Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 2 [3] 4  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Control Point prestaje sa wireless internet provajdingom  (Pročitano 48937 puta)
batwoman
Nepopravljivi optimista
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
B B
Mesto: Uzice
Lokacija: Centar
Država: Serbia
Horoskop: Ovan
Poruke: 213


Ne brinem i ponavljam- sasvim obican dan...


« Odgovor #50 poslato: 31.03.2008. 02:47:40 »

Sad je red na nas. Ajmo konkretno- 200dn. (npr) ne bi trebalo da je bilo kome mnogo. Dogovorimo se da svakog 20-og(npr) dodamo Pedji. Ko bude redovan moze da ima i malo privilegija u odnosu na druge. Neznam kad Pedja uplacuje za ADSL, mozemo da odredimo datum na par dana ranije od dana uplate. Ima li ko bolju ideju? I ne moramo nista poimence. Odredicemo datum i ko hoce zna kada, kome i koliko. Pedja ce vec imati uvid o kome se radi.
Sačuvana

Lepa kao jutro sa njim...
Ico
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ico
Poruke: 73


Ko je sasvim , potpuno sasvim , najbolji dasa :D


« Odgovor #51 poslato: 01.04.2008. 00:00:22 »

Pa koliko vidim, ovaj net je neuporedivo bolji nego onaj shit od bezicnog . Sinoc kada je Pedja pustio  imao sam pikove i po 120kb/s sa padovima do 30/kb , sto je o5 bilo nedostizno za onaj wireless. Tako da ako i bude trebalo da se daje neka razumna kinta ja sam za , a za ono njesra nije vredelo ni dinara izdvojiti. Toliko me je kostalo zivaca da je to bilo Bogu plakati.
Ajzak rules
Sačuvana
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #52 poslato: 01.04.2008. 00:37:23 »

Nije bolji, nego sam iskljucio kontrolu protoka nocas, da bih video kako se link ponasa. Ono sto se nocas dogadjalo je da neko pokupi dobar deo linka, a ostalima jedva curi, pa kako se kome posreci, sto je normalno kada nema kontrole protoka.

Kada bude veceras vracena kontrola protoka, ici ce vam brzina isto kao i ranije, da bi svi mogli ravnomerno da koriste Internet. Nazalost, mnogo vas je a link nije jak da mogu da vam pustim vece brzine. Ja ne mogu da priustim da uzimam mnogo jaci link da bih mogao da vam pustim bar po 128k. Ovo sto imate treba pre svega da vam omoguci da vam radi ICQ, IRC, MSN, Skype chat i slicni servisi, koji ne trose mnogo protoka a nema smisla da iko zakupljuje Internet link zbog njih.

Kome treba download za to mora da uzme komercijalni link.

Citat

Tako da ako i bude trebalo da se daje neka razumna kinta ja sam za , a za ono njesra nije vredelo ni dinara izdvojiti. Toliko me je kostalo zivaca da je to bilo Bogu plakati.


Ovo ne znam tacno ni kako da komentarisem.

Kidao si zivce zbog njesra koje si dobio besplatno? Sto onda ne uzmes lepo sebi ADSL i nemas vise problema sa zivcima? Ili, sto ne uzmes nesto da radis oko mreze, pa da zasluzis da dobijes vecu brzinu, kao sto to neki od clanova mreze imaju? Ili, seti se kada si poslednji put dao bilo kakav novac za mrezu i zapitaj se ko u stvari finansira da sve funkcionise?

Zbog ovakvih komenara razmisljam da ukinem Internet potpuno, a da ga dajem (i dalje besplatno) samo malobrojnima koji se aktivno angazuju na mrezi. Tako bih resio tri problema: prvo - ja se ne bih zivcirao, drugo - oni koji hoce mnogo a dzabe nece imati njesra od Interneta, pa nece ni oni imati oko cega da se ziviraju, a najvaznije - tih nekoliko ljudi koji se angazuju oko mreze bi onda mogli lepo da imaju prilicno brz pristup Internetu, pa bi bili jos vise motivisani da se angazuju.

