Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: (ne)prijatno  (Pročitano 5454 puta)
Pijanista
Gost
« poslato: 11.02.2003. 09:28:06 »

BERLIN - Nemački konceptualni umetnik želi da ljudima servira jela sa dodatkom mokraće i ljudskog mleka. Karl Fridrih Lence zatražio je dozvolu da jelovnik svog restorana obogati, ne samo specijalitetima od urina, nego i kolačićima s mlekom dojilja.

Ovaj 54-godišnji ekscentrik kaže da je uveren da bi mnogi ljudi želeli da probaju njegov čuveni "urin-gulaš" i "mamine kolačiće". Recepte smišlja sam.
Sačuvana
David
Gost
« Odgovor #1 poslato: 11.02.2003. 09:42:18 »

Paaa, da budem malo cinican:

s obzirom da vecina ljudi pojede svoju svakodnevnu porciju g(at)vana na poslu, u familiji, banci ili posti, a uz to kupuje razne vrste istih izlucevina
zapakovanih, doduse, daleko ljepse i u nesto sasvim peto, a uz to i u formi jela, mozda mu ideja prodje i zaradi nesto na tome.
Sačuvana
Deda
Gost
« Odgovor #2 poslato: 11.02.2003. 10:45:52 »

Auh, izgleda da su svi matori konceptualisti gledali "Sweet movie" u mladosti. Crni Mak ..  roll
I jos crnji konceptualisti bez svezih ideja.  :cry:
Sačuvana
David
Gost
« Odgovor #3 poslato: 11.02.2003. 21:43:32 »

Yeah, ili John Watersa, trash-movie kralja, i njegov 'Pink Flamingo'...
Sačuvana
Pikoleta
Gost
« Odgovor #4 poslato: 11.02.2003. 23:39:55 »

ah, ta modernisticka poetika shoka  :mrgreen: da li ikog vise moguce shokirati gadarijama, poslije monti pajtona ili tarantina
Sačuvana
David
Gost
« Odgovor #5 poslato: 12.02.2003. 04:22:02 »

Citat: "Pikoleta"
ah, ta modernisticka poetika shoka da li ikog vise moguce shokirati gadarijama,...


Da, dobro pitanje...

Pratite li modernu umjetnost, idete li na izlozbe, performance?
Sačuvana
zabic
Gost
« Odgovor #6 poslato: 12.02.2003. 04:36:44 »

ili cekate da vam moderna umjetnost, izlozbe i performansi dodju na vrata :D
Sačuvana
David
Gost
« Odgovor #7 poslato: 12.02.2003. 04:38:39 »

:mrgreen:

Recimo, u poput reklama kroz sanduce (svaka slicnost itd.).
Posjetis li ih ti nekad, pod uvjetom da dodju u tvoj selo malo? :mrgreen:
Sačuvana
zabic
Gost
« Odgovor #8 poslato: 12.02.2003. 06:51:10 »

pogledam ovo sto radi studentarija redovno, al nesto nisam odusevljen.
Sačuvana
Pikoleta
Gost
« Odgovor #9 poslato: 12.02.2003. 08:16:45 »

ja inace imam, uz prigovore da se ponasam previse pristojno i odgojeno, preveliku sklonost da u drustvu spajam stolove i bacam pjesmu u zrak, te da mi kultura generalno skodi, tako da je izbjegavam u oba pravca
Sačuvana
Zu
Gost
« Odgovor #10 poslato: 12.02.2003. 08:41:10 »

By pikoleta:
Citat
ja inace imam, uz prigovore da se ponasam previse pristojno i odgojeno, preveliku sklonost da u drustvu spajam stolove i bacam pjesmu u zrak, te da mi kultura generalno skodi, tako da je izbjegavam u oba pravca

 Cheesy
Sačuvana
cesa
Gost
« Odgovor #11 poslato: 12.02.2003. 09:19:14 »

za spojenim stolovima sedim sam, cutim, ne znam da pevam, nemam sluh, nemam glas, reci ne znam jos od silvane...

gledao sam brief crossing ima tome skoro pola godine - to je nabolji modernizam koji sam skoro video, video sam dosta od Modligiani-a (izlozba - Pariska skola ili slican naziv, Pikaso kao glavna zvezda modernizma naravno) - Nude Sdraiato mi je omiljena. Dok sam pio kafu pre mesec, mesec ipo dana sam video u nekom casopisu reklamu za neciju izlozbu, slika na reklami je bila Poet's Dream (ja ne pisem pesme, ovo da neko ne dobije pogresnu impresiju), klasican Modligiani, mislim ta slika.

kad procitam ovaj poslednji pasus, vidim da sam bolji dok sedim sam za spojenim stolovima i boli me stomak od mnogo pica i uopste nisam zabavan. blago onima koji jesu.
Sačuvana
empat
Gost
« Odgovor #12 poslato: 12.02.2003. 12:59:30 »

ne kontam simboliku spojenih stolova? pikoleta ne seceri  tekst s pjesmama u zraku, neukusno je.
sve ostalo je poznato s tom razlikom da se ovde nagomilalo.
Sačuvana
Pikoleta
Gost
« Odgovor #13 poslato: 12.02.2003. 22:53:21 »

nisu im bili potrebni cak ni spojeni stolovi. gledali su se netremice, poput izgladnjelih zvijeri... jednim pokretom ruke, ona rusi sve sa stola, nanosekund pichi, on se naginje preko, ka njoj i zestoko je ljubi..kill for me, baby....


