Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Ruglo grada (foto) (see the full version of Ruglo grada (foto))
Oreska - Užice : Hotel Palas - Užas u centru grada - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 123

Subject: Odg: Hotel Palas - Užas u centru grada

By: Pedja
Date: 23.01.2009. 13:22:00
Poslao sam pitanje gradskoj upravi u vezi ovog slucaja i dobio sledeci odgovor:

Postovani gospodine,

Povodom Vaseg pitanja od 22.01.2009.godine, u vezi hotela ''Palas'' i stanja u kome se nalazi, odgovaramo Vam da, na zalost, nema pravne mogucnosti za intervencijama inspekcijskih sluzbi koje su u nadleznosti Grada. Problemi na koje ste ukazali, i koji su evidentni, nalaze se u delokrugu rada republickih inspekcija (sanitarna, turisticka, trzisna) i jedino one mogu reagovati na Vase primedbe. Uz ovaj odgovor zelimo da Vam se zahvalimo na interesovanju i reagovanju na ovakve pojave u gradu.

Informativna sluzba grada Uzica

By: krle_ue
Date: 23.01.2009. 13:45:41
е кукала им мајка...

By: Svesna
Date: 25.01.2009. 01:42:04
Jos crnji horor od hotela je odgovor nase opstine !!! Sta sad , mi nismo nadlezni , hvala sto ste zainteresovani za stanje u nasem gradu , ali bas nas briga , to je sramota republike ? Ne mogu da verujem da je ovakav odgovor mogao iko pametan da napise ? Da li je problem sto republicke i gradske inspekcije komuniciraju putem golubova pismonosa a sad im trenutno uslovi za letenje nisu odgovarajuci ? Bruka i sramota jos veca nego ovo u hotelu !  slap

By: daffy
Date: 25.01.2009. 02:03:07
pa dobro samo ih prijavite kod ovih republickih oni isto imaju kancelariju u uzicu kolko sam ja cuo

By: Svesna
Date: 25.01.2009. 02:10:23
: daffy  25.01.2009. 02:03:07

pa dobro samo ih prijavite kod ovih republickih oni isto imaju kancelariju u uzicu kolko sam ja cuo
[/quote
Pa to i jeste najgore od svega sto inspekcije [ i gradska i republicka ] rade u istoj zgradi ! Zar je hotel samo bruka gradjana ovoga grada a ne i gradskih sluzbi pa ne mogu da reaguju ni toliko da proslede prijavu kolegama koji su nadlezni a sede ukancelariji pored ?

By: DJ_Uro_UE
Date: 25.01.2009. 10:44:30
Mora da je pismonosha na bolovanju... I to vishemesechnom  : ))))))

Kakva li je situacija u veselom sivonji da mi je samo znati? Prichashe da su i njega neshto sredjivali, tamte, vamte, al boga pitaj shta se unutra nalazi.

By: jjeelleennaa
Date: 25.01.2009. 13:02:38
O kakvim inspekcijama pricate? Izadju samo da naprave recimo zapisnik i od ta posla nema nista. Ti koji privatizuju hotele imaju jaku poledjinu.

Intresuje me da li su reseni imovinsko-pravni odnosi hotela?

U Čačku recimo hotel Beograd, koji se nalazi u centru grada, nisu mogli da renoviraju dok nisu resili problem sa naslednicima vlasnika zemlje. Tek posto su sa njima sklopili dogovor mogli su da ga  renoviraju. Sto je i uradjeno prosle godine, sve komplet i spolja i unutra. A do prosle godine sobe su bile ocajne, ali opet u malo boljem izdanju nego u Hotelu Palas.

By: DJ_Uro_UE
Date: 25.01.2009. 14:53:59
Haha, mogli bi mi da se udruzhimo da uletimo kesh za nekoga da uzme sobu na noc.... A on da proshvrlja malo i da uslika Cheesy

Shto reche jjeelleennaa nema od tog posla nishta... Zauvek cemo biti taoci privatnika gladnih love! Ebga...

By: coje_ue
Date: 30.01.2009. 09:38:57
Zaista je zalosno, ali ako je nama za utehu, situacija u celoj Srbiji je takva. Generalno svi drzavni hoteli, a mnogi iako su privatizovani, su u ovakvom ili gorem stanju. Privatizacije u usliznom sektoru je jako lose odradjena i nije zavrsena, a inspekcija kad bi krenula mogla bi redom, hotel po hotel. Imala sam priliku da putujem po celoj zemlji i uverim se. To je jedan zacarani krug - niko ih bez preke potrebe ne posecuje jer su takvi, oni su takvi jer se nema para za renoviranje i iskoriscenost kapaciteta im je stravicno niska i tako u nedogled. Problem Uzica je utoliko veci sto je blizu Zlatibora, pa se retko ko odlucuje za grad umesto pomenutih apartmana na planini. I tako, tema je vrlo ozbiljna i kompleksna, al ponavlam, Palas je samo jedan od stotine takvih, na zalost.

By: brrista
Date: 24.04.2009. 12:41:00
Ja sam mislio da Palas ne radi odavno i koliko znam ceka se vec dugo dozvola od Grada da se hotel renovira komplet.
Situacija u hotelu Zlatibor je bolja, nekoliko spratova je renovirano komplet i sobe su pristojne.
Nije mi samo jasno sto ovog coveka nisu poslalu u hotel Zlatibor da prenoci??