Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2 3  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: E da sam musko samo jedan dan...  (Pročitano 25839 puta)
Lina
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Lina
Mesto: ue
Lokacija: centar
Država: srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 175



« poslato: 18.03.2007. 07:13:01 »

Kako bi odgovorile same sebi na pitanje "da sam muško samo jedan dan" ? smile
Sačuvana

"kapetan esid kaze maloj lini"
Lina
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Lina
Mesto: ue
Lokacija: centar
Država: srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 175



« Odgovor #1 poslato: 18.03.2007. 08:01:12 »

Jedino sto bi mene interesovalo je sex sa muske tacke.
Ne bi mi palo na pamet da radim nesto drugo vec samo da osetim to sto oni osecaju. embarrased
Heeeejjj, definitivno bih posle toga iskustva pobila neke teorije onog Tosevskog i naravno,sta je toliko carobno u zenskim grudima i objavila knjigu o svom neverovatnom dozivljaju........ smile


PEDJA: Mozda bi trebalo otvoriti nesto kao zenski kutak & muski kutak za ovakve i sl. teme?
Sačuvana

"kapetan esid kaze maloj lini"
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #2 poslato: 18.03.2007. 15:35:15 »

Za zanski kutak je vec bilo ideja.. muskima to ne treba smile
Sačuvana
Lina
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Lina
Mesto: ue
Lokacija: centar
Država: srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 175



« Odgovor #3 poslato: 18.03.2007. 20:31:30 »

Devojke ,pa sta bi?  smile
(at) Pedja , mislim da ima dosta stvari o kojima biste vi muski mogli poseliti misljenja..nije blam pricati i pitati.. smile
Sačuvana

"kapetan esid kaze maloj lini"
Lina
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Lina
Mesto: ue
Lokacija: centar
Država: srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 175



« Odgovor #4 poslato: 18.03.2007. 21:04:56 »

I da napokon bih otkrila sta je toliko zanimljivo, da sedis sa 10 prijatelja, gledate fudbal, ispijate pivo u urlate: e j.. promasi opet, gledaj ga.. uuuu to je bilo blizu.. ma van s terena... mislim da to nikad necu razumeti.
Sačuvana

"kapetan esid kaze maloj lini"
WHO'S THE MAN
WHOS THE MAN
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Poruke: 381



« Odgovor #5 poslato: 18.03.2007. 21:41:19 »


I da napokon bih otkrila sta je toliko zanimljivo, da sedis sa 10 prijatelja, gledate fudbal, ispijate pivo u urlate: e j.. promasi opet, gledaj ga.. uuuu to je bilo blizu.. ma van s terena... mislim da to nikad necu razumeti.


Evo cinjenice da bi taj muski kutak bio interesantniji zenama, a vrlo je verovatno da bi one i vise ucestvovale. smile06
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #6 poslato: 19.03.2007. 06:27:42 »

uh volela bi da sam mushkarac samo da ne chujem tik-tak ...tik-tak u glavi kako otkucava ...
upala sam u teshki trip zbog godina i to me uzasno smara ... musharci za razliku od nas zena nemaju bioloshki sat pa su samim tim mnogo bezbrizniji ...

blago nima ...
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #7 poslato: 19.03.2007. 06:29:42 »

Da uvek blago nama. Vas priroda zeznula izgleda... smile
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #8 poslato: 19.03.2007. 06:31:23 »

vidish da sam vecheras kivna na prirodu smile

trazicu da me zalede pa da me odmrznu kad nadju lek za sve moje boljke smile
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #9 poslato: 19.03.2007. 06:32:36 »

znash ko je kriv Eva ... ona da nije prchkala sa onom jabukom sve bi bilo kako treba ...
zbog nje ni jabuke ne jedem lol
Sačuvana
Lina
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Lina
Mesto: ue
Lokacija: centar
Država: srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 175



« Odgovor #10 poslato: 19.03.2007. 06:47:33 »

E ,ovako ja cu lepo da zamislim da je taj dan kad sam ja musko bude nedelja.

