Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 2 [3] 4  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Podeljene televizijske dozvole u užičkom regionu  (Pročitano 37104 puta)
pajo
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Pavle
Mesto: uzice
Lokacija: iza duge
Država: srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 7


« Odgovor #50 poslato: 02.12.2007. 22:37:14 »

Mislim  da  ste  pobrkali  babe  i zabe , prvo u  odluci  rra  nije  bitno  koji  se  program  emituje , kojom  tehnikom i  pokrivenoscu  , bitno  je  sta  ce  biti  posle  dodele  frekvencije  ocigledno  je  tv  lav  imao  bolji  projekat , drugo  ekonomska  odrzivost to  ste  svi  zanemarili jer  tv5 iako  ima  veliku  pokrivenost nema  novca  da  se izdrzava  jer  je  skoro  stalno  u  BULI , trece lav tv  je  narodna televizija iako pojedinim  poznavaocima muzike  deluje  prizemno sto  se  emituje  dm sat i  narodna  muzika ja smatram da  je  to  dobitna  kombinacija  u  ovom  gradu jel  vecina  ljudi  voli  narodnu  muziku , cetvrto od  tv  lav  i  problemima  grada  i  SRBIJI  najvise  se  culo  od  lava  zato  sto  nase  priloge  emituje  i  tv pink  i  tv  fox  pa  su  tako  sa  lokalnim  problemima  upoznati  i gradjani  cele  SRBIJE , peto  tv lav  je  emitovala  vise od 500  emisija  vezanih  za  crkvu  tako  da  i  verski i duhovno  uzdize gledaoce , sesto tv lav  se  trudi  da  udovolji  i  mladjoj  populaciji  pustanjem trenutno  najpopularnijih  spotova koji  su  za  razliku  od  drugih  medijskih  kuca uredno  placeni  i  projavljeni  kod  SOKOJ-a  tako  da  je  tv lav  i  sa  te  strane  zakonski  zasticena  za  razliku  od  drugih  medija , sedmo vrlo  je  ruzno  pluvati  medij  koji  tek  treba  da  zazivi  i  da  pokaze  svoje  mogucnosti jer  je  na  tv  lav  trenutno u  pripremi  5 emisija  sopstvene  produkcije sto  je  itekako  uspeh  za  ovako  malu  televiziju .
Nezelim  da  vredjam  i  prozivam odredjene ljude  koji  ovde komentarisu  doticni  medij  , mislim  da  oni  imaju  licne  razloge  u  svemu tome.
Uostalom  vreme  ce  pokazati ko  je  programski  bolji  u  duelu  tv lav  i  tv5 ,jer mene kao  lokalca interesuju  gradske  teme  a  ne  opstanak ili  tako  nesto  emitovano  na  tv 5 i  smatram  da  tv lav  ima  vecu  produkciju  od bilo  koje  lokalne televizije  u  minutazi.
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #51 poslato: 02.12.2007. 22:56:18 »

Hahahahaha...koliko novih forumasa Tongue!Sve zahvaljujuci nesretnoj lutriji,u kojoj je TV Lav pobedila.Iskreno,smatram da su nam obe televizije-trulez!!!!One su cisto ogledalo grada u kome je umrla privreda,pa se tako u vestima iz grada pola sata govori o kulturi,a pet minuta o privredi.
Mene iritira to sto gdin paja kaze,a to je da se u ovom gradu pretezno voli narodna muzika,i DM sat,cini mi se da je tacka 3 u njegovom izlaganju.KO TO KAZE???
Ko je vrsio ankete po gradu?
Iskreno DM sat ni moja baba ne voli.Kaze previse tresha za njen ukus smile.
Za versko uzdizanje cemo ici u crkvu,a ne da gledamo Tv Lav,i da se verski uzdizemo.Mislim da je 500 emisija na tu temu mnogo.
Ja ne zelim da pljujem Tv Lav,cak im zelim svu srecu,samo konstatujem da im je dosadasnji program bio odvratan.Ako ce da se promene-super.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #52 poslato: 02.12.2007. 23:23:27 »

Pajo, mozes li da objavis program TV Lav, jer, otkako je pocela ova polemika, ja pokusavam da pratim program TV Lav, ali do sada nikada nisam video nista drugo osim DM SAT. Koja je satnica emitovanja vasih emisija?

