Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 2 3 [4]  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Control Point prestaje sa wireless internet provajdingom  (Pročitano 48948 puta)
fandjo
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 22



« Odgovor #75 poslato: 27.04.2008. 02:22:11 »

A može i da me banuje sa foruma boli me racku ,ionako samo bira forumašice i forumaše buuu.Povraća mi se.Takav vokabular ima samo lazica lasica-stari užički --dofil !
Sve goli foliranti,šatro ništa ne zarade,sve to nešto njih košta??U kojoj kojo živiš državi? Šta je to još bedža? Aj bežim više odavde,fuj!
Sačuvana
Pedja
urednik
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #76 poslato: 27.04.2008. 07:05:48 »


A zašta mi je onda uzeo 20-30 eura ,kad je sve besplatno?Huh?


Mreza nije s neba pala. Sva oprema kosta, pa tako i ona koju su tvoje komsije kupile da postave na zgradu da bi se povezali na mrezu a ti i posle toliko godina nisi sa njima podelio taj trosak.

Koriscenje mreze je besplatno i Intenet je besplatno, ali opremu moras da kupis da bi se povezao. Jasno je da ti mislis da neko drugi treba da ti to plati, ali si zaboravio da ne zivimo vise u komunizmu, pa ne mozes tako da se parazitises. Nije u redu, a ni posteno.

Citat

A može i da me banuje sa foruma boli me racku ,ionako samo bira forumašice i forumaše buuu.Povraća mi se.Takav vokabular ima samo lazica lasica-stari užički --dofil !


Ovo je vec otvoreno vredjanje koje ne prilici ni bolesniku.

Citat

Sve goli foliranti,šatro ništa ne zarade,sve to nešto njih košta??U kojoj kojo živiš državi? Šta je to još bedža? Aj bežim više odavde,fuj!


Pa sto ne odes vec jednom, nego se non stop grebes zato sto je besplatno? Kakva si ti to faca? Optuzujes nekoga da je uzeo neke pare a pare nisi dao. Kako to moze neko da ti uzme pare kada si ti u stvari pokrao sve nas na mezi zajedno, a prvo svoje komsije. cudi me sto ti uopste tolerisu da se grebes na njihov racun i jos im opterecujes link. Treba da te otkace i tako se rese parazita i oslobode resurse za sebe.

Lako je tebi da pljujes i vredjas kada nista u zivotu nisi posteno uradio svojim rukama nego se samo grebes o tudje. Da si ikada nesto stvorio bar bi imao osecaj da postujes tudji trud i rad, narocito kada ti to neko da na tacni, besplatno.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4]  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 3.153 sekundi sa 35 upita.