Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 2 [3]  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Ja sam slepac sto sam nasao ovde da se raspitujem  (Pročitano 14144 puta)
sneki
Gost
« Odgovor #50 poslato: 10.09.2002. 22:03:24 »

to ti je isto kao i za jacuzzi, to je firma koja pravi te hot tubs, ali svi ih zovu jacuzzi...

nisam znala da tamo imate i hokej, tj. mogucnost za trening.

pa ti me stvarno iznenadjujes?
zna sli ti da je oprema za hokej, barem ovde, najskuplja oprema , sto se sporta tice.
a kanada je zemlja hokeja.

imate i led?
ili se igra hokej na rolsulama na travi?

zezam se, ali stvarno...
pa koliko to kosta, taj trening i sve ostalo?

testiracu ga, naravno da mi je stalo da sve sto novo saznam i probam, pogotovu kada mi je malte ne od zivotnog znacaja.
probaj i ti, predji sa trckaranja za autobusom na pravi jogging pa posle na jedno trcanje od 15 minuta.


p.s.

zaboravila sam i prada naocare...kada stavis.
no hard feelings, molim te.
Sačuvana
Tata
Gost
« Odgovor #51 poslato: 10.09.2002. 23:18:22 »

Ma trenira se i hokej na ledu, ali u prilicno zalosnim uslovima. Jedini led u Beogradu je kod Pionira, a trenutno postoje 3 kluba, pa kad na to dodas sve ostalo sto se radi na ledu, jasno je da zapravo niko nema dovoljno vremena.
Oprema je i ovde skupa, ali snalazimo se. Deca dobar deo dobiju u klubu, a ono glavno, CCM ili Bauer klizaljke, kupimo preko kluba koji uvozi neke starije modele po nizim cenama.

Dok ne postave led, a izgleda nece do novembra, trenira se na suvom, voze se roske, i igra se neka vrsta hokeja na betonu, trenerima iza ledja jer oni to ne dozvoljavaju, kazu da kvari tehniku igranja na ledu.

Ne nosim Prada naocare dok se vozim. Suvise su lagane i nezne i ne bih podneo da mi se negde skotrljaju. Tako da uz roske uvek idu stare Raybanke.

Cim testiras Sony javi rezultate, sad sam bas zainteresovan. Ali obrati paznju na ono "G protection"
Sačuvana
Boban
Gost
« Odgovor #52 poslato: 11.09.2002. 06:02:41 »

Danas ja u Novom Sadu lutam Spensom i pred nekom radnjom sa audio opremom cujem dve klinke kako raspredaju o walkmanima u svetlu toga koji ima koliko sekundi bafer i kako se to odrazava na drmusanje... eto...
Sačuvana
Tata
Gost
« Odgovor #53 poslato: 11.09.2002. 06:44:36 »

Mislis, raspredaju o CD walkmanima?
Sačuvana
Boban
Gost
« Odgovor #54 poslato: 11.09.2002. 15:27:33 »

mali, pljosnati, okrugli...
zar iko vise koristi kasete?
Sačuvana
Boban
Gost
« Odgovor #55 poslato: 11.09.2002. 15:28:13 »

Citat: "Boban"

mali, pljosnati, okrugli... da...
zar iko vise koristi kasete?
Sačuvana
Tata
Gost
« Odgovor #56 poslato: 11.09.2002. 19:42:30 »

Sneki koristi kasete, koliko sam shvatio.

Nego kad cemo da testiramo? Koji ces MP3 plejer da upotrebis? Ili da za pustanje upotrebimo DVD plejer koji sve cita, mada mi to deluje kao trulo resenje?
Sačuvana
sneki
Gost
« Odgovor #57 poslato: 11.09.2002. 23:43:58 »

pa naravno da sneki koristi kasete kao slepica jer ne moze da slusa cd player dok trci.
sta je tu cudno?
mada vise slusam lokalne radio stanice.

pa sta kazu devojcice bobane , kakva su im razmisljanja, preporuke...sto ih nisi slikao?
Sačuvana
Jelence
Gost
« Odgovor #58 poslato: 12.09.2002. 03:17:05 »

Citat: "Boban"

Danas ja u Novom Sadu lutam Spensom ...


yebi se, znas...
Sačuvana
David
Gost
« Odgovor #59 poslato: 12.09.2002. 05:34:50 »

Citat: "sneki"

pa sta kazu devojcice bobane , kakva su im razmisljanja, preporuke...sto ih nisi slikao?


