Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Užice na Internetu
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Open IPTV  (Pročitano 4792 puta)
klokkende
početnik
*
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Država: Srbija
Poruke: 2


« poslato: 10.08.2009. 19:48:08 »

Ima li ko iskustva sa ovim vidom televizije? Ja sam podneo zahtev jos 05. juna ali jos nikakav odgovor nisam dobio! Bas su profesionalni ovi iz TELEKOM-a, nema sta!!!
Sačuvana
Igor
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Muškarac
Horoskop: Škorpija
Poruke: 22



« Odgovor #1 poslato: 11.08.2009. 06:40:51 »

Pa nema slobodnih portova za ADSL u centrali, to bar svi znaju u gradu. Ako ti sta znaci par drugara je jos u decembru podnelo zahtev, nisu jos dobili. Vise nema namestanja i potezanja veza sad se ide samo preko datuma (odnosno onaj ko je pre tebe podneo zahtev ima prednost). Nezvanicno, od septembra bi stvari trebale da krenu nabolje.
Sačuvana
REE
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Aleksandar
Mesto: Uzicka republika
Lokacija: Slovenija
Država: Srbija
Horoskop: Vaga
Poruke: 251


Vise volim da sam zadovoljan nego da sam u pravu


« Odgovor #2 poslato: 11.08.2009. 06:42:15 »

hehe telekom hehehehe
Tako sam ja u maju zvao za kablovski net...kazu cekaju modem iz bg-a...prodje neko vreme, ja dignem ruke i uzmem kablovski od SBB-a. I pre neki dan zovu iz telekoma, kazu stigao modem iz bg-a smilesmilesmile bas su sasavi smile
Sačuvana

Chuck Norris doesn’t wear a watch, HE decides what time it is
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #3 poslato: 12.08.2009. 14:43:42 »


hehe telekom hehehehe
Tako sam ja u maju zvao za kablovski net...kazu cekaju modem iz bg-a...prodje neko vreme, ja dignem ruke i uzmem kablovski od SBB-a. I pre neki dan zovu iz telekoma, kazu stigao modem iz bg-a smilesmilesmile bas su sasavi smile


Ista stvar sa mojim matrorcima samo su oni zvali jos prosle godine Cheesy i zovu ljudi ... mrtvi 'ladni smile
Sačuvana
milorad
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Poruke: 373



« Odgovor #4 poslato: 25.12.2009. 15:12:21 »

Radi li ovo uopste ,evo ja sam dobio ovaj wifi ruter sa četri porta al "kutiju "za iptv jos nemaju ....kad  će ne znaju... smile
Sačuvana
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #5 poslato: 25.12.2009. 18:43:39 »

Mislim da, ko je probao kablovsku, tesko moze da se odusevi IPTV-om. Kablovska je mnogo komfornija.
Sačuvana

Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #6 poslato: 25.12.2009. 23:16:17 »

Ne bih se bas slozio.. ja sam pristao na testiranje ovog cuda jer je bilo besplatno. U tom test periodu bilo je povremenih kocenja ali nista strasno jer sam imao iskustva sa SBB Total TV-om kome se dogadjaju slicne stvari naravno sve je u granicama dozvoljenog i pristojnog. Opcije i promocije koje u Open IPTV-u povremeno idu su izvanredne. Izbor programa je nesto manji u odnosu na kablovske operatere ali funkcije i one koje tek treba da budu uvedene su izvandredne - Video na zahtev, Snimanje sadrzaja, Parental control itd. zaista ostavljaju kablovske operatere za dobrih par koraka. Naravno to nije bas sve tako sareno i sjajno ali za televiziju u Srbiji po meni vise od zadovoljavejuceg.. Verovatno da ja nisam imao ni priblizna ocekivanja te sam mozda stoga cak i odusevljen. Ne znam cene kablovskih operatera ali u odnosu na SBB Total TV je za nijansu jeftinija usluga i ne razmisljate kada je gusta magla ili pada sneg da li imate TV program Wink
Sačuvana
milorad
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Poruke: 373



