Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 [2] 3  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: sta mislite o RTS-u?  (Pročitano 22674 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #25 poslato: 28.08.2007. 17:36:53 »

Klackalice, imas dosta materijala da podgrejes temu: Najveća budalaština koju ste do sada videli (Vokabular forum) smile
Sačuvana

أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #26 poslato: 28.08.2007. 21:41:51 »

ne mislim nista..
ne pratim domaci program.. eto, mozda se desi da saslusam vesti, ili vremensku prognozu.. ali to uglavnom na b92!
tako da sto se tice rts-a moze slobodno da se gasi!
Sačuvana
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #27 poslato: 29.08.2007. 03:33:33 »

Sad baš gledam prenos fudbala Zvezda-Rendžersi (tačnije slušam, jer mi je TV iza leđa), umislio RTS da je FOX ili šta već, pa imaju dva komentatora umesto, kod nas uobičajenog, jednog. Onako spotano dijalože, moglo bi se reći i "ugodno ćakulaju" po ugledu na prenose wrestling utakmica ili boga-pitaj-šta-im-je-uzor. Grozno.

Al da ne bude kako samo kukam i olajavam, izuzetno mi de dopadaju one dve ženske koje komentrišu umetničko klizanje, uopšte ne mogu da im se setim imena, znam da jedna ima malo neobično prezime. Jedna je komentator, a druga je stručnjak-gost koji pojašnjava elemente, sudijske odluke i sl. Vrlo su prirodne, u prijatnoj meri spontane i baš mi je zadovoljstvo pratiti klizanje (koje mi je i ranije bilo odmor za dušu), milina brate kad želiš da se opustiš i razonodiš, a pri tom puno toga i naučiš.
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #28 poslato: 29.08.2007. 17:14:45 »


Sad baš gledam prenos fudbala Zvezda-Rendžersi (tačnije slušam, jer mi je TV iza leđa), umislio RTS da je FOX ili šta već, pa imaju dva komentatora umesto, kod nas uobičajenog, jednog. Onako spotano dijalože, moglo bi se reći i "ugodno ćakulaju" po ugledu na prenose wrestling utakmica ili boga-pitaj-šta-im-je-uzor. Grozno.


Samo se setim nekada davno, dok su formulu 1 na 3K komentarisali Chedomir Brkic i josh jedan komentator kome ne mogu da se setim imena. Pa oni su vishe cutali nego shto su komentarisali. Onda prebacim na Euro sport (dok je josh emitovao F1) i chujem onog tipa shto komentarishe, samo shto nije pregoreo. Chovek chini sve da ljudima uchini prenos zanimljivijim, dok ovi kao da su prenosili neku sahranu.
Sačuvana
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #29 poslato: 29.08.2007. 17:44:35 »


Onda prebacim na Euro sport (dok je josh emitovao F1) i chujem onog tipa shto komentarishe, samo shto nije pregoreo. Chovek chini sve da ljudima uchini prenos zanimljivijim, dok ovi kao da su prenosili neku sahranu.



aahahahhahahahaha... true true!  rofl rofl joj umreh od smeha.. Djuro care!
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #30 poslato: 29.08.2007. 19:44:27 »

Da ne govorimo o emisijama tipa "Kljuc" i do zlaboga dosadne Natase Miljkovic...Ne znam dali je moguce da postoji tako dosadna i ne harizmaticna osoba Tongue.O Ivanu Baueru ne treba ni trositi reci,jer covek je kao ukoceni robot,i veze nema sta znaci biti prirodan.O komentatorima ne treba trositi reci,pocevsi od Kovinjala do ostalih,ubiju te u pojam glupostima.
Sačuvana
knezofil
Mel
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Poruke: 571


srednji je prednji ako ispred njega ima pozadi


« Odgovor #31 poslato: 29.08.2007. 20:47:35 »

...zaboravila si Koraca
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #32 poslato: 29.08.2007. 21:00:17 »

I legendarni Milojko Pantic ! smile
Sačuvana
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #33 poslato: 29.08.2007. 21:03:26 »


I legendarni Milojko Pantic ! smile



'Evo igrača Partizana, a evo i naših',    Grin icon6 icon6
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #34 poslato: 30.08.2007. 00:00:01 »

Znas,pocinje da mi nedostaje Milojko Tongue.On je bar lupao i bio zanimljiv,ovi kao sto rece DJ kao sahranu da prenose.Sad kad gledam ove razne televizije iz bivsih republika,moram reci da je od RTSa dosadnija Makedonska,i Crnogorska TV.Za HRT Fon nije u pravu.Znatno su napredovali u programu,i nude dosta kvalitetnih serija i filmova.
Meni nije jasno zasto na RTSu po sto puta repriziraju serije iz praistorije poput "Modela",kad smo osudjeni da gledamo i reprize Pavicevih serija,"Otpisanih"....OK su reprize,ali je ludo reprizirati neku seriju 3 puta godisnje.
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #35 poslato: 30.08.2007. 00:02:18 »

sve stoji, ali cinjenica je da rts kakav je bio sada je mnogo bolji, za razliku od B92 koji je postao ogavan... generalno sve televizije pocinju da lice jedna na drugu i sve imaju slicne emisije a voditelji e samo setaju sa jedne na drugu... doduse pink je jos uvek neprikosnoven i prednjaci po "grozi" koju emituje u etar...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #36 poslato: 30.08.2007. 00:08:45 »