Uostalom, ko je na mrezi samo zbog Interneta, taj je u pogresnoj prici. Kontrola protoka izmedju ostalog i sluzi tome da oni koje mreza u stvari i ne zanima, vec besplatan Intenet, budu obeshrabreni u takvom razmisljanju. Svako ko se aktivno angazuje oko mreze nema taj problem sa mnogo sporim Internetom.
Sačuvana

Dushan
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Dusan Blagojevic
Mesto: Uzice
Lokacija: Pasinovac
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 15


hee-peeek


« Odgovor #53 poslato: 01.04.2008. 02:09:08 »

Bravo Pedja
Sačuvana
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #54 poslato: 01.04.2008. 15:16:02 »

Jutros je ponoov ukljucena kontrola protoka, tako da je opet Internet brzina rasporedjena svima ravnomerno.

Sačuvana

Rašo
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Škorpija
Poruke: 3321


« Odgovor #55 poslato: 01.04.2008. 21:48:00 »

Utisci su pozitivni.   happy15

Kod mene internet radi brže 10 do 20 %. To isto potvrdjuju korisnici Basur i Božidar.
Sačuvana
OnA_VOLI_ZvEzDu
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Uzice
Lokacija: Karadjordjev shanac
Država: Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 670



« Odgovor #56 poslato: 01.04.2008. 22:34:27 »

Dobro je,dobro  smile Samo da se jos organizujemo oko mesecnog placanja.
Sačuvana

Lucky girl
Sojka_Tica
zapjevala...
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Sojka Tica
Mesto: Užice
Država: Srbistejdzan
FaceBook: ima
Horoskop: Lav
Poruke: 184


Deep inside your mind


« Odgovor #57 poslato: 02.04.2008. 15:07:34 »

mmm p a sta se desava oko platjanja..mislim meni treba mreza, net kao net imam...i voljna sam to da platjam....
Sačuvana
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #58 poslato: 02.04.2008. 15:19:39 »


mmm p a sta se desava oko platjanja..mislim meni treba mreza, net kao net imam...i voljna sam to da platjam....


Pristup mrezi je besplatan.
Sačuvana
fandjo
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 22



« Odgovor #59 poslato: 25.04.2008. 21:37:01 »

Pa i ja sam se ,kako ti kažeš,opržio kod plaćanja zakupa za link! Plaćao sam redovno a protok je bio maltene kao i onima koji nisu plaćali.Da se nebi zaj**avao,uzeo sam ADSL i miran sam.Interesujeme može li mreža da funkcioniše a da niko preko mreže nema net?? Ako može,extra.Kome treba net neka ga i plati ovaj je ionako fuš! Poz
Sačuvana
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #60 poslato: 26.04.2008. 04:25:27 »


Pa i ja sam se ,kako ti kažeš,opržio kod plaćanja zakupa za link! Plaćao sam redovno a protok je bio maltene kao i onima koji nisu plaćali.


To, naravno, nije istina i mislim da smo to vec raspravili. Problem je bio sto si ti hteo da za par stotinadinara korsitis Intenret kao da si gaplacao 2500, a to svakako nije moglo niti moze i sada.


Interesujeme može li mreža da funkcioniše a da niko preko mreže nema net?? Ako može,extra.Kome treba net neka ga i plati ovaj je ionako fuš!


Kako mozes da znas daje fus kada ga ne koristis? Ni ovo sto pricas nije istina. Istina je da ti hoces dobar Internet za dzabe, a da ni za mrezu, a kamoli za Internet, nisi dao ni dinara poodavno, vec se grebes o tudjem trosku.
Sačuvana

fandjo
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 22



« Odgovor #61 poslato: 26.04.2008. 05:37:43 »

Da mi je trebao ovaj net nebi uzimao ADSL! Tako da mi nepada na pamet da plaćam za ovaj netić. A zašta se grebem? Samo sam pitao može li mreža da radi bez neta? Neverujem da ima ljudi kojima treba net a da ga koriste samo sa mreže. Mreža je ok , zbog razmene podataka itd. ali je neozbiljno pričati o netu sa mreže jer je realno ravan Q
Sačuvana
fandjo
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 22



