Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Pakao Kosara! "Pripremite srce za ponos i oci za suze&q  (Pročitano 3421 puta)
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« poslato: 19.07.2005. 16:55:25 »

    Dokumentarni film o najtezim i najkrvavijim bitkama koje su pripadnici legedarnog pristinskog korpusa vodili na jugoslovensko-albanskoj granici, na podruciju nase karaule Kosare 1999. godine braneci svetu srpsku zemlju od zdruzene albanske armije i policije.
    Film je zasnovan na istinitim dogadjajima koji su opisani u knjizi "DRUGI KOSOVSKI BOJ" ciji je autor ratni reporter Milovan Drecun koji je sa pripadnicima Pristinskog korpusa ucesvovao u paklu Kosara!
    U filmu se prvi put javno pojavljuju neki od heroja odbrane drzavne granice koji govore o dogadjajima u kojima su ucestvovali. U filmu je koriscen i arhivski materijal snimljen u vremen agresije na jugoslovensko-albanskoj granici, posebno na podrucju Kosara, u Albaniji i NATO bazama


uufff.. ko ima slabo srce nek ne gleda ovo.. a ko se brzo uznemiri i gubi zivce nek popije koji bensedin!!
Sačuvana
macka mau
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 166



« Odgovor #1 poslato: 19.07.2005. 17:48:37 »

moze li bromazepam da dodje u obzir,aaaa.......
gde ima taj film da se nadje?
Sačuvana
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #2 poslato: 19.07.2005. 18:03:11 »

pa meni su doneli kasetu za video!:)  a inache procitala sam knjigu Drugi kosaovski boj!

koliko sam cula, moze da se naruci putem poste.. moze i preko neta smile nije skupo!:)
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #3 poslato: 19.07.2005. 20:35:15 »

JA nemam video .. Ima li to na CD da se pogleda .. poshto bih rado odgledao ceo dokumentarac taj ..
Ajde miro raspitaj se pa da mi javish i koliko kosha i sve .. :*
Sačuvana
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #4 poslato: 19.07.2005. 21:05:39 »

Dokumentarni film “Pakao Košara” je na video kaseti (VHS format) koja je pakovana u plastičnoj kutiji sa omotom u boji.

Kaseta se, po ceni od 590 dinara (uračunati PTT troškovi) može poručiti na tel. 011-311-82-90!

vise mozete saznati na http://www.drecungeo.co.yu/dokumentarci.asp  gde mozete i poruciti film! smile


Vojo.. koliko vidim nema jos na CDu ali moze da se prebaci sa VHS na cd smile cekaj verovatno ce uskoro da bude smile
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #5 poslato: 19.07.2005. 22:31:45 »

Najbolje je kada bi neko nashao link na netu, da bih ja to mogao da skinem smile
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.853 sekundi sa 35 upita.