Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Vera i religija (see the full version of Vera i religija)
Oreska - Užice : Бројаница - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 12

Subject: Бројаница

By: Top
Date: 08.05.2005. 22:39:09
Tvoja se davno istegla i nju mogu oko vrata da nakachim ... smile A kada sam to umalo slomio kichmu a? Pitam se samo kada ja ne dodjem u situaciju da slomim neshto smilesmilesmilesmilesmile

heheheheh

By: speed-girl
Date: 23.05.2005. 18:50:53
: "Top_Gun"
Ja ne volim brojanice. Mislim ne volim da ih nosim. Imam kuci kilo nekih brojanica koje sam dobijao i ni jednu ne nosim. Svojevremeno sam i od Mire dobio jednu lepu smilesmile. Ne nosim je ali je chuvam na vidnom mestu smile

Cheesy ja sam mislila da si ti negde zabacio moju brojanicu!! Al bas mi je drago sto je cuvas...
e a gde je ona kravica!??! heheeh  smile

By: Peekaboo
Date: 23.05.2005. 19:04:50
: "Top_Gun"
Tvoja se davno istegla i nju mogu oko vrata da nakachim ... smile A kada sam to umalo slomio kichmu a? Pitam se samo kada ja ne dodjem u situaciju da slomim neshto smilesmilesmilesmilesmile

heheheheh

Nisam mislilia na moju...nego na ovu sto sam ti ja poklonila...nekad davno...Osecam da ne znas gde je... Sad

Date: 24.05.2005. 00:35:10
E miro za kravicu nisma siguran... Ili je negde u Ue na nekom krevetu smile ili sam je dao sestricu ili sestrichini smile
Nja..

By: filler
Date: 24.05.2005. 08:27:32
off topic!  :x

Date: 24.05.2005. 13:27:03
: "filler"
off topic!  :x

Definitivno.. .!!!!

By: Kenny
Date: 01.06.2005. 18:44:16
mene interesuje kolko brojanica ''sme'' da se nosi na jednoj ruci..

cuo sam da nesmeju 2 ili ti paran broj.

isto tako i da je ne pozeljno nositi neparan broj narukvica na ruci..

e zna li ko ova ''pravila''
 :?:

By: speed-girl
Date: 02.06.2005. 19:57:16
To je totalno ne bitno!!!

Po nekom crkvenom pravilu, brojanica ne treba da se nosi, jer je to sad postao MODNI detalj.. i nose je svi!!

Mada, ima ljudi koji stvarno vole da nose brojanice... i nose ih 2, 3, 4, .... koliko oni smatraju da zele!

Iskreno ja nosim jednu! a moj brat Milan (iskreno, zaludjenik pravoslavnom verom.. nijednu) jer je to postao TREND, modni detalj.. i nose je samo da bi se videlo da je imaju! a ne mole se Bogu!

Dosta price, pocinjem da licim na mog brata!

By: TijanaUE
Date: 15.09.2005. 16:26:14
nosim brojanicu,molim se ponekad bogu,i nosim je jer verujem u boga,nikad je ne skidam,i niikad je ne bih nosila zbog neke mode.....pffff

By: Andragon
Date: 11.02.2006. 09:17:10
Ja Nosim Brojanicu I S Tim nema Igre,,,, Postoji jedna pitanje tu a to je Na Kojoj Se ruci Brojanica Nosi Huh?  Na to pitanje sam dugo trazio odgovor, dok negde nisam procitao  da se Brojanica Nosi na onoj ruci sa kojom se krstish, tj na desnoj ruci,tako da sam Brojanicu posle dugo vremena noshenja na levoj prebacio na desnu...jer prvobitno nisam znao sta je pravilno!!!

By: PSY-GIRL
Date: 11.02.2006. 14:24:59
Ne znam ja voli da nosim brojanice ali mi je od ove zanje iskochila alergija od krstica tako da sam je skinula  Sad