Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: D-Link DWL-900AP+  (Pročitano 1644 puta)
br3mbo
provereni korisnici
početnik
*
Poruke: 4


« poslato: 28.10.2007. 21:05:13 »

Zdravo  seljak-smile

Ovaj AP sam "dobio" od controlpoint kao korisnik njihovog wirelessa ali sam eto igrom slucaja presao na telekomov ADSL. Znate li kako da pristupim konfiguracionom panelu na ovom AP. Pokušavam da pristupim u browseru preko adrese 192.168.0.50 ali ne vredi, nece ni da se mrdne. Uradio sam reset, namestio mrezni interfejs kao sto stoji u upustvu dodelio mu adresu u rangu 192.168.0.* namestio subnet mask, default gateway, iskljucio firewall. Stvarno neznam vise sta da radim, ovo mi se prvi put desava toliko da se iznerviram slap. Ima li ovde neko sa slicnim problemom?
Sačuvana
milorad
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Poruke: 373



« Odgovor #1 poslato: 29.10.2007. 00:35:55 »

Prvo ,i osnovno ...vidi dal ti je racunar prepoznao taj modem d-link (ako je to modem za dsl) pa ga stavi na enable u device manageru ...bitno da nema crveni krstic desni klik pa enable....pa ccemo idemo dalje ...
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #2 poslato: 29.10.2007. 07:13:15 »

Nije to modem, to je wireless AP.

Sto se pristupa tice, vrlo j emusicav i sve zaviis od verzije do verziej firmvera. U nekim verzijama se morao korsititi Dlinkov program za podesavanje, a u nekim su neka podesavanja mogla da se obave i preko web interfejsa. Izgleda da je kod tebe neki stariji firmver.

Najbolje je da zovnes Cusina iz ControlPoint-a da ti objasni kako da pridjes tom uredjaju.

Sačuvana

Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.043 sekundi sa 35 upita.