Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Naše Užice (see the full version of Naše Užice)
Oreska - Užice : Ponovo pucnjava u gradu :( - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 123

Subject: Ponovo pucnjava u gradu :(

By: jelenica_ue
Date: 29.08.2005. 02:56:39
Teško ranjen mladić u Užicu

UŽICE - Slaviša Vilotijević (19) iz Užica teško je ranjen u glavu juče oko 5 sati ispred kladionice „Kalčo“ u Ulici kralja Petra u naselju Slanuša. Vilotijević je operisan u užičkoj bolnici, ali je i dalje u životnoj opasnosti i priključen je na aparate. Policija traga za trojicom mladića koji su učestvovali u pucnjavi, ali njihova imena još ne saopštava.

Kako „Blic“ saznaje, pucnjava je epilog sukoba dve grupe mladića iz Užica koje su se u noći između subote i nedelje posvađale u jednom od zlatiborskih kafića. Verbalni duel prerastao je u jurnjavu automobilima, a kulminirao je pucnjavom u Užicu. U vatrenom okršaju su, saznajemo, ispaljena tri metka, od kojih je jedan pogodio Vilotijevića u glavu.

Policija je odmah blokirala centar grada i krenula u potragu za akterima pucnjave, ali oni još su nedostupni istražnim organima.

Slaviša Vilotijević, koga je metak pogodio u nos a zatim izašao kroz vrat, odmah posle ranjavanja prebačen je u užičku bolnicu gde je operisan. Prema rečima dežurnog hirurga dr Vladimira Stojadinovića, mladić je na operacioni sto dovezen klinički mrtav, nije disao. Lekarska ekipa ga je reanimirala, normalizovan mu je rad srca, a zatim je operisan.

By: Top
Date: 29.08.2005. 10:48:05
A joj strasno .. Jadan dechko .. Zna li se koji je taj ..
Mislim chuo sam za to ali nigde na vestima nisu pominjali tu pucnjavu.. NZash Jelo kada sam ti rekao da je bila neka frka .. I eto ti sada .. Strrashno jadan dechko josh jednom ..
I shta sada .. i da se oporavi .. ostaje mu unakazeno lice ..
E hvala ti boze shto u "moje vreme" nije bilo ovakvih ispada i pishtoljanja ...verovatno bih vec bio mrtav ili ko zna shta drugo ..
Cccc

By: speed-girl
Date: 29.08.2005. 10:58:49
:cry:  :cry:  ladno sam pocela da placem...

By: Top
Date: 29.08.2005. 16:55:03
Zashto si pochela da plachesh .. Pa te stvari se dogadjaju svakodnevno po nekim gradovima .. A i u Uzicu je to postala ustaljena pojava .... nishta chudno.. Kada je pochelo bio sam zabrinut shta se to sve deshava ali sada ... sada mi je to kao dobar dan .. Chak me i ne chudi kada chujem koji su ljudi u pitanju .. za njih sam i ochekivao da ce da prodju tako ili na neki slichan nachin ..
Samo kazem josh jednom .. Hvala bogu shto vishe ne izlazim kao shto sam izlazio pre .. I shto me te stvari vishe ni malo ali ni malo ne interesuju ..

By: mcusin
Date: 29.08.2005. 18:50:32
Mozda je ruzno ovo sto cu reci.... ali moram...
Iskreno mi nije zao niti me je  briga... i za jedne i za druge...
oni koji izlaze u grad znaju o kome se radi. i znaju zasto se to desilo, ali bas nista cudno.
A taj citat koji si Jeco ostavila nije uopste tachan. Barem sto se tiche te jurnjave.

By: daffy
Date: 29.08.2005. 19:48:02
debili svi do jednog nemaju pametnija posla i bice takvih josh dosta ...

sreca samo sto nije poginuo
valjda ce neko od slichnih videti kakva se sranja desavaju pa ce se kloniti toga ako ne ...

By: black_angel_421
Date: 29.08.2005. 20:04:26
Nesreca je shto se owo iznowa i iznowa deshawa mladim ljudima..
Dotichnog nisam lichno znala, ali jesu moji najblizi prijatelji... Po njihowoj prichi, samo se chekao trenutak kada ce jedan od njih dwojice da nagrabusi. Bili su 'opaki momci' i kako su se ponashali i ophodili prema drugima, tako im se i vratilo... Ja se izvinjavam ako greshim, ali takwe su priche prichane o Slavishi i Ljubishi...
E, sad, mislim da niko ne zasluzuje da umre tako mlad, i ma kakwi njegowi gresi bili, treba da dobije priliku da se pokaje i promeni...Ali takwi se teshko menjaju... :?

