Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Dijete  (Pročitano 20431 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 28.02.2005. 04:28:10 »

http://www.zdravzivot.com/strana/00,101,98,0.htm
Gordana Pejović je pre pet godina izdržala sto dana gladovanja kako bi se oslobodila tri mioma na materici. Osim mioma, Gordana je izlečila i druge "boljke" koje su je pre toga mučile i usvojila gladovanje kao način čišćenja organizma koje se sprovodi jednom godišnje i obezbeđuje dobro zdravlje.
Sačuvana

hiphop
Gost
« Odgovor #1 poslato: 28.02.2005. 04:36:14 »

ne znam tacno gde ali sam citao da lecenje raka koje klasicnim medikamentima daje slabe rezlutate , gladovanje se pokazalo kao dobra stvar...ne verujem da su izlecili ali su postigli sto lekovima nicu mogli...
a vi i dalje pricate o mesu smile strasno smile
Sačuvana
Prti bee gee
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Nikolić
Mesto: Užice
Lokacija: Somewhere over the rainbow...
Horoskop: Rak
Poruke: 1293


I miss you...


« Odgovor #2 poslato: 06.07.2005. 07:40:17 »

Ljudi,ja sam ekspert za dijete,jer sam ih drzala mali milion Cheesy Ako vam ikad zatreba neka preporuka,javite mi se.heheheh
Sačuvana

"You have to enjoy your job;you should wake up every day and love what you do...I honestly do...From the bottom of my heart to the depths of my soul.I'm truly happy."
Aaliyah Dana Haughton (1979-2001)
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #3 poslato: 06.07.2005. 08:40:50 »

Ima li kakav nachin da se dobiju kilogrami, meni dijeta ne treba :?:
Sačuvana
_L_U_J_K_A_
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Sandra
Mesto: Uzice...
Lokacija: Slanusha...
FaceBook: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 676



« Odgovor #4 poslato: 06.07.2005. 09:55:10 »

Ja nikad nisam drzala dijetu....niti tju....to je cisto sranje....ima da jedem ko looooda....al za svaki slucaj Prti napishi der koju... :mrgreen:
Sačuvana
black_angel_421
[thoughts = irritation]
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1344


ignore the smoke.


WWW
« Odgovor #5 poslato: 06.07.2005. 11:00:48 »

Ma,Jelena,daj ti te dijete odmah meni...Ja bar znam shta cu sa njima... :oops:  :oops:  :oops:

Ali neku brzu i efikasnu...kad bi to imaloooo... Sad  Sad
Sačuvana

..& your liberation & your undulating dance in tantalising slowness.. & your distance that you chose, tell me - did you find all your explanations inside your diorama?..
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #6 poslato: 06.07.2005. 16:39:03 »

ae i meni prosledite na mail.. neku djeticu!!  Cheesy heheh
Sačuvana
Prti bee gee
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Nikolić
Mesto: Užice
Lokacija: Somewhere over the rainbow...
Horoskop: Rak
Poruke: 1293


I miss you...


« Odgovor #7 poslato: 06.07.2005. 23:33:59 »

najefikasnija dijeta je ova koju ja trenutno drzim.Do sada sam skinula 9kg,i planiram da skinem jos najmanje 10.Ovako glasi:

Cilj ove dijete je pored skidanja viška kilograma da dovede do promene u metabolizmu cime se garantuje da se skinuti kilogami nece vratiti. Dijeta traje 90 dana i za to vreme se oslabi od 18-25 kg. Ako je potrebno skinuti manje kilograma dijeta se može prekinuti ali onda nece doci do promena u metabolizmu. DORUCAK je isti svih 90 dana- voce  Jede se uvek u paru (dve jabuke, dve kruške, dve narandže ili šaka sitnog voca= Dijeta uvek pocinje sa proteinskim danom i posle vocnog dana opet ide proteinski dan.
REDOSLED DANA SE NE SME MENJATI
•   PRVI PROTEINSKI DAN
RUCAK: Meso kuvano ili peceno u kolicini od 3 hotelske šnicle, jedno parce hleba, salata (u neogranicenim kolicinama). Na kraju popiti dva decilitra supe bez rezanaca. Umesto mesa mogu se pojesti 3 jajeta kuvana ili pecena. Mleko, sir mogu se jesti samo ovog dana. Supa se mora obavezno popiti. VECERA: Isto što i za rucak samo bez supe. Treba voditi racuna da ako je za rucak bilo meso mora biti i za veceru. Ak su jaja za rucak moraju biti i za veceru.  
•   DRUGI PROTEINSKI DAN  
RUCAK: Pasulj, grašak, socivo, pirinac, krompir (obavezno kuvano uz dodatak zacina-vegeta, biber, kecap, kuvani paradajz, origano), parce hleba i salata. VECERA: Isto što i za rucak u manjoj kolicini (pun tanjir za rucak, pola tanjira za veceru)  
•   TRECI PROTEINSKI DAN   RUCAK: Kuvano testo uz dodatak zacina, pica samo sa kecapom, ili bilo koje slano pecivo kolicine jedne pice u piceriji. VECERA: Dva manja parceta torte ili 3-4 komada kolaca, 3 kugle sladoleda i obavezno rebro cokolade za kuvanje.
•   CETVRTI DAN-VOCNI DAN   Tri puta za vreme dijete (jednom mesecno) treba drzati “vodeni dan” koji ide posle vocnog dana, a posle njega se nastavlja sa proteinskim danom. Kafa, caj mogu se piti u neogranicenim kolicinama, ali bez šecera. Posle završene dijete jede se normalno, s’tim što voce ostaje još 90 dana za dorucak. Ako se u naredna 3 meseca od završetka dijete izgubi 5 kg, znaci da je došlo do promene metabolizma. Ako se ne izgube, dijetu treba ponoviti. Dijeta se ne sme produžiti. Ako je potrebno skinuti još kilograma dijetu ponoviti tek za tri meseca. Deluje komplikovano ali nije, kolicina hrane je veca nego ona koju svakodnevno unosimo, bez obzira na to kilogrami se gube. Ne treba gubiti nadu i volju jer se dešava da po 10 dana težina ne opada, ali se onda naglo skida 3-4 kg. Ako nekad popijete sok gledajte da to bude gaziran. Ništa se ne sme preskakati. Svaka namirnica ima svoju namenu. Organizam ne sme da ostane bez nje. Nije uobicajeno da se voce jede za dorucak ali organizam najpre iz njega iskoristi integralni šecer koji hrani nervni sistem, ali cokoladu koja sprecava alergije koje su prisutne baš kod držanja dijeta. Poželjno je na polovini dijete kontrolisati krvni pritisak i krvnu sliku. Svi koji su držali dijetu izgubili su najmanje 10 kg bez ikakvih zdravstvenih problema. Osobe koje pate od povišenog krvnog pritiska posle par nedelja nemaju više potrebe da koriste lekove
Sačuvana

"You have to enjoy your job;you should wake up every day and love what you do...I honestly do...From the bottom of my heart to the depths of my soul.I'm truly happy."
Aaliyah Dana Haughton (1979-2001)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #8 poslato: 06.07.2005. 23:49:51 »

Ova dijeta, radi. Kolega moj je sprovodio i skinuo je nekih 30 kilograma. Ali on jeimao i dosta viska tako da je skidanje islo brze, posto po pravilu, sto vise skines to se sporije skida. Najteze je onima koji

Medjjtim, sa dijetama zamrsavljenje ne ide ako niste u glavi raskrstili sa tim dahocete da smrsate. Niej dovoljno samo voditi racuna o jelu (ili gladovati). Potrebno je nacin zivota podrediti tome, a pre svega povecati fizicke aktivnosti.

Bez svega toga, efekata ili nema ili su samo privremeni.

Nazalsot, mnogi smatraju da ce se viska kilogrma resiti tako sto ce da gladuju ili sekljukaju tabletama za mrsavljenje. Nema od toga nista.
Sačuvana

Prti bee gee
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Nikolić
Mesto: Užice
Lokacija: Somewhere over the rainbow...
Horoskop: Rak
Poruke: 1293


I miss you...