Bolje, kakve su bile, a? :wink:
A kao 'slucajno prolazio i cuo'... Cijeli dijalog. roll  lol
Sačuvana
Tata
Gost
« Odgovor #60 poslato: 12.09.2002. 06:24:45 »

Sneki, isproba li vec jednom tog Sonyja?

I da znas, na svakom, ali bukvalno svakom cd walkmanu, mozes i moras manuelno da ukljucis (i iskljucis) tu funkciju protiv preskakanja. To svaki normalan proizvodjac mora da napravi, jer se bez nje, ako masina miruje, baterije trose mnogo sporije.
Sačuvana
cesa
Gost
« Odgovor #61 poslato: 07.01.2003. 01:11:51 »

kupio sam
S2 Sports™ Tuner CD Walkman®D-FS601
izgleda kao da ne preskace, ali je zvuk slabiji nego na mom starom panasonic-u, pa sam se iznervirao i otisao da gledam film sa sandrom bulok da se smirim, mada je onaj sa j-lo bio bolji.
mislio sam da sam se zaj**ao sto nisam kupio CD Walkman® Compact Disc/MP3 Disc Player DCJ01KITCS, ali je verovatno zvuk od iste sorte, a MP3 mi ne treba, vise mi odgovara da ima radio.
a stvarno izgleda kao da ne preskace
Sačuvana
3opge
Gost
« Odgovor #62 poslato: 07.01.2003. 01:16:55 »

jel imas iste slusalice ?
ja imam mozda isti taj al slusalice su govno.
Sačuvana
3opge
Gost
« Odgovor #63 poslato: 07.01.2003. 01:19:52 »

usput, Sandra je onako, bas stamena.
Sačuvana
cesa
Gost
« Odgovor #64 poslato: 07.01.2003. 03:43:16 »

imam iste ko i ranije, sony md72
Sačuvana
Tata
Gost
« Odgovor #65 poslato: 07.01.2003. 08:28:20 »

A jesi li dirao one bass booster, ili kako se vec sada zovu, dugmice?

Na modelu EJ 611 zove se "sound". I uglavnom je neslusljivo ako se skroz iskljuci.
Sačuvana
cesa
Gost
« Odgovor #66 poslato: 11.01.2003. 07:21:46 »

jesam sad, zove se i kod mene sound, ima dva nivoa, i bolje je sa njim...
hvala
Sačuvana
Brusli_nije_umreo
Gost
« Odgovor #67 poslato: 14.01.2003. 00:27:23 »

upomoc! truli soni je spustio maksimalnu jacinu zvuka na vecini walkmana sto ce reci da naprava koju sam pazario (pusta regularni audio i mp3 disk) ne moze da nadjaca cigansku ramoniku u metrou, a to mu je 'kao' glavna namena. alem, cuo sam da postoji mini pojacalo za pacenike kao sto sam ja no na sonijevom sajtu nisam pronasao nista slicno a u radnjama sam nasao samo bossove glomazne mini ekvilajzere. zna li neko resenje?
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #68 poslato: 14.01.2003. 01:10:40 »

Mozda da probas slusalice sa drugom impedansom?
Sačuvana

Tata
Gost
« Odgovor #69 poslato: 14.01.2003. 08:15:44 »

E moj Bruce Lee, na to mi se zalila prijateljica koja je upravo kupila neki novi model, kaze nije joj dovoljno glasno.

A jesi li siguran da nisi negde nekako limitirao maksimalnu glasnocu, pa te to sada kara? I mozda bi i tebi prijalo da dodas malo basa na onom sound dugmetu, to moze poprilicno da deluje na glasnocu.
Sačuvana
cesa
Gost
« Odgovor #70 poslato: 14.01.2003. 09:03:18 »

ne vredi nista, prilicno je tishi nego panasonic. meni su u prodavnici dali prvo velike slusalice, pa mi promenili na iste koje ja imam, ali i dalje se slabeo cuje cak i na najvecoj jacini
Sačuvana
Brusli_nije_umreo
Gost
« Odgovor #71 poslato: 16.01.2003. 05:26:03 »

ne vredi..... ima neki sound limit ali kad se i to iskljuci samo je malkice glasnije
moracu nesto da uradim
Sačuvana
Ana
Gost
« Odgovor #72 poslato: 16.01.2003. 07:24:58 »

Pa vode ljudi racuna o sluhu omladine  smile
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3]  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.131 sekundi sa 35 upita.