Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Naše Užice (see the full version of Naše Užice)
Oreska - Užice : Kakve su ovo demonstracije na ulici? - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 12345

Subject: Kakve su ovo demonstracije na ulici?

By: Pedja
Date: 19.02.2008. 19:39:52
Neka ne bas velika grupa jeprosla gradom noseci zastave i pevajuci u stilu fudbalnskih navijaca? Jel to nesto organizovano ili se spontano okupili navijaci?

Jesi li mozda i kod nas pravili lom?

Subject: Odg: Kakve su ovo demonstracije na ulici?

By: krle_ue
Date: 19.02.2008. 19:49:16
стварно људи, има ли код нас неких протеста?
крајње би било глупо да се у УЖИЦУ ништа не организује.
ја сам начуо да ће се вечерас нешто организовати, ал то сам само начуо!

By: knezofil
Date: 19.02.2008. 19:55:16
mi nemamo mek... ni merkator. a i mislim i da ih imamo, suvise su uzicani nezainteresovani da bi primili jasne signale s vrha da pocnu da razbijaju.

ili je uzice toliko nebitno, pa kostunjavi nema nista od dizanja tenzije u tom kraju.

By: Starla
Date: 19.02.2008. 20:03:25
bice da je nebitno..i na zalost dok ljudi u Valjevu,Nisu ,Kragujevcu,izlaze,tuzno Uzice se ponasako da je Kosovo u tadzikistanu.Mislim da to nema veze sa Kostunjavim,nego vise sa ljudima koji imaju brige kako da prezive jer je Uzice sve vise i vise rupa,a i sve vise postaje grad Natase i LDPa..Ali  to je naravno vise briga gradjana Uzica..

P.S Koliko sam cula demonstracije su zakazane za 19 h u Uzicu,to sam cula od prijatelja

By: boki-88
Date: 19.02.2008. 20:16:18
Срамота је што су у тек неколико градова протести. Ужице нажалост није један од њих и то довољно говори о томе колико је свакоме његова гузица најбитнија. Док и нама шиптари не закуцају на врата, нећемо се много цимати. Било би интересантно додати анкету у теми о Косову са опцијама 1) Са Косовом и без ЕУ и 2) Без Косова и са ЕУ. Такву анкету сам на једном другом форуму видео и запањен сам резултатима. Више од 60% је гласало за улазак Србије у ЕУ без Косова. Још ме праве будалом кад им кажем да је Србија без Косова нула. Много смо себични.

By: Pedja
Date: 19.02.2008. 20:16:59
Jos uvek se cuju po gradu. Rece miprijatelj da je video na Trgu da su polipali stakla na Kredy banci.
Ebiga, nije moglo Uzice da se izdvoji kao kulturnije od ostalih.

By: black_angel_421
Date: 19.02.2008. 20:19:23
ja bila.
upravo stigla.
nishta nije bilo slomljeno, koliko sam videla, ali je bacano kamenje na onaj plato kod Pume [pa su se plavci uzbudili]
shetalo se, pevalo i zvizhdalo
i sve su bili mladi
samo se pitam gde li su oni koji su nam sve ovo zakuvali....

By: klackalica
Date: 19.02.2008. 20:48:35
Meni žena reče da je to neka klinčadija, a i liči mi po nastupu. Nisu valjda Kredi banku, pa to je još jedna od retkih domaćih (državnih) banaka koja tek treba da ide na prodaju!

By: jelenica_ue
Date: 19.02.2008. 21:04:50
sta deca znaju ima Y u nazivu dovoljan razlog da se malo kamenuje ...

decja posla ...

By: krle_ue
Date: 19.02.2008. 21:13:05
људи, изгледа да је разбијено до сада две банке (креди и sosietegenerale), VIP и Пума спорт
е морају клинци да засеру, па то ти је!
град је пун пандура!
а вероватно да се нико од главоња из општине није огласио, да скрене пажњу, па се не праве нереди!
САМО МИРНИ ПРОТЕСТИ!

By: Igor
Date: 19.02.2008. 23:06:19
Pa za sad su stradali izlozi Idee, Kredy banke i Societe General banke (nju su jajima gadjali nisam video da su izlozi razbijeni).Uglavno plavci cuvaju Banku i Ideu cele noci.Koliko sam ja video "demonstranti" su uglavnom klinci iz skola, ne videh starije.Tek da budete obavesteni ko nije imao priliku da proseta gradom.

By: GradjaniN
Date: 20.02.2008. 00:37:54
Sto rece Djordje Balashevic u jednij pesmi:

"O zali boze matore, oni se zatvore cim gazde podviknu

Upinju se deca da rodjene oceve od lazi odviknu"

Drago mi je da se bar neko nasao da nam "osvetla obraz". Sramota je da odrasli nisu izasli na protest makar da obuzdaju tu "decu" i daju im primer.

(Inache od ovog grada zhutih drugo nisam ni ocekivao...)

By: DJ_Uro_UE
Date: 20.02.2008. 07:01:55
Stoka nevidjena... Ne vredi brate, nama ni batine ne mogu pomoci, jednostavno smo stoka pa to ti je. A cnn jedva cheka da objavi SVE shto istiche nashe vandalske osobine. Angry Serbs ovo, angry Serbs ono... Ma ajde...

By: daffy
Date: 20.02.2008. 09:57:11
razbili stakla na societ general, unikredit, erste, i idei ne znam dal su koga uhvatili bila milicija s shtiovima ispred svake banke i izloga koji je potencijalna meta i nisu ih cuvali od kamenja nego da nebi razbili prozore i usli unutra mislim da su intervenisali samo kod ideje jer su je bash mnogo gadjali

By: klackalica
Date: 20.02.2008. 10:19:45
Mediji jutros javljaju da je nekoliko njih privedeno.