Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Užice na Internetu
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 2 3 [4]  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Podeljene televizijske dozvole u užičkom regionu  (Pročitano 37827 puta)
Andragon
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Jarac
Poruke: 1137



« Odgovor #75 poslato: 05.12.2007. 02:52:16 »

Ja Mislim da ova tema prelazi sve granice
Ova tema treba da ide na lock
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #76 poslato: 05.12.2007. 02:53:19 »

Pateticno,i otuzno...grozno!Sto rece pedja,mi s mo obicni gledaoci,boli nas uvo ko je kod koga radio,i kakav je gazda,koji je btw izgleda sposoban,jer ima novac i posluje u plusu,sto ove iz RRa i interesuje.
Nas interesuje program( koji je trenutno budjav).Sta se planira,konkretna programska sema,kvalitetan kadar,su stvari koje nas obicne gledaoce zanima.
A to sto je gazda los covek,nas ne zanima,bar mene ne.Kad je zavrnuo toliko ljudi nije mi jasno zasto ljudi rade za njega.Trebalo ga je prijaviti ,tuziti,i resiti sve na licnom nivou.
Iskreno,ovo moze  samo kod nas,pljuvanje,prozivke,umesto cinjenica i planova..onih konkretnih.
« Poslednja izmena: 05.12.2007. 03:14:00 Starla » Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #77 poslato: 05.12.2007. 05:32:38 »

upravo tako sta mene briga ko za koliko radi, ne mora ako nece, i sta mene zanima personaliti tzv. GAZDE, ja zbog toga nisam izrazio svoje nezadovoljstvo TV LAV-om vec zbog "trash" programa koji je bio do sada emitovan i koji meni nije privukao minimum paznje... ocigledno da vecina sumnja u to sto se najavljuje revolucionarna promena u programskoj semi TV LAV-a,  tu je RRA da vam oduzme frkevenciju ako ne zadovojite i ne ispunite obecano, mi cemo ostali cemo da sacekamo i da vidimo...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
leckler
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Država: Srbija
Horoskop: Lav
Poruke: 43



« Odgovor #78 poslato: 05.12.2007. 05:58:31 »

Mani se ti tog chekanja na TV Lav da se preporodi i poboljsa. Okreni se ti ka normalnim televizijama.
Jedino sto ce se promeniti je to da ce se na dzinglu "gazda u dzemperu" pretvoriti u "gazdu u dzemperu i sakou". Jbg, sad je regionalni "gazda".

Ajde, ne mogu ni ja vishe da troshim prste kucajuci o kojecemu.
Sačuvana
Nikollo
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Senjak
Horoskop: Škorpija
Poruke: 10



« Odgovor #79 poslato: 05.12.2007. 06:16:18 »

Saglasan sam sa poslednjim. Ja ovde zavrsavam pricu. Priznajem... I sam sam doprineo da prica ide u losem smeru. Mada, o kome sam pisao jos sam i fin bio.

Sto se mene tice lock.
Sačuvana
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #80 poslato: 06.12.2007. 01:33:32 »


TV 5 nije dobila lokalnu dozvolu...
Tv 5 je bila 100 % ubedjena da ce dobiti  regionalnu dozvolu,tako da kad je predavala dokumenta,nije predala za lokal.Sada kada nije dobila region a nije podnela zahtev za lokalnu, postoji velika verovatnoca da ukoliko RRA ne ponovi konkurs ,a postoji velika mogucnost da nece,tv5 bude totalno ugasena.



zamolio bih te da ne siris kojekakve NEproverene price.. i da ne pricas u ime konkurentne TV, posto ocogledno ni ti ni ostale tvoje kolege nisi ni blizu upoznate sa "Stanjem"  TV 5.


 Jer nismo slucajno bas mi dopisnici 2 medijska giganta kakvi su tv pink i fox. Ako su te televizije prepoznale kvalitet u nasem radu, onda treba da se zapitate koliko su fer ti vasi komentari.  
 


Ispravio bih te ovde, DA SLUCAJNO ste Vi dopisnici, a hoces li da kazes kako?

btw, TV5 je izvrsila anketu gradjana(o mishljenju dodele regionalne frekvencije) koja je i emitovana, zasto to TV Lav nije odradila? p.s. samo pitam...
Jedan predlog, da zaposleni sa ove dve TV ne ucestvuju u konverzaciji, vec da puste obicne gledaoce da kazu svoje misljenje, a ne da radnici prave pometnju i svadju..

/me off
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #81 poslato: 06.12.2007. 02:27:45 »

Citat
zamolio bih te da ne siris kojekakve NEproverene price.. i da ne pricas u ime konkurentne TV, posto ocogledno ni ti ni ostale tvoje kolege nisi ni blizu upoznate sa "Stanjem"  TV 5.


pa ako im ne prodje zalba sve je moguce... ali sto rec moj drug koja lokalna stanica ima Homicide seriju, cije starije epizode emituje TV 5, jeste starija serija ali je odlicna...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #82 poslato: 06.12.2007. 03:46:43 »

Cekaj, fone, dok sad Lav napravi "revoluciju", ima da se nagledas i filmova i serija Wink
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #83 poslato: 06.12.2007. 06:35:55 »

hehehe  icon6
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Cana
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Cana Petrovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Uzice
Poruke: 12


« Odgovor #84 poslato: 21.02.2008. 18:02:48 »

videh neko vece njihove oglase, boze sacuvaj, kakva nepismenost, pa svi ucitelji, nastavnici i profesori treba da nateraju decu da ono gledaju. Evropske pisu sa veliko E, ide neki oglas neke turisticke agencije u kome se u prvoj recenici uopste ne zna sta je pisac hteo da kaze, jedna totalna nepismenost i komedija. uzas, ono treba SANITARNA da zatvori.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #85 poslato: 21.02.2008. 18:12:09 »

Ipak se Lav u medjuvremenu prilicno upristojila. Jos uvek to ne moze da parira nivou TV5, ali je bolje nego sto je bilo.
Sačuvana

Cana
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Ime i prezime:
Cana Petrovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Uzice
Poruke: 12


« Odgovor #86 poslato: 21.02.2008. 18:28:28 »

Naravno da je bolje kad su za pocetak bar ukinuli onu krmetinu Dragane Mirkovic i ubacili emisije, kakve-takve, da ne verglaju prosto kao dzuboks. Mada, i ono "Pazi namestaljka" kad vidim, dobijem proliv. Nema televizije na kojoj to nije emitovano, a sve smo vec videli jos pre 5-6 godina na Trecem kanalu, jos samo da ubace "Just For Laughs". no bez obzira, da je bolje, bolje je.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4]  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  



Užice na Internetu
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.468 sekundi sa 35 upita.