"Mrak. Spavam. Odjednom cujem kako se dizu roletne i neko mi vice "Budjenje" . Jedva otvaram oci, sunce upeklo, ubi me, ajd da budem fin i da ustanem. Razvlacim se ko glista do kupatila. Kad sam tako lepo sve obaveze odmah zavrsio sedam u omiljenu fotelju i uzimam daljinski upravljac. Saltam kanale i kukam naglas sto na Tv_u nema nista i sto sume tako rano probudili. Ipak je tek 10h.

Cujem crevca mi vec krce, odmah vicem zeni ili devojci kako sam mrtav gladan i kako nema smisla vise da cekam na taj dorucak. Nakon dorucka vracam se do fotelje ali ovog puta uzimam novine i pocinjem da citam. Prvo procitam sve naslove, zatim sportsku stranu a onda se vratim na pocetak i citam. I citam. Sve tako dok ne procitam sve najnovije informacije. Onda malo naglas kukam sto su mi kupili Blic ili Novosti a ne Politiku jer tamo ima vise da se cita.

Odlicno vec je 12h. Spremam se polako da idem na fudbal sa drustvom. Vec sam na vratima i cujem "Izbaci djubre kad vec izlazis" ali me toliko mrzi da se vratim do kuhinje tako da odlazim bez djubreta.

Necu da pricam sta sam radio na fudbalu, jer nije za javnost, neko bi mogao da javi mojoj zeni ili devojci a to necu da dozvolim.

Vracam se kuci malo pre 15h. Sedam u omiljenu fotelju, uzimam daljinski upravljac i gledam utakmicu. Vec pred kraj utakmice vicem zeni ili devojci kako sam gladan. Na brzinu nesto pojedem jer u 17h pocinje spanska liga, treba i to gledati.

Oko 20h pogledam dnevnik i cudesa a onda ponovo gledam fudbal.
Taman kad se sve to zavrsi bacim malo pogled na ono americko cudo od fudbala i konstatujem da to nije dovoljno interesantno za mene i odbijam da ga gledam.

Vec mi se prispavalo, sutra je radni dan tako da smatram da je vreme da odem u krevet."
Sačuvana

"kapetan esid kaze maloj lini"
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #11 poslato: 19.03.2007. 09:20:17 »

Ma daj Lina ti sad napravi nekakav stereotip - postoje muskarci koji ne podnose fudbal, sedenje u fotelji celog dana i gledanje glupavog TVa.. novine su uredu povremeno zanovetanje naravno ako se ima kome ali ako se nema mora se odvuci do te proklete kuhinje i spremiti nesto i za dorucak i za rucak slusati radio dobar deo dana, citati nekakva knjiga, visiti online neko vreme, izlezavati se.. milion stvari koje ne spadaju u taj glupavi stereotip jedne lenje osobe koja nista ne radi vec ceska j**a ceo dan u fotelji ispred TVa gledajuci fudbal i ispijajuci pivo Sad
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #12 poslato: 20.03.2007. 00:19:36 »

Stvarno lina, to se nikako ne uklapa. Mislim svasta... A gde ja mogu da napisem kako bih ja proziveo jedan zenski dan? Jel mogu ovde da napravim jedan veliki off ili da samo zbog toga otvaram novu temu? I onako nemamo muski kutak... Tongue

A inace, meni je jednom gazdaricin sin ispricao kao, "tek kad se ozenis postajes neko" i ja ga pitam naravno naivno, kako to? i on kaze:
pa onda pocne kad zena kaze "NEKO bi trebalo da izbaci djubre" ili "NEKO bi trebalo da proseta psa" ili... Cheesy
« Poslednja izmena: 20.03.2007. 01:25:28 shadow » Sačuvana
Lina
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Lina
Mesto: ue
Lokacija: centar
Država: srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 175



