Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
Current Topic Rating: *****
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Prava prijateljstva preko neta- (ne)moguce?!  (Pročitano 20496 puta)
candy
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Mesto: Uzice
Država: Srbija
Poruke: 3


« poslato: 10.04.2008. 21:27:59 »

Sta mislite. da li se dopisivanje na netu sa suprotnim polom uvek zavrsava muvanjem?
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #1 poslato: 10.04.2008. 22:10:21 »

ne. ali definitivno raspiruje mastu, svi znamo da su nasi mozgovi "navijeni" da idealizuju stvari i teze ka lepom... tako da kad caskam sa osobom suprotnog pola nikada necu zamisljati ruznu devojku... pa ako i vidis njenu/njegovu sliku to su uglavnom probrane fotografije, jer svako se trudi da sebe prestavi u najlepsem svetlu... moj stav je zezanje da, ozbiljni kontakti ne... kada to preraste u "nesto vise" uvek sledi opcija "disconnect"  smile mozad previse iskljuciv stav, ali ...


P.S. mozda nisam trebao da postujem jer tek sad videh da je ovo ustvari tema na zenskom kutku, ako je tako slobodno izbrisite moj post
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #2 poslato: 10.04.2008. 23:58:28 »

Samo jednom me je privuklo da "sklopim prijateljstvo" preko neta.Ucinilo mi se da je strasno interesantna osoba,pametna.I nisam se razocarala.Mozda smo mogli postati i super prijatelji u live varijanti,ali ja sam zaj**ala situaciju,jer volim da se proseravam sa vremena na vreme.
Ne chatujem,ne idem na mirc,i ostalo.Smatram da imam dovoljno prijatelja i poznanstava u pravom zivotu.
Ne mora da znaci da prijateljstvo i prica sa nekim preko neta vodi nekom muvanju.Pogotovo ako imate vezu oboje.Mada i to je sve neka vrsta flerta...
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #3 poslato: 11.04.2008. 00:13:28 »

DA! Moguca su smile

Mnogo ljudi sam upoznala na raznim forumima,i stekla nekolliko prijatelja... ustvari vise prijateljica nego prijatelja smile

Sačuvana
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #4 poslato: 11.04.2008. 00:51:37 »

Naravno da su moguca. Neka su postala mnogo jacha od prijateljstva sa ljudima sa kojima se znam celoga zivota. Volim da imam prijatelje oko sebe (a ko ne voli smile ) i imam ih mnogo u stvarnom zivotu, van interneta..nikada nisam prestao da gradim i stvaram nova prijateljstva i tu je veliku ulogu odigrao internet.
Pod prijatelje ne podrazumevam "cyber drugare" kojih imam stotine u kontaktima, vec nekoliko odabranih koji su opravdali rech prijatelj.
Sačuvana
DJ_Uro_UE
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Dovarje
Država: State of Serbia
Horoskop: Jarac
Poruke: 3437

Master of disaster


« Odgovor #5 poslato: 11.04.2008. 01:26:48 »

Imam dosta net prijatelja i sa velikom vecinom sam se upoznao i vidjam se sa njima smile
Sačuvana
candy
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Žena
Mesto: Uzice
Država: Srbija
Poruke: 3


« Odgovor #6 poslato: 13.04.2008. 05:13:08 »

Meni se nikada do sada nije desilo da chatujem i da se u jednom trenutku ne zapitam kakav je taj neko sa druge strane uzivo i da me ne privuce bar na trenutak nesto..... Ne u tom nekom, nego nesto ima u tome..... Ali nikada nista nije bilo, sve je stvar maste, malo zamisljanja nije na odmet.  smile
Sačuvana
Astorela
provereni korisnici
početnik
*
Mesto: Cacak-Svilajnac
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 9


« Odgovor #7 poslato: 04.10.2008. 20:12:06 »

Ja sam takodje veliki broj prijatelja upoznala na netu. Uglavnom je rec o ljudima koji se bave kinologijom i postali su mi zaista pravi prijatelji i u real life smile
Sačuvana
Vukosava
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: Belo Groblje
Horoskop: Strelac
Poruke: 213



« Odgovor #8 poslato: 03.03.2009. 12:11:30 »

ja znam i za 3 braka skopljena upoznavanjem preko neta
jedan par - ziveli su u istom gradu ne poznavajuci se
2 para - u drugim drzavama
Sačuvana
maruska
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Žena
Ime i prezime:
Marija
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Lav
Poruke: 40


« Odgovor #9 poslato: 24.04.2009. 08:13:52 »

