Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
Current Topic Rating: *****
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: UDRUZENJE ZA ZASTITU ZIVOTINJA  (Pročitano 6281 puta)
Sojka_Tica
zapjevala...
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Sojka Tica
Mesto: Užice
Država: Srbistejdzan
FaceBook: ima
Horoskop: Lav
Poruke: 184


Deep inside your mind


« poslato: 20.01.2008. 00:56:13 »

Eto kad sam vec kod toga, sada cu da postavim pitanje iako verujem da niko ne zna odgovor.. Zasto u UE nema drustvo koje se aktivno bavi zastitom zivotinja??? Angry Eto, secam se kada je ta cuvena ORCA osvanula po zidinama nasega grada u vidu plakata na kojima se veli ( jos se secam) nesto tipa: Ako primetite da neko zlostavlja zivotinju ili vrsi nasilje nad njom javite na broj...i onda je navedeno jedno 7 - 8 brojeva!!! Ali, u to vreme ( pre jedno 4 god najmanje) smo rodjak i ja primetili jednog vucijaka koji je bio namucen i vezan ceo svoj zivot, maltretiran i svasta nesto, i kada smo zvali sve te brojeve dobili smo neke kancelarije i veterine i KLANICE!!!! u kojima nisu znali nista da nam kazu o cemu se to radi u datom trenutku. Opet je moj rodjak nabasao na psa koji je bio vezan bodljikavom zicom oko vrata i posto sam nije mogao da oslobodi zivotinju opet se ponadao pomoci od tih brojeva, medjutim puska je bila i u tom slucaju. Pas je na sretju preziveo, ali zivotinja je verovatno trajno istraumirana nekim bolesnim umom ) ... i Od tada nisam primetila nista sto bi moglo da se nazove udruzenjem za zastitu zivotinja. Pokusala sam ja Orcu da kontaktiram i postavila sam neka pitanja ali avaj ja nisam dobila nikakav odgovor iako sam ih lepo zamolila za isti.... Eto...to toliko a ima jos brdo stvari da se kaze...
Sačuvana

-Pomozite zivotinjama u nevolji!!!
-Pomozite da se udome i usrece!!!
-One ne umeju da govore ali zato umemo mi kojima je do njih stalo!
-Budite njihov glas za apel u pomoc.
-Okrenuti glavu na drugu stranu nije resenje.
-Ignorisanje zivota ubija!
maruska
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Žena
Ime i prezime:
Marija
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Lav
Poruke: 40


« Odgovor #1 poslato: 20.01.2008. 06:35:25 »

Bitno je da mi imamo (nemamo) azil u Pozezi. To jejedno muciliste za pse a niko njih nema da brani to je kao Don Kihot protiv vetrenjaca!
Sačuvana
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #2 poslato: 20.01.2008. 06:58:24 »

Mislim da u Užicu prvo treba formirati neko društvo za zaštitu ljudi, pošto je ta vrsta mnogo ugroženija od kerova - ako ne pogine od saobraćaja, ugušiće se, garant! Pošto se pozabavimo ljudima, onda laganica da pređemo i na zaštitu ostalih, manje ugroženih vrsta, npr. pasa.
Sačuvana
Sojka_Tica
zapjevala...
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Sojka Tica
Mesto: Užice
Država: Srbistejdzan
FaceBook: ima
Horoskop: Lav
Poruke: 184


Deep inside your mind


« Odgovor #3 poslato: 21.01.2008. 00:25:56 »

gosn klackalone...pazi...ljudii se mnoze ko biljne vasi tako da me za ljude bas onako brine mnogo...ljudi su prvi ti koji su okrutni prema zivotinjama i drugim ljudima tako da sto se mene tice recimo..mozemo da se pobrinemo da svako zlostavljanje zivotinje se zavrsi makar debelom novcanom kaznom, posto puste srbe jako boli kad ih se nesto takne po dzepu...a drugo...hmmm...saobracajne nezgode su u vecini krivica ljudi...tako da...mislim stvarno ne vidim zasto je covek ugrozen, nit je redak tigar nit nosorog. Recimo jos da ljudi sve zivo zagadise i da se jos ne izrazim....i to  bi da spasavas ljude...ok ako je neko dete ugrozeno... briga prema zivotinjama je briga i prema ljudima.
Sačuvana
Sojka_Tica
zapjevala...
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Sojka Tica
Mesto: Užice
Država: Srbistejdzan
FaceBook: ima
Horoskop: Lav
Poruke: 184


Deep inside your mind


« Odgovor #4 poslato: 21.01.2008. 00:38:00 »

Ako je ko zainteresovan da sastavimo udruzenje za zastitu zivotinja i pomaganje istim neka se javi na ovaj topic, da se udruzimo ili ostavite poruku na mail. Da se nesto pokrene, moze da funkcionise samo ako nas ima dovoljno voljnih da pomognemo koliko mozemo.
Sačuvana
Skapa Flo
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Dragan Teofilovic
Mesto: uzice
Lokacija: karadjordjeva 2
Država: srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 14


« Odgovor #5 poslato: 13.09.2008. 03:54:55 »

ja i ana smo dobrovoljci ali mislim da smo mnogo mali
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.552 sekundi sa 35 upita.