Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Kakvo iskustvo imaju ljudi koji su koristili Proxeed?  (Pročitano 9253 puta)
Pigy
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 22


« poslato: 16.10.2006. 20:32:40 »

S'obzirom, da je Spermamax nedostupan na nasem trzistu,a Proxeed papreno skup,dali ima bilo kakvih saznanja koliko je uspesan taj preparat-lek u lecenju muskog steriliteta? Cry
Sačuvana
jelenica_ue
urednik
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #1 poslato: 17.10.2006. 04:54:20 »

Evo ja neshto gledah pogledaj i ti ovde , ima dosta tema o Proxeed-u
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
Pigy
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 22


« Odgovor #2 poslato: 17.10.2006. 16:50:39 »

Hvala,kao sto sam i pretpostavio marketinski trikovi-Proxeed,Spermamax.Razocarao sam se sto nisam znao gde da se prijavim za ICSI-besplatnu, i kakvo je stanje u drzavi od 400000 parova izgleda da ce beograd kajmak da pokupi.
Ja bih predlozio da napisemo peticiju ,mi muskarci i zene na ovom forumu sa licnim podacima da bi bilo verodostojno,da protestujemo za ovakav nacin rada ministarstva zdravlja,ja razumem parove koje imaju 38 godina,ali zar prioritet  netrebaju da imaju oni parovi kod kojih muskarci-naravno i zene imaju najvece sanse,manji troskovi drzave,veci porast nataliteta...a ne godine,neki su se parovi dugo lecili,neki samo cekali,izvinite ali i mi mladji ako cekamo da se izredjaju stariji parovi i mi cemo napuniti 38 a mozda i 66 godina-sramota,za ovo je potreban referendum a ne za ustav,mortalitet veliki-natalitet opada svake godine a mi cemo da pokusavamo da lecimo i da se igramo,pa valjda u tim uvek idu najbolji igraci a na klupi idu nazalost rezerve,ja sam spreman da usvojim i dete,bez obzira na ishod ako uspem da dodjem do ICSI,ali nisu svi spremni na to,ni taj kvalitet se ne racuna u bodovanje,nemoj da se ljute parovi koji su se namucili,ali ako treba da baba ima prednost u lecenju umesto deteta ,svaka cast moralnoj etiici i cao natalitetu.
Ono sto sam predlozio da se napravi peticija od barem 100000 parova i uputi protesno pismo ministarstvu zdravlja,prosledi svetskoj zdravstvenoj organizaciji,televiziji RTs,B-92 i ostalim medijima i razbije korupcija koja se stvara i u tim krugovima,sto vise bucemo,morace da se promene stvari ,niko ne voli bukace,ali kad ih je mnogo mora se nesto promeniti, ako se slazes da pokusamo nesto ?Tvoje misljenje,drugo sta je sa VMA-sramota-najbolja klinika u Srbiji,zasto ne rade vantelesnu??Mnogo pitanja,malo odgovora.Tvoj komentar,Velika,Jelenice?
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #3 poslato: 17.10.2006. 17:13:10 »

Pigy podrzavam te.
Sačuvana
jelenica_ue
urednik
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #4 poslato: 17.10.2006. 18:21:38 »

Pigy tu sam da podrzim i pomognem
Sačuvana
Pigy
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 22


« Odgovor #5 poslato: 18.10.2006. 16:01:50 »

Onda kako da ovo zapocnemo,u redu smislicemo text,nego razmisljam da napravimo kao novu temu-posebna oblast,pored zdravlja,posao itd, da se zove Peticija za borbu protiv bele kuge!Tu bi uz pomoc vas napisali propratni text, a zatim ja bih bio prvi sa mojim podacima Ime prezime,broj licne karte i maticni broj,mesto zivljenja,i mislim da od podataka je to dovoljno,nemozemo se sad potisivati ali kad se vide tacni podaci licne karte i maticni broj,videce se da to nemoze jedna osoba da zna i skupi, i kad skupimo dovoljan broj te podrske sa licnim podacima,to bi poslali tv B-92,RTS-u,ministarstvu zdravlja,Svim klinikama koje rade vantelesnu-nasli bi adresu,ovde u Pozegi ima dve jace nevladine organizacije pa bih i preko njih pokusao nesto,s obzirom da radim u lokalnoj TV i dobro poznajem te ljude,da i oni na osnovu ove peticije procackaju malo, malo bi zamesali i zasolili sa politikom,recimo poslati Novoj Srbiji-Velju Ilicu-jer je iz ovih krajeva,Borisu Tadicu,G17+,ako nadjemo adresu i Svetskoj zdravstvenoj organizaciji-neka pritisnu ove nase pod osnovom da se ugrozavaju opsta prava gradjana koja im zakonom pripadaju-ne misle o mladima nego dali cemo imati toliko i toliko kvadratnih metara nase teritorije,a ko ce naseliti te krajeve-Kinezi?
Znaci treba mi pomoc administratora da napravi novu temu na ovoj web stranici,pa da krenemo, a kontaktirao bih i www,doktor.co.yu,serbian cafe ,da zatrazim od tih ljudi da se prikljuce ovoj peticiji.Kad se napravi peticija koja sadrzi recimo stranicu propratnog texta,onda bi sledilo samo imena i licni podaci,i zatim bi postom slali preporuceno-svima kojima to zelimo, a usledilo bi i elektronskim putem tamo gde je to moguce,znam da bi ovaj put  bio dugacak,ali ako bilo sta pomerimo a siguran sam da hocemo onda bi od 2008 godine mnogi parovi bili zadovoljni i zahvalni na svemu ovome,jer ovo pokrece narod za narod a ne vlada za narod??
Administratoru na tebe je red,jer nisam vican da pravim novu temu a i nemam dozvolu za to,napravi nam to recimo pod nazivom:Peticija za borbu protiv bele kuge u Srbiji!
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #6 poslato: 18.10.2006. 16:13:31 »

