Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Celavost  (Pročitano 8616 puta)
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« poslato: 11.10.2006. 04:58:24 »

ima li ko kake recepte protiv celavosti, Afro Afro jes da genetski po muskoj lniji svi su mi procelavi. al kako je krenulo i ja sam veoma blizu. Ima li neko neki provereni recept da se to zaustavi il bar uspori - ublazi. zdg_evil3
Sačuvana

milorad
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Poruke: 373



« Odgovor #1 poslato: 11.10.2006. 05:12:40 »

najboli lijek za rast kose je minoxidil 5%, jedini je dokazan u USA. Za tablete imas Propecia, ali ima utjecaj na hormono, isto iz USA.

Najbolji preparat za popuniti prorijedjenu kosu je Toppik. Kupujem ga vec 4 mjeseca u Capello u Sarajevo.
Capello ( www.capello.biz ili 062-206-106 ) - ekskluzivni uvoznik i distributer Toppik-a za citav Balkan iz Amerike, izvanredan je produkt.

Evo deskripcije sa njihove web stranice:
"Toppik je najprodavaniji i najpopularniji proizvod za jačanje prorijedjene kose na cijelom svijetu. Toppik je novi,
izvanredan kompleks neprimjetnih "mikrofiber vlakana" koja će se savršeno uklopiti sa vašom kosom.
Toppik vlakna su napravljena od istih organskih proteina keratina kao i vaša vlastita kosa. Kroz jedan jedinstveni
proces, ova vlakna se restruktuiraju izbijajući neprimjetno. Tako ćete odmah dobiti puniji i prirodniji izgled vaše
frizure kakvu nikad ranije niste mogli ni zamisliti. Toppik Fiberi za Kosu su najbolji preparat za puniju i prirodniju
frizuru."

Svi ga u USA koriste, i najpoznatiji glumci da popune kosu. Moze se kupiti u Bosni i Balkanu kroz Capello u Sarajevu.

Super je Toppik, morate uzeti i zaboravite gledati prorijedjenu kosu i sekirati se. Nakon godina sekiranja zbog gubitka tako mnogo kose, ona odjednom izgleda kao nova. Još ne mogu da vjerujem šta se dogodilo kad sam upotrijebio Toppik. To je gotovo kao da se moja kosa duplirala pred mojim očima. Ništa nije radilo tako dobro kao ovo, a sve sam pokušao…
Sačuvana
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #2 poslato: 11.10.2006. 05:20:31 »

a ovaj drugi je "siguran" mislim u zdravstvene svrhe ?
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #3 poslato: 11.10.2006. 14:33:11 »

Milorade otkad si progovorio bosanski? smile

Kenny, najbolji lek ti je da zaboravis na to. To je prirodan proces i nema nista loseg u tome da procelavis.
Sačuvana
pega
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Poruke: 531



« Odgovor #4 poslato: 11.10.2006. 16:19:59 »


Nakon godina sekiranja zbog gubitka tako mnogo kose


hah, jes jos i za to da se cimam , necu da se igram sa hormonima i tim pilulama , krene li da opada , sisam na nulu...  nema u celavosti nista lose, kenny to je reperski   happy15
Sačuvana

Weil eigentlich ist dieses Leben etwas Hässliches.
Ich hasse es, also nehme ich und zerbreche ich es.
jelenica_ue
urednik
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #5 poslato: 11.10.2006. 19:17:23 »

stvarno nemoj da se zezash sa nekim tabletama i hormonima ,
pokushaj da malo skratish kosu , izbegavaj ulja,gel za kosu ... koristi blagi shampon ...
ima raznih narodnih lekova ,secam se da je moja baba kvasila kosu "komovicom" (neka rakija ja ne znam od chega je ali znam da je ona stano imala)
ja sam se skoro oshishala bash zbog toga jer mi je kosa opadala u pramenovima i sada je mnogo bolje , valjda kraca pa se manje mrsi i chupa ...
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #6 poslato: 11.10.2006. 21:04:43 »

