Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 [2] 3  Sve
  Štampaj  
Current Topic Rating:
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Farbanje kose  (Pročitano 42671 puta)
PSY-GIRL
provereni korisnici
piskaralo
*****
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1289



« Odgovor #25 poslato: 10.09.2007. 03:11:30 »


Kosa .... Fuj! Mislim, okej ako je to pristojna frizura..neka do ramena i sl.. Ali preko celih ledja, do dupeta... To je odvratno!

Ne volim kosu ..


A hoces da kazes da ti je lepse kad je zensko na keca osisano nego kad ima onako sloidne i pristojne duzine kosu...Ako je tako ti si prvi muskarac od koga sam to cula...
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #26 poslato: 10.09.2007. 03:39:04 »

Ja nisam rekao da devojka treba da bude celava. To shto je moja bivsha devojka bila tako oshishana ne mora da znachi da svaka mora. Jednostavno, volim da vidim tako oshishanu devojku a da joj pri tom ta frizura stoji. Nemam nishta protiv duze kose, ali da je ta duzina umerena. Ne volim dlake tako da mi duza kosa smeta..
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #27 poslato: 10.09.2007. 04:56:29 »

Meni zensko nije bes kose... Ima gomila devojaka koja se unakazi sa tim sisanjem na na "Yes Sir!". Mislim, ok mi je i kraca kosa, ne mora da bude do dupeta ali bas na keca to nikako ne valja. Pa dovoljno da predjem rukom po kosi pa da je dozivim ko musko! Sad

A znate da su u sparti devojke morali da sisaju na kratko jer su momci koji su non stop trenirali po onim akademijama, goli, navikli na tipove i onda im zensko bilo odbojno, a vrsta morala da se nastavi pa ono, da im bar malo naprave ugodjaj, zene su maskirali u muskarce! smile
Sačuvana
PSY-GIRL
provereni korisnici
piskaralo
*****
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1289



« Odgovor #28 poslato: 10.09.2007. 08:00:24 »

Meni iskreno nije lepo ni kad vidim zensko sa bas bas kratkom kosom!Naravno nisam rekla da te osobe ne volim kao osobe nego da mi se ne svidja kad imaju kratku kosu!
Smatram da bi svakoj zeni tj devojci stajala lepse duza kosa nego kratka!Isto mi je tako i kada vidim muskarca sa dugom kosom,na to se vec najezim...Smatram da je pored grudi,zadnjice,ociju...i kosa jedan od faktora koji cini devojku i pravi je zenstvenom!Mislim sto kaze neko gore kad bi je pomazio imao bi osecaj da se mazi sa muskarcem jos ako nema ni grudi kako treba onda je stvarno tako...Nisam rekla da treba i imati kosu do dupeta ili slicno ali bolje je po meni i do dupeta nego nikako!
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #29 poslato: 10.09.2007. 14:00:55 »

U pravu si PSY,ni ja ne volim kratku kosu...Ali eto,nisam zadovoljna bojom,i kako mi sve to stoji.Ne vidim drugi izlaz,osim sisanja,iako mi je neko pominjao blans kao resenje.Ne bih da sprzim kosu sa tim sranjem,a i iskreno neznam sta drugo osim toga mogu da ucinim.
Mrzim i samu pomisao na kratku kosu(ja volim cak i muskarce sa dugom kosom),ali moracu nekog frizera da pitam sta mogu da ucinim,da izbegnem sisanje.
Sačuvana
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #30 poslato: 10.09.2007. 19:00:08 »

Presadjivanje? smile
Sačuvana
black_angel_421
[thoughts = irritation]
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1344


ignore the smoke.


WWW
« Odgovor #31 poslato: 10.09.2007. 20:34:21 »


Kosa .... Fuj! Mislim, okej ako je to pristojna frizura..neka do ramena i sl.. Ali preko celih ledja, do dupeta... To je odvratno!

