Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Svi moji ljubimci...  (Pročitano 26478 puta)
velika
urednik
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« poslato: 03.11.2006. 01:32:14 »

Shta ste sve imali od kucnih ljubimaca? Kako su se zvali? Koliko ste godina imali?
Sačuvana

Carpe Diem!
Ignorance is still a bliss!
Top
provereni korisnici
skriboman
*****
Poruke: 3516



Najforumaš 2006
« Odgovor #1 poslato: 03.11.2006. 05:01:13 »

Heh .. .Simpatichno...
Imao sam par papagaja. Od kojih mi je jedan izleteo napolje...jednog sam uhvatio na drvetu kod muzichke shkole ... a jedan, omiljeni..mi je ziveo nekoliko godina (dugo) smile
Bio sam osnovna shkola 4-5-6 razred (tako neshto) i imao sam papagaja zvao se Tjira. Dobio sma ga bash mladog i nauchio ga da pricha i da poslusha neke stvari. Stvarno je bio papagaj za primer smile Tipa, stavim ga na kraj stola a ja odem na drugi i zovnem ga rechenicom "ljubi Ciro Voja.." a on pretrchi ceo sto sve govoreci " Ljubi Ciro...ljubi Ciro.. " Neveroatno al' istinito Cheesy
Zatim, imao sam ribice..(par puta) koje nisu dugo zivele..jbg.
Machku...(drzao je u stanu dok nije dostigla odredjenu velichinu i morali smo da je odvedemo kod neke babe u dvorishte). Inache, crna zift...zvao se Gavrilo smile
I na kraju imao sam psa..kog sam dobio na poklon od druga sa faxa... Nije mogao da veruje koliko volim pse .. i rekao mi je da ce mi pokloniti shtene labradora. Dobio sam ga, i bio je velichine pesnice...dusha smile
Kasnije sam ga poklonio nekoj familiji jer je bo neverovatno nemiran i komlikovan za drzanje u kuci. Nije nikada dobio ime! :| Jednostavno nismo mogli da se slozimo oko toga nikako Cheesy
To bi bilo to .. Cheesy

Eto, ja se rasprichao malo Tongue
Sačuvana
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #2 poslato: 03.11.2006. 20:00:59 »

pa ovako..
sa nekih 5-6 godina imala sam dve machke, zvale su se Macan i Beli, bili su kao oni lavovi u divljivi.. debeli.. i lenji...
dalje.. imala sam posle jos jednu machku Mikicu (nju sam nashla kod skole.. i bilo mi zao da ostane i da kisne onako malo mache.. i ispostavilo se da je to bila najbolja machka koju sam imala!) (skoro je i uginula Sad  Cry )
Imala sam mache zvalo se Cile.. jos uvek je tu.. spawa upravo..
a pored njega imam i jos jednu machku zovem je Narkoman (definitivno najludja  machka.. ne znam zasto ali ona stalno deluje kao da je drogirana!?  Sad icon6 ) i machku Misha (zensko je, samo ima mushko ime Cheesy )!

imam i psa.. zove se Ben, inache je Lovachki barak! Posto moj otac ide u lov.. eto..

mislim moji ljubimci su pretezno machke..
Sačuvana
Iva_smiley
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Užice
Lokacija: Qka
Država: SER
Horoskop: Vaga
Poruke: 1697


Yes, you have to keep smiling


« Odgovor #3 poslato: 03.11.2006. 20:06:35 »

Pomenucu samo malo jagnje koje sam imala sa 7 godina, bilo je kod mene samo mesec dana - zvao se Mitar Cheesy
Sačuvana

* life is music , music is progressive *
macka mau
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Poruke: 166



« Odgovor #4 poslato: 03.11.2006. 21:24:45 »

Dva macka ulicara(iliti macke kontenjeruse)ponekada svrate da klopaju ili da kute......vupi i zuti...najcool je kada vupi prenoci i onda tacno u 5 sati ujutru sedne na moje  rame i strpljivo me nezno lupka sapom po obrazu sve dok se ne probudim da ga pustim napolje......
Sačuvana
gorillaz
Just visiting...
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Boris Pjevčević
Mesto: Užice
Lokacija: The Hood
Država: Srbija
Horoskop: Jarac
Poruke: 1558


21-18-19-26-10-7


« Odgovor #5 poslato: 04.11.2006. 06:05:33 »

hmmm...