Kada vas zakon obavezuje da pocnete sa emitovanjem regionalnog programa?
Sačuvana

fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #53 poslato: 03.12.2007. 01:02:36 »

Citat
Kada vas zakon obavezuje da pocnete sa emitovanjem regionalnog programa?


pravo pitanje, i sto je starla rekla videcmo da li cete biti bolji, jer ste do sad bili potpuno ne privlacni cak toliko bezvezni da vas nisam ni memeorisao u prvih 50 kanala, samim tim nema ni memeorisan Lav... sto se tice petice, odavno su morali da stave prst na celo i da vide sta im je ciniti, jer rad bez vidnog napretak nakon toliko godina  morao je da im se olupa o glavu... evo ja vec imam 5 ideja o emisijam koje bi mogle da se snimaju po gradu, i koje bi ljudi gledali...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #54 poslato: 03.12.2007. 01:05:23 »

nisam upucen.. da li je tv5 dobila lokalnu frekvenciju?

ili nisu mogli da konkurisu i za lokalnu i za regionalnu...
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #55 poslato: 03.12.2007. 01:08:55 »

petica je dobila lokalnu frekvenciju kao i jos par radio i tv stanica, bar koliko se ja secam, ali lova lezi u regionalnoj frekvenciji...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Andragon
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Jarac
Poruke: 1137



« Odgovor #56 poslato: 03.12.2007. 01:29:36 »

TV 5 nije dobila lokalnu dozvolu... dao sam sajt rra pa procitajte tamo,sve lepo pise,jedini lokal je dobila Alfa
Tv 5 je bila 100 % ubedjena da ce dobiti  regionalnu dozvolu,tako da kad je predavala dokumenta,nije predala za lokal.Sada kada nije dobila region a nije podnela zahtev za lokalnu, postoji velika verovatnoca da ukoliko RRA ne ponovi konkurs ,a postoji velika mogucnost da nece,tv5 bude totalno ugasena.
Na ponovljenom konkursu za lokal moze da dodje bilo koje drugo lice,da podnese zahtev za dozvolu,da 350 000 dinara depozita i da dobije lokalnu dozvolu.
Znaci pravila nema,samo kesh
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #57 poslato: 03.12.2007. 01:32:08 »

nisam znao za to. a od cega zavisi da li ce biti ponovljen konkurs?
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Andragon
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Jarac
Poruke: 1137



« Odgovor #58 poslato: 03.12.2007. 01:38:05 »

Zavisi od dobre volje RRA,jer kako je RRA objavila u Politici,mesta ni za jedan kanal nema u etru .Ne znam sad napamet ali koliko se secam od prijavljenih 470 televizija na lokalnu samo 170 je moglo dobiti dozvolu.Recimo,na pocetku podela regionalnih frekvencija,zacudila me je Niska TV5
televizija koja je postojala dugo godina nije dobila regionalnu vec samo lokalnu frekvenciju
TV5 Nish je imala poprilicno dobar program sa serijskim i filmskim delom
Reg dozvolu je dobila skroz neka leva tv....
Sačuvana
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #59 poslato: 03.12.2007. 05:38:20 »


Pajo, mozes li da objavis program TV Lav, jer, otkako je pocela ova polemika, ja pokusavam da pratim program TV Lav, ali do sada nikada nisam video nista drugo osim DM SAT. Koja je satnica emitovanja vasih emisija?


Volim, brate, što Peđa ume kulturno da uvali, a ne ko ja, samo na galamu lol  Samo si trebao da naglasiš ono vaših emisija. Dobio bi blanko odgovor  lol
Sačuvana

我不能帮助我们的印象是一个总理哑的人
pajo
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Pavle
Mesto: uzice
Lokacija: iza duge
Država: srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 7


« Odgovor #60 poslato: 03.12.2007. 17:21:32 »

Tvlav emituje dm sat , samo ujutru do 9 do servisa, i posle 22 uvece. Znajte da imamo plan i da smo potpuno svesni i spremni za region. hocu da cujem vasa miljenja ponovo posle nove godine.
mislim da je ne bitno, jer ova prica nema kraja.
svako gura svoju stranu i to je to.
 meni je naj intresantnije pitanje postavila STARLA , vidis  JA sam radio ankete, i nista ne pricam napamet, i da, ja kazem da je nazalost nase uzice sj**ano do .... zahvaljujci ruzicastoj muzici. vise cenim  starogradsku i narodnu, nego turbofolk, ipak je narodna muzika deo nase istorije.
 