« Odgovor #62 poslato: 26.04.2008. 05:40:25 »

I još nešto,dok sam koristio sve sam redovno plaćao,čak sam ti i unapred davao lovu za neki mesec.Nemoj zato da lagiš decu ovde.A i to da si ti plaćao sam,neverujem ,čak sam čuo da si uzimao neku kintu na konto mreže od neke organizacije!
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #63 poslato: 26.04.2008. 06:58:11 »

Ahahahahahahahah Ovo poslednje je LOLcina hahahahah

E kad sam ja rekla da se sa decom ne treba igrati ... I treba da bude ovako !

Sačuvana
aureon
provereni korisnici
početnik
*
Ime i prezime:
Branislav
Mesto: uzice
Lokacija: kg
Država: srbija
Horoskop: Vodolija
Poruke: 12


« Odgovor #64 poslato: 26.04.2008. 07:37:45 »

internet na mrezi je sasvim ok za normalne potrebe,mislim sta vi hocete , pa 90% ljudi sa adsl ne iskoriscava ni pola od onog sto plati ,zvrje im kompovi bezveze po ceo dan a racun samo stize ,mislim kad je mreza u funkciji treba je koristiti onakvu kakva jeste ,kukanje nista nece pomoci ,takodje svi vi koji imate adsl nebi trebali uopste ni da koristite internet sa mreza mislim nema smisla.
Sačuvana
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #65 poslato: 26.04.2008. 16:45:41 »

Citat: fandjo

Da mi je trebao ovaj net nebi uzimao ADSL! Tako da mi nepada na pamet da plaćam za ovaj netić.


Internet na mrezi je besplatan, tako da nemas sta da placas, niti ti to iko trazi. Presao si na ADSL zato sto sam prekinuo sa praksom da dajem brzi Internet kroz mrezu onima koji hoce da ucestvuju u zakupu, a prestao sam upravo zbog tebe, jer si placao par stotina dinara, a trazio od mene da ti Interet radi kao da si ga platio 2500 i jos to to nije bilo dovoljno nego si pri tom bio i verbalno bezobrazan.

Upravo ti si napravio situaciju da u mrezi cak i oni kojima treba brzi Internet ne mogu da ga dobiju.

Citat

A zašta se grebem?


Grebes se za koriscenje same mreze.



A i to da si ti plaćao sam,neverujem ,čak sam čuo da si uzimao neku kintu na konto mreže od neke organizacije!


Znas sta, ovo stvarno prelazi u debeo bezobrazluk. Ovako otvoreno laganje stvarno ne prilici nikome.

Hajde sto mislim bar godinu dana nisi ni zutu banku dao za mrezu, ali podmetanje ovakvih izmisljotina je zaista preterano. Nije ti dosta sto si me vec nekoliko puta na slican nacin izvredjao, pa moras jos.

Ali ok, nije prvi put da ispadnem budala zato sto ne gledam stvari kroz pare i sto hocu svima da ucinim.
Sačuvana
fandjo
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 22



« Odgovor #66 poslato: 26.04.2008. 18:04:02 »

Ahahaha , još jedan Koštunica! Od takve dobrote ,glava boli. Zbog mene si ukinuo??? Ajde skoči sa starog grada zbog mene,molim te.
Sačuvana
fandjo
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 22



« Odgovor #67 poslato: 26.04.2008. 18:30:19 »

I nisam imao nameru da nikoga vređam,već jednostavno treba da se čuje svačije mišljenje.Najbolje da sam kucaš postove i šalješ pod našim nikom kako bi bilo sve lepo i šareno.
Malo demokratije nije na odmet i na forumu.Dao sam moje mišljenje o mreži i netu pa ako ti se nije svidelo nisi morao da me citiraš i da lažeš,a ovamo kao što me vređaš?
Mnogo ti je srce blizu guze!
Sačuvana
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #68 poslato: 26.04.2008. 19:06:01 »

Demokratija ne znaci pravo na laganje, pogotovo ovako podlo.

