Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 [2] 3 4  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Podeljene televizijske dozvole u užičkom regionu  (Pročitano 37108 puta)
knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #25 poslato: 01.12.2007. 01:29:36 »

pa da su pare jedino merilo, ne bi bilo porebe da se raspisuje konkurs.

lav? smesno... kic na velika vrata!

5tica jeste slabo napredovala, mozda cak i nazadovala nekad, ali sto rece klackalica, u odnosu na lav je BBC
Sačuvana
Chris
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 15


« Odgovor #26 poslato: 01.12.2007. 01:34:57 »

Pa da Jelenice, odmah se vidi da ti lepo zapapazas stvari! Jos jednom si potvrdila da jesi pametna! Svaka cast! Zaista nemaju..... Nastavi da zapazas i da komentarises, zanimljivo je citati ce, nauci covek nesto......Samo nikako nemoj da sredjujes svoj zivot, ni ti, ni klackalica, ni onaj, ne zapamtih mu nick knezofil or something like that, vodite brigu o stvarima u koje apsolutno niste upuceni, niti znate o cemu pricate, no dobro, Boze moj, bilo je to u jednoj zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu.......



E, da Jelenice, znas li sta je nepotizam?
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #27 poslato: 01.12.2007. 01:36:14 »

pa konkurs je tu da sve to prodje navodno legalno, poput vecine tendera za privatizaciju, a svi znamo kakvi "dilovi" i kolike provizije stoje iza ove pravne forme...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Chris
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 15


« Odgovor #28 poslato: 01.12.2007. 01:41:07 »


pa konkurs je tu da sve to prodje navodno legalno, poput vecine tendera za privatizaciju, a svi znamo kakvi "dilovi" i kolike provizije stoje iza ove pravne forme...

kakooooo ste viiii svi pametni! pa neverovatno! toliko mozgova, na ponos gradu i nama mladima! a nismo ni znali, niste nista korisno uradili! Vredno paznje! Da ne dodjosmo ovde, iziritirani vasim stavovima, ne bi ni saznali gde se krijete! hm! Steta, ali dobro je sto otkrismo! Hvala vam, nada je vracena!
Sačuvana
batwoman
Nepopravljivi optimista
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
B B
Mesto: Uzice
Lokacija: Centar
Država: Serbia
Horoskop: Ovan
Poruke: 213


Ne brinem i ponavljam- sasvim obican dan...


« Odgovor #29 poslato: 01.12.2007. 01:47:48 »

Neko nije danas ocito popio terapiju! smile05
Sačuvana

Lepa kao jutro sa njim...
Chris
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 15


« Odgovor #30 poslato: 01.12.2007. 01:49:13 »


Neko nije danas ocito popio terapiju! smile05


neko ocito nema redovne aktivnosti... ili kasni...
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #31 poslato: 01.12.2007. 01:49:48 »


Pa da Jelenice, odmah se vidi da ti lepo zapapazas stvari! Jos jednom si potvrdila da jesi pametna! Svaka cast! Zaista nemaju..... Nastavi da zapazas i da komentarises, zanimljivo je citati ce, nauci covek nesto......Samo nikako nemoj da sredjujes svoj zivot, ni ti, ni klackalica, ni onaj, ne zapamtih mu nick knezofil or something like that, vodite brigu o stvarima u koje apsolutno niste upuceni, niti znate o cemu pricate, no dobro, Boze moj, bilo je to u jednoj zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu.......



E, da Jelenice, znas li sta je nepotizam?


znam , a znas li ti sta znaci gledati realno stvari ...
Reci mi zbog cega je tvLav zasluzila da dobije regionalnu dozvolu?

Ne u odnosu na TV5 reci zasto je Lav zasluzio ako mi navedes dobar razlog obecevam da cu se pokriti usima i Lav memorisati na broju 1 na svom TV-u
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #32 poslato: 01.12.2007. 01:51:57 »

sobzirom da si rekao da neces vise komentarisati jos jedno 15 postova nize, porilicno si se zapalio... ne mogu da te shvatim za ozbiljno ako ti stvarno pokusavas  da predstavis TV Lav kao kavlitetniju televiziju od TV 5-ce... iako o kavlitetu i jedne i druge ima mnogo sta  da se doda, ali bio bih neozbiljan kada bih tvrdio da TV Lav ima bolju programsku semu od TV 5 -ce, izvini ali ja sam odrastao uz TV5 i svasta se proslo u ovom gradu uz TV5 od njenog osnivanja i zato mi je posebno zao sto nisu uspeli mnogo vise od tada, jos jedan dokaz je neprikosnovenost TV5-ce je Info5 u 19h, bar po pitanju gledanosti...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
batwoman
Nepopravljivi optimista
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
B B
Mesto: Uzice
Lokacija: Centar
Država: Serbia
Horoskop: Ovan
Poruke: 213


Ne brinem i ponavljam- sasvim obican dan...