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #61 poslato: 03.12.2007. 20:41:51 »

Citat
Znajte da imamo plan i da smo potpuno svesni i spremni za region. hocu da cujem vasa miljenja ponovo posle nove godine.


posto vidim da si kompetatntan da govoris u ime TV LAv zasto ne kazes sta se to planira ( naravno uopsteno) i sta bi to toliko revolucionarno trebalo da se odjednom promeni, i sto do sad to nije bilo moguce?
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #62 poslato: 03.12.2007. 20:59:01 »

13:57 TvLav reemituje DM Sat --- asim brajic pjevusi ... mozda vam nije podesen sat smile
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #63 poslato: 03.12.2007. 21:57:23 »

Pajo posto si TI radio ankete,reci nam koliko je ljudi anketirano,koje starosne dobi,koje lokacije u gradu,(i da li je obuhvaceno sire gradsko podrucje),i rezultati te ankete.Ako ti nije tesko,naravno...
I da..interesuje me hoce li se i dalje emitovati DM sat,i koja ce biti vasa programska sema?
Sačuvana
pajo
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Pavle
Mesto: uzice
Lokacija: iza duge
Država: srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 7


« Odgovor #64 poslato: 04.12.2007. 02:23:12 »

dragi forumasi, svi znamo da je razlog prozivanja koji trenutno aktivno sprovodite licne prirode.
 Dalje ja ne pricam nista zvanicno ili ne zvanicno ispred tv lav, ja pisem ispred sebe.  
 Ja jednostavno radim u sjajnom kolektivu, izuzetnih ljudi.  I mi smo ti, koji treba da vode racuna o tome dali volntiramo ili smo placeni za nas rad. U svakom slucaju trudimo se da radimo sa maksimalnom objektivnoscu i profesionalizmom.
     A, ne da za sitne pare se uvlacimo opstinskim celnicima u ....
 Vas uopste ne smatram kompetentnima da bilo kako vredjate moje kolege. Jer nismo slucajno bas mi dopisnici 2 medijska giganta kakvi su tv pink i fox. Ako su te televizije prepoznale kvalitet u nasem radu, onda treba da se zapitate koliko su fer ti vasi komentari.  Znamo nase planove i nase ciljeve , i znamo nacin kako da ih ostvarimo.
 Ocekujte revoluciju.
 

   A tebe starla , kontam drugacije mislim da si korektnija od klackalice i ostalih "hejtera" anketu sam radio zbog Uzice fun republic koncerta 1-maja na hidrocentrali. ne vezano za rad tv-a. rezultati su uzas. ako hoces mogu da, ti deo statistike posalem mailom jer mi ne pada na pamet to stavim na forum.
Sačuvana
pajo
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Pavle
Mesto: uzice
Lokacija: iza duge
Država: srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 7


« Odgovor #65 poslato: 04.12.2007. 02:36:04 »

a za fon Manštajna , prijatelju ako imas 5 ideja za emisije, dodji da se upoznamo i da ih sprovedemo u delo.
 prosto
 
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #66 poslato: 04.12.2007. 04:11:13 »

ovde se uopste ne radi o "hejtu" usmerenom prema TV Lav-u iz kako ti umisljas licne priorode, jer ja jednako lose misljenje imam i TV5, svoj stav sam izgradio, kao i vecina ljudi koji su ovde postovali pretpostavljam,  na osnovu onoga sto su imali prilike da gledaju do sada a to je bilo lose ali bas lose, ako ti najvljujes revoluciju ja kazem jedva cekam i nemam nista protiv dobre lokalne tv stanice...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Nikollo
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Senjak
Horoskop: Škorpija
Poruke: 10



« Odgovor #67 poslato: 04.12.2007. 17:56:31 »

Koja crna anketa?! Ti si isao po ulici i pitao 20-50 ljudi i mislis da je to verodostojno. Daj, molim te... Ne moj se brukati i pokusavati ljudima koji nisu iz te sfere da prodas rog za svecu. To jedno. Drugo, finansijski bilans koji je toliko bitan RRA, pomenutoj televiziji (ime ne izgovaram zbog mucnine) je takav kakav je, jer vi niste TV, vi ste "Konzum-Lav" DOO. Da pojasnim - pekara, slatkisi, pecenjara, apartmani, TV, radio i ko zna sta jos. Pa samo ultra glupo bice ne bi imalo pozitivno poslovanje. Ne daj Boze da vam je racun odvojen od svih sith giganata ili ne daj boze da se ona pakirnica ili pekara ugase... Ha ha ha... Dalje, kakav kolektiv? O kom kolektivu ti pricas? Zna se da riba smrdi od glave. Vasa glava ne da smrdi, nego... Uh. Ono malo ljudi koji casno i posteno radise, otisli su jer su uspeli da prime jednu ili dve plate. Kad su videli sa kime imaju posla pobegli su glavom bez obzira. I danas danju ti isti pokusavaju da od te STRASHNE firme naplate svoje krvavo, bato, krvavo zaradjene novce. I te su bile ispod svakog nivoa. I za kraj, ono najsladje... Kako rece...

