Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Ženski kutak (see the full version of Ženski kutak)
Oreska - Užice : Prava prijateljstva preko neta- (ne)moguce?! - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 123

Subject: Prava prijateljstva preko neta- (ne)moguce?!

By: candy
Date: 10.04.2008. 14:27:59
Sta mislite. da li se dopisivanje na netu sa suprotnim polom uvek zavrsava muvanjem?

Subject: Odg: Prava prijateljstva preko neta- (ne)moguce?!

By: fon Manštajn
Date: 10.04.2008. 15:10:21
ne. ali definitivno raspiruje mastu, svi znamo da su nasi mozgovi "navijeni" da idealizuju stvari i teze ka lepom... tako da kad caskam sa osobom suprotnog pola nikada necu zamisljati ruznu devojku... pa ako i vidis njenu/njegovu sliku to su uglavnom probrane fotografije, jer svako se trudi da sebe prestavi u najlepsem svetlu... moj stav je zezanje da, ozbiljni kontakti ne... kada to preraste u "nesto vise" uvek sledi opcija "disconnect"  smile mozad previse iskljuciv stav, ali ...

P.S. mozda nisam trebao da postujem jer tek sad videh da je ovo ustvari tema na zenskom kutku, ako je tako slobodno izbrisite moj post

By: Starla
Date: 10.04.2008. 16:58:28
Samo jednom me je privuklo da "sklopim prijateljstvo" preko neta.Ucinilo mi se da je strasno interesantna osoba,pametna.I nisam se razocarala.Mozda smo mogli postati i super prijatelji u live varijanti,ali ja sam zajebala situaciju,jer volim da se proseravam sa vremena na vreme.
Ne chatujem,ne idem na mirc,i ostalo.Smatram da imam dovoljno prijatelja i poznanstava u pravom zivotu.
Ne mora da znaci da prijateljstvo i prica sa nekim preko neta vodi nekom muvanju.Pogotovo ako imate vezu oboje.Mada i to je sve neka vrsta flerta...

By: jelenica_ue
Date: 10.04.2008. 17:13:28
DA! Moguca su smile

Mnogo ljudi sam upoznala na raznim forumima,i stekla nekolliko prijatelja... ustvari vise prijateljica nego prijatelja smile

By: Top
Date: 10.04.2008. 17:51:37
Naravno da su moguca. Neka su postala mnogo jacha od prijateljstva sa ljudima sa kojima se znam celoga zivota. Volim da imam prijatelje oko sebe (a ko ne voli smile ) i imam ih mnogo u stvarnom zivotu, van interneta..nikada nisam prestao da gradim i stvaram nova prijateljstva i tu je veliku ulogu odigrao internet.
Pod prijatelje ne podrazumevam "cyber drugare" kojih imam stotine u kontaktima, vec nekoliko odabranih koji su opravdali rech prijatelj.

By: DJ_Uro_UE
Date: 10.04.2008. 18:26:48
Imam dosta net prijatelja i sa velikom vecinom sam se upoznao i vidjam se sa njima smile

By: candy
Date: 12.04.2008. 22:13:08
Meni se nikada do sada nije desilo da chatujem i da se u jednom trenutku ne zapitam kakav je taj neko sa druge strane uzivo i da me ne privuce bar na trenutak nesto..... Ne u tom nekom, nego nesto ima u tome..... Ali nikada nista nije bilo, sve je stvar maste, malo zamisljanja nije na odmet.  smile

By: Astorela
Date: 04.10.2008. 13:12:06
Ja sam takodje veliki broj prijatelja upoznala na netu. Uglavnom je rec o ljudima koji se bave kinologijom i postali su mi zaista pravi prijatelji i u real life smile

By: Vukica
Date: 03.03.2009. 05:11:30
ja znam i za 3 braka skopljena upoznavanjem preko neta
jedan par - ziveli su u istom gradu ne poznavajuci se
2 para - u drugim drzavama

By: maruska
Date: 24.04.2009. 01:13:52
Imam par super prijatelja sa nekih foruma kojie posecujem, ustvari imam vise prijateljica nego prijatelja.
Al nikad se nisam sa njima videla.

By: brx
Date: 08.05.2009. 03:05:05
Sklapam prijateljstva preko interneta uglavnom zbog razmene znanja i iskustava.Sa ženama veoma retko sklapam internet prijateljstva osim ako ih ne znam iz realnog života.Devojke,naročito užičanke,odmah pomisle da ih muvam(čast izuzetcima).Na internetu sam iskreniji i otvoreniji nego ovako.U ovom forumu retko kontaktiram,jer neki ljudi ismevaju ako nešto ne razumeju od onoga što sam napisao Cheesy. Dok sam bio u inostranstvu malo me je mučila nostalgija,pa sam svratio na ovaj forum i odmah se pokajao.Možda grešim ali ....videćemo.

Date: 16.05.2009. 20:00:15
E bas je to blesavo, kako sta god da napises na ovim postovima odmah ide na noz. Najuzaludniji su pravopisni komentari i predavanja iz gramatike. Kao da svi moraju da budu pismeni za deset. I sve i da jesu, cuda se dogode kad se kuca u zurbi i pod emocijama. Pa mene forumi i lece od nostalgije najcesce.

By: Starla
Date: 10.06.2009. 09:06:34
U pa to ti je ovde normalna stvar  Grin

Date: 23.06.2009. 00:42:54
Ajmo da se popichimo da se nozevi sjakte ....

By: camill67
Date: 25.07.2009. 23:10:41
Sve zavisi od osobe sa kojom chatamo. Kad se dovoljno dugo s nekim komunicira cak i preko neta, stekne se nekakav utisak o njoj. Na msn, skype, fejsu imam uglavnom osobe koje poznajem, ali imam i one koje nisam srela uzivo, barem ne jos. U principu, kod ove vrste komunikacije treba postovati osnovna pravila o kojima se i previse prica, tako da ih ne ponavljam, a izvesnog uticaja na smer chata ima i nasa vizija sta zelimo s tim postici. Neobavezno druzenje ili nesto vise.
Upoznala sam se sa nekoliko osoba mahom muskaraca na ovaj nacin i jako sam zadovoljna nasim prijateljstvima od kojih neka traju i godinama. U principu, ne bezim od ovog vida upoznavanja i smatram da je buducnost u internet komunikaciji.