Tesko da ce ljudi da ostave licne podatke na bilo kom javnom mestu kao sto je forum. Mozda bi bilo bolje da se napravi tema sa tim javnim pozivom ali da ludi podatke salju recimo tebi na email, tako da ti to mozes da sakupis i odstampas i prilozis kome vec bude trebalo da se prilaze.

Takodje treba se rapsitati u kom obliku mora da bude peticija da bi bila ispravna, mozda mora da se uz potpise prilozi i fotokopija licne karte ili tako nesto, posto preko Interneta ljudi ne mogu da se potpisu.
Sačuvana

Pigy
provereni korisnici
posetilac
**
Poruke: 22


« Odgovor #7 poslato: 19.10.2006. 16:08:10 »

Ma ljudi,oprostite odustajem od svega,stvarno sam razocaran.
Juce sam dobio broj-prijavio se u Visegradskoj-Klinicki centar za vantelesnu i dobio broj 906.I to je sve u redu -mozda bih  cak i sledece godine bili na redu ali:
Posto sam imao namere da sva ispitivanja uradim na KC i ja i moja supruga ,porazgovarao sam sa ginekologom xxx iz Uzicke bolnice, i reko mi je da moram da prvo sva ispitivanja koja moze da uradimo ,uradimo tu u Pozegi,posto smo iz Pozege, onda u Uzicu, pa kad oni vise nemogu da pomognu onda se daje uput za KC da sagledaju rezultate i nastave sa dodatnim analizama i ispitivanjima.
Sem toga samo laproskopija koju treba izmedju ostalog da uradi moja zena kosta 26000 dinara,ne racunamo troskove putovanja 500 din svaki put do Uzica+dodatni troskovi.Jednostavno mi nedozvoljavaju da dobijem uput za Beograd KC pre nego sto uradimo sva ispitivanja u Uzicu koja oni mogu da urade, a deo toga mora privatno jer oni to nemogu da urade recimo spermogram ne rade u Uzickoj bolnici ,o cemu sta dalje da pricam?
A zamislite da recimo dodjemo na red U KC za vantelesnu 2008, i onda posto laproskopija kosta 26000 dinara,znaci da cemo mozda ponoviti laproskopiju 2,3 mozda i 4 puta,posto rezultat vazi samo 6 meseci i to vam je oko 100000 dinara,a ostali troskovi, pa na taj nacin mi platismo trecinu vantelesne???
Opravdanje iz Uzicke bolnice je da moraju ispitivanja koja oni mogu da urade ,moraju da se urade tamo a sve ostalo u Beograd,jer se onda postavlja pitanje zasto postoji to odeljenje u Uzicu ako ce preglede i ispitivanja raditi Beograd,mozda je opravdano ali nije fer,ako radimo ICSI u Beograd,zasto onda sva ispitivanja ne uradimo tamo, a Dr,Radunovic iz KC kaze moraju se poneti rezultati koje imamo pa se posle prave analize i nastave dalja ispitivanja i ide se u proceduru,a koje rezultate-to izgleda samo on zna,jer izgleda svuda u Srbiji je dobar dan 100 eura,ma koliko drzava kao zeli da iskoreni korupciju,nego posto nemoze da podigne standard,lakse je za socijalni mit progledati kroz prste i dozvoliti korupciju,jer to su samo politicke fraze da Vlada se bori protiv bele kuge,vlada se bori da izmuze sve pare od svih iz Srbije strpa u Beograd ili konkretno u svoj dzep.Hvala vam na podrsci i u velikoj sam dilemi dali uopste da pokusavam da radim vantelesnu kad intelektualni idioti i sujetene budale vode i drzavu a i zdravsrvo posebno,kakva prava gradjana,ovo je robovlasnistvo u pravom obliku,mi zivimo u III veku.Hvala vam i pozdrav ko moze neka se spasava i bezi iz ove NEBULOZA drzave!!!
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 1.888 sekundi sa 36 upita.