U svakom slucaju trudimo se da radimo sa maksimalnom objektivnoscu i profesionalizmom. A, ne da za sitne pare se uvlacimo opstinskim celnicima u ....

To si ti gosn Pajo rekao, a ja nesto nisam siguran da ti bas istinu govoris ili mozda ne znas. Ja bas ne bih rekao da ste na te pare gadljivi. Opstinski budzet je transparentan. Svako moze da dpobije podatak koliko ste dobili iz istog. Tako da shshshshshshshshshsh... Nemoj da te GAZDA cuje.

U svakom slucaju ja se radujem vasem radu posle 01.01.2008. Sa uzivanjem cu pratiti rad regionalnog giganta i sa nestrpljenjem ocekivati prvu odluku RRA koja ce se odnositi na oduzimanje dozvole zbog ne ispunjenja uslova. Zao ce mi biti samo tih ljudi koji gore rmbache, ali je to mozda idealana nacin da shvate i sami gde su vreme zalud trosili.

Sve najbolje...

PS. Da, ja sam "hejter".
« Poslednja izmena: 04.12.2007. 18:31:13 Nikollo » Sačuvana

Ko zna, zna. . .
pajo
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Pavle
Mesto: uzice
Lokacija: iza duge
Država: srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 7


« Odgovor #68 poslato: 04.12.2007. 20:00:38 »

dragi nas Nikolo M. tvoj stepen inteligencije se svodi na da nekome kazes da je glup i da smrdi,   bravo majstore.  
  A sad meni treba 1000 reci da ti dokazem suprotno. E , pa nije mi ni na kraj pameti. Ako ti se zivot svodi na to da vodis racuna o tudjem radu , onda rokaj brate.
 ovo je zadnji moj koment na ovu temu, obecavam jer nema svrhe.
 Have a nice life.
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #69 poslato: 04.12.2007. 20:23:21 »

niko konkretno da kaze nesto  Sad
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #70 poslato: 04.12.2007. 20:39:05 »

Nemam pojma, ja ne dobih odgovor ni na jedno vrlo konkretno pitanje, ali me zato izvredja covek iz cista mira...
Sačuvana

beligavran
provereni korisnici
posetilac
**
Mesto: zemlja
Država: zemlja
Poruke: 24


« Odgovor #71 poslato: 04.12.2007. 22:44:14 »

ta televizija je potpuno besmislen, primitivan projekat, bez ikakve sanse da bude bolji i nemam zelju da ga komentarisem.  Malo je cudno da se ova tema pretvorila, ako sam dobro razumela, u obracun izmedju bivsih i sadasnjih radnika te tv i radio stanice.  Sto bi se reklo u dugmetovoj pesmi - tanka je linija sto spaja i razdvaja.  Ako je taj vlasnik takav i ta stanica takva, sta su onda tamo trazili bivsi zaposleni? Oni kao nisu znali da ce se emitovati kulovska muzika i da nece biti nikakvog programa?
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #72 poslato: 05.12.2007. 00:55:46 »

Ako se ne varam statistika ucesnika diskusije je sledeca:

- 60% obicni gledaoci
- 20% oni kojima se vlasnik TV Lav-a nekako zamerio od ranije
- 20% oni koji zastupaju vlasnika TV Lav

Sačuvana

Nikollo
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Senjak
Horoskop: Škorpija
Poruke: 10



« Odgovor #73 poslato: 05.12.2007. 02:03:46 »

Dragi nas Pajo ili kako ti je vec ime,

Zao mi je sto moram neke stvari da ti pojasnjavam i na taj nacin ovu diskusiju sirim u pogresnom smeru, ali... Kada se kaze da "riba smrdi od glave", misli se da je u "drzavi Danskoj nesto trulo", a ako ti ni to nije dovoljno recicu ti na srpskom - ta firma ne moze da valja kada joj je takav vlasnik ili kao sto on voli da kaze GAZDA. To sam napisao zeleci da kazem da ti muceni ljudi koji gore rade nisu krivi za konacni proizvod (program) vec da je kriva "glava" - gazda. Toliko o stepenu inteligencije, ali ovog puta tvom jer sam morao da objasnjavam sta znaci izreka "RIBA OD GLAVE SMRDI".

Drugo, rekao si da sam napisao da je neko glup. Citiracu sebe:

- Finansijski bilans koji je toliko bitan RRA, pomenutoj televiziji (ime ne izgovaram zbog mucnine) je takav kakav je, jer vi niste TV, vi ste "Konzum-Lav" DOO. Da pojasnim - pekara, slatkisi, pecenjara, apartmani, TV, radio i ko zna sta jos. Pa samo ultra glupo bice ne bi imalo pozitivno poslovanje.

