Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Rap superstar  (Pročitano 3248 puta)
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« poslato: 06.06.2007. 08:12:10 »

evo broj #3  smile komentari dobrodosli...  I`m havin illusions  smile

« Poslednja izmena: 06.06.2007. 18:46:11 fon Manštajn » Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #1 poslato: 06.06.2007. 14:45:31 »

E fon, ovaj ti nije ko ono moj grad, ili moje uzice, kako bese vec... Ovde mi nekako nema neke kompozicije, nego nekako ko da si na brzinu sve s brda s dola nabaco i nisi bas nesto povezo ove sve elemente na slici dovoljno. Sve nesto ko da si zurio.

Tolko od mene. Inace, skull & bones, dobar album. Wink
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #2 poslato: 06.06.2007. 18:37:45 »

ma sinoc sam bas slusao Cypress u pozadini i zezao se sa corelom i onda mi je palo na pamet da napravim nesto kao "tribute"  hip hop kulturi koja je u povoji i deluje mi da je uzela maha kod klinaca po gradu...
a inace ja nemam neki gotov koncept u glavi vec krenem od jedne stvari i onda prosirujem "kompoziciju"  u ovom slucaju prvo na "papiru" je bila devojka ( ponekad me ispirse svega jedna jedina recenica iz knjige, filma pesme...), zatim sam dodao kao njene misli, koje bi trebalo da predstave njen stav,  i eto ubacio panoramu uzica u B&W tehnici, da devojku povezem sa nasim gradom, sa malim suncem iznad da docaram svoju privrzenost gradu i blalabala*( stih iznad treba da iskaze konfuziju koja vlada u gradu i nesredjeno brdo stvari), a ovo i nije iz serijala Moj grad vec je kao serijal superstar... eto ovako bih kenj*o da sam ja neki kao poznati, pa me kojim slucajem neko pita nesto za tv hahahaha  icon6 zezanje pre svega ako izmamim komentar na forumu jos bolje heheheh  icon6 Grin da naravno mozda JA postanem superstar  icon6  smile da zavrsim interviju  icon6

i senko moram da te ispravim  smile da je slicica ili stih koji si prepoznao sa albuma Unreleased & Revamped, toliko smile
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #3 poslato: 06.06.2007. 18:41:39 »

Hmmm, ali odakle li je pesma Rap Superstar? smile

A ok je ideja, bas bi mi bilo ql da svako izlozi ovako ko ti kako je nastajalo njegovo delo (u glavi) i sta je sta na slici. Samo eto, mozda si trebao da dodas jos nekih elemenata da sve to malo bude kompleksnije. Ajd sad idi tamo i objasni Moj Grad, bas me interesuje...
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 3.008 sekundi sa 35 upita.