ma ima svega Wink
idemo redom :

papagaji:4 dosad , nisam im nesh davao imena

morsko prase : 1

hrchak:3 komada smile urnisali su kucu :)i to sva tri u isto vreme. niste svesni kakvi su u ekipnom demoliranju smile

psi:4 com , muzhjaka i zhenku dalmatinca (dzeki i sara) i mladunche kojem nismo davali ime jer je brzo otishlo Sad ovo dvoje sam imao 10 god  i jedna ulichna kerusha bila je kod mene oko 3 god (umrla od starosti)

machke: nisam nesh fan machaka, ali ih je moja keva gajila na tone Cheesy mislim da je imala jedno 10 za koje ja znam , gaji neko vreme , onda da nekom detetu iz komshiluka i posle naleti na drugo i uzme ga . ma show smile

ribice : moja keva je takodje toga imala kolko osh (akvarijum sa oko 70 ribica) a ja sam gajio samo jedu ... sijamskog borca ... jedina ribica koja je po meni vredna gajenja ...

zechevi:imao dva .... keva nije dobro obradila ogradu na terasi .... i oni su bili toliki debili da su skochili sa 10 sprata i to na moje ochi smile glupa stvorenja Tongue

golubovi:tri gajio... za jednog se vezao ... ispostavilo se da je to nechiji golub i trazhio mi ga je natrag.. nikad prezhaljen :|
 
i to je to

a da ....kad sam imao 4 god imao sam vevericu ... nikako se nismo slagali  Wink
Sačuvana

What would U do if someone looked up in your future and told U there is no tomorrow ?
أحدث الأرق من النو
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Jarac
Poruke: 3319




« Odgovor #6 poslato: 04.11.2006. 16:55:56 »



zechevi:imao dva .... keva nije dobro obradila ogradu na terasi .... i oni su bili toliki debili da su skochili sa 10 sprata i to na moje ochi smile glupa stvorenja Tongue


a da ....kad sam imao 4 god imao sam vevericu ... nikako se nismo slagali  Wink



ahahahhahahahah.. znachi prevrnuh se od smeha! ahahahahhaha.. ajoj ahahahhahahahahahhaha slap slap
Sačuvana
jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #7 poslato: 04.11.2006. 19:37:08 »

ja ne mogu da se setim svih ... ali probacu
secam se kornjachice (ona mala shto moze u akvarijum ) ne secam se kako se zvala ... ali se secam da je mama pustila jer je zavladala neka bolest  icon41
papagaji :
Ninfa , zvao se Kićo , nashli smo ga na drvetu godinama je bio kod nas , posle smo ga poklonili ...
Zebrice ... pa ne znam ni sama koliko smo ih imali ... secam se samo jednog imena Kreka
Australijska zeba , ne secam se kako se zvala ...
Hrchak kom 2 , jedan je bio Medeni drugog imena se ne secam ...
Psi:
dugo dugo smo imali obichnog kera , tj kerushu koja se zvala Zujka ,kotila se kao blesava i uvek smo imali kerice , njenih potomaka ima i danas kod nashih prijatelja , dugo je kod nas ziveo i Bibo ,Zujkin sin koga su ubili shinteri iako je bio u dvorishtu i imao ogrlicu ... Zverko mali doberman koga je ubila jedna velika kerusha , onda je Nebojsha stigao kod nas ,njega je znao ceo grad ... imali smo i Neletovog sina Panteliju koga je ubio komshija dan posle izlozbe na kojoj je pokupio sve nagrade u razredu mladih ... tu je bila i velika shnaucerka Astra ,i Petar koji je jedini ziv danas ...
machke su se uvek vrzmale oko kuce ali nikad nisam imala neko posebo mache ...
Sačuvana

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶                 ♈゚+。☆*゜+。.。:.*.゚ ゚¨゚゚・*:..。o○☆゚+。
moockey
provereni korisnici
piskaralo
*****
Poruke: 567




Najforumaš 2006
« Odgovor #8 poslato: 05.12.2006. 23:27:27 »

Imao sam psa Stanislava, koji je uginuo. Od tada nista.
Sačuvana

Practice makes perfect
http://www.myspace.com/komedija
PSY-GIRL
provereni korisnici
piskaralo
*****
Mesto: Uzice
Lokacija: centar
Država: Srbija
Horoskop: Blizanci
Poruke: 1289



« Odgovor #9 poslato: 06.12.2006. 16:50:16 »

Macak Marko,macak Cile, patak Daco,papagaj Matija...To su oni koji su se najduze zadrzali kod mene Cheesy
Sačuvana
No7or1ousSh4dow
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice-Marakana
Lokacija: Čukalovina
Država: Srbija
Horoskop: Devica
Poruke: 776


Delija do smrti !