Imam par super prijatelja sa nekih foruma kojie posecujem, ustvari imam vise prijateljica nego prijatelja.
Al nikad se nisam sa njima videla.
Sačuvana
brx
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Krcagovo
Država: Srbija
Horoskop: Škorpija
Poruke: 8



« Odgovor #10 poslato: 08.05.2009. 10:05:05 »

Sklapam prijateljstva preko interneta uglavnom zbog razmene znanja i iskustava.Sa ženama veoma retko sklapam internet prijateljstva osim ako ih ne znam iz realnog života.Devojke,naročito užičanke,odmah pomisle da ih muvam(čast izuzetcima).Na internetu sam iskreniji i otvoreniji nego ovako.U ovom forumu retko kontaktiram,jer neki ljudi ismevaju ako nešto ne razumeju od onoga što sam napisao Cheesy. Dok sam bio u inostranstvu malo me je mučila nostalgija,pa sam svratio na ovaj forum i odmah se pokajao.Možda grešim ali ....videćemo.
Sačuvana
Vukosava
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: Belo Groblje
Horoskop: Strelac
Poruke: 213



« Odgovor #11 poslato: 17.05.2009. 03:00:15 »

E bas je to blesavo, kako sta god da napises na ovim postovima odmah ide na noz. Najuzaludniji su pravopisni komentari i predavanja iz gramatike. Kao da svi moraju da budu pismeni za deset. I sve i da jesu, cuda se dogode kad se kuca u zurbi i pod emocijama. Pa mene forumi i lece od nostalgije najcesce.
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #12 poslato: 10.06.2009. 16:06:34 »

U pa to ti je ovde normalna stvar  Grin
Sačuvana
Vukosava
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: Belo Groblje
Horoskop: Strelac
Poruke: 213



« Odgovor #13 poslato: 23.06.2009. 07:42:54 »

Ajmo da se popichimo da se nozevi sjakte ....
Sačuvana
camill67
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 80


« Odgovor #14 poslato: 26.07.2009. 06:10:41 »

Sve zavisi od osobe sa kojom chatamo. Kad se dovoljno dugo s nekim komunicira cak i preko neta, stekne se nekakav utisak o njoj. Na msn, skype, fejsu imam uglavnom osobe koje poznajem, ali imam i one koje nisam srela uzivo, barem ne jos. U principu, kod ove vrste komunikacije treba postovati osnovna pravila o kojima se i previse prica, tako da ih ne ponavljam, a izvesnog uticaja na smer chata ima i nasa vizija sta zelimo s tim postici. Neobavezno druzenje ili nesto vise.
Upoznala sam se sa nekoliko osoba mahom muskaraca na ovaj nacin i jako sam zadovoljna nasim prijateljstvima od kojih neka traju i godinama. U principu, ne bezim od ovog vida upoznavanja i smatram da je buducnost u internet komunikaciji.
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #15 poslato: 26.07.2009. 08:24:33 »

Meni svi kontakti na msn,skype,fb.- ljudi koje poznajem,i rodbina.Jedino imam jednog koga ne poznajem licno,i pojma nemam zasto i njega imam.Cudna je to stvar..imam ga vec dugo u kontaktima i valjda sam navikla na njega,a i volim s vremena na vreme da popricam sa njim,jer je pametan i fin.Mislim da smo postali cak i prijatelji  Cheesy.Pomogao mi je u nekim teskim trenutcima,a da i nije imao pojma da to cini..Nikad ga nisam upoznala,a i sumnjam da cu ga ikad upoznati..Svako od nas ima svoje zivote u kojima nema mesta za nase druzenje.
Ponekad se ,sto rekla Vukica,tako "popicimo" da se danima pusim od muke,ali je sve to bilo vrlo zanimljivo jer je bio interesantan sagovornik smile
Nikad nisam imala zelju da upoznajem ljude na ovaj nacin...Jedino sam upoznala jednog decka ,ovog leta sa ovog foruma ,i to sasvim slucajno..
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #16 poslato: 26.07.2009. 17:23:43 »

Nikad nisam kapirao taj tvoj fazon da imas otpor prema upoznavanju ljudi sa foruma i uopste sa neta.
Sačuvana

Vukosava
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: Belo Groblje
Horoskop: Strelac
Poruke: 213



« Odgovor #17 poslato: 01.08.2009. 12:15:13 »


Na internetu sam iskreniji i otvoreniji nego ovako.U ovom forumu retko kontaktiram,jer neki ljudi ismevaju ako nešto ne razumeju od onoga što sam napisao Cheesy. Dok sam bio u inostranstvu malo me je mučila nostalgija,pa sam svratio na ovaj forum i odmah se pokajao.Možda grešim ali ....videćemo.


