Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Kako " sutnuti" tipa/ribu?..  (Pročitano 8276 puta)
Lina
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Lina
Mesto: ue
Lokacija: centar
Država: srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 175



« poslato: 31.05.2007. 18:41:54 »

Sigurno vam se desilo da se neki tip /riba" zalepi " za vas , a vi ne biste vise sa njim/njom, jednostavno doslo vam je ,zelite promenu, i kako cete da se ponasate ne bi li vas ostavio/la ? Ili pak shvatio/la da ne mozete vise zajedno?
Sačuvana

"kapetan esid kaze maloj lini"
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #1 poslato: 31.05.2007. 19:11:10 »

ma dovoljno je to sto ne zelis da budes sa nekim jer taj neko ce primetiti promenu u tvom ponasanju i tad krenu razmirice, pa svadjice i bammm neko pukne kaze ono sto misli i to je otprilike to, nema neke velike mudrosti, sa druge strane odvratno mi je navoditi partnera da on sam pozeli da raskine sa tobom zato sto bi ti da izadjes ciste savesti iz te "price"  icon2 ...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #2 poslato: 01.06.2007. 00:48:12 »

Lock who's back Wink kad je u pitanju ostavljanje ne znam zasto zenski svet voli da svali krivicu na drugoga ili nekoga drugog natera da prekine vezu?!? Lepo to kazete "e ja te vise ne volim.. ne zelim da ta vidim... ne zelim nista od tebe..." odkud znam sta vam je vec problem i zavrsite to po kratkom postupku!
Sačuvana
jolly_ue
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
jovana panovic
Lokacija: carinski bridge
FaceBook: ima
Horoskop: Bik
Poruke: 167


Keep on smiling


« Odgovor #3 poslato: 01.06.2007. 06:09:16 »


Lock who's back Wink kad je u pitanju ostavljanje ne znam zasto zenski svet voli da svali krivicu na drugoga ili nekoga drugog natera da prekine vezu?!? Lepo to kazete "e ja te vise ne volim.. ne zelim da ta vidim... ne zelim nista od tebe..." odkud znam sta vam je vec problem i zavrsite to po kratkom postupku!

Mislis da je to jednostavno?Nije problem,reci cu ja to,ali mnogi su nedokazani pa se pretvaraju da kontaju samo ono sto nijma odgovara...a to je bas bzvz!
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #4 poslato: 01.06.2007. 06:11:58 »

hmmm... sta je tacno bzv.?
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #5 poslato: 01.06.2007. 06:18:06 »

Kažeš lepo doviđenja,prijatno ...

Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
Lina
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Lina
Mesto: ue
Lokacija: centar
Država: srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 175



« Odgovor #6 poslato: 01.06.2007. 06:24:47 »

kako kontate ovu situaciju:

Tip&riba se super zgotivili, jaka osecanja sa obe strane,mnogo vremena provode zajedno i super im je, osecaju jedno drugo skroz...a onda riba iz opravdanih razloga napusti grad, uverena da ce to sve i dalje da traje, malo drugacije ali ce da opstane.. i narednih nekoloko meseci je sve OK, cuju se svakodnevno, blabla..i odjednom preko noci on prestane da se javlja na tel, ne zove, ne odgovara na por..max izbegava , i onda u neko doba kaze cao, nema vise...i ona ostane onako...nikako...nema objasnjenja nema nissta..samo tako...
Sačuvana

"kapetan esid kaze maloj lini"
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #7 poslato: 01.06.2007. 06:30:43 »

ovako kako si ti opisala nema sta da se konta, uvek se pada na sitnicama, a ovo je uproscena verzija u kojoj jedino sto mozemo da zakljucimo jadna devojka, ali tu ima mora da ima mnogo vise da bi se "izmakao" i "skontao" nesto...  Sad
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #8 poslato: 01.06.2007. 06:34:46 »

Za takve stvari nisu potrebna objašnjenja ...
šta znam , nekada to podneseš teže nekada lakše , ali u svakom slučaju kada je kraj onda je to to ... ne treba se vraćati nazad .
Meni je posle veze od skoro 5 godina bilo užasno teško , ali ... pored svih pokušaja , priča , obostrane želje da se nastavi više ništa nije bilo kao pre , i nije imalo smisla ...

i ja sam mislila da će objašnjenje pomoći ali ... ne da ne pomogne nego ne promeni ništa ...

Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
Lina
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Lina
Mesto: ue
Lokacija: centar
Država: srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 175



« Odgovor #9 poslato: 01.06.2007. 06:46:09 »

Ok nece sad objasnjenja naravno nista promeniti ako je sa jedne strane gotovo, onda je tako...ali meni nije jasno ponasanje lika, koji nece da se javi na tel danima i kaze tako i tako..mislim, kreten je i to stoji..da se meni to desi pa mislim stvarno... Angry
Sačuvana

"kapetan esid kaze maloj lini"
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #10 poslato: 01.06.2007. 09:16:06 »

Nekad je bolje bez objasnjenja ovako shvati da je zavrseno i gotovo.. mozda nije fer tako ali vreme se ne moze vratiti nazad, a u datom momentu neke stvari nije bas lako reci - ne znam ni sam sta pokusavam da kazem ovde kad je tema u pitanju mislim da je najednostavnije izraziti svoju zelju bez objasnjenja i otici dalje boli kako god da se okrene tako da nema smisla pokusavati to postepeno! Neko ostaje ljut u bilo kom slucaju..
Sačuvana
Uruk-Hai
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Pantelija Topalovic
Mesto: Užice
Lokacija: Kameno Korito
Država: Srbija
Horoskop: Ribe
Poruke: 52



« Odgovor #11 poslato: 01.06.2007. 18:42:58 »

Vlad Dracul: "boli kako god da se okrene tako da nema smisla pokusavati to postepeno!"

Ako je tako, onda koristi neki lubrikant, produzi peting, dopusti im da one odaberu pozu, zavezi masnicu na prvoj trecini... smile38
Sačuvana
Vlad Dracul
Experimental Period
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Milic Filipovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Bakionica
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 1876




« Odgovor #12 poslato: 02.06.2007. 09:26:58 »

Interesantno Wink veoma..
Sačuvana
GradjaniN
(pas koji ne ide u raj)
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Država: Srbija
Horoskop: Strelac
Poruke: 336




« Odgovor #13 poslato: 09.06.2007. 10:53:22 »

Ne postoji lep nachin da nekoga "shutnes". (Poslednji censored2 Postulat Muvanja)

Kada dvoje nisu jedno za drugo to ide spontano samo od sebe i ne mora da bude osecaja neke velike krivice posle toga kad god se to desi. Problem je kada jedno "drzhi vodu" a drugo ne, tada je po meni najbolje ne chekati sa tim i biti iskren po kratkom ili malo duzhem postupku. Dodatni i glavni problem je shto se chesto jako mnogo vremena potroshi na uspostavljanje veze te to bacheno vreme najvishe nagriza. Zato je (mozhda) i buducnost u interet muvanju.

Ako neka devojka treba mene da shutne, najvishe bih voleo da lepo kazhe u chemu je problem. To istina boli choveka ali on tako bar zna u kom pravcu treba da se razvija, narochito kada ga vishe drugih "sutne" zbog iste stvari.
Sačuvana

visina: u manjku
tezhina: u vishku
hrabrost: vojnichka
inteligencija: samo u elementarnim tragovima
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #14 poslato: 29.08.2007. 15:34:02 »

kako ne postoji?
pa samo lepo i kulturno... nisi ti kriv nista za to sto je ona se zatreskao u tebe!  icon2 icon2
Sačuvana
Vukosava
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: Belo Groblje
Horoskop: Strelac
Poruke: 213



« Odgovor #15 poslato: 17.12.2008. 15:35:08 »

nije lako al jasno i glasno: sikter miki, setnja, pun je svet zena, koji cu ti ja smile
Sačuvana
шумадинац
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Пеђа
Mesto: Београд
Država: Србија
Poruke: 61


И данас, кад дође до последњег боја, Неозарен стар


« Odgovor #16 poslato: 23.02.2009. 05:27:37 »

Citat
kako kontate ovu situaciju:

Tip&riba se super zgotivili, jaka osecanja sa obe strane,mnogo vremena provode zajedno i super im je, osecaju jedno drugo skroz...a onda riba iz opravdanih razloga napusti grad, uverena da ce to sve i dalje da traje, malo drugacije ali ce da opstane.. i narednih nekoloko meseci je sve OK, cuju se svakodnevno, blabla..i odjednom preko noci on prestane da se javlja na tel, ne zove, ne odgovara na por..max izbegava , i onda u neko doba kaze cao, nema vise...i ona ostane onako...nikako...nema objasnjenja nema nissta..samo tako...


Тек сам пар дана (а можда и непар) на овом форуму и од тебе нисам очекивао да ћеш поставити овако питање мислим деловала си ми мало некако искуснија ,паметнија .....(да остале даме не замере) и поставиш овако питање јаооооооо.

Како бре нема објашњења.ПА ДЕЧКО РАДИИИИ.Не силази са неке трешње.  klanjanje


(ако треба да разјасним одгвор слободно реците)
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.01 sekundi sa 35 upita.