« Odgovor #9 poslato: 07.07.2005. 00:45:02 »

Pa u pravu si,tablete sirupi i sl. ne znaci nista.Dijeta i vezbe su najbolji nacin da skinete kilograme.Ali,ja se uvek sj**em,jer posle dijete samo jedem,jedem....i...vrate mi se kilogrami Cheesy
Sačuvana

"You have to enjoy your job;you should wake up every day and love what you do...I honestly do...From the bottom of my heart to the depths of my soul.I'm truly happy."
Aaliyah Dana Haughton (1979-2001)
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #10 poslato: 07.07.2005. 01:31:56 »

E ako zelite da skinete kilograme nemojte jesti uopshte, to vam je najbolji lek :!:  :!:  :!:
Sačuvana
Prti bee gee
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Nikolić
Mesto: Užice
Lokacija: Somewhere over the rainbow...
Horoskop: Rak
Poruke: 1293


I miss you...


« Odgovor #11 poslato: 07.07.2005. 01:40:01 »

Daj Drogba jesi lood,ja nisam jela nista 3 dana i pocelo da me steze u grlu.Odmah sam zvala best friend da joj se pozalim,a ona me je osvestila pricom da nista nije jela nekoliko dana i stezalo je u grlu bas kao i mene,i morala je da radi neke analize,imala je bakterije u mokraci.Savetujem vam,niposto to ne radite!
Sačuvana

"You have to enjoy your job;you should wake up every day and love what you do...I honestly do...From the bottom of my heart to the depths of my soul.I'm truly happy."
Aaliyah Dana Haughton (1979-2001)
black_angel_421
[thoughts = irritation]
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1344


ignore the smoke.


WWW
« Odgovor #12 poslato: 07.07.2005. 02:34:12 »

E ,ljoodi, owa dijeta je zaista efikasna..Jako! A tokom dana ne budesh gladan jer kolichina hrane koju pojedesh dowoljna je da zadovolji dnevne potrebe organizma. Cool
Sačuvana

..& your liberation & your undulating dance in tantalising slowness.. & your distance that you chose, tell me - did you find all your explanations inside your diorama?..
Prti bee gee
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Nikolić
Mesto: Užice
Lokacija: Somewhere over the rainbow...
Horoskop: Rak
Poruke: 1293


I miss you...


« Odgovor #13 poslato: 07.07.2005. 05:33:27 »

Andjelak,srce moje,ja se jos uvek secam kad sam ti diktirala ovu dijetu u dvoristu nase stare skole....Eh,bili su to lepi dani...I kad si rekla da ne volis supu bez rezanaca Tongue Secam se ja svega Cheesy  Cheesy  Cheesy
Sačuvana

"You have to enjoy your job;you should wake up every day and love what you do...I honestly do...From the bottom of my heart to the depths of my soul.I'm truly happy."
Aaliyah Dana Haughton (1979-2001)
black_angel_421
[thoughts = irritation]
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1344


ignore the smoke.


WWW
« Odgovor #14 poslato: 07.07.2005. 09:29:55 »

Joooj, jeste Jelo..Secam se i ja.Pisala sam je na tvojim ledjima.
Eeeee, bili su to lepi dani...Ali bice i lepshih, zar ne?
 smile  smile  smile
Sačuvana

..& your liberation & your undulating dance in tantalising slowness.. & your distance that you chose, tell me - did you find all your explanations inside your diorama?..
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #15 poslato: 07.07.2005. 17:22:23 »

S obzirom od kada primenjujete tu dijetu i jos uvek vam treba, nesto sumnjam da ta dijeta valja smile
Sačuvana

Prti bee gee
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Nikolić
Mesto: Užice
Lokacija: Somewhere over the rainbow...
Horoskop: Rak
Poruke: 1293


I miss you...


« Odgovor #16 poslato: 07.07.2005. 19:19:08 »

Ma,dijeta je jeziva,pazi sta ti kazem,ali je problem u tome sto je ja drzim manje od tri meseca,a i pogresim jer posle jedem kao luda. lol  lol
Sačuvana

"You have to enjoy your job;you should wake up every day and love what you do...I honestly do...From the bottom of my heart to the depths of my soul.I'm truly happy."
Aaliyah Dana Haughton (1979-2001)
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #17 poslato: 07.07.2005. 23:50:29 »

