Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Užice na Internetu
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Skype  (Pročitano 6122 puta)
filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« poslato: 31.01.2006. 22:59:18 »

Jedan od najpoznatijih programa za VoIP [Voice over Internet Protocol] susreo se i sa nama. Naime, od sada mozete da kupujete kredit i kod nas putem:

www.381.nema.reklama.com

ili putem kontakt telefona

(064) 117-15-27
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 31.01.2006. 23:16:18 »

Ne ulivaju mi ovi mnogo poverenja. Stavise, vise izgleda kao prevara.
Sačuvana

filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #2 poslato: 01.02.2006. 00:50:19 »

Kako to da se utvrdi?  :-o
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #3 poslato: 01.02.2006. 01:24:22 »

Citat: "filler"
Kako to da se utvrdi?  :-o

Free Web Hosting by Somee.com mislim da nešto nevalja , bilo šta poslovno ozbiljno ne stoji na free hostingu i na free domenu...a nema nikakav feedback od korisnika...
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #4 poslato: 01.02.2006. 01:57:49 »

- besplatan hosting
- reklame na sajtu
- identitet vlasniak sajta je sakriven
- ne postoji nikakav dokaz da su partneri Skype-a (partneri moraju da budu oznaceni a na sajtu skype-a se to moze proveriti)
- nema nikakvih detaljnih informacija u vezi troskova nego samo iynos koji zelis da uplatis. koliko ce od toga stvarno leci na racun skype-a se ne zna
- sam tekst na sajtu zvuci kako da ga je pisao neki klinac zeljan lake zarade
Sačuvana

bbeljic
početnik
*
Poruke: 2


« Odgovor #5 poslato: 07.03.2006. 19:32:52 »

Hmmm, odakle da pocnem. Verovatno da clanovi foruma imaju losa iskustva i misle da su svi prevaranti. Slazem se treba biti oprezan, ali u slucaju 381.nema.reklama imam samo reci pohvale. Koristim ovaj servis od samog pocetka i  mogu da kazem da se tu nema sta zameriti. Uplatim novac, posaljem MMS-om na njihov mob ili skeniram pa posaljem na email i krediti su istog trenutka dostupni. Takodje svaku vrstu podrske sam dobio i kada sam zakupio telefonski broj u New Yorku.
Znaci savetujem uvazenim posetiocima da ne nagadjaju i javno iznose cinjenice koje nisu proverili.
Voleo bih da se javi neko ko je takodje koristio njihove usluge pa da iznese svoje misljenje... :-o
Sačuvana
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #6 poslato: 07.03.2006. 19:47:16 »

Nije to do clanova foruma ili uopste do njih. Osnovna stvar na netu je ne verovati nicemu sto nije dobro provereno, a ovaj sajt je pun od sumnjivih stvari.

Sumnjivo je cak i to da si se eto bas ti njihov korsinik, i da si slucajno dosao na forum i nasao ovu temu i prva ti je poruka u njihovu korist.

moze vas stotine da dodje ikaze kako ste zadovoljni tom uslugom,  idalej stoji da sajt en nudi ni najosnovnijeinforamciej vezane za identitet davaoca usluge, kao i da Skype ne stoji iza tog sajta. To neko radi u privatnoj reziji i vrlo verovatno je upitanju prevara.
Sačuvana

IvaN
Serbian Shooting Team
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ivan Pečeničić
Mesto: Uzice
Lokacija: Njegoseva
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Rak
Poruke: 1370



« Odgovor #7 poslato: 07.03.2006. 20:43:40 »

:mrgreen:  :mrgreen:  nesto mi smrdi ovde na pravaru.. :mrgreen:  :mrgreen:
Sačuvana
daffy
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Dusko
Mesto: Grad
Lokacija: Dvorac
Država: Duskolonija
Horoskop: Strelac
Poruke: 1300


« Odgovor #8 poslato: 07.03.2006. 21:34:39 »

a voip je kad imash telefonski broj na netu ako sam upravu ;/
zar nije jednostavnije i sigurno jeftinije resenje TEAM SPEAK
ili ventrilo pricas s kim oces kolko oces samo morash da budesh online
Sačuvana
filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #9 poslato: 07.03.2006. 21:39:39 »

Ja neshto nisam za prerano sudjenje ovome. Shto mora neshto ovako, pogotovo sto je prvo kod nas, odmah da bude "ispljuvano". Pa i da neko radi privatno ali da zaista radi - svaka cast za njega. Ako neko ovo nije probao, odnosno ako nije prosao kroz celu proceduru molim da se ne komentarise tipa "ovo je prevara", "ovo ne valja" itd...