« Odgovor #33 poslato: 01.12.2007. 01:57:50 »

Ubi se covek da nekoga odbrani. Treba biti realan. Nemaju ni informativni program , ni kulturu, ni zabavu. Film...Sta to bi?! A da, imaju onu stariju, plavu voditeljku sto ima neki nazalni prizvuk dok govori. Ma u kompletu je sve  slap
Sačuvana

Lepa kao jutro sa njim...
Chris
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 15


« Odgovor #34 poslato: 01.12.2007. 02:05:39 »

Zato sto je neprihvatljivo da tako pricate, kao obicni gledaoci, a niste upuceni ni deseti deo u stvari, tj. u razloge! Sve bi bilo O.K. da ste kao kulturni, civilizovani, obrazovani ljudi izneli svoj stav i ukoliko vec imate potrebu, a ocigledno imate, argumentovali na korektan i normalan nacin. PLJUVANJE po nekome je karakteristika ljudi koji zive u ruralnim sredinama, kada se na to doda neupucenost, a cinjenica je da se vi razumete u sve to jako malo, (ovo nije vredjanje) onda stvarno covek mora da se iznervira! Da sve jos bude gore pojedini licemeri su do juce bili dobri sa ljudima koje su u nekoliko navrata na ovom forumu izvredjali, a onda, zbog licnih nesporazuma, svadja, nesuglasica, spore kvalitet neceg sasvim desetog. Odluka je doneta, zao mi je ljudi koji ce izgubiti posao na 5, ako vam se nesto bude svidjalo na Lavu gledajte, ako ne promenite kanal ili nemojte memorisati uopste, ali MOLIM VAS nemojte se ponasati suprotno od onoga sto propisuje etika! OK?
Sačuvana
knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #35 poslato: 01.12.2007. 02:54:24 »

jako si kontradiktoran:


Zato sto je neprihvatljivo da tako pricate, kao obicni gledaoci, a niste upuceni ni deseti deo u stvari

pa sve i da gresim, sve i da je LAV medijski gigant, a da sam ja neznalica, televizije postoje zbog gledalaca, a ne zbog samih sebe (ako zanemarimo efekat profita, jer su tu svi zbog sebe u igri), i svi imaju pravo da kazu sta god misle, pa cak i da to bude relevantije od tvog misljenja, jer si ocigledno pristrasan.
Citat
PLJUVANJE po nekome je karakteristika ljudi koji zive u ruralnim sredinama

jedina karakteristika ruralnih sredina je poljoprivreda, a pljuvanje je karakteristika ljudi koji koji ne umeju da jasno kazu sta misle i sta hoce, nego im je lakse da omalovazavaju drugog.

uostalom, ovde si ti najvise ispljuvao ljude, preporucujes nekome da sredi zivot, bavis se kompetencijom ljudi koje ni ne znas, niti znas sta su postigli u zivotu... a to su ljudi koji su eventualna ciljna grupa tvoje televizije (sad vec pretpostavljam da radis u njoj, ali nista vise od toga jer joj vise skodis nego sto pomazes ovakvim pisanjem)
Citat
MOLIM VAS nemojte se ponasati suprotno od onoga sto propisuje etika! OK?

koliko se ja razumem u etiku, ti sad nemas pravo da nekog molis takve stvari
« Poslednja izmena: 01.12.2007. 05:54:56 knezofil » Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #36 poslato: 01.12.2007. 03:36:52 »

Chriss, cini mi se da si ti, u svojoj ljutnji na Klackalicu, opalio po svima. Osim Klackalice, koji ocigledno ima i neke druge razloge za negativan stav prema TV Lav, ostali su samo obicni gleaoci koji gledaju sta TV Lav emituje i komentarisu to - s punim pravom, jer je taj program pravljen i emitovan da bi ga oni gledali.

E sad, mene interesuje sta je to sto su gledaoci TV Lav-a primetili pogresno i pljuvali bez razloga? Za promenu, umesto fraza i nekulturnih komentara, mogao bi da napises neki konkretan argument da tvrdis da oni nisu u pravu, da su nekompetentni, neznalice i da pluju po TV Lav.