Jedino sto mi se svidja na RTSu je Slagalica.Pink je vece zlo od B92,bar za mene.Sve dok se grand bude emitovao i kao takav obara rekorde gledanosti,naj**ali smo.Btw,neki crtac,"Ko je spasao grand produkciju" nasmejao me je do suza smile
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #37 poslato: 30.08.2007. 00:16:36 »

ako je onaj sa vanzemaljcima i bobanom zdravkovicem u ulozi akcionog heroja, ekstra je...

ma ja kada pricam o televizijama pink je kategorija za sebe, neuporediv je  smile po grozi koju siri medj` javnoscu, mogu da ga poredim samo sa  kuririom i presom ...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #38 poslato: 30.08.2007. 03:19:33 »


Znas,pocinje da mi nedostaje Milojko Tongue.On je bar lupao i bio zanimljiv,ovi kao sto rece DJ kao sahranu da prenose.


Da, Miljojko je bio haos, on je baš bio predan poslu, izgarao je, zato je bilo i lupanja, jer čovek se zanese... Slično je stanje i sa Koraćem, i on ima običaj da gruva, ali mislim da odlično poznaje materije/sportove koje prenosi. Bio je skoro onaj čuveni incident kad su ga suspendovali na mesec dana, ali i do toga je došlo jer je celog sebe uneo u posao, pa su razumljivi takvi ispadi "lične prirode".
Negde sam imao zapisano, kružilo je po Netu još u vreme BBS-ova, Miljojkovo lupetanje sa neke fudbalske utakmice iz sredine 90-ih, kad je naša reprezentacija rasturila Mađare, mislim da smo ih pobedili sa oko 6 golova razlike. Nažalost satario sam negde taj "zapis", ali zapamtio sam najdojmljiviju rečenicu iz celog tog hvalospeva: "Raduj se plava klupo, jer te greju stražnjice naših (pa ih je onda nabrojao sve po prezimenima)". Ludilo!

Starla je u pravu za TV CG (ne znam za Makedonce, nisam gledao, ali i 1990. su bili užasni, služio sam vojsku tamo pa sam morao da gledam). TV CG izgleda da još emituje eksperimentalni program, šta li, kad vidim ona njihova intermeca sa aero-snimcima vukojebina, mora i Podgorice, automatski dobijem triper.
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #39 poslato: 30.08.2007. 06:49:47 »

kada smo vec kod tih sportskih voditelja da li je neko primetio onog lika koji prenosi nemacku 2.ligu, cinimi se da je u pitanju 2. liga, na sportklubu... lik je lud... kao da se javlja sa ulica bagdada, urla i pokusav da bude domisljati kao milojko, ali generalno lik smara... uvek se ismejem ali brzo pocne da iritira, sa onim "ratnim poklicima" dok komentarise korner ili jos gore aut u visini 16-esterca...  icon6
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #40 poslato: 30.08.2007. 18:02:30 »

kako se zovu ona dva lika sa Fox-a sto su komentatori u borbama.. kako god da se zovu.. uglavnom je nemilosrdno! Cheesy ehehehehe
mnogo mi se svidja kako komentarishu Cheesy
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #41 poslato: 30.08.2007. 18:43:15 »

Trebalo je sinoc gledati na HRTu Dinamo-Verder smile.Pola nisam razumela o cemu lik prica Tongue.Cudo su ovi 'rvati Tongue.
Fone,bas na taj crtani mislim,extra je,jeziv,a Sejo neprikosnoven u ulozi goveda smile.Ponekad se nasmejem kad gledam Srbija danas....kao da se izvestava iz druge drzave Tongue,pola sata dosta za celu Srbiju,resto rezervisano za Beograd...
Sačuvana
GradjaniN
(pas koji ne ide u raj)
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 336




« Odgovor #42 poslato: 12.09.2007. 09:42:24 »

Eh, kad bi bar "Jet Set" prikazali na Pinku... Kakvi smo, teshko da bi nakon toga Grandu opala gledanost, naprotiv...