« Odgovor #7 poslato: 26.12.2009. 02:41:25 »

sad je cena sbb kablovske oko 750 a iptv osnovni paket oko 600 a kvalitet slike je mnogo bolji na iptv bar sam ja tako cuo ...uskoro bi trebao da se i uverim. Adsl je mnogo bolji i stabilniji nego kod verata sto je bio u to sam se vec uverio ..
Sačuvana
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #8 poslato: 26.12.2009. 04:18:02 »

Osnovni paket je ravno 500,00 + 18% PDV-a jer se full paket placa kao osnovni do 31.12.2009. i paketi se menjaju od 01.01.2010. u daljinskim upravljacem smile tako da kad pozelite jos nesto od programa sa par klikova aktivirate i deaktivirate usluge
Sačuvana
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #9 poslato: 26.12.2009. 21:03:58 »

Kada sam govorio o komforu mislio sam na dve stvari:

- menjanje kanala je trenutno na kablovskoj za razliku od IPTV.

- kablovski priključak omogućava da se na njega yaka;i neograničen broj TV prijemnika i da se na svakome od njihnezavisno može gledati bilo koji kanal. Na IPTV to ne može, ako se na njega zakači više TV prijemnika, na sviam se mora gledati isti program. Za svaki prijemnik na kome se žele nezavisno birati programi, mora se nabaviti poseban IPTV prijemnik.

Pod kablovkom mislim na kablovsku a ne na totalTV.

Što se kvaliteta slike tiče, ne znam kome treba kvalitetnije nego što je već dostupno. Kvalitet slike je više nego zadovoljavajući, čak i na klasičnom radio prijemu, ako je signal dobar.
Sačuvana

Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #10 poslato: 27.12.2009. 00:51:34 »

Mislim da sam napomenuo da nemam iskustva sa kablovskim operaterima. Iz prica sam shvatio da kablovski operater na podrucju Pozege ima vise od ocajnog sadrzaja, a o usluzi da ne govorimo.

Svakako da se slazem moze da se kaci samo Loop ako se zeli drugi TV sto je identicno kao moje poredjenje sa satelitskom televizijom.. ume da nervira ali kako u kuci imam samo jedan TV licno mi nije neophodno te ga nisam ni uzeo u obzir. Brzina promene programa nije neznam koliko spora - tako je i kod digitalnih satelitskih resivera - vec pomenuto poredjenje sa Total TV-om.

Nadam se da sad imamo mao objektivniju sliku vezano za uslugu..
Sačuvana

Proud son of Svarog!!!
milorad
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Poruke: 373



« Odgovor #11 poslato: 30.12.2009. 03:31:46 »

Danas sam bio u telekomu i trazio da mi daju onu "kutiju" STB i da mi ne treba njihov radnik da instalira ...jedna ljubazna teta mi je rekla da sacekam da pita seficu i kao nece bit problema samo da sacine ugovor ...ja se taman obradovo ..kad oces jes dodje sefica i kao ne mozemo nista uraditi jer mora da se odradi neka logistika u beogradu....i cuveni telekomov odgovor POZVACEMO VAS!!!! Eto sta da se radi sto prosto kad moze slozeno. Sad
Sačuvana
milorad
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Poruke: 373



« Odgovor #12 poslato: 14.05.2010. 00:00:17 »

evo i ono sto se dugo cekalo , IPTV na dva tv-a normalno sa jos jednim STB , a normalno i sa cenom od 250+pdv znaci oko 300 din plus redovna pretplata 820 plus adsl plus telefon pa izadje na 3000 mesečno , ma pokusavam ono sto su slovenci uradili sa jednim stb na dva tv
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  



Užice na Internetu
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 4.101 sekundi sa 36 upita.