Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Naše Užice (see the full version of Naše Užice)
Oreska - Užice : Uzice na Internetu..... - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 12

Subject: Uzice na Internetu.....

By: Hanna
Date: 30.04.2004. 13:08:05
Postoji mnogo sajtova na kojima mozete videti neshto o nashem divnom gradu,kao i niz foruma.......Ako imate neke linkove,napishite ih ovde.......Evo jedan forum za Uzice,kome su potrebni posetioci,sto pre...
www.krstarica.com/forum a onda udjite u podforum Uzice i ukljuchite se u diskusiju.........

By: Pedja
Date: 02.05.2004. 23:24:40
Ne radi taj link.

A i inace, ne vidim svrhu da postoji vise foruma. Uzicani jesu poznati po tome da svako hoce da bude gazda pa tako i na Internetu prednjacimo po broju uzickih irc kanala i foruma.

Kvaka je sto Uzicana nema dovoljno na internetu ni za jedan forum, pa nema smisla jos ih deliti na vise foruma.

By: Hanna
Date: 03.05.2004. 14:18:10
Nishta,onda sam idi na krstaricu i klikni na forum,i dobices listu podforuma medju kojima je i nashki(ja sam urednik).....treba mi pomoc jer dosta njih nas psuje,pa moram da lockam i brishem svaku 2-3 temu......

By: hiphop
Date: 03.05.2004. 16:28:11
ti ne da lokaš nego ti je skoro svaka zaključana...pa šta da komentarišem
kad si sve zabranila ! Shocked

ima nas malo...bilo bi fino da skupimo na jednom mestu...btw. PHPbb
dizjan mi je nekako prijatniji nego onaj sa krstarice...

šta da ti kažem više...ako nešto otključaš onda ti možda i pomognemo...
ovako...na šta da potežem priču ??
a i ona koja je tamo je samo neko prebacivanje...valjda je to zadnje što nam treba sada...te ovako onako...daj...

real  
 idea

By: Hannah
Date: 18.05.2004. 18:16:32
Na krsti postoji milion podforuma.......Na Uzicu se otvaraju teme koje ne treba da budu postavljene u tom forumu.......A vecina forum vidi kao chat i tako ga koristi,a zabranjeno je i reklamiranje.......Mora se uvesti i neki red,i zato sam zabranila pristup gostima.........Toliko

Date: 15.06.2004. 09:00:17
...

Nešto sam razmišljao pa me interesuje da li se procentualno ili statistički miže odrediti broj korisnika interneta u Užicu !? Iskustveno ja neznam gotovo nikoga da koristi net iz nekog mog užeg društva...možda bi neko i želeo ali mislim da nije u mogućnosti...Znam tako neke ljude koji se tim manje više bave ali mislim da ovde ipak ima dosta PC'ja po glavi stanovnika lol . Mislim da smo kao grad u tom ssmislu dosta napredni ali za korisnike interneta to već stvarne ne bih znao kako da se odredi...

Broker ti imaš sajtove pa možda imaš više informacija ili možda imaš neki grafikon  lol

Ja bih voleo kada bi mnogo više net živeo kod nas...ali to je čudna problematika...Tamo neki Estonci imaju zadivljujuće dobar prosek sa internetom a kapiram da nisu ništa u ekonmski boljem položaju nego mi (ako ima gorih od nas  Tongue  Cool ) , ali eto...

real

...

Date: 16.06.2004. 09:43:56
Mogu samo da dam slobodnu procenu da ima dvestotinak ljudi koji svakodnevno provode vreme na Internetu.

By: Top
Date: 16.06.2004. 11:35:10
Hehehehehehehehe....Dvestotinak ljoodi samo svakodnevno provode vreme na netu.Sramota ....

Date: 16.06.2004. 18:12:37
...

skoro je 80 'keka' ljudi u ovome gradu...pa ono 200 na netu i jeste malo smešno ali i od tih 200 mislim da ide dosta njih u manje više poslovne i firmirane stvari pa ono baš je malo smešna stvar...
šteta je to...nekako ...ali ajd' sad...mora da se propagira nešto drugo ...sve osim neta...Matrix izz real !!!  lol  na kraju će i oni shvatiti  lol

...

Date: 16.06.2004. 19:16:57
Naprotiv, mislim da je malo ljudi koji su na netu direktno zbog posla. Uglavnom su to mladji kojima su glane aktivnosti chat i slicno.

By: orso
Date: 17.06.2004. 17:29:32
po zadnjem popisu 60 keka, ali  opet 200 je malo tek se kupuju racunari,slabe su veze, itd, itd....nego sve nesto mislim da bi trebalo nesto vise uraditi po pitanju marketinga ovog foruma, mozda gresim, bilo bi bolje da nas ima vise

Date: 17.06.2004. 18:18:59
...

ma sta se tek kupuju racunari kad ja znam dobro kolko firme koje se time bave samo prodaju racunara...znaci ima mnogo i mnogo i modema i svega ali nema brate svesti o tome sta je to...i to je mnogo tesko da se promeni...fino bi bilo da imamo na forumu jace diskusije...ja mislim da je ovo pravi uzicki forum i samo ovde dolazim ...ima ih jos po krstarici ali kapiram sta cu tamo kad je uzice ovde zar ne Huh?

...

Date: 18.06.2004. 21:18:18
Samo polako i strpljivo, dok se skupi dobra ekipa.
Sto se reklamiranja tice, ja se trudim koliko mogu. Al' ne mogu sve sam.

Date: 19.06.2004. 00:46:17
...

strpljenje je uvek bila dobra vrlina!! zar ne !??
znas kako cemo  lol  izstampamo neke fanky plakate pa ih plasiramo malo po gradu  lol
ma uzice i neke techno novotarije...ima tu malo smisla ali se izgubi uvek pre nego sto dobro zazivi...forumi su popularni na netu u zadnje vreme i fino bi bilo sve ljude malo animirati...ali ja se prepadnem ponkad nekih smrknutih izraza na licima njihovim pa je mozda i pametno cutati i raditi svoj 'bod'  lol

...

Date: 19.06.2004. 20:30:35
Milsio sam ja i na to.

Pred Novu godinu sam hteo da stampam plakate za promociju fourm i uzickog chata, medjutim, nisam uspeo da nadjem nikoga zainteresovanog da poradi na dizajnu a cak ni nekoga da to izlepi po gradu.

Onda sam stavio prst na celo.