Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Mrežni servisi (see the full version of Mrežni servisi)
Oreska - Užice : Igre u mrezi - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 12

Subject: Igre u mrezi

By: daffy
Date: 17.02.2005. 23:30:16
Ma 1.6 je stabilniji sto se tice protoka i po meni je bolji od 1.5 tako da ako imas masinu dacu dedicated sa ping busterom mislim malo treba da se navikne narod ali sve je to isto Tongue

By: hiphop
Date: 18.02.2005. 11:04:19
: "Pedja"

Valjalo bi da stavimo jos neku igricu. Ne cekajte da vas ja jurim nego sami donesite.

valjalo bi da ima jos ljudi da se 'bijemo'  smile  bar za sada.... a za jos igrica...pa pooolllaaaakooooo  smile  smile  smile  smile  smile  smile

By: Pedja
Date: 18.02.2005. 12:50:48
: "daffy"
Ma 1.6 je stabilniji sto se tice protoka i po meni je bolji od 1.5 tako da ako imas masinu dacu dedicated sa ping busterom mislim malo treba da se navikne narod ali sve je to isto Tongue

Ma imam i 1.6, ali kako sam razumeoon je malo hardverski zahtevan pa ne bi mogli svi da ga koriste. Probacemo pa ako se pokaze da ne treba neki zahtevan hardver pusticu. Ako ipak bude problema sa hardverom, bolje je da drzimo 1.5 jer ce vise ljudi moci da se igra.

Sve je to stvar probe. Mozes jedared svratiti do mene pa da testiramo. Zvacu i Zderavka posto je i on iskusan u tim stvarima i u stvari je on i namestio ovaj CS sto sad imamo. Vas dva cete to sigurno bolje da istestirate od mene koji nisam ni neki igrac.