Kazem ja ... kratka frizura je full .. I kod mushkaraca i kod DEVOJAKA Cheesy
Sačuvana
milorad
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Poruke: 373



« Odgovor #7 poslato: 11.10.2006. 23:13:35 »


Milorade otkad si progovorio bosanski? smile


Kakav bosanski , ja ovo nisam ni procito nego naleteh na neku diskusiju o celavosti pa reko da pomognem, sa paste ... da ne odgovorim kao ovi , ma kad krene oguli do daske nista ti tu nece pomoci ..
Sačuvana
Kenny
if ya run..U only die tired..
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Kenny
Mesto: Uzice\Chuklin
Lokacija: Chuklin hood
Država: c:\Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 1459


What we love to do we find time to do..


WWW
« Odgovor #8 poslato: 12.10.2006. 00:24:21 »

hehe smile
Sačuvana
milorad
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Poruke: 373



« Odgovor #9 poslato: 12.10.2006. 02:43:40 »

Britanska vlada finansira lečenje ćelavosti
Ponedeljak, 9. oktobar 2006. 12:55

Britanska vlada odobrila je subvenciju od 1,85 miliona funti (3,5 miliona dolara) jednoj firmi koja radi na usavršavanju robota koji će biti u stanju da reši probleme ćelavosti.

Firma "Intersajteks" sa sedištem u Kembridžu želi da usavrši način lečenja ćelavosti koji je sama ustanovila.

Folikuli vlasi uzimaju se sa potiljka, potom se izoluju ćelije koje su odgovorne za formiranje vlasi i nakon umnožavanja presadjuju se na mesta gde je kosa proredjena.

Kompanija "Inrtersajtreks" namerava da konstruiše robota koji će ubrzati umnožavanje pomenitih ćelija.
"Ova tehnologija je pravi izazov. Tako nešto još niko nije pokušao", izjavio je izvršni direktor
"Intersajteksa", prenela je agencija Rojters.

"Mi uzimamo ćelije odgovorne za rast kose, umnožavamo ih i presadjujemo u kožu glave", objasnio je on.

Ćelije se od pacijenta uzimaju tokom operacije pod anestezijom a presadjuju mu se tri nedelje kasnije.
Sačuvana
Ainhoa
Contra la corriente hasta el fin!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: where R.P-yatz meets Tzareenah
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 551



« Odgovor #10 poslato: 16.10.2006. 02:33:25 »

A propo Minoxidila... Svakako jedan od najboljih, ako ne i najbolji preparat za ponovni rast kose i sprecavanje proredjivanja, ali i sa njim treba biti oprezan, posto je u pitanju kortikosteroid, i osobe sa srcanim smetanjama bi morale biti narocito oprezne kada ga koriste.
Sačuvana

Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #11 poslato: 09.12.2006. 12:00:31 »

Kenny ja sam se malo cimao oko toga jer po ocevoj liniji u nazad svi imaju problem sa tim i u poslednje vreme primecujem da mi se produbljuju zalisci i veruj mi jedno vreme sam ludeo od same pomisli ali jedan dan udjem u kupatilo dohvatim makaze i sve isecem koliko se makazama moze zatim to lepo izbrijem i vidim kako izgledam bez kose i nisam bio toliko strasan Grin tako da sad s vremena na vreme malo promenim (obrijem svoju glavu) da ne bude sok kad vreme dodje da je vise nema... dakle samo se opusti i ne razmisljaj o tome ako mora neka bude.

Zanimljivo je da se kroz relativno dugu istoriju reklamiraju lekovi za rast kose i mrsavljenje ali nekako nisam primetio da se neki njih zadrzao na trzistu nesto duze Cheesy
Sačuvana

Proud son of Svarog!!!
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.584 sekundi sa 35 upita.