Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Naše Užice (see the full version of Naše Užice)
Oreska - Užice : Dobri kafici u Uzicu - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 12345

Subject: Dobri kafici u Uzicu

By: SILENttONE
Date: 05.05.2007. 21:08:37
E, pa ja ne znam kako se vi snalazite i kakva je po vama ponuda dobrih lokala u kojima se moze zaglaviti uz dobar provod. Naravno da se ukusi razlikuju i da za svakoga ima po nesto ali meni da nije ZIZI, MOJO, I KASPER... mogla bih da se , doslovno , slikam. Cheesy

Subject: Odg: DOBRI KAFICI U UZICU

By: shadow
Date: 05.05.2007. 21:12:06
Jos Pivnica i kraj. Ma ja ni ne izlazim po Uzicu. Ma ni ne izlazim, smara to sve. smile

By: SILENttONE
Date: 05.05.2007. 21:17:13
Paz ovo...ja planiram da otvorim nesto... necu reci sta ali za rokere i tu pricu dushu dalo Cheesy muzika na nivou!!!

Date: 05.05.2007. 21:20:48
E to bi bilo jako dobro. Mislim ima i takvih mesta, al treba da bude u necemu drugacije. Ja bih npr onaj Mojo izdvojio zbog Schmita jer je onako prisniji sa gostima, cak i ako ga ne znas licno van Moja. Budi i ti drugacija u necemu i eto nas. smile

By: Pedja
Date: 05.05.2007. 22:15:57
Nesto mislim da kafe koji se oslanja na rokerski nastrojene posetioce nema bas nesto mnogo sansi da opstane. Druga su sad vremena Sad

Subject: Odg: Dobri kafici u Uzicu

By: Kenny
Date: 05.05.2007. 23:14:28
ma kakvi pedja gresis, 80% uzicana slusa punk, metal itd.. vidi se po pivnici gde 90% ljudi slusa tu vrstu muzike, casper isto..

By: DJ_Uro_UE
Date: 06.05.2007. 04:08:07
Cafe Derbi, Cafe Mystique, Cafe Mondo.

By: Andragon
Date: 06.05.2007. 10:09:57
Kafana "Kadinjaca" Autobuska Stanica  smile

najjezivije mesto u gradu Tongue

By: SINBAD
Date: 06.05.2007. 11:06:41
Tri fenjera (buska) hehehe!

Date: 06.05.2007. 13:13:05
Ma imalo bi prolaz rokersko mesto, al ne da se razlikuje samo po muzici i zagusljivosti nego... To da se uvede ziva muzika nekim danom, neki lokalci nesto... Mozda tematski ambijent. Takve neke stvari.

A jak je i "Kec Bar" !!!  beer21 drunk2

By: DJ_Uro_UE
Date: 06.05.2007. 16:17:27
: Kenny  05.05.2007. 23:14:28

ma kakvi pedja gresis, 80% uzicana slusa punk, metal itd.. vidi se po pivnici gde 90% ljudi slusa tu vrstu muzike, casper isto..

izgleda da nisi bio odavno u fejsu, red braunu, areni i skali. U velikoj ste manjini pankeri. Svoj omiljeni, techno pravac, necu ni da komentarishem jer kako je bilo 2002ge nikad netje biti, ali i ne mora Wink

Date: 06.05.2007. 19:28:21
E moj djuro, bas si iskljuciv. Mislim, ne moze to neko znati ni sto ti tvrdis ni sto keni tvrdi. Mislim, svako se krece u svom krugu ljudi i moze da stekne pogresan utisak da masa samo to slusa. Tako sam ja gore na jelovoj mislio da vecina slusa krmetinu i to sam napakovo na moj plejer, i ako ja to ne slusam, pa se ispostavilo kao potpuno pogresno. Jedino da se nadjemo negde na DJ Stage-u na Exitu i ti meni kazes "vidis da svi slusaju tehno", mislim...

By: fon Manštajn
Date: 06.05.2007. 22:10:02
ambijent je bitan, pored muzike naravno... recimo kafic poput Pikadilija tesko da ce moci da postoji ponovo u gradu, Alan ford je bio gotivan, sad kada izadjem to je iskljucivo vermer, odem i do revolta ali nisam bio tamo vise od pola godine, i mozda uleti Pab u neku kobinaciju, ali tu su mi bas tinejdjeri, u sustini priaju mi mesta gde srecem ljude sa kojima sam "stasavao" po gradu bilo da ih znam ili ne znam licno, a to je jos jedino vermer... veremena poput arta u biskopu, posebno meni drag period kada smo "isterali" dizelase iz Rupe, pikadiljia, pab dole gde je sad qvatro, alan forda...vauuuu bas je bilo gotivno, odoh u nostalgicni off demet... sad1  Grin

By: lakshmi mital
Date: 12.05.2007. 15:07:50
Pa i nije nam neki izbor. Kada dođem u Ue prvo se setim nekadašnjeg Paba ,sad je  quatro. Bila retko dobra zika za taj period.

Feriosa  odavno nema a mesto mi bilo kul.Kad se setim votke za 15 din , dobre ekipe , muzike po željama itd...

U Žižiju sve neka dečurlija, muzika sve gora i gora . Iako najviše slušam elektronsku muziku pa Rock i Disco , nekako mi krivo kad vidim da mesto gubi koncepciju i da puštaju poneku house  stvar pored rock-a. Ako nešto ne promene i ovo malo studenata što dođe preko leta će im nestati.

Revolt je primer dobre koncepcije ( ne znam ima li još negde koktela), ali manjka atmosfera, tako da ni tamo nije toliko dobar provod, mada ,bar je starija ekipa.

Red brown, meni ok atmosfera (Šarolika, od seljaka, fensera, clubera, poneki roker ), treba boljeg zvuka, imaju neke lasere koje drugi nemaju . Plus je , što je na plaži i što je zadnje otvoreno mesto pa je zato i aktuelno.

Be bop , bio sam na nekoliko cluberskih žurki , ali i tamo ima klinaca. Za BE BOP sam nekako emotivno vezan još iz doba srednje škole, tako da sam u pogledu za njega jako subjektivan, pa i da je sranje  veče,neću to sebi priznati.

Pab današnji , tj. pivnica je totalno ok, opušteni ljudi , zadnji put sam bio u nedelju ,mislim na uskrs, i dobro sam se proveo.

Skala , kad je leto izvlači je terasa, ali je suviše kičeraja i svi ljudi su na distanci.

I da ne zaboravim Kec bar i mali Trg, ponekada treba dopinga pre grada (kad već nema nikad prežaljene Srbijanke, oooooooooooooo Srbijanko vratiiiiii seeeeeeee!)

By: Iva_smiley
Date: 12.05.2007. 16:02:07
Meni je Revolt za sada no1. Tu sam svakodnevno, bilo da je dnevna varijanta na terasi , ili nocna ... meni je odlicno uvek.
Ponekad svratim do Vermera, pre svega zbog par ljudi koji su svakodnevno tamo, i naravno zbog Vladove muzike.
A tako je ok i u "Optimisti" , iako je lokal malo vise "tih", ambijent je skroz prijatan