« Odgovor #10 poslato: 13.12.2006. 07:18:53 »

Dzukca : Ringa. [dodz]

Ima wec jedno 6-7 godina. Al se drzi.


Ribice, ima ih par...


I pre sam Imao zeca, al ga je nesto priklalo kad je izashao jednom napolje...
Sačuvana

Dobro znamo ko smo, znamo sta zelimo , za pobede twoje na sve spremni smo. na na

Od istine znaju ne mogu pobeci, nasha snaga njihow problem je najweci. na na

Budi to sto jesi Zvezdo ko i mi, nashu slavu nece niko srushiti.na na

 
Делијe Север
OnA_VOLI_ZvEzDu
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Mesto: Uzice
Lokacija: Karadjordjev shanac
Država: Srbija
Horoskop: Ovan
Poruke: 670



« Odgovor #11 poslato: 14.12.2006. 01:59:18 »


Dzukca : Ringa. [dodz]

Ima wec jedno 6-7 godina. Al se drzi.


Ribice, ima ih par...


I pre sam Imao zeca, al ga je nesto priklalo kad je izashao jednom napolje...



Eeee kako si smeo da zaboravis,prelepog nadzarastog Tongue mackaaaa.Kako je sladak,umiljat,cist...
Sačuvana
^^spandzi_bob_kockica^^
Izvini Betmene nisam te poznao!
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Tamara
Mesto: Uzice
Lokacija: Koralovo
Država: Serbia
Horoskop: Blizanci
Poruke: 465




« Odgovor #12 poslato: 15.12.2006. 23:23:54 »

ja imam dva dzukca....drzim ih u kuci na senjaku..a 2 papagaja i ribice imam u stanu..svako jutro me bude po porudzbini Cheesy   do skoro sam imala 4 papagaja al jedan mi je uginuo a drugi posto nije iste rase ko ova dva sto su ostala ziva morala sam da dam rodjaku Sad
Sačuvana
mashinac
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Jovan Vicovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Jug Bogdanova
Država: Srbija
Horoskop: Jarac
Poruke: 113



« Odgovor #13 poslato: 20.03.2007. 23:22:09 »

ja sam kao klinac sa nekih 4-5 god. imao dva papagaja... Bili su ludi ko struje !
Sačuvana
Bili
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Darko Vasiljevic
Mesto: Uzice
Lokacija: Zlatiborski put
Država: Srbija
Horoskop: Bik
Poruke: 148


Born to be wild


« Odgovor #14 poslato: 28.03.2007. 09:47:20 »

Preko 7 godina sam imao dalmatinca, zvao se Gonzo smile
Mnogo luda rasa, tvrdoglavi kao mazge , ali pre svega uvek veseli i neumorni(jedina im je mana sto pojedini umeju da budu mnogo agresivni ).
Uglavnom je tuzan kraj posto je otrovan, da li su komsije il vec neko drugi bolje da ne znam icon7

Sačuvana

Trust me I know what I`m doing
bujon
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Zabucje
Država: Srbija
Horoskop: Škorpija
Poruke: 95


Resistance is futile


« Odgovor #15 poslato: 29.03.2007. 19:38:11 »

 Akvarijum sa par ne tako egzoticnih ribica. Ako se tako neshto moze nazvati kucnim ljubimcem.
Sačuvana
Rašo
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Škorpija
Poruke: 3321


« Odgovor #16 poslato: 29.03.2007. 19:51:40 »

Sve ukupno kad se sabere imao sam sedam kuca, ali najviše sam voleo onu prvu, valjda što sam imao 4 godine.
Sačuvana
bBrankica
keep smilin'
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Lokacija: peta ulica od pumpe, peta kuca od kraja, levo :p
Poruke: 949


zambaladumbica


« Odgovor #17 poslato: 07.04.2007. 06:46:10 »

3 kuce, al nema ih sad Sad Jednog dali nekoj dedinoj sestri kao da ih cuva, i on izleteo na ulicu i udarila ga kola, drugi uginuo od starosti, pre mozda nekih mesec dana, i treci, moj lepi roti Doggy Sad Sad uginuo pre neki dan smile14
Sačuvana