By: DJ_Uro_UE
Date: 29.08.2005. 22:46:00
Kakvo je stanje sa likom sada Huh? Neki nepouzdani izvori su mi sinoc rekli da je (ne daj boze) preminuo... Ako neko ima neku blizu informaciju, neka postuje !

By: jelenica_ue
Date: 29.08.2005. 22:59:35
: "mcusin"
Mozda je ruzno ovo sto cu reci.... ali moram...
Iskreno mi nije zao niti me je  briga... i za jedne i za druge...
oni koji izlaze u grad znaju o kome se radi. i znaju zasto se to desilo, ali bas nista cudno.
A taj citat koji si Jeco ostavila nije uopste tachan. Barem sto se tiche te jurnjave.

Marco ja verujmi nishta o ovom ne znam osim ovog texta koji negde na netu nadjoh , koga god sam pitala niko ne zna shta je bilo ... omatorila sam , ne izlazim i nishta ne znam  roll

By: TijanaUE
Date: 30.08.2005. 13:17:17
Slazem se sa tobom,Andjo.Cula sam i ja da su bili stalno pravili frke.......
Ma strasno,sto se tice tih tuca i sranja,Uzice je lood grad.Nije u svakom manjem gradu bas ovako.
Ovde je tradicija postala da svakog vikenda neko bude upucan,uboden,da pogine u saobracajnoj nesreci(pogotovu zbog dejstva alkohola).....
A naravno da niko od njih nije zasluzio da umre,kakav god bio.Ali jbg-a.Kad je Uzice puno debila koji nemaju ni grama mozga
uffffff...vi muskarci

By: Nevena^^^
Date: 30.08.2005. 14:39:25
Slavisa je moj komsija... Tukli smo se kad smo bili mali ali ipak mi ja mnogo zao, bez obzira na sve. Evo najbliza informacija, decko je juce prebacen u Beograd ziv je (bio sinoc) ja se iskreno nadam da ce uspeti da ostane u zivotu a isto tako se nadam da ce ovaj incident (mada samo jedan od brojnih u nasem gradu) biti dobra opomena svima... Mislim zasto zavrsiti tako rano... na takav nacin... zasto svojom ranom ranjavati drage osobe, porodicu i najblize?! Zasto ne kazu KRAJ SVIM TIM GLUPOSTIMA?! Zasto ne?! Vec jednom... :cry:

By: Prti bee gee
Date: 30.08.2005. 18:36:00
Joj,i ja sam cula da su pucali u nekog decka,a kad sam cula da je taj decko Slavisa nisam mogla da verujem!Stvarno mi je zao,ali on treba da snosi krivicu jer se petljao sa ''Polic'' kompanijom! :x

By: Kenny
Date: 31.08.2005. 00:04:10
on je samnom ucio u osnovnoj znamo se se od prvog razreda a i zivi nedaleko od mene.. kakav god da je bio meni je mnogo zaao! prvo zbog roditelja a posle zbog brace.. strasno.. al nece biti ovde kraj.. nazalost

By: Drogoljub_UE
Date: 31.08.2005. 01:02:22
: "Prti bee gee"
Joj,i ja sam cula da su pucali u nekog decka,a kad sam cula da je taj decko Slavisa nisam mogla da verujem!Stvarno mi je zao,ali on treba da snosi krivicu jer se petljao sa ''Polic'' kompanijom! :x

Pa ako je ta "Polic" kompanija toliko jaka mogla je dechku samo da udari shamar ali za metak nema oprashtanja. Definitivno treba vratiti istom merom. I Slavishu i Ljubishu znam mnogo dobro i ok su momci. Jesu oni malo "opushteniji" na neki nachin ali ovo nije zasluzio. Treba da ga osude na smrtnu kaznu, tj. najmanje dve. Da nemaju shta da zakopaju....... :evil:

By: TijanaUE
Date: 31.08.2005. 13:45:42
nazalost se nece na ovome zavrsiti.Umesto da ovo sluzi kao primer drugima.............DrogoljubUE za metak nema oprostaja,a slazes se da treba istom merom vratiti.Katastrofa.Najbolje da se svi poubijaju i eto.......svi ce biti zadovoljni :cry:  :cry:  :cry: