Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Srbovizija 2007  (Pročitano 6105 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 13.03.2007. 19:31:30 »

Kakvi su utisci o ovogodisnjoj festi?
Sačuvana

shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #1 poslato: 13.03.2007. 19:41:50 »

Pa ja nisma mnogo pratio ali ne shvatam par stvari. Prvo kako ovi narodnjaci misle da prodju na evroviziju i uopste i ako prodju, da urade nesto tamo jer evropski auditorijum nije kao nas i te pesme jednostavno ne prolaze. Sta oni misle, da evropljani padaju na polugole pevacice sa poturcenim melosom, nikakvim glasom i to...?

A druga stvar, mislim da je jako bitno da se akcenat ne daje na reci i da one budu nesto komplikovane, nego da izvodjac/izvodjacica budu atraktivni izgledom i da pevaju nesto pevljivo. A ovi nasi tupani akcenat bacaju na tekstove koje niko nece ni razumeti. I jos bolje, hrvati ko da prave muziku za nas ili za balkan a ne nesto univerzalno. Nem pojma... A nisam cuo ovu pesmu od Serifovicke, ali nadam se da je mnogo dobra jer ona na izgled nece dobiti mnogo poena da se ne lazemo.
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #2 poslato: 14.03.2007. 01:38:57 »

ma niko se vise ne lozi na evroviziju ili evrosong, bacanje para...

 Sta oni misle, da evropljani padaju na polugole pevacice sa poturcenim melosom, nikakvim glasom i to...?
 smile

nemoj biti siguran da se ne loze na plugole pevacice, sa velikim plucnim kpacitetom.... smile

Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #3 poslato: 14.03.2007. 02:33:56 »

pa loze se, ali ne balave ko mi. Mislim da njima nije idealan provod biti pijan pod stolom dok te kafanska pevacica na istom tom stolu, stih za stihom ubada u srce! Cheesy
Sačuvana
Ainhoa
Contra la corriente hasta el fin!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: where R.P-yatz meets Tzareenah
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 551



« Odgovor #4 poslato: 14.03.2007. 03:00:44 »

Nekim čudom smo izabrali pesmu koja ima lepe šanse da uradi nešto značajno na ESC.
Šteta samo što se uvek nađu neki isfrustrirani likovi da dignu prašinu oko trivijalnih stvari i naprave "skandal"...  icon2
Sačuvana

knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #5 poslato: 14.03.2007. 03:08:28 »


pa loze se, ali ne balave ko mi. Mislim da njima nije idealan provod biti pijan pod stolom dok te kafanska pevacica na istom tom stolu, stih za stihom ubada u srce! Cheesy


pa... jedva cekaju da dodju u Gucu, i budu svinje, sto bas ne mogu kod kuce.
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #6 poslato: 14.03.2007. 03:17:53 »

Jest, sad sam slusao,nije toliko losa pesma!
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #7 poslato: 14.03.2007. 05:07:02 »

slazem se sa knezofilom, recimo oni navodno prefinjeni Slovenci jedva cekaju da dodju u srbiju i odlepe recimo deset dan i  cudom ne mogu da se nacude kako je ovde sve dzabe, ma licemerna bagra!!!!! icon2   mi brete kada odemo na ekskurzijuu inostranstvo ( svi smo bili barem jednom zar ne?) ne pravimo se da smo fini, ne, nego se ubijemo kao nemci, i brate razvailimo sve, kao sto bi lepo kod nas u Srbiji razavlili  Grin ( sala naravno, ali polu istinita) a ne budjavi evropejci koji su tamo gospoda a kada dodju ovde onda kukaju...joj "Fon" umrecu ( popio je 4 piva), nosi me kuci, pa se ispovraca po meni kao stoka, psuje pandura i tako te neke bahanalije, a tamo u finoj evropi skida kapu panduru i pije pago sokice i crnci kao robot...odoh ja u OFF, sorry...

marija serifovic super peva, ali nisam cuo pesmu...a maja nikolic je glupson teski, jos sebe naziva nekom "velicinom srpske estrade"...
« Poslednja izmena: 15.03.2007. 07:05:13 fon Manštajn » Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #8 poslato: 15.03.2007. 06:06:50 »