"Ljubav dugo trpi,malokrvna je; ljubav ne zavidi; ne veliča se,ne nadima se,ne čini ono što ne valja,ne traži svoje,ne srdi se,ne misli o zlu,ne raduje se nepravdi,a raduje se istini. Sve snosi,sve veruje,svemu se nada,sve trpi. Ljubav nikad ne prestaje."
velika
urednik
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #18 poslato: 07.04.2007. 16:23:51 »

bBrankice, zao mi je zbog tvojih kuca, pa, za mesec dana dva ljubimca - mnogo je...
Od chega je uginuo rot? Koliko je bio star?
Sačuvana
bBrankica
keep smilin'
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Lokacija: peta ulica od pumpe, peta kuca od kraja, levo :p
Poruke: 949


zambaladumbica


« Odgovor #19 poslato: 08.04.2007. 21:15:43 »

8 meseci..... taj komsija od kog smo ga dobili rekao je da je primio sve 3 vakcine (sto treba da primi rot) a nije ni 1 Sad Posle je bilo kasno... Inace, bio je neuhranjen kad smo ga dobili, jadan bio mrsav skroz, jedva preziveo. A oni inace mnoooogo jedu, i mi smo ga bas pazili, izrastao je u veliko shtene smile   dusa mala, kako li je samo skakao oko svakog i trchkarao, radovao se  Sad   smile14  Poslednji dan ja ga zovem a on nista, ne dize glavu, samo jednom pogledao dok sam ga mazila.... sad1
Sačuvana

"Ljubav dugo trpi,malokrvna je; ljubav ne zavidi; ne veliča se,ne nadima se,ne čini ono što ne valja,ne traži svoje,ne srdi se,ne misli o zlu,ne raduje se nepravdi,a raduje se istini. Sve snosi,sve veruje,svemu se nada,sve trpi. Ljubav nikad ne prestaje."
Sophistifunk
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Goran Magdic
Mesto: Ios Island
Lokacija: prvi red, treca palma
Država: state of EXIT
Horoskop: Jarac
Poruke: 1173


Everybody makes mistakes...


WWW
« Odgovor #20 poslato: 20.04.2007. 01:05:41 »

ko to dobio novog kucu? smile
Sačuvana
bBrankica
keep smilin'
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Lokacija: peta ulica od pumpe, peta kuca od kraja, levo :p
Poruke: 949


zambaladumbica


« Odgovor #21 poslato: 20.04.2007. 01:11:11 »

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA  party cheerleader smile28  zdg_wave zdg_z_dog zdg_z_dog zdg_z_dog zdg_z_dog zdg_z_dog
joj sto sam srecnaaaa  embarrased
Sačuvana

"Ljubav dugo trpi,malokrvna je; ljubav ne zavidi; ne veliča se,ne nadima se,ne čini ono što ne valja,ne traži svoje,ne srdi se,ne misli o zlu,ne raduje se nepravdi,a raduje se istini. Sve snosi,sve veruje,svemu se nada,sve trpi. Ljubav nikad ne prestaje."
Sophistifunk
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Goran Magdic
Mesto: Ios Island
Lokacija: prvi red, treca palma
Država: state of EXIT
Horoskop: Jarac
Poruke: 1173


Everybody makes mistakes...


WWW
« Odgovor #22 poslato: 20.04.2007. 01:16:57 »

 hearts inlove smile21 smile36 snog
Sačuvana

Pesimist vidi teškocu u svakoj prilici. Optimist vidi priliku u svakoj poteškoci.

Sir Winston Churchil
velika
urednik
skriboman
*****
Pol: Žena
Horoskop: Ovan
Poruke: 2093




Najforumaš 2006
« Odgovor #23 poslato: 20.04.2007. 02:48:17 »

Daj sliku! Daj sliku!
Sačuvana
bBrankica
keep smilin'
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Lokacija: peta ulica od pumpe, peta kuca od kraja, levo :p
Poruke: 949


zambaladumbica


« Odgovor #24 poslato: 20.04.2007. 03:58:07 »

slikacu ovih dana pa cu baciti Wink Ne'am foto pa cu uzeti od drugarice   Sad Wink
heeheh mogla bih i jaganjce da slikam hahahahha
Sačuvana

"Ljubav dugo trpi,malokrvna je; ljubav ne zavidi; ne veliča se,ne nadima se,ne čini ono što ne valja,ne traži svoje,ne srdi se,ne misli o zlu,ne raduje se nepravdi,a raduje se istini. Sve snosi,sve veruje,svemu se nada,sve trpi. Ljubav nikad ne prestaje."
Stranice: [1] 2  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.223 sekundi sa 36 upita.