..kaze julia roberts u filmu 'confessions of a dangerous mind'

sexi. vrlo sexi.
Sačuvana
cesa
Gost
« Odgovor #14 poslato: 13.02.2003. 00:30:49 »

ja sam vise za lomljenje svega po kuci, pa placni zagrljaj, pa lomljenje svega sto je ostalo (ovde preporucijem ikea-in namestaj, nekvalitetan je lako se lomi i jeftino ga je obnoviti). e tu mogu spojeni stolovi da doju do izrazaja, mada bi jedan iscela bio bolji... ne preporucujem ves masinu. lim je slab. lako se oni tegovi disbalansiraju, pa posle centrifuga ne radi. ovo ja kao inzizjer skrecem zainteresovanima paznju.

mada, za sve ovo su potrebne punokrvne zivotinje, a ne mi sloveni, skloni melanholiji, depresiji i defetizmu. mi samo sedimo odsutno za spojenim stolovima i gledamo u prazno.
Sačuvana
David
Gost
« Odgovor #15 poslato: 13.02.2003. 01:35:47 »

Nemate pojma sta znaci vidjeti svojerucno izvezen goblen 'Gola Hajra' i ready-made burek u burekdzinici majke Halime (Malmö, ex-Modrica).
Ima i spojenih stolova...
Sačuvana
Pikoleta
Gost
« Odgovor #16 poslato: 13.02.2003. 02:24:50 »

dragi ceso,

drazesno potaknuta tvojim razmisljanjima, osjetila sam silnu privrzenost jednom tignju iz kompleta sudja koje imam i koje je jos uvijek pod garancijom, a nije iz ikea-e, sa drskom malo upropastenom, jer sam ga stavljala u rernu, ali jos uvijek zgodnosjedajucom u rukama. ko izmisli kombinaciju plastike, teflona i rosfraja, mmnj, ovo ja skrecem paznju proizvodjacu istih, sad kao obicna zena, koja voli da u svojim rukama osjeti toplinu, glatkocu i cvrstocu.

tiganj i ja imamo nesto zajednicko. sunce. ja u prvoj kuci, on odozdo. tako pise, procitala sam. ovo drugo sam vidjela. znas sta to znaci. da sam intuitivna, samouvjerena i beskompromisna. nemirna. sklona svemu i svacemu. i anksiozna. doduse u tragovima. i samo zbog tih tragova lako padam u vatru...mada, kad strucno razmislim, mozda je bolje da ja padnem u vatru, nego drska od tignja, a mozda, jos strucnije, nista vise ne bi bilo vazno...sem svemira, tignja i omleta u njemu...
Sačuvana
cesa
Gost
« Odgovor #17 poslato: 13.02.2003. 02:39:30 »

gde god i sta god da napisem, ljudi i zene hoce da me biju.
Sačuvana
DUNADAN
Gost
« Odgovor #18 poslato: 13.02.2003. 03:09:11 »

Citat: "Pijanista"
BERLIN - Nemački konceptualni umetnik želi da ljudima servira jela sa dodatkom mokraće i ljudskog mleka. Karl Fridrih Lence zatražio je dozvolu da jelovnik svog restorana obogati, ne samo specijalitetima od urina, nego i kolačićima s mlekom dojilja.

Ovaj 54-godišnji ekscentrik kaže da je uveren da bi mnogi ljudi želeli da probaju njegov čuveni "urin-gulaš" i "mamine kolačiće". Recepte smišlja sam.


hm, koji je problem sa ljudskim mlekom?
gde je tu excentrichnost?

shto se tiche urina, pitam se da li je fuckin' konceptualni umetnik ikad probao urin pa makar i svoj...
sa higijenskog aspekta bolje je popiti chashu urina nego chashu rechne vode, ali sumnjam da bi urin ikad zaziveo kao aromat

ljaX!
Sačuvana
mercedes
Gost
« Odgovor #19 poslato: 13.02.2003. 04:08:04 »

Citat: "cesa"
gde god i sta god da napisem, ljudi i zene hoce da me biju.


asocijalan neki tip roll
Sačuvana
Andjela
Gost
« Odgovor #20 poslato: 13.02.2003. 08:42:41 »

Citat: "cesa"
gde god i sta god da napisem, ljudi i zene hoce da me biju.

   

       .............. Cool............... :mrgreen:...............
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 3.321 sekundi sa 33 upita.