Nisam gledala bas pomno,ali sam onako usput odslusala poneku pesmu.Marija Serifovic je imala ok pesmu,najbolju na festivalu.Zasluzila je da pobedi.Ali kod nas nista bez skandala,pa tako i ovaj veseli izbor Sad.Sve je to parada kica i neukusa....a vrhunac su oni tupavi blizanci sa jos tupavijom pesmom.Vecu budalastinu nikad nisam cula slap
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #9 poslato: 15.03.2007. 06:20:46 »

Ako si reko fon! Meni su ustvari najzanimljiviji off-ovi svih postova, tu ljudi otovre dusu! smile Odoh i ja u off sada...
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #10 poslato: 16.03.2007. 02:37:06 »

pročitajte zanimljivo vidjenje ovogodišnje beovizije  seljak-smile
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #11 poslato: 16.03.2007. 04:10:53 »

videh na utisku nedelje kako su na beoviziji izzvizdali onog malog crnogorca!

bas nije bilo pristojno, zgadili su mi se kad sam video. neke stvari smo nekad umeli da oprostimo (ako taj mali uopste ima veze sa bilo cim)

slazem se da m.serifovic dobro peva (iako ne slusam to, i nemam pojma ni sta peva), i u potpunsti se slazem da je m.nikolic najobicnija glupaca i seljanka, i bezukusna
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #12 poslato: 16.03.2007. 05:18:22 »

nemoj tako za nikolicku, bar dobro izgleda. smile

A izvizdali crnogorca? I treba, sto? Pa ima on svoju 'viziju u svojoj zemlji... Sto ovi sto nisu uspeli ovamo ne odu u grcku da tamo probaju ili de vec jos nisu izabrali kandidate? Mora da se zna neki red.

Citat
neke stvari smo nekad umeli da oprostimo
a sad smo se valjda naucili pameti da je prastanje u nekim situacijama za budale.
Sačuvana

Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is: "never try..." Homer J Simpson
knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #13 poslato: 16.03.2007. 06:11:33 »

vidim shadow, ne znas o cemu pricam, nisi gledao.

tog crnogorca smo mi zvali kao spec. gosta, kao i pobednike svih ex-yu zemalja. nije on dosao ovde da "proba".

radi se o cistoj netrpeljivosti, kojoj smo mi izgleda skloni, i tome da imamo "stav il' si s nama il' si protiv nas".
   
inace, bilo mi je zao decka, ima 17 godina, nije bas navikao ni da ga gleda puna sala, a kamoli da mu zvizdi.      zato sto je iz crne gore??
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #14 poslato: 16.03.2007. 07:01:06 »

knez je si ti u nekoj nevladinoj organizaciji   smile  smile  smile , mi svima sve oprostismo a oni nam skacu po glavi pa nam jos i klempe udaraju, ali i meni je bilo zao klinca, pusti balkan....cccc  Sad
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Vertigo
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 408


Nosce te ipsum!


« Odgovor #15 poslato: 16.03.2007. 07:11:09 »

Ma ovo je smejurija teska. Nisam gledala Beoviziju, srecom, samo par izvodenja pesama naknadno! Joj, stvarno je zalosno. Mada, nesto se i ne cimam ko ce nas predstavljati na Evroviziji, i ona je, da izvinite, postala tezak shit.

Narodnjaci su se "progurali", sreca njihova i nasa?!, vecina se posteno izblamirala, opet je izbio skandal, a Marina Tucakovic napunila kasicu prasicu  smile. Bas je briga, zavitlava one ljude kako joj se cefne. Heh, ma i treba tako!

Uostalom, nasi festivali i manifestacije ovog tipa su zaista prica za sebe icon6. Koliko su samo jadni smesni sa svim onim ispadima voditelja, izvodjaca, playbackovima.... Fuj!
Sačuvana

We rise only to fall... we die only to live...
we ask to dream in hopes of knowing...
he gives us a heart in hopes of feeling...

I am felling... it's you!
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #16 poslato: 16.03.2007. 07:32:56 »

Meni je danas ortak pokazao Ukrajinskog kandidata.. blago receno sam zgrozen tako da verujem da nismo najgori Grin jer od onoga biti gore ne moze, a tu nasu ni pesmu ni kandidatkinju nisam ni cuo ni video niti me iskreno zanima..
Sačuvana
knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #17 poslato: 16.03.2007. 17:10:13 »

(at)fon

ma covece, nema tu politike. nisam na to mislio smile jbg, samo su ljudi okrutni kad su u masi, i kad misle kolektivno a ne glavom

A evrovizija jeste postalo obicno smece... parada glupih pesama, gde niko ne ocenjuje pesmu, i gde se otprilike zna kako ko glasa.
vec znam da ce nama u prvih 5 biti makedonci, grci, rusi...
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #18 poslato: 16.03.2007. 17:45:43 »

Knez, ma zezam se ja  smile , i meni je bilo zao klinca...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
velika
urednik
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #19 poslato: 17.03.2007. 01:09:57 »


OBAVEZNO PROCHITATI!!!
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #20 poslato: 17.03.2007. 01:56:08 »

Ne znam knez, istina nisam gledao nego zakljucujem. Ali ja kad cujem da se neki crnogorac ovde lose proveo, na bilo koji nacin, onda samo cinim 'vako  claps . Vervoatno nekad neosnovano, ali godine su me naucile.

A stvarno brate, jesi ti u nekoj nevladinoj organizaciji? Stvarno tako zvucis... Tongue
Sačuvana

Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is: "never try..." Homer J Simpson
Vertigo
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 408


Nosce te ipsum!


« Odgovor #21 poslato: 17.03.2007. 02:31:07 »

Velika, procitano je vec, ali nista posebno... Delim njegovo misljenje i to je to.
Sačuvana

We rise only to fall... we die only to live...
we ask to dream in hopes of knowing...
he gives us a heart in hopes of feeling...

I am felling... it's you!
velika
urednik
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #22 poslato: 17.03.2007. 02:40:03 »

Ja sam se slatko nasmejala delu o Maji Nikolic... Bash slatko...
Sačuvana
Ainhoa
Contra la corriente hasta el fin!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: where R.P-yatz meets Tzareenah
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 551



« Odgovor #23 poslato: 17.03.2007. 03:43:28 »

Taj "klinac", koji se odaziva na ime Faddy je prošle godine žestoko popljuvao Srbe zato što RTS nije dozvolio da nas NoName dečica predstavljaju u Atini... To publika u SC nije zaboravila. Uostalom, još jedna trivia... tog "klinca" niko nije zvao da nastupa u revijalnom delu, već se sam "pozvao"... nakon čega glavonje iz RTSa nisu mogli ništa drugo nego da ga uvrste u program. Pfuj. icon2

Enihu, fan sam Evrovizije od malih nogu. I ne stidim se toga. Možda ima nešto u genetici, pošto se moj ćale mnogo više primao na pop zvuk nego veliki deo njegove generacije... Dok su se ostali ložili na Rolling Stonse ili The Beatles, on se primao na Boney M i Bee Gees. Kapiram da sam od njega pokupila taj afinitet prema lakšim notama. Dobro, možda baš ne "afinitet", ali nisam jedna od onih koji prevrću očima na reč Evrovizija.

Elem... neko je pomenuo Ukrajinu... Verka će super da prođe. Top 10 sigurno.
Inače, Maraji Šerif se daju odlične šanse, prema bukmejkerima je u top 5.  smile
Sačuvana

Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #24 poslato: 23.03.2007. 03:03:19 »

Moji komentari na rachun Evrovizije su iz godine u godinu isti, nemam visoko mishljenje o ovoj manifestaciji, chini mi se da je ranijih godina bilo mnogo kvalitetnije, mozda nisam adekvatna i objektivna osoba da pricham na ovu temu.
Shto se tiche Marije Sherifovic, mozda su joj prognoze dobre, ali mislim da ce njena pesma najpre postici uspeh na nashem trzishtu, Evrovizija ipak trazi malo brzi ritam i vecu komercijalu...
Josh jednom smo dokazali da ni u svom vec prljavom dvorishtu ne mozemo da se dogovorimo, proshle godine su nam bili krivi Crnogorci, a sad , pitam se ..... Huh?
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.997 sekundi sa 36 upita.