Ponajvise bi me obradovalo da vidim tvoju analizu i poredjenje TV5 i TV Lav. Eto, izaberi jedan dan u nedelji, koji god zelis, uporedi programe TV5 i TV Lav-za taj dan i tako sve one koji misle drugacije obrazuj i pokazi im da imaju potpuno pogresnu predstavu o TV Lav. Vredjanjem i ponizavanjem, to sigurno neces postici.

Uz to, valjalo bi da imas u vidu da kada govoris u ime TV Lav-a, ako si za to ovlascen, da ovde govoris u javnosti, i da ovo prati mnogo vise ljudi nego sto ucestvuej u diskusiji, i da utisak koji napravis ide na racun TV Lav-a.

Voleo bih da znam da li vlasnik TV Lav zna da ti ovde na ovakav prilicno prizeman nacin "branis" tu televiziju i ako zna da li to odobrava (u sta iskreno sumnjam, i cak sam uveren da bi TV Lav, kaoozbiljan televizija, koja je sada postala i regionalna, komunikaciju sa gradjanima Uzica, svojim gledaocima, svakako zasnivao na znatno civilizovanijem nivou).

Na kraju, obrati paznju da ja nijednom recju u ovoj poruci nisam izneo svoj stav ni o TV Lav ni o TV5, niti ih poredio, vec samo pokusavam da ovu diskusiju iz jalovog prepucavanja, vratim na kolosek argumentovane i civilizovane diskusije. Tako nemas nikakav razlog da mene prozivas sa pljuvacinu, neznanje, nekompetenciju ili sta je vec na meniju.
Sačuvana

klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #37 poslato: 01.12.2007. 05:07:20 »

Vi koji me znate, znate i da imam običaj da pljujem po svemu što ne valja. Na tome sam gradio i karijeru. E sad, to neko zove pljuvanjem, neko kritikom, ali mislim da je sve vrlo argumentovano. "Televizija" Lav nije televizija, već nešto u pokušaju sa 10 minuta dnevne produkcije (u sopstvenu produkciju ne spadaju oglasi i reklame). Nemam ličnih razloga da, kako neki kažu, pljujem po njima, jer tu nikad nisam ni radio. Naprotiv, tamo je radilo/radi nekoliko meni veoma dragih ljudi koje sam tamo i lično doveo. Tim svojim "dovođenjem" ljudi samo sam se kod njih izblamirao, jer sam založio lični integritet da bi ih preveslavao jedan, po mom mišljenju, nadasve nevaspitan čovek. No, ja nisam imao problem ni sa njim - naprotiv, jedan sam od retkih koje je on ispoštovao. Ali gledajući njegovo ponašanje u biznisu, prema radnicima, prema dogovorenom, zaista odgovorno tvrdim da je on jedan pre svega nevaspitan čovek, a zatim i loš biznismen, koliko god se kitio onim "dipl.ecc". Jer, šta reći o poslodavcu koji danas kaže radniku da, eto, od sutra ne dolazi na posao, nego da je nevaspitan? Kad, dakle, saberemo tu komponentu sa činjenicom da je "TV" Lav jedan pokušaj koji traje dve godine, zaključujemo da je dodela frekvencija samo jedna parada za glup narod (u obaveznoj formi "transparentnosti"). Kompetencija i sistem rada RRA dokazani su još ranije, setite se priče o RTL-u, Avali, Foksu...

Eto, na to se svodi moja priča, nema nikakvih ličnih obračuna, izneo sam sve same činjenice, a to nije niti pjuvanje, niti olajavanje. Drago mi je da ste svi koji učestvujete u diskusiji ukapirali o čemu se radi. A onda se pojavi moron koji priča o nekoj mojoj, ne znam, ugroženosti i tako dalje, i sve poprimi oblik neke lične pljuvačine. E to već može u svako doba, za to sam uvek spreman kad su u pitanju ljudi koje jedem za doručak, dakle neki anonimusi, kako u životu i karijeri, tako i ovde na forumu. Jednom rečju - buranija, sa "U", da ne bih vređao nedužnu pravu boraniju (a neko ni to nije umeo da ukapira).