I ako ti mreza ne valja, sto si onda zakacen na nju? Od prvog dana kada si se povezao pljujes po njoj i zakeras kao da si dao namanje 2000 evra, a nikad ti nije palo na pamet da mrdnes dupe i ucestvujes u bilo cemu sto se radilo, sto na montazama, sto inace u okviru mreze.

Vrhunac su ove tvoje lazi i podmetanja kako sam ja navodno uzeo neke pare. Znam da si ti tome sklon, da sve gledas kroz pare, da narocito gledas kako negde da se ogrebes za sta bilo, ali je stvarno prljavo da meni imputiras svoj nacin razmisljanja. Optuzujes me da sam uzeo neke izmisljene pare, a stvar je potpuno obrnuta - ja placam iz svog dzepa da bi stvar funkcionisala.

Dakle ti pravo za to kad si ti prakticno obican parazit, koristis mrezu, a nista ne dajes zauzvat, nego sebi jos dozvoljavas da pljujes. Ako ti nesto ne valja, sto ne preduzemes nesto da bude bolje? Ocekujes da ce neko to da ti omoguci tek tako, a da ti samo sedis i cekas da stvari legnu i sve bude onako kako ti to zelis, a dok ti se zelje ne ostvare, ti ces da se samozadovoljavas vredjanjem i pljuvanjem?
« Poslednja izmena: 26.04.2008. 19:28:23 Pedja » Sačuvana

fandjo
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 22



« Odgovor #69 poslato: 26.04.2008. 21:40:20 »

Pa ako ja nešto preduzmem onda će ti se dobit prepoloviti! Jbg, pola posla pola love:lol:
Ti voliš da budeš ovan predvodnik,najpametniji,najzaslužniji pa eto ti pa bleji! Koliko dobro radiš govori i posećenost forumu.Pogledaj na ue. co.yu ,kako izgleda forum. A ne kao ti milion nekih nebitnih tema,kako bi što više stvari saznao o svima.Zastraneli !

Sačuvana
fandjo
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 22



« Odgovor #70 poslato: 26.04.2008. 21:42:51 »

..i ona šatro podrška u okviru mreže služi kako bi samo hakovao korisnike! Treba deca da znaju,čime se baviš! serem ti se na forum

OFF
Sačuvana
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #71 poslato: 26.04.2008. 23:11:12 »

Ti svaki put pomeras granice bezobrazluka. Malopre sam proverio, nisi cak ni svojim komsijama, koji su kupili opremu i postavili je na tvojoj zgradi i onda ti dozvolili da se preko njihovog linka povezes na mrezu, dao novac kao svoj deo ucesca u kupovini te opreme. Tri godine im nisi dao ni tih desetak-dvadeset evra. Dakle, ogrebao si se za sve sto si mogao i jos sebi dozvoljavas da pljujes.
Sačuvana

IvaN
Serbian Shooting Team
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ivan Pečeničić
Mesto: Uzice
Lokacija: Njegoseva
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Rak
Poruke: 1370



« Odgovor #72 poslato: 26.04.2008. 23:34:37 »


..i ona šatro podrška u okviru mreže služi kako bi samo hakovao korisnike! Treba deca da znaju,čime se baviš! serem ti se na forum

OFF


Izvini dechko isp'o ti degen! Cheesy
Sačuvana
Kojoks
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Nebojsha Kojovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Uzice
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Vaga
Poruke: 390




« Odgovor #73 poslato: 27.04.2008. 01:01:28 »

Pumpek lakshe malo sa ovim postovima, upravu je Pedja da si dao za opremu pa da imash pravo da se ljutish, ovako oladi malo.
Sačuvana
fandjo
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 22



« Odgovor #74 poslato: 27.04.2008. 02:19:00 »

A zašta mi je onda uzeo 20-30 eura ,kad je sve besplatno?Huh?

Sad je on jadan ,fin. Polako,dokazaću ti koliku je lovu uzeo.Folirant !
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.501 sekundi sa 36 upita.