« Odgovor #13 poslato: 20.03.2007. 02:38:44 »

E stvarno Shadow, otvori novu temu pa da vas cujemo!! smile

A sto se uhvatiste za novine i djubre ? a komentar na :

Citat
Jedino sto bi mene interesovalo je sex sa muske tacke.
Ne bi mi palo na pamet da radim nesto drugo vec samo da osetim to sto oni osecaju. embarrased
Heeeejjj, definitivno bih posle toga iskustva pobila neke teorije onog Tosevskog i naravno,sta je toliko carobno u zenskim grudima i objavila knjigu o svom neverovatnom dozivljaju........ smile


Pa mislim... smile
Sačuvana

"kapetan esid kaze maloj lini"
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #14 poslato: 20.03.2007. 03:00:57 »

A sto se uhvatiste za novine i djubre ? a komentar na :

Pa zato sto je to bio klasican stereotip bode nam oci Grin

A komentar na drugi post.. pa sta da ti se odgovori sve je individualno jer je to prosto osecanje koje recima ne mozes bas opisati - zovite me glupim ali ja nisam u stanju.. ali postavlja se pitanje da li zene shvataju da za muskarca sex i vodjenje ljubavi nisu bas isto - cuo sam razne komentare o tome kako smo bezosecajni.. sam sex je zadovoljstvo jedne vrste ali mene licno ne ispunjava, dok sex sa osobom koju volim ide na jedan potpuno nov nivo prepun je strasti, emocija i nije puko fizicko osecanje zadovoljstva to je razlog moje nemogucnosti da recima opisem isto..
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #15 poslato: 20.03.2007. 03:34:18 »

To vlad dracul! smile Muskarci razdvajaju sex i osecanja.

Inace, lina, jel mogu ja da se unesem u ulogu neke malo mladje devojke (ne mislim klinke, nego neke koja jos ne zivi sa svojom ruznijom polovinom i jos uvek finansijski zavisi od drugog, tipa studentkinja i to...) posto za ove sto idu uz tvog virtuelnog muskarca nemam iskustva kako razmisljaju. A opet i ova moja je zensko, ima osnovne karakteristike. A? Pa cu da pokrenem novu temu.
Sačuvana
Lina
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Lina
Mesto: ue
Lokacija: centar
Država: srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 175



« Odgovor #16 poslato: 20.03.2007. 03:41:31 »

off/ shadow , nateraces me da zazalim sto sam ti odgovorila jednom na ono pitanje  smile
Sačuvana

"kapetan esid kaze maloj lini"
Sophistifunk
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Goran Magdic
Mesto: Ios Island
Lokacija: prvi red, treca palma
Država: state of EXIT
Horoskop: Jarac
Poruke: 1173


Everybody makes mistakes...


WWW
« Odgovor #17 poslato: 20.03.2007. 03:46:15 »

ovo je malo bolesno,perverzno , ne? ti se stavljash u poziciju devojke, lina u poziciju svinje? chemu? mozhda bzvz? aj dobro...
Sačuvana
Lina
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Lina
Mesto: ue
Lokacija: centar
Država: srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 175



« Odgovor #18 poslato: 20.03.2007. 03:50:38 »



ovo je malo bolesno,perverzno , ne? ti se stavljash u poziciju devojke, lina u poziciju svinje? chemu? mozhda bzvz? aj dobro...


Izvini, ali o cemu ti to???

Sačuvana

"kapetan esid kaze maloj lini"
Sophistifunk
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Goran Magdic
Mesto: Ios Island
Lokacija: prvi red, treca palma
Država: state of EXIT
Horoskop: Jarac
Poruke: 1173


Everybody makes mistakes...