Ne volim kosu ..

ju ju
al si me uvredio vojislave sad1

nakon kratje pauze posvetjenje pljuvanju i odbrani duge kose [koju lichno cenim kao savrshenu, normalno, ako se o njoj vodi rachuna], vratjamo se ontopic smile

ja izvukoh par ljubichanstvenih pramenova na shishkama..
palette xxl colour
svidja mi se
lepa je boja, a opet nije previshe uochljiva na mestima gde nema puno svetla..

Starla
oshishaj se na kratko samo ako mislish da tje ti lepo stajati.. mada bi najbolje bilo da sachekash malo da ti poraste i oporavi se od tog prvog farbanja, pa da se konsultujesh sa nekim pouzdanim frizerom koji tje sigurno znati kako da ti pomogne.. smile
Sačuvana

..& your liberation & your undulating dance in tantalising slowness.. & your distance that you chose, tell me - did you find all your explanations inside your diorama?..
PSY-GIRL
provereni korisnici
piskaralo
*****
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1289



« Odgovor #32 poslato: 10.09.2007. 20:54:58 »


U pravu si PSY,ni ja ne volim kratku kosu...Ali eto,nisam zadovoljna bojom,i kako mi sve to stoji.Ne vidim drugi izlaz,osim sisanja,iako mi je neko pominjao blans kao resenje.Ne bih da sprzim kosu sa tim sranjem,a i iskreno neznam sta drugo osim toga mogu da ucinim.
Mrzim i samu pomisao na kratku kosu(ja volim cak i muskarce sa dugom kosom),ali moracu nekog frizera da pitam sta mogu da ucinim,da izbegnem sisanje.


Stvarno ne znam kakva je boja kose u pitanju ali mislim da to moze da se pokrije nekom tamnom farbom(crna,braon...)ako ne iz prvog puta onda iz drugog!
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #33 poslato: 10.09.2007. 21:47:20 »

Boja je tamno braon sanekim crvenim prelivima,pramenovima,tako da je vise crvena nego braon.Pogotovu na siskama Tongue.Problem je bas u tome,sto ne bih crnu,ili braon(imam bas beo ten,pa cu biti kao zombi),vec plavu,koja mi je i prirodna...
Ma mrzi me da se nerviram oko ovoga,pa cu pustiti neko vreme da izraste ispod,ili cu pitati frizera.Ako osisam,izrasce ponovo.

Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #34 poslato: 11.09.2007. 00:54:19 »

Starla, blansh korishcen samo jednom ti nece totalno unishtiti kosu (pricha ti ona kojoj je u 3 sata stavljeno na glavu: blansh + 3 razlichite farbe, sve jedno preko drugog, tako da je frizerka, inache veoma drag prijatelj, povlachila pramenove kose da vidi da li ce pocheti da otpada sa glave), uostalom, nabavish neku masku za kosu, i u roku od 15 dana necesh ni primetiti da si ga ikad koristila. Samo nemoj da ponovo omanesh boju...
Uostalom, sachekaj josh koji dan, mozhda se priviknesh...
Sačuvana
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #35 poslato: 11.09.2007. 01:52:49 »

Ma plavusa sta dalje reci smile promenila boju kose u najlepsu boju na svetu - crvenu i sad hoce da je menja.. uzas Tongue
Sačuvana
jolly_ue
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
jovana panovic
Lokacija: carinski bridge
FaceBook: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 167


Keep on smiling


« Odgovor #36 poslato: 18.09.2007. 08:11:15 »

E a mene je smorila ova moja neka sucmurasta bojica,menjala bih nesto ali vise ne znam sta cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu joj
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #37 poslato: 18.09.2007. 13:27:40 »

Zna li neko gde se, sem u Dami Stil, moze naci Dixon farba? Unapred zahvalna.
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #38 poslato: 17.10.2007. 03:56:51 »

e meni palo da se ofarbam u zeleno smile  icon6 Grin
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #39 poslato: 17.10.2007. 04:36:19 »

 icon8 icon8 icon8 icon8 icon8 icon8 icon8
Sačuvana
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #40 poslato: 17.10.2007. 04:36:58 »

hahahah.. samo sam te cekala! narawno da sam se salila Tongue  smile
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #41 poslato: 18.12.2007. 06:45:45 »

