Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 2 3 [4]  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Muškarci pitaju, žene odgovaraju  (Pročitano 39591 puta)
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #75 poslato: 10.05.2007. 06:04:40 »

slusas li heavy metal?  smile
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
shadow
Berkut
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1916


_Berkut_


WWW
Najforumaš 2007
« Odgovor #76 poslato: 10.05.2007. 06:09:23 »

Volite li hard core? Wink
Sačuvana
miffa
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Miroslav Nestorovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Rosulje, Beogradska
Država: Srbija
Horoskop: Škorpija
Poruke: 6


« Odgovor #77 poslato: 19.01.2008. 04:56:06 »

ma kakvo crno vodjenje racuna o sebi zbog sebe. svi znamo da o sebi vodimo racuna iskljucivo zbog drugih. a to sto neki ovde nemaju dovoljno hrabrosti to d apriznaju, mozda im i nije mesto ovde.
Sačuvana
batwoman
Nepopravljivi optimista
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
B B
Mesto: Uzice
Lokacija: Centar
Država: Serbia
Horoskop: Ovan
Poruke: 213


Ne brinem i ponavljam- sasvim obican dan...


« Odgovor #78 poslato: 13.02.2008. 18:11:46 »

1-Volim da sam mrsava, da se ne lazemo. I ceo svoj zivot sam bila na dijetama. Sada sam taman i sve mi super stoji.
2-Silikoni- da. Samo ako imas dokonih para, a to te cini srecnom i zadovoljnom, zasto da ne. Ali treba imati mere.
3-Nije mi neprijatno da se slikam. Kako bi drugacije mnoge divne momente sacuvali od zaborava?
4-Prezime sam uzela njegovo ali mi je moje lepse jer je retko i zao mi je sto i svoje nisam ostavila. Ali- Balkan, glupa birokratija i mrzi me da deci pravim rebus.
5-Pre mi je potrebna verna drugarica, jer ne verujem u druzenje sa suprotnim polom. Ako imas hormone i ako rade, to druzenje je budalastina. Neko vreme mozda i funkcionise, ali... Ili da je jedno ruzno do besvesti ili da ja neko gej. Mislim, mozemo da se lazemo i foliramo do suta, ali onaj ko tvrdi suprotno samo jos nije stigao do tog dela puta.
6-U torbici imam UVEK: sjaj za usne, ogledalce, zvake, konac za zube, maramice vlazne i papirne, snalu, telefon, novcanik, ako ne parfem onda barem niveu dezodorans, hemijsku, kremu za ruke, tbl protiv glavobolje, baterijsku lampu, mp3 plejer i kljuceve. Ustvari, to je to. Nista drugo nikad tu i nema.
7-Ne podnosim odnose toplo-hladno, i ne smatram to igrom zavodjenja, vec magarcenjem. Reci sta imas, tresni na prvu pa gde zavrsimo. Mrzim premisljanje, skanjivanje. Verovatno gresim, jer znam da sam ishitrena i brzopleta ali volim sto sam impulsivna- bar znam da sam ziva. Nikad nisam cekala da se stvari dese.
8-Kod muskarca prvo obratim paznju na stil. Na ponasanje, recnik, da li je pedantan, ima li seljacke manire. To su stvari koje se ako ih muskarac poseduje, odnosno ne poseduje, ne daju korigovati. Vade se sa, ja sam takav a ti kako hoces!
9-Ne podnosim heavy metal.
10- Hard cor mi je too much.

Eto, pa sad me rascherecite!
Sačuvana

Lepa kao jutro sa njim...
Vukosava
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: Belo Groblje
Horoskop: Strelac
Poruke: 213



« Odgovor #79 poslato: 26.05.2009. 12:11:57 »

1-Nikada nisam bila mrsava nit sam se cimala oko toga.
2-Silikoni- odvadila bih malo od ovih, mogu misliti kako je strava biti ravan ko daska, ne smeta dok sedis za stolom, milina.
3-Digitalni aparat - slikas se i brises do mile volje, sta valja ostane.
4-Prezime - moje je najlepse, zalim slucaj. Zasto da uzimam tudje? Kakve to ima veze sa zivotom? Da svi znaju da sam se udala? Budalastina. U dosta zemalja to nikad ni nije bio obicaj, npr. Italija, Kina itd. Treba imati svoj identitet bili ljudi bilo kojeg pola.
5-Muskarci su najbolji prijatelji - zene su previse zavidne ponekad i musicave (bar one koje ja znam a ne znam sve).
6-U torbici (nosim ranac al aj nazovimo ga torbica) imam uvek: kreditne kartice, dokumenta, telefon, kljuceve od svega zivog, hemijsku, patent olovku, USB, zvake.
7-Toplo hladno je igrica za one zene/devojke nesigurne u sebe koje vole da flertuju sa svima zivima pa ako se slucajno napiju, padnu u ocaj ili rese tako tu zrtvu sa kojom su se toplohladnisale na kraju i zdomdzaju. Budalastina. To se zove, mali nisi mi bas po meri al mi laska da me juris.
8-Kod muskarca prvo obratim paznju na to da li imamo o cemu da pricamo. Ako imamo - druzicemo se lepo. Ako bas imamo, vencacemo se i ziveti tako happily ever after.
9-Heavy metal - moze ponesto od Metalike.
10- Hard core moze komotno.
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #80 poslato: 08.09.2009. 01:21:18 »


slusas li heavy metal?  smile

Oooooo da Cheesy
Maiden,Metalica,Kamelot,Nightwish,Epica.
Prezime -bracnog druga,jer ne smatram da cu izgubiti sebe sto ga nosim,a i ne bih volela da mi se deca zbunjuju sto se tata preziva ovako ,a mama drugacije.
U muska zenska prijateljstva ,sto sam starija ,sve manje verujem.
U torbici uvek nosim licna dokumenta,kartice,telefon,maramice,sjaj za usne,dezodorans i mp3
Kod mene nema toplo-hladno..Sve direktno i po PS-u Tongue
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4]  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.013 sekundi sa 35 upita.