Sta tu nije jasno? Jesam li ja  rekao ovde da je neko glup? Ako se neko prepoznao u tome, to je njegov problem, ali ja nisam cak nista slicno rekao.

Procitao sam i da mi skreces paznju da sam jako dokon kada stizem da se bavim tudjim radom... i sl glupost. Prijatelju, TV se i otvara da bi je jedni gledali, a drugi ne. Da bi je jedni hvalili, a drugi ne. Da bi je jedni prihvatili, a drugi ne. Nista se u zivotu ne prihvata apriori. Takvi projekti moraju biti podlozni kritici javnosti, a u ovo slucaju to je neophodno. I bicu iskren do kraja, da me bagra nije nacepila (ne mislim na tebe), ne bih ni reagovao, ovako... Moram.

I da otklonim sve sumnje u vezi mog angazmana na televiziji. NE, nikada nisam i nikada ne bih radio na takvom projektu koji neko nazva TV (vidi smelosti). Prvo, to nije moj nivo, a drugo - sve sto je na toj TV ikada zaradjeno, ako je ista i zaradjeno, morali bi meni za platu dati. Nema ona (mislim na TV) tih novaca da mene angazuje. Wink A tamo gde sam radio, radio sam dok je moj rad bio placen onako kako sam ja trazio. Kada je posle 10 meseci to dovedeno u pitanje i kada je uredjivacka politika krenula u pravcu kulovstine, pozdravili smo se.

I na kraju jos jedno ponavljam - NEMAM NISTA LICNO PROTIV LJUDI KOJI RADE NA POMENUTOJ TELEVIZIJI. ZAO MI IH JE, JER JA ZNAM ODLICNO ZA KOGA RADE, ODNOSNO KO IH ZA SITNU LOVU IZRABLJUJE.

PS. Izvinjavam se svima koji su morali da trpe ovo prepisivanje, ali ne bih sebi oprostio da ne prokomentarisem glorifikovanje necega sto je bruka i sramota za ovaj grad.
« Poslednja izmena: 05.12.2007. 02:59:25 Nikollo » Sačuvana
leckler
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Država: Srbija
Horoskop: Lav
Poruke: 43



« Odgovor #74 poslato: 05.12.2007. 02:48:48 »


   A tebe starla , kontam drugacije mislim da si korektnija od klackalice i ostalih "hejtera" anketu sam radio zbog Uzice fun republic koncerta 1-maja na hidrocentrali. ne vezano za rad tv-a. rezultati su uzas. ako hoces mogu da, ti deo statistike posalem mailom jer mi ne pada na pamet to stavim na forum.


Meni se chini da iz ovog pasusa mozemo videti mnogo o inteligenciji zaposlenih (tj. ukljucenih u rad) tzv. televizije. Npr. citiram: 1-maja; na hidrocentrali; mogu da, ti deo...

Au brate, ko tebe pusti da ishta tamo radish. Dodushe, ti i "gazda" ste izgleda iz istog plemena. Zakljucujem po koriscenju nekih poshtapalica, vec vidjenih u "Velikom Bratu" (cetvrta rec citata). A i tu ti fali zarez (zapeta) posle reci "drugacije".

Ja licno nemam u kolekciji tv kanala doticnu stanicu. Sta i da imam, kad tamo se slika stalno neshto krivi, emituje se pomocu nekog shtapa i kanapa. Ta stanica re-emituje DMSat, sa kojim se vec dovoljno sramoti jedna estradna umetnica, koja je by the way veoma dobro udata, pa joj pare nisu prioritet. A sramotu iskazuje prikazujuci raznorazne likove koji tamo nesto otvaraju usta i pokusavaju da zabave narod.

A vidi se i po pozivanju fon Manstajna, da podeli svoje ideje s vama, koliko sami nesto mozete da napravite. Svako iole malo pametniji bi vam prodavao svoje ideje, kako se inace to i radi. Ne mislis valjda da je neko dovoljno dokon da nesto smisli i odmah dodje i to podeli sa vama. Dobre ideje koshtaju, a i da vam ih neko da za dz, ni to ne biste sproveli u delo kako valja. Nemate vi para za to planinarenje. O strucnom kadru da i ne govorim.

Eto, pa vi dokoni uzivajte u najneperspektivnijem programu u regionu i shire.

Pridruzhujem se hejterima
Sačuvana

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist.
Stranice: 1 2 [3] 4  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.805 sekundi sa 35 upita.