To stoji - sajt je nenormalno malo deskriptivan, ali uvek postoji ali, mozda je na brzinu uradjen, mozda ovo mozda ono. Treba proveriti pa onda pisati, ne ovako nagadjati bezveze, mozemo jos godinu dana da pricamo o tome dal je ili nije.
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
bbeljic
početnik
*
Poruke: 2


« Odgovor #10 poslato: 07.03.2006. 21:53:51 »

Znas, mi mozemo do sutra da se prepucavamo da li sam ja korisnik i odakle sam dosao. U svakom slucaju covek sam od krvi i mesa kao i ti (nadam se da nisi neka internet masina koja automatski generise poruke na forumu?!). Verujem da si mladja osoba ili imas potrebu da se pismeno izrazavas na forumima, sto ne uzimam za zlo, vec naprotiv. Medjutim zelim da ti prezentujem nesto sto i sam znas ali ga verovatno ne stavljas u isti kontekst kao i www.381,somee.com servis koji kritikujes a nisi ni pokusao da ga koristis. Naime, da li mozes, posetiocima foruma da navedes bilo koju zvanicnu Skype ulicu i broj, bilo gde u svetu? Cak i da znas, reci nam da li neko fizicki odlazi tamo ili poslove zavrsava na internetu? Znas li koliko Skype ima radnika? Znas li da vecina njih radi od kuce? Jesi li cuo za internet business?
Posto verujem da jesi, molim te shvati da to, laganim ali sigurnim korakom dolazi i kod nas.
SAVET: U ZIVOTU POLAZI OD POZITIVNE MISLI.
Pozdrav svima....
Sačuvana
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #11 poslato: 08.03.2006. 00:36:32 »

Postoji firma u Srbiji koja ima zvanican ugovor sa Skype-om i ovlascenje da vrsi prodaju kredita u njhovo ime. Takodje postoje na netu firme koje imajuiste ugovore i omogucavaju kupovinu kredita platnim karticama.

U svakom slucaju, iza svakog biznisa stoji neka firma, koja ima ime, ima adresu, ima telefona, ima registraciju i ima ovlasena lica. Cak po zakonu, firma mora javno da istakne te svoje podatke i to tacno onakve kakvi stoje u registraciji firme. Ako neko ko se bavi nekim poslom krije te podatke, to je samo po sebi nelegalno i znaci da se verovatno radi i o nelegalnom poslu, u ovom slucaju - prevari.

Stvar je u tome da ako se pojavi neki problem, vi nemate kome da se obratite, ili nedaj boze da tuzite za odstetu, jer placanjem nekoma na ovakvom sajtu, vi u stvari dajete pare fantomima koji vam na casnu rec garantuju da cete dobiti to sto ste platili.
Sačuvana

IvaN
Serbian Shooting Team
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ivan Pečeničić
Mesto: Uzice
Lokacija: Njegoseva
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Rak
Poruke: 1370



« Odgovor #12 poslato: 08.03.2006. 01:31:42 »

Upravo.. mada vreme ce pokazati...
Sačuvana
filler
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Filipos Domesticus
Mesto: Ispred Ekrana
Lokacija: Ni na nebu ni na zamlji
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 1431


..::Hackintosh 10.5.6::..



WWW
« Odgovor #13 poslato: 08.03.2006. 02:48:30 »

Jbg, ja ipak mislim da treba nesto probati a tek onda suditi. Ja ne stavljam zivot na kocku time sto cu uplatiti skype paket, vec odredjenu svotu novca koju cu ionako baciti na neku glupost. Ako bi se tako nesto desilo, naravno od tehnicke podrske nema nishta, al bi bar znao da kazem ljudima i da iznesem dokaz. Ovako, kao sto jednom rekoh - mozemo do ujutru.
Sačuvana

Dell Inspiron 531
Hackintosh iDeneb 10.5.6
Voodoo kernel 9.5.0
AMD X2 4000+
4GB Kingstone 800MHz
381.somee
Gost
« Odgovor #14 poslato: 08.03.2006. 03:44:41 »

