Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Naše Užice (see the full version of Naše Užice)
Oreska - Užice : ADDA vs HOUSE - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 12

Subject: ADDA vs HOUSE

By: extra
Date: 04.02.2006. 01:16:30
Ovu temu nisam znao gde da turim pa sam mislio da je ovde najbolje mesto.
Kladio sam se sa nekim likom pa mi treba malo ljudi koji ce da potvrde moju tvrdnju.
Pitanje je sledece: Sta mislite sta je prostranije (vece) ADDA (Night Club New York (ne teatar)) ili House (plaza)!!!
Moje misljenje je da je veci nocni klub New York ali mi treba i vase misljenje!!!

Najvise bi mi pomoglo kad bi neko znao koliko kvadratnih metara ima House, jer bih tada tacno znao sta je vece.

Subject: Re: ADDA vs HOUSE

By: Peekaboo
Date: 04.02.2006. 10:19:18
: "extra"
Sta mislite sta je prostranije (vece) ADDA (Night Club New York (ne teatar)) ili House (plaza)!!!

Molim?  :mrgreen:

By: daffy
Date: 04.02.2006. 11:52:59
ADDA to je ono novo tako ka sevojnu kad se krene sa desne strane puta ...

i havo no idea ali kako okrenesh adda mora biti lepshe i bolje sredjeno mesto od "hausa"

By: DJ_Uro_UE
Date: 04.02.2006. 12:41:51
House je vecji sigurno, pravio sam gomilu zurki tu... Al svejedno oba ta mesta su sranje!

Date: 04.02.2006. 12:57:43
: "daffy"

i havo no idea ali kako okrenesh adda mora biti lepshe i bolje sredjeno mesto od "hausa"

Da to je to, samo mene interesuje sta je vece a ne gde se nalazi!!!

Date: 04.02.2006. 15:37:55
: "extra"
: "daffy"

Da to je to, samo mene interesuje sta je vece a ne gde se nalazi!!!

HMMMMM ......

: "DJ_Uro_UE"
House je vecji sigurno, pravio sam gomilu zurki tu... Al svejedno oba ta mesta su sranje!

By: SINBAD
Date: 04.02.2006. 17:51:04
Tacno je da je HOUSE veci al je ADDA mnoooooogo bolje sredjena.djuro sto si onda pravio zurke u HOUSE-u kad je ''sranje'' kako ti kazes??? :?

By: Peekaboo
Date: 04.02.2006. 18:19:07
Ej Extra...odes lepo u House i u Addu (ladno 2 D Tongue) i premeris prostor... :mrgreen:

Date: 04.02.2006. 18:33:18
: "Peekaboo"
Ej Extra...odes lepo u House i u Addu (ladno 2 D Tongue) i premeris prostor... :mrgreen:

Covece ADDA je moja i znam je ko carapu ima 250 kvadratnih metara. A veceras idem u haus i nosim metar, artije i zidarsku grafitnu olovku pa cu ga izmerim!!!

Date: 04.02.2006. 19:15:39
: "SINBAD"
Tacno je da je HOUSE veci al je ADDA mnoooooogo bolje sredjena.djuro sto si onda pravio zurke u HOUSE-u kad je ''sranje'' kako ti kazes??? :?

Buraz, ja sam te zurke pravio pre 6 godina tamo, i tad je kolko tolko bilo bolje... A sad ne lichi ni nashta... Pogotovo zato shto tamo izlaze osnovci, a meni je vreme da se zenim...  Tongue

Dovidjenja.

By: SINBAD
Date: 04.02.2006. 19:32:43
Veci je HOUSE malo  lol

Date: 05.02.2006. 01:38:24
: "SINBAD"
Veci je HOUSE malo  lol

Veci je House kad bi se gadjali vagonima crnogorske zeleznice!!!

Sve je izmereno:

ADDA: 250 m2
HOUSE: 230 m2

By: filler
Date: 05.02.2006. 12:50:36
A cek sto je to bitno ? Sta, bolje cu se provesti ako je lokal veci ?  :-o

Date: 05.02.2006. 12:59:26
eeee extra , mene da si slusho, mogo si napraviti vrh diskoteku, a ne skupljalishte gradskih ljaljana. Zamisli samo izleti chovek iz lokala, pjan ko lesh, pa pravo pod Lastin bus na magistrali... Chudi me do sad da niko nije poginuo.

By: PSY-GIRL
Date: 05.02.2006. 13:50:12
Iskreno briga me i za adu i za haus koliko imju metara i to boli me uvo kada zbog takvih mesta ja nemam gde da izadjem!!!