Zadnjih 6 farbanja kose trazhim odgovarajucu boju, i ... nishta! Svaki put se pojavim sa komentarom: "Opet sam omanula!" Super je kad se malo ispere, ali, ovo stvarno vishe nema smisla!
Ma, da ja znam shta hocu, bilo bi super, ovako se trazhim...
Davno ljudi rekli: "Nezadovoljna zhena se ili shisha ili menja boju kose", a poshto "pushtam" kosu (dok me ne iznervira), moram da menjam boje... I na kraju cu morati da se oshisham, jer cu je unishtiti do kraja...
Sačuvana
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #42 poslato: 18.12.2007. 16:34:30 »

ja narandzasta! smile
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #43 poslato: 18.12.2007. 18:23:30 »

sto je ruzno kad pocne da izrasta,pa pocnes da farbas izrastak...Moramo na sisanje Sad..
Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #44 poslato: 19.12.2007. 03:07:39 »

Lepo ja kazem ... Do glave i nemash tih problema Tongue
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #45 poslato: 19.12.2007. 03:19:19 »

Zensko,pa jos i celavo...bljak,bljak,bljak.
Sačuvana
Vertigo
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 408


Nosce te ipsum!


« Odgovor #46 poslato: 19.12.2007. 04:15:02 »


Zensko,pa jos i celavo...bljak,bljak,bljak.


Hehehe... Zavisi od osobe do osobe. Neko to stvarno ume da nosi.


Btw, jeste ruzno kad pocne da izrasta. Zato se ja i ne farbam. Jos da mi se ne svidi boja, uzas. Samo sam stavljala kanu, i preliv izgleda super. Preporucujem!
Sačuvana

We rise only to fall... we die only to live...
we ask to dream in hopes of knowing...
he gives us a heart in hopes of feeling...

I am felling... it's you!
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #47 poslato: 27.12.2007. 19:40:10 »

Farbanje je robija..Ja posla kod frizera da se osisam,ali kad sam stigla tamo, bilo mi zao kose Sad..Tako se predomislih u poslednjem trenutku,i opet se vratih na plavo smile smile.Sad sam ponovo plava i nameravam da tako ostane bar neko vreme.Naravno,nijansa nije ona koja je bila na pocetku, i daleko je od onoga sto zelim,a i imam utisak da su ove Garnier farbe losijeg kvaliteta i da se brzo ispira boja.
Sačuvana
black_angel_421
[thoughts = irritation]
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1344


ignore the smoke.


WWW
« Odgovor #48 poslato: 29.12.2007. 01:52:31 »


Farbanje je robija..Ja posla kod frizera da se osisam,ali kad sam stigla tamo, bilo mi zao kose Sad..Tako se predomislih u poslednjem trenutku,i opet se vratih na plavo smile smile.Sad sam ponovo plava i nameravam da tako ostane bar neko vreme.Naravno,nijansa nije ona koja je bila na pocetku, i daleko je od onoga sto zelim,a i imam utisak da su ove Garnier farbe losijeg kvaliteta i da se brzo ispira boja.

jesu
palette su neshto bolje.. mada su one pro farbe najbolje
mogu da se kupe kod frizera i dosta su skupe
ali Bozhe moj.. ako hotjesh frizuru, morash da platish smile
Sačuvana
velika
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #49 poslato: 29.12.2007. 01:56:04 »

Garnier - probala 2 puta i rekla: nikad vishe!
Pallette je za nijansu iznad, ali ni one mi nisu neshto.
Chula sam (nisam probala) da su L'oreal 3D extravrhbrate, ne spiraju se, ali ima kvaka (osim cene) - ne mozhesh da iskoristish 1/2, pa drugu polovinu za drugo farbanje - mora sve odjednom.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 3.376 sekundi sa 35 upita.