Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Stari dobri lokalni radio  (Pročitano 3948 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 10.10.2006. 15:48:43 »

Secate li se vremena kada je Radio 31 poceo da radi? Kao je ceo grad zivnuo zbog njih jer se odjednom pojavila ekipa sjajnih ljudi koji su pravili zanimljive emisije i nikada nije bilo dosadno slusati ih.

Ono sto se meni posebno dopalo to je pre svega visok nivo izrazavanja (ipak su to uglavnom radili glumci iz uzickog pozorista) i kontakt emisije kojih je bilo na pretek. Ne treba zaboraviti ni legendarnu Klackalicu a bogami ni ono radio-pozoriste u nastavcima (znate ono "Padni ii na guuudiiii!") smile

Vremenom se sve to istanjilo, dal su se ljudi zamorili ili je skupo praviti takav program ne znam, uglavnom glumci su, jedan po jedan otisli na drugu stranu, kontakt emisija je bilo sve manje i manje i radio se vratio u kolotecinu. U medjuvremenu se pojavilo jos nekoliko lokalnih radio stanica, ali nijedna nije uspela da me tako zainteresuje kao Radio 31 u pocetku.

Sačuvana

GPZ 750
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Robin Mojsilovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Centar Krchagova
Poruke: 106


« Odgovor #1 poslato: 10.10.2006. 21:44:03 »

Ma kakav radio 31, zakon je "dupin", po ceo dan zikamu, a lajanje smanjeno na minimum. happy15
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #2 poslato: 10.10.2006. 23:34:25 »

Ako cu da slusam muziku to mogu i sam da pustim smile
Sačuvana

DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #3 poslato: 11.10.2006. 06:04:14 »

R 31 je bio najbolji onda dok je radio od starta pa dok ga nisu ugasili oni kreteni! Snimao sam ceo nocni program tada, i bilo je gashenje ujutru, josh se secam poslednja pesma bila od Europe  -  The final countdown ! Josh nisu pochele rechi pesme, kad ono krenu shushtanje... haha i onda jednom nakon nekog vremena dodjem kuci, upalim FM, prelistam onako chisto po navici preko 95,6 , kad ono pichi muzika, signal nikad jachi !!! hehehe bio sam klinac tad. Sad je FM na nashem podruchju bzvz...
Sačuvana
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #4 poslato: 11.10.2006. 06:18:12 »

Hvala, hvala. Lično se osećam vrlo zaslužnim što je to sve tako lepo bilo. Bar dok nisu nadrli "stručnjaci" raznih profila i  smile11 nam kevu. Bila je dobra kinta, ali nije se radilo zbog toga, već iz čistog entuzijazma. Pomenute radio drame radile su se noću, od 22h do svanuća, dok se ne uradi posao (u to vreme reemitovan je čuveni satelitski Radio 538 - mi ga zvali "Vetri šaht", zbog originalnog izgovora 5-3-8 koji je neodoljivo podsećao na to). Elem, kasnije je bilo sve više stručnjaka, a sve manje onih koji će da rade. Meni je lično najžalije što nemam nijedan snimak "Klackalice". Ipak je bila '93. godina, jedino se moglo snimiti na kasetu ili DAT, ali DATovi su nam brzo poriknjavali, a kasetu satariš dok si rek'o Šta bi! Zapravo, imao sam nešto, ali - daj ovome, daj onome, i nemam pojma gde je to sada.
Sačuvana

我不能帮助我们的印象是一个总理哑的人
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #5 poslato: 11.10.2006. 17:32:50 »

ja sam bas voleo da slusam Radio31, koliko se secam bile su odlicne kontak emisije i bila je jedna emisija sad sam zaboravi kako se zove recimo "Nevergreen" i mislim da je emisiju vodio Fipa, koji je tada pustao muziku u Prastarom Art-u u hali bioskopa ( to je bas bilo davno, ali je bilo ekstra) gde si mogao da se naslusa ekstra dobre domace muzike, Obojeni program, Boye, Partybreakers, Disciplina...ali su mi najvise ostale u secanju kontak emisije, koje nisam propustao...e onda sam otisao za NS i tamo, za divno cudo, naletim na radio 021, koji je tada bio pandam beogradskom B92, a kada se B92 probio po celoj srbiji sad se retko skidam sa njegove skale...mad bas retko slusam radio danas
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
GPZ 750
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Robin Mojsilovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Centar Krchagova
Poruke: 106


« Odgovor #6 poslato: 12.10.2006. 02:44:02 »

Danas sapokushao da slusham R31, kakvi su to [mod: uklonjen uvredljivi deo poruke] neverovatno, koliki amaterizam je prisutan na nekada prvom gradskom radiju.
Ima li iko da obavesti vlasnika da nezadrzivo srlja u propast i da mu radio stanica nepovratno gubi glavnu klijentelu.
« Poslednja izmena: 12.10.2006. 02:52:23 Pedja » Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #7 poslato: 12.10.2006. 02:51:10 »

Koliko znam svaka radio i tv stanica vrlo pomno prati svoju slusanost/gledanost, pa sam siguran da to rade i na Radiju 31. Ne znam sto se ti toliko sekiras za njihovu slusanost, valjda znaju sta rade? Ako se tebi ne dopada njihov program, okrenes dugme na nesto drugo.
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #8 poslato: 12.10.2006. 05:37:48 »


(u to vreme reemitovan je čuveni satelitski Radio 538 - mi ga zvali "Vetri šaht", zbog originalnog izgovora 5-3-8 koji je neodoljivo podsećao na to).


Pravi je! Holandski radio koji je emitovao najbolju muziku na svetu tada, u to vreme preko satelita sam hvatao N-Joy radio koji je bio na isti fazon, samo je emitovao malo vishe nemachkog trance-a smile

R31 nekad je bio prava stvar, realno, ne mili ti se da promenish skalu na radiju:)
Sačuvana
pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #9 poslato: 12.10.2006. 16:11:29 »


sam hvatao N-Joy radio koji je bio na isti fazon

da, piči N-Joy i dan danas...
Ja sam nešto slabo slušao lokalni radio uopšte, do skoro mi nije promaklo da ne ostavim JamFm, RTL Olides ili tako nešto preko noći... ali sve mi to nekako radio ispao iz fazona. Pre sad grabim internet, TV pa i dnevnu politiku. Slabo se sećam R31 od ranije... ali verujem da je bio cool.
« Poslednja izmena: 12.10.2006. 16:14:11 pega, Reason: nikad necu nauciti da pisem , aaaaa » Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
GPZ 750
banovan korisnik
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Robin Mojsilovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Centar Krchagova
Poruke: 106


« Odgovor #10 poslato: 13.10.2006. 00:57:04 »


Koliko znam svaka radio i tv stanica vrlo pomno prati svoju slusanost/gledanost, pa sam siguran da to rade i na Radiju 31. Ne znam sto se ti toliko sekiras za njihovu slusanost, valjda znaju sta rade? Ako se tebi ne dopada njihov program, okrenes dugme na nesto drugo.

Otkachio sam R31, slusham samo Dupin, al' mi zao shto je tako ispalo, jbg.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.223 sekundi sa 35 upita.