Ja te totalno kapiram. Ja sta god da napisem, odmah komentari budiboksnama. Zaboravis kad si na strani ovu zajedljivost kao deo domaceg folklora. Uvek se neko iziritira kad pises nesto iskreno.

Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #18 poslato: 01.08.2009. 14:54:29 »

Mozete li da pokazete neki konkretan takav slucaj. Ja sam ubedjen da je na ovom forumu prijatna atmosfera i druzeljubiv ton.
Sačuvana

أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #19 poslato: 05.08.2009. 18:10:37 »


Mozete li da pokazete neki konkretan takav slucaj. Ja sam ubedjen da je na ovom forumu prijatna atmosfera i druzeljubiv ton.


pricaj za sebe..  Tongue
hahah.. shalim se ;*
Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #20 poslato: 06.08.2009. 07:32:56 »

Vidi ,vidi smile
Zanimljiva konverzacija ne ovom forumu ,sad ce i sneg da padne Tongue
Nego...smesno mi sto Pedja ne primecuje kako on rece da se ljudi "zakace" za tebe na ovom forumu,ako te ne znaju i ako nisi u Uzicu..
Zasto je to tako u mom slucaju ...?
Korisnici koji se znaju izmedju sebe jer je ovo maleni forum nasega voljenoga grada ,misle da nije vredno truda voditi razgovor sa nekim koga ne znas i privatno,jer pobogu ko zna ko je to :smajlikojiprevrceocima:
Korisnici koji mi traze slovne i gramaticke greske u svakom postu  i pritom me zbog toga prozivaju,su bas ti isti koji se znaju ,druze itd
Ljudi koji se usude da kazu da im se nesto ne dopada odmah dobiju niz argumenata da grese grdno i da se varaju u proceni ,a da se ovde svi vole i atmosfera je uzasno prijateljska ..
Daj bre...koga mi to zavaravamo smile
Pitala sam  za link za koncert a onaj DJ me ispravio u nazivu koncerta (valjda je hteo da pokaze koliko je pametan )a link niko nije ni hteo da mi nadje  ili slucajno ne daj Boze na neki nacin pomogne. icon25.
Da ne govorim o mojim pocetcima ovde hahah...bas je bilo onako...pa simpaticno smile
I da...vecina ljudi koji su ovde nesto i pisali otisli su..
Setimo se Shadowa samo i nekih jos..Wink

Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #21 poslato: 06.08.2009. 07:36:47 »


Nikad nisam kapirao taj tvoj fazon da imas otpor prema upoznavanju ljudi sa foruma i uopste sa neta.

Nista dok ne pogledam coveka u oci Wink
Nema tu sta da se shvata..To je moj stav i drzim se toga.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #22 poslato: 06.08.2009. 08:24:04 »

Pa problem je sto ti neces da upoznas nikoga. Nema prilike da nekoga pogledas u oci smile
Sačuvana

أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #23 poslato: 06.08.2009. 18:15:36 »

ne govori se dzabe da su oci ogledalo duse.
ali opet.. i te oci znaju da prevare...
jer mozda je bolje da ti covek kaze ono sto mislis... a ne da cuti.. pa da ti prebirash po svom mozgu "joj joj.. boze moj... sta li sad misli!? "

i retko kad bi se slozi sa Pedjom.. ali tako je.
svet je pun nas raznih...
a na internetu svi mi mozemo da se pretvaramo u neku osobu sto nismo.. da lazemo ili sve pisemo lepo lepo... cveta plur medju nama svima...  ili da se pojavi neko kao Ana (ako se tako zove) i da hejtuje... jer joj je mozda dosadno.. ili jednostavno nema isti pogled na svet ... ili nesto sto ni ona sama ne zna... samim tim Vukice nemas potrebe da se cimas..  sve je to sasvim normalno u danasnjem svetu .

e sad.. sto se tiche prijateljstva preko interneta..
moj komsija se ozenio devojkom koju je upoznao preko neta.. a ona je iz nisha..
imam mnogo prijatelja.. znachi slobodno mogu reci.. prijatelja jer to i jesu.. koje sam upoznala preko neta pa live..
i da.. zivkamo se.. kuckamo.. vidjamo.. slavimo.. provodimo smile

Sačuvana
jjeelleennaa
E da,.......................
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Čačak
Lokacija: kod medicinske
Država: Srbija
Horoskop: Rak
Poruke: 1044


Dodji k' sebi dok jos imas kome!


« Odgovor #24 poslato: 06.08.2009. 23:07:37 »

MOze neko da mi preprica ovu temu? Procitala sam drugu stranu, ali prvu nikako ne mogu.

ja sam za upoznavanje i druzenje uvek :-)
Sačuvana
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 3.557 sekundi sa 35 upita.