Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Naše Užice (see the full version of Naše Užice)
Oreska - Užice : Gde izaci u UE - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 123

Subject: Gde izaci u UE

By: Sasha_UE
Date: 28.06.2005. 23:50:34
U kojim lokalima u UE se vrti elektronska glazba?
Ja sam proshlo leto izlazio u Be-Bop. Je li otvoreno neko novo mesto?

Cyber beshe fino mestashce, al' je to valjda zatvoreno..?
 :?

By: black_angel_421
Date: 29.06.2005. 00:00:19
pa...vrti se i dalje u Be Bop-u ali u manjoj kolichini..Narawno,kako je nasha 'scena' preplavila trzishte.. Cool
Za neka nova i zanimljiva meste za izlaske nisam chula.Mada, i ovi koji su sada u shirokom opsegu postaju otrcane lokacije sa istim sadrzajem i svaki put nude loshiji provod... :cry:  :cry:  :cry:  

:?:   I...gde sada... :?:

By: Kenny
Date: 29.06.2005. 01:23:33
open air party.... trg..vopi..plaza...ribe...momci...kola...peske..auto nogama.. oyeeeeeeeeeeeeeee

By: black_angel_421
Date: 29.06.2005. 01:35:26
wala..Kenny, to dodje kao najbolja solucija.josh ako valja drushtvantze.... :mrgreen: vrh vrhova!

qlazha do maximale Cool   oyeeeeah

By: Drogoljub_UE
Date: 29.06.2005. 02:20:31
Ma polako bice provoda i zezanja, leto je pred nama.
Ljudi meni je provod u caffe-u "DERBI" i vishe nego dovoljan tako da ............  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Ajmo svi kod Kljaje i da iskuliramo ovo leto koje pred nama........ Cheesy

By: Top
Date: 29.06.2005. 23:22:16
E pa necu vala ni dotle da se skupustim da celo leto provedem u kaficu Derbi.... smile
Ipak mislim da bi mi ovo leto vishe prijalo neka kombina tipa ... open air party-a.... qlaze na trgu... kupanja na plazi...zurki bilo gde smile... odlaska na more .. posecivanje nekog festivala (daj boze)...ako ne bar jedan dan na EXIT-u onda nadam se na Rosama smile... itd. smile
A Kljaja ... Kljaja se nece zaboraviti naravno ...

By: DJ_Uro_UE
Date: 30.06.2005. 09:25:26
hehe u poslednje vreme elektronsku glazbu u Uzicu mozete chuti samo na tv-u, vashim diskmenima i mp3 playerima... Desi se nekad da neki momci (respect) naprave naj zurku u gradu pa se posle o njoj pricha danima, mesecima... 4 ever...

Date: 30.06.2005. 13:50:33
Pa da je neke srece pa da se i u malim lokalima kao shto su Charli, Casper, Vodolija, Zizi (naveo sam chisto ove kafice kao prmer)...a drugih nisma mogao ni da se setim, slusha neka elektronska muzika .. Ne mora neki ljuti techno ali chisto neka elektronska .. smile Verujem da bi grad mnogo vishe bio veseliji. Pazi...u komshiluku ovde imam pekaricu jednu u kojoj se non stop pushta elektro  muzika .. i koja traje preko celog dana i noci. Eeeee... pekarica .. pfffffff...

By: _L_U_J_K_A_
Date: 30.06.2005. 21:02:22
Hm...pa ne znam....sve u svemu njesra....a Tope nemoj ti meni Zizi dirati...josh mi samo to fali....da mi probije glavu dok spawam ..... :mrgreen:

Date: 01.07.2005. 01:49:24
Ma ipak caffe "DERBI" je nezamenljiv, da se zna. Predlazem da sutra posle "skupa" na plazi odemo tamo na zajednichko pice. Dragan (Kljaja) bi bio veoma srecan a i Nemanja i ja smo mu puno prichali o vama chaterima...... Ko zna, mozda nam za koji mesec ovaj lokal postane glavno mesto za druzenje..........meni je vec odavno............... :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Date: 01.07.2005. 02:06:56
Meni je po defaultu kada dodjem u ue ....odlazak kod Dragana nasheg. smile
Zovnem Nemanju ili Drogbu chim sidjem sa voza ili busa.. klopam i pravac na okup kod Kljaje smile

Date: 01.07.2005. 03:19:43
.......joj ja ni ne klopam a vec sam tamo............. :?  :?  :?

By: speed-girl
Date: 01.07.2005. 11:05:33
heheh.. taj Kljaja..... moram doci specijalno da odem u taj kafic!!
Nemanja hoces li da me vodis?!:)  :wink:   :wink:

al kad malo pogledam.. jadan taj covek sa vama... majke mi...

By: _L_U_J_K_A_
Date: 01.07.2005. 15:35:34
Slazem se Speed s tobom...oni ne izlaze odande....jadan onaj covek majke mi.....moram i ja tamo otici vec jednom....ne vredi... :mrgreen:  :mrgreen:

Date: 01.07.2005. 16:30:16
: "_L_U_J_K_A_"
Slazem se Speed s tobom...oni ne izlaze odande....jadan onaj covek majke mi.....moram i ja tamo otici vec jednom....ne vredi... :mrgreen:  :mrgreen:

Pusta obecenja....... samo prichate a nema vas tamo, c c c....  Vecheras posle sastanka svi kod kljaje, dogovoreno........ :?: