Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Lepote grada (foto) (see the full version of Lepote grada (foto))
Oreska - Užice : Lepote na staroj pruzi ka Vrutcima - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 12

Subject: Odg: Lepote na staroj pruzi ka Vrutcima

By: shadow
Date: 17.07.2007. 15:44:52
Jeste sad kao "aparatic", u pitanju je Samsung S500 ali kao sto vidite aparatic + minimalna korekcija i moze da se napravi neki poso.

A za NG, pa vidis, zanimljivo je to, eh da ima na sajtu, ali me mrzi da kupujem casopis samo zbog toga. Vec sam puko pare na Svet Kompjutera tako da...

By: fon Manštajn
Date: 17.07.2007. 23:24:05
ako ima vise zainteresovanih prekucacu uslove konkursa  smile

By: klackalica
Date: 18.07.2007. 12:56:31
Super su slike brane, možda zvuči šašavo, ali nikad je nisam video - niti uživo, niti na sici. Evo do sad.

By: Pedja
Date: 18.07.2007. 13:20:27
http://freebiking.uzice.net/djetinja-pds-2001-10-07/index.htm

By: skaut
Date: 21.09.2007. 20:10:24
 Cheesy Cheesy Angry Angry Angry

Dragi uzicani, otisao sam iz uzica 56 god .kad se poceo graditi trg
                Pratio sam dogadjaje i dolazio u uzice .najvise me je zaboleleo unistavanje uskotracne pruge od uzica do visegrada (sarajeva) .
        Sami ste prosli kroz lepote kanjona i mozda neznate ili nacete da shvatite kakva je to turisticka atrakcija. Imate divan grad sa divno lociranom i zapustenom tvrdjavom , za koju stranci padaju na guzicu , a o novcu koji bi donela uskotracna pruga od uzica do visegrada da nepricamo .

Mi neznamo turizam i uzimanje para strancima da razvijamo .

zalosno

embarrased embarrased slap slap slap slap Angry Angry Angry Angry