MA kakve dijete .. Najbolja dijeta je sex smile Pa da vidish kako nestaju kilogrami smile
Moja preporuka je vishe plivanja.. Znachi odesh na reku ili bazen... i plivash jedno dva sata... sa pauzama naravno ... I tako svaki dan .. PA da vidish shta znachi kada ti radi svaki ali bookvalno svaki mishic u telu...
Da vidish kako se sagorevaju kalorije ...
Shto reche drogba ima te li neki recept kako da se ugojim ... Dovoljno sam ja mrshav ...ne treba meni dijeta meni treba koje kilo vishe smile
Provalio sam da ja ne mogu da se ugojim... Koliko god hrane ppojeo ja cu imati priblizno istu kilazu... Ne znam da li je to dobro .. Verovatno imam dobar metabolizam smile
A da .. da se pohvalim .. dobio sam male ali veoma male spojlerchice .. sa strane .. tako da odmah moram da se bacim na neku vezbu... smile
Sačuvana
Prti bee gee
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Nikolić
Mesto: Užice
Lokacija: Somewhere over the rainbow...
Horoskop: Rak
Poruke: 1293


I miss you...


« Odgovor #18 poslato: 08.07.2005. 00:13:52 »

Joj Vojo,ako ti treba viska kilograma,uzmi od mene,molim teee!!!! lol  lol
Ionako treba nekome da poklonim... :mrgreen:
Sačuvana

"You have to enjoy your job;you should wake up every day and love what you do...I honestly do...From the bottom of my heart to the depths of my soul.I'm truly happy."
Aaliyah Dana Haughton (1979-2001)
macka mau
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 166



« Odgovor #19 poslato: 10.07.2005. 01:50:13 »

ne znam kako cu se sada uklopiti za ovim odgovorom ali evo nesto dijeta ne kao estetika nego kao medicina.......
imam rodjake sirom evroposke unije i samo da znate da kod njih grip i prehlade cak i te sitnije stvari lece gladovanjem.....kazu lekar te posalje kuci i legnes u krevet i sedam dana samo pijes vodu i bolest nestaje
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #20 poslato: 10.07.2005. 07:19:55 »

Grip i prehlada ce svakako da prodju za sedam dana i da se uopste ne lece...
Sačuvana

DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #21 poslato: 10.07.2005. 18:45:00 »

Citat: "Pedja"
Grip i prehlada ce svakako da prodju za sedam dana i da se uopste ne lece...


Definitivno isprobano i tachno. Klonio sam se kojekakvih mnogobrojnih lekova tipa brufen... Legnesh pijesh chaj, pustish mjuz, gledash TV, prodje za 7 dana sigurno.

Za mene je plivanje i biking najbolji excercise i najbolji nachin za skidanje vishka kilograma. Zato... Svi na biking !!!
Sačuvana

Poseti Limundo, aukciju br1 na balkanu :

LIMUNDO
jelenica_ue
urednik
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #22 poslato: 10.07.2005. 18:57:31 »

ja nikada necu na dijetu , bicu debela do kraja zivota !

i nishta mi ne fali !
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
jjeelleennaa
E da,.......................
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Čačak
Lokacija: kod medicinske
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 1044


Dodji k' sebi dok jos imas kome!


« Odgovor #23 poslato: 11.07.2005. 20:54:10 »

Dijeta je uspesna. Ja sam za 90 dana i sa 3 vodena dana skinula 18 kg, a svaku noc sa jela BEST sladoled, i kad osetim glad integralne plocice i suncokretove oljustene, przene semenke. Dijeta uspeva. Samo da bi krenuli na tu dijetu treba vam prvo da se psihicki pripremite, to bar znam po sebi.............i tacno se zna kad treba poceti kod devojaka.
Sačuvana

ZIVOT JE VELIKO DANAS KOJE TRAJE A NE PONAVLJA SE! ISKORISTI GA!!!....................
black_angel_421
[thoughts = irritation]
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1344


ignore the smoke.


WWW
« Odgovor #24 poslato: 26.08.2005. 00:01:06 »

Slazem se da je dijeta vishe nego uspeshna..  Moje komshije su skinule za mesec i po dana vishe od 15kg...
Zato se i ja bacam na dijetu!!!!  Cool
Sačuvana

..& your liberation & your undulating dance in tantalising slowness.. & your distance that you chose, tell me - did you find all your explanations inside your diorama?..
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.006 sekundi sa 36 upita.