Zdravo svima,
posto sam ja kreator servisa o kome se ovde raspravlja, osecam duznost da dam kratak komentar. Gledajuci statistiku posete sajtu primetio sam da je dosta ljudi posetilo sajt upravo sa ovog foruma koji pohvaljujem, jer ocigledno da je solidno posecen.
381.nema.reklama je samo jedan od servisa koji sam projektova za mojih 20-ak godina profesionalnog bavljenja programiranjem a kasnije i menadzmentom. Naravno on za sada nije nista posebno u programerskom i dizajnerskom smislu jer je cilj bio da se sto pre omoguci nasim ljudima uplatu Skype kredita, koji na zalost ne uzivaju u blagodetima koriscenja savremene tehnologije, prvenstveno mislim na posedovanje i koriscenje platnih kartica. Porazavajuca je i cinjenica da i vlasnici kartica cesto nisu u prilici da ih upotrebe zbog ucestalog blokiranja platnog prometa (visa, master card...) iz nase zemlje ka svetu. Nasi klijenti imaju vrlo blizak kontakt sa nama, iz prostog razloga jer nisu navikli na poslovnost i kvalitet usluge kakvu mi pruzamo. Ali posto mi nije cilj sam sebe hvaliti, zelim da kazem postovanom Pedji da nije u pravu. Na primer sto se tice "skrivenog identiteta" mogu mu reci da svako lice koje popuni elektronski obrazac za uplatu na email dobija sve detalje o meni. Sto se tice pruzanja ovakvih i slicnih usluga u svetu, one su uobicajene i sto kaze 'filler' niko ne stavlja zivot na kocku... Pedja, ja zastupam interese Skype-a ne samo u Srbiji vec i sire (pogledaj sajt), a tebe molim da na forumu publikujes adrese i telefone ostalih predstavnistva za koje tvrdis da postoje, takodje i njihove web adrese jer ce svima nama biti drago da se i preko njih siri Skype servis, koji pruza visestruko nize cene telefoniranja od onoga sto nam nude Telekom i Mobtel u nasoj zemlji.
Inace pozivam 'fillera' (ne znam zaista ko je on, ali je zastupao moje interese) da se javi, poklanjam mu 2 sata SkypeOut servisa.
Ostale posetioce zelim da obavestim da je vec neko vreme u pripremi nov web sajt koji ce objediniti nekoliko nasih servisa. Najveci je problem izabrati ime domena jer je vecina zauzeta (to je razlog sto smo trenutno na free hosing-u). Uskoro cemo organizovati i nagradne igre na sajtu tako da ce i ostali moci dobiti besplatne kredite i uveriti se u kvalitet naseg poslovanja.
Ako neko ima interesantan predlog za naziv domena neka posalje na email: 381.nema.reklama(at)gmail.com, sledi vredna nagrada.
Pozdrav,
Bojan M.
Sačuvana
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #15 poslato: 08.03.2006. 06:03:11 »

Bojane M., ja i dalje stojim iza svake svoje tvrdnje.

Sve dok na svom sajtu ne budes stavio pune podatke o firmi i sebi, ti krsis zakon, dakle radis nelegalno i tu se zavrsava cela prica.

Batali to da ce neko dobiti tvoje podatke kada izvrsi uplatu, to prolazi samo kod naivnih.

Ocigledno je da imas razlog zasto krijes identitet, a ne postoji nijedan normalan razlog zasto bi se ti krio da si legalan zastupnik Skype-a i da radis legalno.
Sačuvana

Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #16 poslato: 13.03.2006. 20:37:03 »

Povodom ponude na ovom sajtu, poslao sam pitanje Skype podrsci i dobio sledeci odgovor:

Citat

The only payment options available to you are those which you see when you login to your account at Skype.com and start to make a purchase.

http://www.skype.com/store/

Payment methods are determined by your billing address and location.  There are no additional payment options available at your location right now, but we are working on adding new payment methods in the future.


Mislim da je sasvim jasno, da ponuda o kojoj se govori u ovoj temi nije utemeljena u legalnom poslu vezanom za Skype i da nema sumnje da se radi o prevari.
Sačuvana

Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #17 poslato: 15.03.2006. 09:30:10 »

hahahah
Pedja  Cool
Sačuvana

daffy
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Dusko
Mesto: Grad
Lokacija: Dvorac
Država: Duskolonija
Horoskop: Strelac
Poruke: 1300


« Odgovor #18 poslato: 15.03.2006. 21:45:09 »

OWNED
ovaj vishe nece dolaziti na forum ; )
Sačuvana
IvaN
Serbian Shooting Team
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ivan Pečeničić
Mesto: Uzice
Lokacija: Njegoseva
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Rak
Poruke: 1370



« Odgovor #19 poslato: 18.03.2006. 17:04:10 »

Ha ali bila mu je duznos da kaze o cemu se radi hahahah Tongue lol
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  



Užice na Internetu
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.411 sekundi sa 35 upita.