicu

"Prelomi" i "laste" u Đetinju

Iz opštinskog budžeta 400.000 dinara: Prošlogodišnji skokovi
Užice - Tradicionalni 15. skokovi u reku Đetinju sa starog Železničkog mosta najavljeni su za subotu 22. jul od 15 časova na užičkoj Plaži. Organizator ove sportsko-zabavne manifestacije je sportska ustanova Veliki park, a generalni pokrovitelj je SO Užice, koja je iz opštinskog budžeta izdvojila 400.000 dinara.

Sa Železničkog mosta visine 16 metara, stilovima "prelom" i "lasta", skakaće 33 takmičara iz Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine. Među njima ove godine neće biti Branko Bogićević iz Užica, najuspešniji skakač koji je tokom dosadašnjih takmičenja pobeđivao čak dvanaest puta. Bogićević će na ovim skokovima biti prisutan, ali u ulozi sudije.

Najboljem skakaču obezbeđena je nagrada od 34.000, drugoplasiranom 24.000, a trećeplasiranom 17.000 dinara.

Pored takmičarskog dela, biće priređeni revijalni skokovi, a nakon toga sledi finale gradskog turnira u vaterpolu.

Inače, skokovima u Užicu počinje Kup Srbije, tako da slede takmičenja u Prijepolju, Kladovu, Novom Pazaru, Kragujevcu, Novom Sadu, a finalni će biti održani u Beogradu, 2. septembra.

N. Kovačević
Sačuvana

Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 20.07.2006. 19:21:09 »

Lepa vest je da ce i Bogicevic, koji je do sada bio neprikosnoveni pobednih na svim takmicenjima u skokovima u Uzicu, ove godine biti ukljucen u organizaciju takmicenja i nece se takmiciti.

Nepobedivi as sa uzickog mosta je tako otvorio put novim ljudima da se probijaju i osvajaju nagrade.
Sačuvana

Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #2 poslato: 20.07.2006. 19:59:13 »

Bio je red! Mislio sam da je jedan obichan nezajazljivi <uvredjiv sadrzaj je uklonjen>, kome nije dosta ni tih 12 puta shto je osvajao prvo mesto. Stvarno bi bilo previshe da se prijavio i o0ve godine. O njegovim skokovima suvishno je bilo shta reci. Chovek je profi u tim stvarima i tu nema diskusije. Par puta mi se chinilo da nije zasluzio pobedu...ali je u svakom sluchaju skok bio fantastichan.
Ima mnogo dobrih skakacha.. I bilo bi stvarno shteta ne pruziti njima shansu da osvoje to prvo mesto.
Samo napred .. .
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #3 poslato: 20.07.2006. 20:13:58 »

Mislim da su teske reci nepotrebne, narocito posto se covek sklonio i napravio prostor drugima.
Sačuvana

DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #4 poslato: 20.07.2006. 20:57:31 »

Tipujem na onog cjelavog lika (zaboravio sam kako se chovek zove) iz Uzica. Skache odlichno!
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Peekaboo
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Rak
Poruke: 1099



« Odgovor #5 poslato: 20.07.2006. 23:15:31 »

Idemooooo....Nemanja i ja ove godine navijam za tog lika...ne mogu da se setim kako se zove smile
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #6 poslato: 21.07.2006. 03:41:10 »

Citat: "DJ_Uro_UE"
Tipujem na onog cjelavog lika (zaboravio sam kako se chovek zove) iz Uzica. Skache odlichno!


stanko cosic , ako mislimo na istog
ja sam proshle godine propustila skokove ali se nadam da cu ove odgledati smile
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
No7or1ousSh4dow
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice-Marakana
Lokacija: Čukalovina
Država: Srbija
Horoskop: Devica
Poruke: 776


Delija do smrti !


« Odgovor #7 poslato: 24.07.2006. 00:59:03 »

I ko je pobedio, nisam bio tu , pa nisam ni gledao ...
Sačuvana

Dobro znamo ko smo, znamo sta zelimo , za pobede twoje na sve spremni smo. na na

Od istine znaju ne mogu pobeci, nasha snaga njihow problem je najweci. na na

Budi to sto jesi Zvezdo ko i mi, nashu slavu nece niko srushiti.na na

 
Делијe Север
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #8 poslato: 24.07.2006. 08:03:47 »

Stanko Cosic smile
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #9 poslato: 24.07.2006. 08:27:34 »

Dalo se i ochekivati... Lichno mislim, i pored toga shto je Branko No1 i majstor u skokovima...mislim da je Stanko par puta imao i bolji skok... Kazem za prethodne godine..
Drago mi je da je on pobednik..stvarno skache dobro.
Nadam se da nece pustiti korenje ko Branko i da ce se naci neko ko ce moci da ga pobedi.. Ako nishta, bice zanimljivije.. smile
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #10 poslato: 24.07.2006. 16:09:34 »

http://www.glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/RG06072202.shtml

U Užicu u subotu održano takmičenje u skokovima sa starog železničkog mosta

Stankova spektakularna "lasta"

UŽICE- Četrdesetogodišnji Stanko Ćosić iz Užica pobednik je petnaestog po redu takmičenja u skokovima sa starog železničkog mosta, koje je u subotu održano u Užicu.

Ćosić je od maksimalnih 60, od stručnog žirija dobio 57 bodova, a drugoplasirani Borko Miladinović i Marko Veljković, Užičani, takođe, osvojili su po 56,5 poena.

U takmičenju koje se boduje za Kup Srbije učestvovalo je 28 takmičara iz Užica, Kragujevca, Prijepolja, Sombora, Novog Sada, Crvenke, Tutina, Podgorice, Kolašina i Zenice koji su svoje umeće pokazali skokovima sa platforme, odnosno konstrukcije starog železničkog mosta, 16 metara iznad Đetinje.

Bodovani su skokovi "prelom" i "lasta", a spektakl na užičkoj plaži koja se nalazi bezmalo u samom centru grada, pratilo je nekoliko hiljada Užičana i gostiju iz okolnih gradova.

- Pobedio sam konačno u svom gradu i dobro otpočeo sezonu. Trijumfovao sam i u Beogradu, ali ova pobeda pred užičkom publikom i u ovako jakoj konkurenciji, daleko mi je draža - izjavio je novinarima posle proglašenja pobednika Stanko Ćosić.

Na ovogodišnjem takmičenju u skokovima, po prvi put od kako se organizuje u Užicu, nije učestvovao Užičanin Branko Bogićević, koji je na dosadašnjih 14 takmičenja pobedio čak 12 puta. Bogićević je ovog puta bio u sudijskom timu.

Posle skokova, popodnevni spektakl na plaži upotpunjen je završnicom turnira u vaterpolu, koji je održan na posebnom delu plaže. Finale je pratilo više od 500 gledalaca, u fantastičnoj atmosferi, a prvo mesto osvojila je ekipa "Urban plato" koja je u finalu pobedila "Ajkule sa Đetinje". Treće mesto pripalo je ekipi "Santa Marija - Neno gas", a četvrto "Ercovima".

Z. Šaponjić
Sačuvana

Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.607 sekundi sa 35 upita.