Nego, mene je veoma neprijatno iznenadilo uvodjenje reklame za Telenor pred pochetak Dnevnika. A bash sam poslednjih meseci imao pozitivno mishljenje o RTS-u. Sad su se opet srozali u mojim ochima.
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #43 poslato: 04.10.2007. 02:50:58 »

Vidim digla se neka frka zbog emisije" 48 sati svadba".Traze i smenu Tijanica,ovi iz LDPa..navodno zbog neke price da mladozenja voli da tuce buducu mladu.Sad se potencira da RTS podrzava nasilje nad zenama.Sta ce se dalje desavati videcemo..
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #44 poslato: 04.10.2007. 02:59:47 »

To je isto kao kada neko kaze..da je b92 kriv shto se u velikom bratu dozvoljavaju ispadi i provokacije kakve smo videli od Elmira. Kao, B92 time raspiruje mrznju i propagira antisrpstvo.
Sačuvana
REE
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Aleksandar
Mesto: Uzicka republika
Lokacija: Slovenija
Država: Srbija
Horoskop: Vaga
Poruke: 251


Vise volim da sam zadovoljan nego da sam u pravu


« Odgovor #45 poslato: 04.10.2007. 03:05:25 »

pa nego ?
Komanda odgovornost bato (ti bi to trebao bolje da znas Tongue) smile
Zato postoji glavni i ODGOVORNI urednik.
Sačuvana
Doreta
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Škorpija
Poruke: 758




« Odgovor #46 poslato: 04.10.2007. 04:37:51 »

... ja se prosto ne bih nijednoj televiziji priklonila... prethodne godine su stvorile veliko nepoverenje u narodu... nikad i ne mozemo ochekivati potpunu medijsku objektivnost, ali postoje neke stvari koje mediji definitivno mogu da ne prikazuju... naravno, svaki medij ima svoju ciljnu grupu koja ih gleda, i svoje programske sheme prilagodjavaju istim... na nama je da li cemo to gledati li ne..
... ovo shto je Starla rekla, nije nishta novo, konkurencija chini svoje, pa hajde da vidimo kome ce bolje poci za rukom da degradira na bilo koji nachin svog konkurenta...
...eee, kada smo nekada imali jednu televiziju.. od vishka zna glava i da boli... Cheesy
Sačuvana
velika
urednik
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #47 poslato: 04.10.2007. 05:06:07 »

Mogucnost izbora je (za neke) prokletstvo... To nam pokazuju i izbori. Da imamo 2 ili 3 stranke, sve bi bilo OK. Ovako 17 minornih stranaka odvuche gomilu glasova...
Ma, Srbi smo mi, nikad nishta ne valja i uvek je neko drugi kriv...
Sačuvana
skaut
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 267


AL SE NEKAD DOBRO ......



« Odgovor #48 poslato: 17.12.2007. 15:59:21 »

O RTS-u?

Ma o svim TV stanicama .  slap: SUND OD ZLA OCA I GORE MATERE. sad1

Voditelji neukusni a i NEUKUSNO OBUCENI SMINKANI, I kultura ponasanja pred kamerama na nivou : -beskonacno.

Pink i B92 spadaju u kategoriju sund Tv kuca i jedino sto na njima gledam su sportski prenosi i to bez tona jer nisam sadomazohista pa da slusam komentatora .

Bljuvotine tipa Velikog brata , i plesa do snova bi zabranio da se pojave i na seoskoj tv a ne na nacionalnim frekvencijama .

Ipak moam izdvojiti dve emisije koje su ipak po kvalitetu odskocile na B92 i FOX-u a to su Uzmi ili ostavi ( koja je opet izmenjena od orginala zbog podele sa gledaocem ) i Dali si pametniji od djaka petaka .

RTS sa svojom emisijom o prirodi -svet lova i ribolova je fantastican

Cudi me da malo ne pogledaju okolo da vide kako se prave neke emisije i kako se ponasaju voditelji.

 seljak-smile seljak-smile

 


 
Sačuvana

OZNA SVE ZNA , AL DZABE KAD POLITICARI SPASAVAJU SVOJE DUPE
batwoman
Nepopravljivi optimista
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
B B
Mesto: Uzice
Lokacija: Centar
Država: Serbia
Horoskop: Ovan
Poruke: 213


Ne brinem i ponavljam- sasvim obican dan...


« Odgovor #49 poslato: 17.12.2007. 23:04:32 »

Zbirno, mozda RTS i najvise gledam. Ne zato sto nude najbolje, nego zato sto ja i inace jako malo gledam tv, pa onda tacno u odredjeno vreme gledam sta volim.
Pink sam (al' ozbiljno) izbrisala iz memorije. Necu nista da izdvajam na ostalim televizijama, to nije ni tema, ali i tu bih gledala odabrano.
Dakle, na RTS-u gledam sledece: Slagalica, Kuvati srcem, CSI Miami, Beogradska hronika, Kljuc, SAT, Dizni vikendom( moj sin i ja- sto moram), i uvek film iza ponoci.Obozavam prenose umetnickog klizanja.
2 program im je bljak. Ne interesuje me klasicna muzika i domaci fudbal.
Svidjala mi se i emisija Maje Uzelac, petkom u 22h, ali sam zaboravila kako se zvala. Na foru Lune Lu.
Najvise mi se svidjala fora negde  pocetkom 90-ih (ili kraj 80-ih), da kada nesto dobro pocinje na kanalu koji ne gledas, u cosku blinka broj na koji bi trebalo da prebacis.
« Poslednja izmena: 17.12.2007. 23:34:09 batwoman » Sačuvana

Lepa kao jutro sa njim...
Stranice: 1 [2] 3  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 3.22 sekundi sa 36 upita.