WWW
« Odgovor #19 poslato: 20.03.2007. 03:56:09 »


Inace, lina, jel mogu ja da se unesem u ulogu neke malo mladje devojke (ne mislim klinke, nego neke koja jos ne zivi sa svojom ruznijom polovinom i jos uvek finansijski zavisi od drugog, tipa studentkinja i to...) posto za ove sto idu uz tvog virtuelnog muskarca nemam iskustva kako razmisljaju. A opet i ova moja je zensko, ima osnovne karakteristike. A? Pa cu da pokrenem novu temu.


ovo je bolesno malo...bar meni...sorry shadow nishta lichno...nego malo ne verujem shta chitam Wink
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #20 poslato: 20.03.2007. 06:12:09 »

Ne verujes sta citas? Pa probaj da procitas sve od pocetka a ne da upadas na pola! Necu ni da se mucim da objasnjava i nepotrebno trosim energiju, Lina zna o cemu pricam. Zato je osobito i cenim. smile Nista, vec imam neke crte, sad cu da spremim prikaz. smile
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #21 poslato: 20.03.2007. 07:25:02 »

Nisam hteo da otvaram novu temu, ali evo Lina ono sto sam obecao. Znaci radi se o mladjoj, slobodnoj, neudatoj, modernoj, tipicnoj devojci i jednom njenom danu kako ga mi muski vidimo. Ne kazem da e ovako svaki dan, isto kao sto si ti izabrala samo nedelju ali...

Tekst mozete skinuti http://cuxe82.on.neobee.net/download/Tipicandan.doc

PS i necu vise da pisem u ovu temu... Ipak je ovo zenski kutak i vi ovde hocete da imate malo oduska od muskog sveta, izvinjavam se i sto sam se ovoliko trpao ovde. smile
Sačuvana

Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is: "never try..." Homer J Simpson
Sophistifunk
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Goran Magdic
Mesto: Ios Island
Lokacija: prvi red, treca palma
Država: state of EXIT
Horoskop: Jarac
Poruke: 1173


Everybody makes mistakes...


WWW
« Odgovor #22 poslato: 20.03.2007. 07:34:19 »

prochitao sam sve i dalje ostajem pri svom...malo bolesno


shadow, moram da primetim da si divan prema devojkama...  bljuc Tongue smile
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #23 poslato: 20.03.2007. 07:37:28 »

Pa isto kako je Lina opisala jedan muski dan kako ga vidi sa sve zamerkama koje pripisuje muskarcima, i ja sam svoje vidjenje zenskog dana opisao. Zasto me teras da se opet ovde javljam? :/
Sačuvana
Vertigo
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 408


Nosce te ipsum!


« Odgovor #24 poslato: 20.03.2007. 07:48:59 »

Da sam musko, svaku bih glupacicu za*ebavala. Joj, bila bih onaj teski kreten. Svaki muskarac, koliko god bio decko iz snova, bar jednom u zivotu ispadne kreten, tacnije svinja! E pa, ja bih se ponasala bas tako, bas da vidim sta im se tad mota po glavi.

OFF:
Inace, shadow... Pa nismo ni mi devojke bas ovakve, pih. Mada, delimicno si pogodio, mozda svaka stavka vazi SAMO za odredjen broj devojaka. Naravno da svaka voli tu i tamo da tracari (ona koja kaze da ne radi to, laze, to je nemoguce, zar ne), svaka voli da izgleda lepo i ponekad nas uhvati kriza tipa-debela sam, nemam sta da obucem itd(ali ne spremamo se bas 4 sata i nismo toliko budalaste... valjda   Cheesy). Jos da si ubacio-odvrnula sam  Cecu, potpuno bi se uklopilo u moje vidjenje tvoje devojke. Nadam se da gresim.

Znaci, samo se u nekim sitnicama slazem da su zastupljene kod vecine devojaka, ali ostalo zaista... nemas pojma Tongue
Sačuvana

We rise only to fall... we die only to live...
we ask to dream in hopes of knowing...
he gives us a heart in hopes of feeling...

I am felling... it's you!
Stranice: [1] 2 3  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 3.242 sekundi sa 35 upita.