Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Naše Užice (see the full version of Naše Užice)
Oreska - Užice : Josh malo crne hronike - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 12

Subject: Josh malo crne hronike

By: velika
Date: 07.01.2008. 19:08:15
Cerka pucala ocu u glavu. (06.01)

Dva pandura (neki blizanci) prebili choveka tako da je izda'nuo nakon par sati u bolnici. Pendrek po glavi. (pre neki dan)

OVO SU NEZVANICHNE INFORMACIJE, DO KOJIH SE DOSHLO SISTEMOM REKLA-KAZALA.

Subject: Odg: Josh malo crne hronike

By: DJ_Uro_UE
Date: 07.01.2008. 20:44:24
I uglavnom su netachne... Prvo proverite te informacije malo bolje pa onda postujte, a jok odmah samo da istrtljate shto pre. Ovo chita mnogo ljudi i ne treba im prenositi dezinformacije...

Date: 07.01.2008. 20:50:51
Zato sam i naglasila da su nezvanichne.
Choveka je ozbiljna zhena sinoc videla kada su ga doveli u bolnicu, a lika koji je navodno umro od pretrpljenih batina je znala keva osobe koja mi je isprichala.
Mada, u pravu si. Nije trebalo iznositi.
Samo mi je nekako za par dana mnogo crne hronike. Da se po jutru dan poznaje, pa 2008. mozhemo ochekivati josh gorih stvari?

Date: 07.01.2008. 20:59:06
Mislim da ce dzeva oko Kosova biti vrhunac svih crnih hronika do sada... A u Uzhicu, samo nek se ovaj crni oblak pomeri odavde... Secam se pre dve godine, malo jache, non stop su se neke crne stvari deshavale, saobracajke, ubistvo bla bla....

By: jelenica_ue
Date: 08.01.2008. 02:47:28
djuro jesu uglavnom ili skroz netacne ...

ja nisam nista cula , do duse deset dana nisam nosa makla iz kuce i nisam videla nikog osim blize familije smile

By: PSY-GIRL
Date: 08.01.2008. 02:50:00
Ma savrseno me zabole uvo za sve a pogotovu za to Kosovo...O tome smatram da tek ne treba komentarisati...Ono je davno prestalo da pripada Srbiji!!!A oni koji su nastradali Bog da im dusu prosti i idemo dalje...Zasto se vracati na nesto sto je crno...Posle kise uvek sija Sunce!!!

By: jjeelleennaa
Date: 08.01.2008. 14:33:51
Ovo ispada kao ZONA SUMRAKA   icon6

By: dandelion
Date: 08.01.2008. 22:05:24
Nazalost, izgleda da u tim REKLA-KAZALA ipak ima po malo istine. Citam vesti on line i u Vecernjim novostima vest da je u Uzicu covek preminuo nakon privodjenja u policijsku stanicu (sumnja se da je to posledica policijske brutalnosti). Strasno.

Date: 08.01.2008. 22:59:51
Ti si pochela da razmishljash ko amerikanac....

Nemate vi pojma... Cheesy

By: klackalica
Date: 08.01.2008. 23:48:07
Evo je vest iz "Večernjih novosti"

http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=9&status=jedna&vest=113949&datum=2008-01-08

SMRT U STANICI

UŽICE - Vest koja je tri dana skrivna od javnosti u utorak je "procurela" i šokirala brojne Užičane. Milan Trebješanin (52) preminuo je u subotu 5. januara u ovdašnjoj policijskoj stanici, nekoliko časova posle privođenja, pod još uvek nerazjašnjenim okolnostima.
Ugostitelja iz Užica, vlasnika kafane "Plovak" i poznatog ribolovca, interventna ekipa policije je privela u subotu, u popodnevnim časovima. Trebješanin je bio u pijanom stanju, a policiju je pozvala njegova supruga, kako kaže, "u strahu da će se povrediti, jer se u jednom trenutku okliznuo i pao, udarivši glavom u ormar".
- Milan nije nikoga maltretirao u kući, ali smo se plašili da će se povrediti pa smo pozvali policiju, tek da se smiri i istrezni - objasnila je Jelica Trebješanin. - Policajci su bili grubi, bacili su ga na pod, stavili mu lisice na ruke, čemu se Milan protivio.
Pre ulaska u policijski džip, uspeo je unuku da dobaci da "ne brine, da će se brzo vratiti".
Jedan čas kanije policajci su ponovo došli, tražeći da Jelica pođe u stanicu kako bi dala izjavu.
Tada joj je, kako tvrdi, jedan policajac pokazao snimak napravljen mobilnim telefonom gde se čuje kako Milan psuje policajce.
- Kasnije su nam saopštili da je Milan preminuo. Zvaničan izveštaj o smrti nismo dobili, a ja sumnjam da je umro od batinanja - dodala je Jelica. - Nazvanično smo saznali da je na temenu moj suprug imao posekotinu, a ispod nje veliki hematom.
Porodica je zato odlučila da Milanovo telo prebaci u Beograd, gde će biti urađena dodatna obdukcija, koja bi trebalo da otkrije pravi uzrok smrti.
U užičko okružno tužilaštvo još uvek nije stigao nalaz prve obdukcije koja je urađena odmah posle smrti. Policijska uprava Užice do danas nije obavestila javnost o tragediji koja se dogodila u stanici, niti je dala bilo kakvo objašnjenje o incidentu.

N.Janković

By: klackalica
Date: 08.01.2008. 23:49:11
I ovo mi nikako ne ide u glavu da je žena zvala policiju iz straha da se muž pijan ne povredi!? Imade li kakvih prijatelja i koga bližeg, nego policiju?

Date: 08.01.2008. 23:56:12
: klackalica  08.01.2008. 23:49:11

I ovo mi nikako ne ide u glavu da je žena zvala policiju iz straha da se muž pijan ne povredi!? Imade li kakvih prijatelja i koga bližeg, nego policiju?

Dobro pitanje.

By: Drogba
Date: 09.01.2008. 01:27:38
E ovako, ovo sam znao i pre dva dana....

Naime, nakon njegovog dolaska kuci u pijanom stanju Milan je pocheo da lomi sve po kuci i nasrnuo je na svoju rodjenu cerku sa namerom da je udavi ali bash tako. Zena je branila cerku koliko je mogla, njega odbacila u drugi deo prostorije gde je pao i pozvala njegove prijatelje (Ljubishu i rodjenog Milanovog brata Jova) iz lokala Plovak na Terazijama. Oni su doshli, smirili ga i nakon nekoliko minuta stigla je i policija. Chim su panduri ushli Milan je istog momenta udario policajca Knezevica (Rumenog) i nakon toga je bio priveden u stanicu. U stanici policije je vredjao pandure i pretio im svim i svachim. Sledece shto se zna je da je Milan u bezsvesnom stanju prebachen kolima u bolnicu (kako je jedan chovek rekao, ubacili su ga kao dzak u kola).
Chovek je ziv ushao u policiju, iz nje je mrtav izashao to je sigurno. Ne tvrdim da ga je bilo ko ubio jer niko od nas ne zna detalje, mozda je vezan lisicama pijan pao, udario od neshto tvrdo ali je kako kazu u bolnici vidno povredjen u predelu glave i to sa unutrashnim povredama lobanje.
Obdukcijom moze sve da se razjasni samo ako bude uradjena "po propisima".

Znam sigurno da su policajci snimali telefonom deo Milanovog "ispitivanja" (jedan mnogo dobar drugar koga poznaje jedan deo ljudi sa foruma je to i potvrdio) u SUP-u i da takve i slichne zapise redovno prave sa drugim licima koji se nadju privedeni i pokazuju jedni drugima (batinanje, prozivanje, provokacije, ponizavanje).

Alo bre gradjani, pogledajte bar jednom shta se deshava, ko zna ko je sledeci!!!

By: alexey
Date: 09.01.2008. 23:00:03
Policija ne dolazi za mnogo ozbiljnije stvari a kamoli da se neko pijan ne bi povredio. Cini mi se da ova zena malo ne govori istinu. Zena kaze da se on okliznuo i udario glavom. Mozda je ta povreda prouzrokovala smrt. On je verovatno ko zna koliko puta dosao kuci pijan i mogao da se povredi. Kako to da ni jednom do sada nije morala da zove policiju.
Ako se ne varam braca Knezevici su prosle godine spasili cetvoro ljudi http://forum.uzice.net/index.php?topic=13630.0.
Nekako mi sad ne ide u glavu da su mogli tek tako da ubiju coveka.

Date: 09.01.2008. 23:08:03
Ja samo kazhem da ne jedete preterano govna i da ne jedete govna, pogotovo o onome o chemu nemate pojma ! Pochinjete mnogo da me nervirate, POJEDINCI....