Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Naše Užice (see the full version of Naše Užice)
Oreska - Užice : Zvezde Granda u Uzicu - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 12

Subject: Zvezde Granda u Uzicu

By: Pedja
Date: 14.05.2005. 23:22:38
Videh malopre na ulici plakat: Zvezde Granda u Garazi, 20. 5.
Pa to se ne propusta  :twisted:

By: Top
Date: 15.05.2005. 12:27:21
Pffffffffff.... Jedino ... Pre bih prao ulice celu noc nego da idem da gledam te bolide ... Ali ssa druge strane kada pogledam .. mozda bih i otishao da se pocepam od smeha kretenima..... Mislim, Zvezde granda u Garazi (No comment)

By: DJ_Uro_UE
Date: 15.05.2005. 12:50:18
Bez komentara... Konachno smo se pretvorili u najgori shljam !

By: filler
Date: 15.05.2005. 15:02:25
Dovoljno je videti popularnost PINK televizije i u kom terminu je najvise gledana. To je sve narodu servirano i tako je... Prenosi se sa kolena na koleno i to tako samo ide.

Vi ako u mladosti ne pocnete da slusate normalnu muziku, a starci slusaju krmetinu - i vi cete uz njih malo po malo i odoste... Bitno je imati starijeg brata/sestru koji slusaju neku normalnu muziku da vas izvede na dobar put. Jer, ako ste prepusteni sami sebi i TV-u - Game Over

Date: 15.05.2005. 19:08:15
Iapk je za Uzice bilo karakteristicno da nijedna Grand diva nije uspevala da proda dovoljno ulaznica pa su im koncerti redovno otkazivani.

Sve se nadam da ce se tako nastaviti u ubuduce.

Date: 15.05.2005. 19:15:57
Ne gledam TV ...
U kuci svi slushaju narodnu...
Zato misle da ja nisam normalan jer se trujem elektronikom. Moja stvar shta cu slushati, ali GRAND !!!!! NIKADA !

Jeste videli publiku koja tamo dolazi ? Sve cigani ! ooo moj boze smile

Date: 15.05.2005. 20:02:12
Opaske na nacionalnoj osnovi nisu dobrodosle.

By: Peekaboo
Date: 15.05.2005. 20:02:47
Pfffffffffffff...... :mrgreen:

By: hodac
Date: 25.05.2005. 01:36:06
Nije to zbog muzichke estetike uzica , nego zbog loshe ekonomske situacije u kojoj je uzice .

Date: 25.05.2005. 02:05:17
S obzirom koliko para se ostavi u nocnom provodu a i na posecnost koncerata i zurki druge muzicke orjentacije, ne bih bas rekao da je ekonomski aspekt preovladjujuci.

By: filler
Date: 25.05.2005. 09:07:16
: "hodac"
Nije to zbog muzichke estetike uzica , nego zbog loshe ekonomske situacije u kojoj je uzice .

Hodac covece nema te odavno  smile

Pa, ne bih bas rekao da je ekonomska situacija na ocaji. Samo kad izadjem u grad u setnju i vidim da su doslovce SVI stolovi puni na trgu, cak dole prekoputa u onom SANK BARU ili kako vec... I Teatar, i galerija i Be-Bop i Revolt i Pab i Zi-Zi... smile Covece, zaista se kod nas izgleda najvise para utrosi na provod... Il se barem meni tako cini

By: Oblacic
Date: 28.05.2005. 16:21:03
sinoc je na grandu jedan uzicanin koj se takmici prosao dalje..... samo da ste ga videli kako izgleda....phhhh.... :mrgreen: grozota, mislim grozota.... sramota za Uzice (blajhana kosa, mindjusica i izrazajno seljacko rumenilo)

By: Drogoljub_UE
Date: 28.05.2005. 23:19:05
: "Oblacic"
sinoc je na grandu jedan uzicanin koj se takmici prosao dalje..... samo da ste ga videli kako izgleda....phhhh.... :mrgreen: grozota, mislim grozota.... sramota za Uzice (blajhana kosa, mindjusica i izrazajno seljacko rumenilo)

Shta drugo mozesh da ochekujesh od ZVEZDE GRANDA.  :!:  :!:  :!:

Date: 29.05.2005. 14:41:43
: "filler"
Pa, ne bih bas rekao da je ekonomska situacija na ocaji. Samo kad izadjem u grad u setnju i vidim da su doslovce SVI stolovi puni na trgu, cak dole prekoputa u onom SANK BARU ili kako vec...

U pravu si, samo ne znam otkud im love da sede po ceo dan po tim terasama dok moji drugovi, cale, brat, poznanici i ja radimo da bi zaradili neki dinar... Ko zna, kad bih se malo bolje angazovao, verujem da bih za 30 godina uspeo da ushtekam dovoljno para da kupim novi VW golf 5...

By: Pierre
Date: 29.05.2005. 22:55:51
Ima i krimosa i lopova, cak i nekih koji su na posten nacin puni kesha, ali meni su najgori likovi npr. iz Garaze koji smrde na kajmak, rmbaju negde celu sedmicu kao nocni cuvari ili na svojoj njivi i kad dodje vikend - glume face.

Ja licno ne podnosim krmetinu ni Pink, ali sam od skoro provalio da ne treba ljude klasifikovati po onome sto slusaju. Poznajem neke koji to slusaju, a super su necete verovati. Jel tako Joco?  :oops: