Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 [2]  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Sport u Uzicu? Dokle je spao...  (Pročitano 12255 puta)
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #25 poslato: 13.03.2008. 13:57:12 »

1.Opstina je sazivala donatorske sastanke za pomoc klubu.Niko nije bio zainteresovan da pomogne.
2.Njegus je doveo koliko znam,par svojih ljudi,ali i tako nije mogao nista da ucini.
3.Poznati sportski radnici mahom ne zele u Slobodu,zborg gorkih iskustava koje su imali iz proslosti kada su bili na funkcijama u klubu.
4.Ko su ti "veciti" radnici?
5.Gde su igraci iz omladinskog pogona Slobode?
Sačuvana
Ser Boki
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 150



« Odgovor #26 poslato: 13.03.2008. 19:34:08 »

Очигледно да до приватизације не можемо ништа да очекујемо. Нико не жели да уложи паре у тако нестабилну организацију, у којој се ништа не зна. Свако жели да када уложи паре управља тиме у шта је уложио. То је у потпуности логично и оправдано.
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #27 poslato: 13.03.2008. 20:37:57 »


Очигледно да до приватизације не можемо ништа да очекујемо. Нико не жели да уложи паре у тако нестабилну организацију, у којој се ништа не зна. Свако жели да када уложи паре управља тиме у шта је уложио. То је у потпуности логично и оправдано.


Bash to, upravo o tome ja i pricham.
Sačuvana
zlaja87
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Nikola
Mesto: Uzice
Lokacija: Sevap city
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 67



« Odgovor #28 poslato: 14.03.2008. 01:36:06 »

1. Prisustvovao sam izboru novog rukovodstva,i moram reci da je finansijski bilans KATASTROFA (imao sam licno uvid u njega)
2. Njegus je dosao,ulagao je u klub,medjutim pored "pijavica" covek nije mogao da se izbori...
3. Potpuno se slazem sa poznatim funkcionerima da ne trebaju sad da ulaze u klub dok se stvari ne isteraju na cisto,dok se KOMPLETAN KLUB ne ocisti,svi kadrovi da napuste klub,pa onda kad bude cista situacija na celo da dodju Antic,Kunovac i ostali
4. "Veciti"...........ko imalo je pratio Slobodu zadnjih 5-10 god odlicno zna o kome sam pisao i ko je drzao stolicu kao da je sa njom rodjen.....
5. Koliko sam uspeo da zakljucim omladinski pogon u klubu vise ili ne postoji ili ne funkcionise.......ima generacija koja se vodi kao omladinci,ali oni uglavnom igraju za prvi tim
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #29 poslato: 14.03.2008. 02:32:43 »

Pa ako vec imas uvid u poslovanja Slobode sto se ne trudis da promenis stvari???O Slobodi sam znala,i znam jer je i u proslosti blizoj i daljoj,neko od porodice ili prijatelja,igrao za klub,i uvek je tu bilo nekih mahinacija.Jeremija je vec odavno alfa i omega u klubu.Obecavao je stipendije talentovanim momcima,i na kraju dovodio "pojacanja" iz Baste,i okolnih sela Tongue.Jerko je vec sastavni deo inventara,mada je dobar pedagog.Zlaja bio sekretar,a nikad nista nije znao..zalosno.
I na kraju :"Ko ce da kupi klub?".To nije isplativa investicija..kupiti bankrot klub sa dugovima,koji se takmici u zonskoj ligi..ne verujem da ce iko pametan to da ucini.
Sačuvana
zlaja87
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Nikola
Mesto: Uzice
Lokacija: Sevap city
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 67



« Odgovor #30 poslato: 14.03.2008. 07:07:12 »

Pogresno smo se razumeli.....Imao sam uvid u poslovanje Slobode,ali ne kao clan UO,jer to nisam,vec na drugi nacin sam imao uvid....Da mogu rado bih im pomogao i reagovao bih....ali moram ti reci da ono sto sam video je sramota.I ja sam nekadasnji navijac i igrac Slobode (relativno sam skoro trenirao),i tad nije stanje bilo ni malo ruzicasto......ali ovo sad je mnooooogo gore od perioda pre 5-6 god kad sam ja igrao....
Sačuvana
Stranice: 1 [2]  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.49 sekundi sa 35 upita.