Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Ruglo grada (foto) (see the full version of Ruglo grada (foto))
Oreska - Užice : Hotel Palas - Užas u centru grada - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 123

Subject: Odg: Hotel Palas - Užas u centru grada

By: dandelion
Date: 20.01.2009. 20:33:53
Ni slucajno ne idi u Cacak !!!  Grin
Vidis kakvi su ovi iz Cacka,
cim nesto ne valja u komsiluku oni odmah koriste priliku  Cheesy
Boze, kakva ruina, verujem da je kasarna u Krcagovu u boljem stanju  slap

By: Pedja
Date: 20.01.2009. 23:00:36
Valjda u ovom gradu ima neka inspekcijska sluzba?

By: radnik
Date: 21.01.2009. 07:30:18
A spolja je bas onako lep, pa veliki, pa siv... bas za slikanje pored trga, spreman samo jos da poleti... Cheesy

PS. Ja ovo rekoh za Zlatibor, a u naslovu je bio Palas. Moja greska, oprostite!

By: Top
Date: 21.01.2009. 09:54:23
@Radnik: Nisu ovo fotografije iz Hotela Zlatibor, vec iz Hotela Palas. Mada kada bolje razmislim, i nema neke, da kazem, velike razlike.

By: krle_ue
Date: 22.01.2009. 10:44:54
СРБИЈО, СРБИЈО... СУЗУ САМ ПУСТИО!

е свашта! и ово хотел са две звездице?
какви ли су онда са једном звездицом? хаха...

By: miniice
Date: 22.01.2009. 11:04:25
ljudi, ja sam rodom iz uzica i onda sam pre par godina dolazila na neku svadbu kod druga i gde cu sta cu da spavam, odem u taj isti palas (jer secam se jos '94 je moja sestara tu imala svadbu i uzeli smo neke sobe za tadasnje nase goste i to je zaista tada izgledalo jako pristojno, da ne kazem dobro!). medjutim, dozivela sam horor kad sam usla u sobu!! i naravno otisla na zlatibor da spavam.. eto, to su strasne stvari za nase uzice koje je na domak bitnih turistickih destinacija (tara, zlatibor, mokra gora..), a u centru grada se nalazi hotel koji je izvor zaraza i gde mozes samo da se molis bogu da ti plafon na glavu ne padne!!! bilo bi odlicno kad bi postojala mogucnost da se isforsira zatvaranje tog smetlista (dok ga neko ne kupi i ne odluci preurediti), kako ne bi ljudi dozivljavali ovakve neprijatnosti!
pozdravljam vas!

By: Kojoks
Date: 22.01.2009. 15:54:09
Treba mu privatizacija nishta drugo jer propala Sloga nece nishta uraditi jer nemaju novac za sredjivanje.Nishta drugacije nije ni u drugim hotelima u uzicu, mozda  ce sad posle privatizacije  hotel Zlatibor liciti na hotele danasnjice.

By: Kojoks
Date: 22.01.2009. 15:55:20
A i ove gore slike mi lice kao na studentske sobe.

Strasno!!!

By: Vukica
Date: 22.01.2009. 16:00:41
Odvratno! Sad slap

By: Rašo
Date: 22.01.2009. 16:03:44
 Grin Gde vi živite, Sloga je prodata pre dve godine!

http://www.danas.co.yu/20070127/ekonomija1.html#6

By: Speedy
Date: 22.01.2009. 19:38:14
Chesto prolazim pored Palasa i primetio sam da s`vremena na vreme ispred bude parkiran auto ili auti sa stranim tablicama. E sad kako ti isti stranci reaguju na ovo? To mi nikako nije jasno. zashto se jednostavno ne okrenu i odu negde, recimo u hotel Zlatibor koji je koliko toliko chini mi se bolji od ovog. Da se meni desilo ovako neshto ja bi pre izashao iz ovog nazovi "HOTELA" i spavao u kolima nego da prezivljavam horor! I dalje kazem kako nekoga nije sramota da ovo izdaje kao hotelsku sobu! SRAMOTA I RUGLO U CENTRU GRADA! Mislim da ovo treba prijaviti nekoj od inspekcija, a siguran sam da bi neke bile zainteresovane za ovo! Ja shvatam da bi zatvaranjem neki ljudi izgubili posao ali mislim da bi se nashao chovek i ivestitor koji bi ovo mogao da pretvori u neshto shto bi lichilo na hotel! A moramo priznati da je i lokacija krajnje atraktivna tako da bi se ove prostorije mogle iskoristiti i u druge svrhe kao i nova radna mesta.

By: immigré
Date: 22.01.2009. 20:29:15
Ostali ste zivi.I to je nesto Grin

By: Drogba
Date: 22.01.2009. 20:40:08
Не могу да верујем да овакву "услугу" неко може да наплати, ужас.
На Златибору за 30-40 евра бираш апартман у коме ћеш да преноћиш, ово је за Ужице велика срамота!!!

By: Starla
Date: 22.01.2009. 21:08:44
Pa nista...Svi smo konstatvali da je soba u hotelu uzasna,da je hotel sramota i bruka,da je bolje spavati u parku na klupi nego u takvoj sobi...i sta sad?
Mislite li da ce se stanje promeniti ikako?
Veci bi efekat bio postignut da je gospodin prosledio slike svim stampanim medijima sa sve slikama..Valjda bi se neko tada mozda i postideo,i mozda...mozda nesto uradio po ovom pitanju.
Mislim da i hotel Zlatibor nije u nekom boljem stanju..deluje mi nekako zapusteno..
Na zalost ceo grad je postao nekako ucmao i nesredjen.I kad ne dodjem na duzi period u Uzice,iznenadim se da se u gradu nista nije promenilo(pitam se zasto uopste i ocekujem neke promene)...i ne samo sto se nista ne menja,vec i ono sto postoji ne odrzava se vec propada.
Sramota je da grad nema odgovarajuci hotel..vec ako se zadesis u gradu i zatreba ti hotel,moras da odes na Zlatibor da bi prenocio!

By: veliki.hejter
Date: 22.01.2009. 23:42:51
Pozdrav,

nismo se usudili da idemo na Zlatibor jer smo sumnjali da je prepun (verovatno smo bili u pravu). To je bilo nekoliko dana pred novu godinu. Šta je tu je, to je samo još jedno loše iskustvo, a temu možete zatvoriti, rekao sam što sam imao.