Inače, još nekoliko činjenica. Tačno je da se vlasnik "TV" Lav bavi i pekarom, i pečenjarom, i proizvodnjom praškastih proizvoda, i verovatno još mnogim drugim stvarima, i da sve to loše radi (čim traži pekara godinu dana, ili ranije konobara za pečenjaru itd). Međutim, to su sve, formalno-pravno, posebne firme, dakle ne posluju u okviru preduzeća "Konzum lav" d.o.o. U okviru ovog preduzeća posluju samo televizija i radio (koji je izdat drugom čoveku, tako da vlasnik trenutno njime ne upravlja). Ovo pominjem jer je Andragon rekao



TV Lav je firma Konzum Lav doo u koju spadaju pecenjara Panj,Pekara Konzum Lav i Fabrika za prepakivanje cokolade ,krema i secera , zatim Radio Lav... Firma iako joj TV LAV predstavlja mozda gubitak,ipak posluje pozitivno



Mnogo pozitivnije posluje, recimo, Radio Delfin (izvinjavam se na prozivci, ali je pozitivan primer), ti podaci su dostupni na sajtu APR-a. Ako je to glavni kriterijum, po tome bi Radio Delfin sa iskazanom dobiti od 591.000 din. u 2005. naspram Konzum Lava sa 138.000 din. trebalo da dobije NACIONALNU frekvenciju! No, finansijski izveštaji su uvek bili prdmet štelovanja, tako da jednom ozbiljnom telu, kao što želi da se prikaže Ratel, to ne treba da bude neki relevantan reper (odoh predaleko u priču).

O poslovanju, pak, "Petice" ništa ne znam, a i ne isteresuje me mnogo, jer, rekoh, sve se to da naštelovati. Kao gledalac i čovek iz struke odgovorno tvrdim da su za "Lav" - Bi-Bi-Si! Nikako ne mogu da im zaboravim onaj rad iz vremena bombardovanja. Da njih nije bilo, niko od nas ne bi imao pojma šta se dešava u Užicu! I sada se upinju i rade, pa znate i sami da ako hoćete da budete informisani o dešavanjima u gradu, vi "palite" TV5 u 19 ili 22h. E to je ono po čemu ja merim (ne)kvalitet neke od užičkih televizija. Osim toga, TV5 ima sopstveni poslovni prostor, što je opet svojevrstan finansijski pokazatelj. Čak i onaj veseli SOS, ili E Stars Telekom, ili kako god da se zove, bar ceo dan vrti SVOJU muziku i neke sadržaje koji se puštaju iz SOPSTVENOG studija, nije navio risiver na neku drugu televiziju da je reemituje! Još jedan reper, samo moj istina, ali vrlo indikativan za merenje kvaliteta nečijeg rada - nazovite telefonom neki medij u popodnevnim časovima, a naročito subotom popodne. Po tome da li će vam se neko javiti možete odmah videti koliko se tu zapravo radi i ima li tu 'leba li nema.

Dakle, da rezimiram (ili da REMIZIRAM, kako bi to rekle neke od mojih "kolega" sa regionalne "televizije") - informacija da je "TV" Lav dobila regionalnu frekvenciju porazna je isto kao kad bi Radio Talija dobila regionalnu frekvenciju, sa svih aspekata, a naročito onog koji me kao gledaoca/slušaoca interesuje - aspekta kvaliteta programa.
Sačuvana

我不能帮助我们的印象是一个总理哑的人
Andragon
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Jarac
Poruke: 1137



« Odgovor #38 poslato: 01.12.2007. 05:33:38 »

ok pogledajte sve sta pishe na http://www.rra.org.yu
Pre ili kasnije cete skontati jednu stvar...
Ovo je kao novi pocetak,uopshte ih ne zanima sta si ti emitovao pre,na ovaj ili onaj nacin,kako si stavio predajnik itd itd. Njih sad zanima sta cesh emitovati od Nove godine,sa cime cesh emitovati,znaci tek ce se sad vrsiti kontrola... itd itd
Ja sam  skinuo sve dokumente koje je rra okacio i lepo ih procitao jer me je jednostavno zanimalo...
Iako se ja protivim zakonu,jer sam radio-amater i smeta mi to sto su i tu sad svi jednaki iako ne bi trebali biti no,...iako to nema  veze sa ovim,hocu da kazem da je sad zakon takav i da se odluka mora postovati
 hteli mi to ili ne,i da se tu nishta ne moze promeniti...RRA je iskljucio BK za jedno vece a da ce bash da se zamara lokalnim ili regionalnim televizijama...3 meseca je stajao dokumen gde lepo pishe da su i TV5 i TV Lav ispunile uslove i da ce se odluka doneti...A sto se pre nije raspravljalo o ovome ? Mogli su pre 3 meseca da kazu da TV Lav nema uredne papire..znaci duga prica

Ovo je sve otishlo u veliki offtopic Sad
Sačuvana
Cana
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Cana Petrovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Uzice
Poruke: 12


« Odgovor #39 poslato: 01.12.2007. 05:47:42 »

auh klackalice al si se raspisao. al potpuno te kapiram i slazem se satobom, v erujem da si odlicno upucen u problematiku
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #40 poslato: 01.12.2007. 06:18:59 »

pa forum je da covek iznese svoje misljenje koje po prirodi stvari uglavno ima o velikoj vecini stvari i pojava koje ga okruzuju,  bilo bi glupo da se sad skupe strucnjaci i raspravljaju o ovome na Oresci, onda bi smo svi mi bila neka j.b..a komisija a ne forumasi koji forumaju u casovima iskrene dokolice... kao sto klackalica iznosi svoj stav da sve sto on misli da nevalja da to stvarno nevalja, to je ta sloboda foruma ...

Citat
Vi koji me znate, znate i da imam običaj da pljujem po svemu što ne valja. Na tome sam gradio i karijeru.


jedno pitanje, jeli ova reg.frekvencija orocene na neki vermenski period ili je kao za "vjek vjekova"  smile i  gubis je samo ako ti je oduzme komisija u slucaju neispunjavanja ugovorenih obaveza?
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #41 poslato: 01.12.2007. 06:50:40 »

Mislim da se dozvola daje na 10 godina, u svakom slučaju nije zauvek. A tačno je da se oduzima u slučaju neispunjavanja uslova i obećanog "ponašanja".
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #42 poslato: 01.12.2007. 06:53:46 »

pa eto ima da se menjaju na svake dve godine jer u srbiji retko ko ispuni data obecananja... icon6
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Nikollo
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Senjak
Horoskop: Škorpija
Poruke: 10



« Odgovor #43 poslato: 01.12.2007. 07:58:41 »

Za mojih trideset godina nisam bio ovako zatecen necijom odlukom, kako sam bio zatecen pre par dana kada sam sa zakasnjenjem cuo za odluku RRA da "nazovi TV" dobije regionalnu dozvolu. Svet mi se okrenuo naglavacke jer samozvanog GAZDU poznajem licno i imam jezivo iskustvo sa pomenutim dipl.ecc. Znam da ce neki reci da zbog svega toga stvari dozivljavam licno, ali ne zamerite...

Dacu vam samo nekoliko osnovnih informacija. Recimo, kako je GAZDA gledao na one koji su krajnji konzumenti njegovog proizvoda (ne pecenja, ne peciva, ne krema, ali "TV programa" da), znaju svi koji su radili sa njim. Znaju svi kojima se stigao poveriti o svojim planovima. Da nas sve GAZDA dozivljava kao ljude  sa malo mozga pokazuje TO sto nam je pod sifrom PROGRAM nudio do sada Ili bolje receno uvaljivao. Kako neki ne razumeju - poturiti iskoriscen toalet papir ponovo na upotrebu, velikom broju onih koji su svesni da ce se umazati, govori dovoljno o namerama coveka da JASNO I VRLO OTVORENO UVREDI INTELIGENCIJU VELIKOG BROJA LJUDI. TV LAV nema sopstveni program ljuuuuuudi. 15 minuta "nazovi programa" ne daje nikome za pravo da to nazove TV programom i televizijom.

Narode, znam GAZDU, koji sam sebe tako prozva. Znam mu i izraz lica kada mu se stavi do znanja da je gazda vlasnik nekretnina, zivine i stoke, a du su ljudi ipak nesto drugo. Znam mu izraz lica kada mu je ukazivano na osnovu pismenosti, lepog ponasanja i manira kakvima bi MORAO raspolagati menadzer jedne televizije i radija kojij tipuje visoko i koji sutra mnogima MORA DA BUDE PRIMER. Znamu mu i grimasu kada mu na ociglednim primerima bi ukazano da sa svojom diplomom dpl.ecc-a moze da uradi nesto konkretnije sto bi za rezultat imalo manje zagadjenje okoline od  onog koje GAZDA izazva svojim trudbenistvom.

I sto je najgore znam GAZDIN izraz lica kada mu prvog i petnaesto kazete - a di su moji zaradjeni novci. Vi ne znate, zato cu vam ja reci, a pomenu i Klackalica, koliko je onih koji su bez tog SVOG dinara na kraju i ostali.

Zato ne razumem one koji brane stavove i samog GAZDU, one koji i sami znaju KO je dobio dozvolu za emitovanje regionalnog programa, jer su se, siguran sam, vec i sami nasli u nemilosti GAZDE. To raditi moze samo onaj ko kod istog barem jednom nije stao u red za licni dohodak, a da je pre toga samog sebe dao hiljadu odsto. GAZDI drzati stranu moze samo onaj ko jos shvatio nije sa kim ima posla.

Znam, neki sada misle da ovo sto sam napisao nema veze sa odlukom RRA, vec sa licnim stavovima. Naprotiv, ovi stavovi govore najpre o tome ko ce nam na regionalnom nivou najmladje skolskim i kulturnim programom uzdizati, ko ce nam omladini na pravi put ukazivati i ko ce nas sve (od najmladjih do najstarijih) informisati i zabavljati.

Ako vam sve ovo nije dovoljno, zapitajte se:

1. Koliko ste puta zahvaljujuci dobitniku frekvencije bili kvalitetno informisani?
2. Koliko ste puta bili dobro nasmejani ili rasplakani dobrom serijom ili filmom? Ne broje se emisije u kojima voditelj/ka kopa nos.
3. Koliko ste sekundi skolskog i kulturnog programa videli (ne broje se tv spotovi sa Sarganske osmice)?
4. Koliko ste sekundi kvalitetnog edukativnog programa odgledali?
5. Koliko ste sekundi sportskog programa odgledali? Ne broje se utakmice Mokrogorske fudbalske lige (izvinjvam se Mokrogorcima/kama).
6. I na kraju - da li bi se cutkle saglasili da vam dete, brat, sestra, devojka, momak, tetka ili neko drag, kaze da je odluzio da bude radnik gore pomenutog GAZDE?

Pa, kako taj GAZDA moze bilo kome u ovoj zemlji bilo sta da obeca, a da ga taj neko ozbiljno shvati?!

Eto, drage ERE, ko je srecni dobitnik regionalne frekvencije. A nama, nesrecnim gubitnicima, zelim vise srece u narednom kolu.
Sačuvana
batwoman
Nepopravljivi optimista
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
B B
Mesto: Uzice
Lokacija: Centar
Država: Serbia
Horoskop: Ovan
Poruke: 213


Ne brinem i ponavljam- sasvim obican dan...


« Odgovor #44 poslato: 01.12.2007. 15:17:43 »

Sreca sto u regionu ima dosta sela, pa ce tv Lav sa reemitovanjem DM SAT-a, sigurno imati vecu gledanost, nego u lokalu. Cestitke, pozdravi... seljak_kolo
Sačuvana

Lepa kao jutro sa njim...
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #45 poslato: 01.12.2007. 15:26:23 »

To sa DMSat mi nije jasno, meni se sve cini da to reemituje TV Prima?
Sačuvana

batwoman
Nepopravljivi optimista
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
B B
Mesto: Uzice
Lokacija: Centar
Država: Serbia
Horoskop: Ovan
Poruke: 213


Ne brinem i ponavljam- sasvim obican dan...


« Odgovor #46 poslato: 01.12.2007. 15:46:35 »

Ne, sigurno. Negde oko 22h ukljucuju  DM. Neznam ni sta im ide do tada.
Pa, evo, sada pusti njihov kanal. Uverices se i sam. Levo logo DM-a, desni cosak logo Lav tv. smile
Sačuvana

Lepa kao jutro sa njim...
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #47 poslato: 01.12.2007. 16:19:55 »


To sa DMSat mi nije jasno, meni se sve cini da to reemituje TV Prima?


Blaženo neznanje smile

Primu više i nemaš, to je sada Alfa (dobili lokalnu frekvenciju). Originalna Prima se preselila za B.Baštu, odakle izvorno i jeste. Mislim da pri toj TV posluje i radio Primus. Čini mi se da su i oni bili pretendenti na regionalnu dozvolu.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #48 poslato: 01.12.2007. 22:55:32 »

Aha... kod mene na TV umemorisano kao PRIMA.
Sačuvana

klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #49 poslato: 02.12.2007. 03:50:52 »


A da, imaju onu stariju, plavu voditeljku sto ima neki nazalni prizvuk dok govori.


To je ona što kaže, parafraziram, ".... što je 120 odsto više nego uove guodinue"  slap
Sačuvana

我不能帮助我们的印象是一个总理哑的人
Stranice: 1 [2] 3 4  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.189 sekundi sa 35 upita.