Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 [2]  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Ko vas na TV najvise iritira?  (Pročitano 11464 puta)
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #25 poslato: 06.09.2007. 17:08:40 »

bojana lekic je sa RTS presla da bude urednik na BK, i eto pogresnog koraka zarda malo vise novca, sve se to desilo neposredno pred politicki obracun sa karicem, kada je i ugasena BK... sta se desilo sa lekickom nema pojma...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
bBrankica
keep smilin'
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Lokacija: peta ulica od pumpe, peta kuca od kraja, levo :p
Poruke: 949


zambaladumbica


« Odgovor #26 poslato: 06.09.2007. 19:38:41 »


Ljudi radite li vi sta ili samo gledate televiziju.. ta ako vam se toliko gadi da gledate nesto od toga zasto to radite?!?


a ti nesto sem forumanja?  smile30  I ti znas za sve, samo neces da trosis slova :p Ja palim tv 15 minuta dnevno i za tih 15 min. Sasu vidim 3x, *ebo ih on! Dobro, sad gledam tenis pa malo vise sedim pred TV-om :p

Spisku losih voditelja dodajem i Macu!!!!!!!!!!! I na vrh mi jezika kako se zove onaj glumac koji je vodio ruski rulet.... on je glumio, nije vodio emisiju..
Sačuvana

"Ljubav dugo trpi,malokrvna je; ljubav ne zavidi; ne veliča se,ne nadima se,ne čini ono što ne valja,ne traži svoje,ne srdi se,ne misli o zlu,ne raduje se nepravdi,a raduje se istini. Sve snosi,sve veruje,svemu se nada,sve trpi. Ljubav nikad ne prestaje."
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #27 poslato: 06.09.2007. 20:14:30 »

irfan mensur
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #28 poslato: 07.09.2007. 00:37:58 »

Eh sad BB ja zaista vrlo malo ovih ljudi znam koje ste do sada pominjali.. Sasa nije voditelj mada je zaista uzasno iritantan i dosadan ne znam ko je bio lud da mu plati za onakvu glupavu reklamu kad je on vec bio lud da onako nesto snimi.. primetio sam i Zivica bio mi je simpatican u prvom momentu - nesto neobicno malo drugacije - ali kasnije sam shvatio da je ono besmisleno kreveljenje koje se ponavlja svakih dva sata na televiziji ili svaki drugi sat kada se ja nekim slucajem nadjoh kraj TVa.. od ostatka znam O. Beckovic, N. Miljkovic i O.Kovacevic od toga ova prva me nervira zato sto nema nekakav neutralan stav vec fura svoje bubice i politicke stavove i ume da sasece ljude u pola reci sto je vrlo neukusno uvek treba saslusati mada po nekad ima i dobrih komentara. Ova druga super izgleda ali to je od prilike sve jednostavno ne ume da napravi atmosferu u emisiji, a uvek bira neugodne teme za vodjenje i ova treca mi je nakako kao sto neko vec rece previse piskava i ne kapiram sta ima toliko vredno u njoj da se tri puta prebacuje sa televizije na televiziju... ostatak pomenutih mi nije poznat
Sačuvana

Proud son of Svarog!!!
rosarosa
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: D.Tucivića
Poruke: 33



« Odgovor #29 poslato: 21.09.2007. 19:22:36 »

Katarina Rebraca i ona Biljana sa  pinka sto kresti kad prica
 
Sačuvana
Stranice: 1 [2]  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.798 sekundi sa 34 upita.